Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "klausimai":

2015 Lapkričio mėn. 17 d. 09:06
Prancūzijos prezidento Francois Hollande‘o ir Vokietijos kanclerės Angelos Merkel bendras pasirodymas Europos parlamente spalio pradžioje susilaukė didelio dėmesio Vakarų spaudoje. Daug spekuliuota, jog šis dviejų didžiausių Europos Sąjungos... »
2015 Spalio mėn. 14 d. 13:39
 Į Lietuvą perkeliamų užsieniečių bus klausiama apie išpažįstamą religiją, karinę patirtį, buvusios gyvenamosios vietos ypatumus. Be vardo, pavardės, pilietybės ar išpažįstamos religijos pabėgėlio bus klausiama apie deklaruojamos... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 08:17
Tradiciškai rengiami Baltijos valstybių (Estijos, Latvijos ir Lietuvos) ir Šiaurės valstybių (Suomijos, Švedijos ir Danijos) ES reikalų ekspertų vadinamieji 3+3 susitikimai suteikia galimybes koordinuoti pozicijas įvairiais žemės ūkio ir žuvininkystės... »
scanpix.ee nuotr.
2014 Gruodžio mėn. 3 d. 08:00
Kiekvienas iš mūsų, tiek turintis negalią, tiek jos neturintis, norime gyventi saugiai ir lygiai su visais dalyvauti visuomenės gyvenime. Negalia yra tai, nuo ko nei vienas nesame apsaugoti, todėl visi kartu – valdžios įstaigos, nevyriausybinės... »
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su Lietuvos ūkininkų sąjungos atstovais aptarti aktualiausius klausimus. ŽŪM nuotr.
2014 Spalio mėn. 23 d. 14:05
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su Lietuvos ūkininkų sąjungos atstovais aptarti aktualiausius klausimus, o jų tikrai netrūksta. Žemės ūkio rūmuose buvo aktyviai diskutuojama apie naująją Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020... »
Šiemet spręsdami Nacionalinio kelių eismo taisyklių (KET) egzaminą dalyviai klydo kas antrame klausime, vidutiniškai padarydami po 10 klaidų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 14:08
Šiemet spręsdami Nacionalinio kelių eismo taisyklių (KET) egzaminą dalyviai klydo kas antrame klausime, vidutiniškai padarydami po 10 klaidų. »
Politologai neabejoja, kad Daliai Grybauskaitei, nusprendusiai siekti antros kadencijos, Prezidento rinkimų kova šįkart nebus lengva. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Vasario mėn. 10 d. 08:36
Politologai neabejoja, kad Daliai Grybauskaitei, nusprendusiai siekti antros kadencijos, Prezidento rinkimų kova šįkart nebus lengva. Mat yra ne vienas kontraversiškas klausimas, į kurį šalies vadovė debatų metu privalės turėti atsakymą. »
Visoms Baltijos šalims įsivedus eurą, regionas taps labiau integruotas ir patrauklesnis investuotojams bei verslo partneriams, vertinantiems jį kaip visumą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Sausio mėn. 30 d. 10:25
Skaitytojai atsiuntė jiems iškilusius klausimus, susijusius Lietuvos narystės euro zonoje pradžia. Pateikiame kalbintų ekspertų atsakymus į visiems rūpimas valiutos keitimo detales. »
Rūta Vainienė.
2013 Lapkričio mėn. 20 d. 14:41
Pasiūlydama net tris pasirinkimus dalyvaujantiems antrosios pakopos pensijų kaupime, valdžia užminė nemažą mįslę. „Ką pasirinkti“, skaičiuoja ekspertai, svarsto bendradarbiai prie pietų stalo, nepraleidžia progos paklausti giminės ir draugai... »
Nėra įrodymų, kad gamtai reikia apdoroti begalinį kiekį informacijos. Gallery Stock/Lorenzo Linthout nuotr.
2013 Rugpjūčio mėn. 22 d. 15:49
Gal ge­riau sek­tų­si pa­aiš­kin­ti vi­sa­tos vei­ki­mą, jei at­si­sa­ky­tu­me idė­jos, kad kas nors ga­li tęs­tis am­ži­nai. Begalybė. Tai nepaklūstanti vaizduotei koncepcija. Sunkokai sekasi suvokti dalykus, kurie tiesiog... »
2012 Spalio mėn. 12 d. 09:01
Incontinencija  -  mįslingas  terminas, slepiantis subtilų ir nemalonų sutrikimą. Lietuvių kalboje tai yra šlapimo nelaikymas. Su šia problema įvairiais gyvenimo periodais susiduria  kas trečia darbingo amžiaus moteris. Jauname... »
2012 Rugsėjo mėn. 13 d. 12:34
Už mokesčių mokėtojų pinigus nupirktos reklamos, rengiamos konferencijos, tačiau į esminius klausimus dėl Visagino atominės elektrinės (VAE) statybų atsakymų nėra. Šiandien (rugsėjo 13 d.) ryte  Sąjunga TAIP surengė „14 klausimų... »
Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. ELTA nuotr.
2012 Gegužės mėn. 28 d. 09:59
Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas nuo klausimų apie planuojamą atliekų deginimą Kauno kogeneracinėje jėgainėje atsitvėrė tylos siena. siena. »
Fotodiena/Karolio Kavolėlio nuotr.
2012 Balandžio mėn. 6 d. 08:11
Pirmą kartą startuoja Nacionalinis sveikatos egzaminas, skiriamas balandžio 7-ąją minimai Pasaulinei sveikatos dienai. Nuo balandžio 6 dienos, 9 val. iki rytojaus, 7 dienos, 24 valandos visi, prisijungę prie Visuomeninės iniciatyvos "Saugok... »
sxc.hu nuotr.
2012 Vasario mėn. 21 d. 17:35
Nepriklausomo mitybos ir kulinarijos eksperto Vincento Sako atsakymas į žurnalistų dažniausiai užduodamus klausimus. »
Dėl "Snoro" situacijos politikai reikalauja skaidrumo. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.
2011 Lapkričio mėn. 30 d. 10:06
Suabejojusi valdžios veiksmų skaidrumu dėl SNORO banko, Seimo Krikščionių partijos frakcija pateikė Lietuvos bankui klausimus, atsakymai į kuriuos, frakcijos nuomone, atskleistų tikrą šio banko padėtį ir leistų įvertinti vyriausybės veiksmus. »
Ko niekada nedrįsote paklausti muziejaus gido?
2011 Spalio mėn. 25 d. 11:26
Bažnytinio paveldo muziejuje vyksta akcija „Klausk drąsiai apie krikščioniškąjį meną!“ Iki lapkričio 16 d., apsilankę muziejuje, rasite meno istoriką, kuris trumpai pristatys muziejaus ekspoziciją ir atsakys į jums rūpimus klausimus. »
Prezidentei kyla klausimų dėl vidinės situacijos VRM
2011 Vasario mėn. 17 d. 12:12
Prezidentei Daliai Grybauskaitei klausimų kelia atvejis, kai vairavimu išgėrus kaltinamas pareigūnas tebedirba Vidaus reikalų ministerijoje (VRM). »
Atrankos metu užduodami nestandartiniai klausimai – kam jie?
2011 Sausio mėn. 6 d. 10:34
Dauguma darbo ieškančiųjų prieš darbo pokalbius jaučia nerimą, nervinasi dėl susitikimo su darbdaviu dėl busimu klausimu, nori pasirodyti kuo geriau, atsiskleisti ir įtikinti, kad būtent jie yra tinkamiausi tai pozicijai užimti. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Germilas, Germilė, Kotryna, Santautas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-25
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
42.86   bar.
Dujos
Arrow down
2.292   MMBTU
Auksas
Arrow up
1077.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.