Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "Meilė Lukšienė":

Kai galvojame apie šeimą, kaip apie savaime suprantamą dalyką, pamirštame, kiek darbo reikia į santykius įdėti. Meilė nėra kažkoks duotas biologinis daiktas. Tai ir atsakomybė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Birželio mėn. 9 d. 08:03
Moteris ir vyras nėra dvi obuolio pusės – sudedi, ir yra šeima, toks požiūris tik silpnina šeimą, įsitikinusi Latvijos universiteto Antropologijos departamento vadovė,  socialinė antropologė Aivita Putnina. „Jie negalės gyventi kartu... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Birželio mėn. 1 d. 07:44
Atsisveikindamas su mokiniais, Jėzus pažadėjo nepalikti jų našlaičiais ir vėl grįžti. Pažadėjo atsiųsti Globėją – Tiesos Dvasią, kuri turėsianti visko išmokyti. Jėzus prašė mokinių tik vieno dalyko: „Pasilikite mano meilėje“... »
Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto profesorė Rita Šerpytytė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Gegužės mėn. 19 d. 12:24
Daug kas sutiks, jog išminties meilė, paveldėta iš antikos, neturėtų išnykti. Tačiau mes jau nebesimokome, kaip senovės graikai, akademijose. Dabar studijuojama universitetuose, kur viskas reglamentuota. Čia užsukęs filosofas išminčiaus... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Balandžio mėn. 27 d. 09:00
Jokia kita šventė nesukuria žmonėse tiek džiaugsmo, kaip šv. Velykos. Jėzaus prisikėlimas yra istorinis įvykis, atkeliavęs į mūsų dienas iš apaštalų laikų. Apie Jėzaus prikėlimą ir pasirodymus liudija evangelistai, ypač Jėzaus mylimasis... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Balandžio mėn. 20 d. 09:00
Kauno arkivyskupijos ganytojų velykinis laiškas kunigams, vienuoliams ir pasauliečiams »
Daugelis tėvų paliudys, jog atžalų auklėjimas yra vienas sunkiausių darbų pasaulyje. alloverpress.ee nuotr.
2014 Kovo mėn. 27 d. 14:17
Daugelis tėvų paliudys, jog atžalų auklėjimas yra vienas sunkiausių darbų pasaulyje. Negana to, jų išlaikymas dar ir brangiai kainuoja. Todėl kyla klausimas – kodėl racionalūs žmonės apskritai nusprendžia jų turėti? »
Kovą sukanka 200 metų nuo Ukrainos laisvės šauklio Taraso Ševčenkos (1814-1861) gimimo.
2014 Kovo mėn. 24 d. 10:14
Kovą sukanka 200 metų nuo Ukrainos laisvės šauklio Taraso Ševčenkos (1814-1861) gimimo. Ši sukaktis minima visame pasaulyje. 2014-uosius UNESCO paskelbė ne tik lietuvių Kristijono Donelaičio, bet ir ukrainiečio T.Ševčenkos metais. Lemtingas... »
Eva Longoria su mylimuoju. Alloverpress.ee nuotr.
2014 Vasario mėn. 18 d. 16:35
Dar neseniai gražiąją aktore Evą Longorią vijosi meilės nesėkmės. Moteris po skyrybų su Tony Parkeriu ilgai nerado artimo peties. Gal gražuolės Evos santykių problemois jau praeityje? »
Nors mums, lietuviams, Šv. Valentino diena – ne šventė, bet, sutikite, meilės ir dėmesio niekuomet nebūna per daug. alloverpress.ee nuotr.
2014 Vasario mėn. 12 d. 13:16
Nors mums, lietuviams, Šv. Valentino diena – ne šventė, bet, sutikite, meilės ir dėmesio niekuomet nebūna per daug. Tad kodėl nepasidarius sau ir mylimiems žmonėms šventės, nepajuokavus ir gerai nepraleidus vakaro? Juolab kad šiemet... »
Britų aktorė, modelis Kelly Brook su naujuoju vaikinu Davidu McIntoshu.
2014 Vasario mėn. 7 d. 12:21
Britų aktorei, modeliui ir televizijos laidų veikėjai Kelly Brook anksčiau nesisekė surasti tikrosios meilės ir pastovių santykių. Moteris tai skirdavosi, tai taikydavosi su savo buvusiais. Regis, seksualioji aktorė dabar laiminga savo naujojo... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2013 Gruodžio mėn. 8 d. 08:13
Atverčiame naujų bažnytinių metų pirmąjį puslapį. Prieš Kristaus Gimimo šventę bus keturios Advento savaitės, skirtos tam, kad lauktume ir pasirengtume sutikti Jėzaus Kristaus Gimimo šventę.  »
Tadui ir Bjelle teks patirti trumpą tragišką meilę bei numirti dėl jos. Laimė, tik scenoje. TV3 nuotr.
2013 Gruodžio mėn. 3 d. 15:07
Šis Romeo – ne iš Montekių giminės, o Džiuljeta nieko bendro neturi su Kapulečiais. Jų meilė užsimezgė ne Veronos aukštuomenės pokylyje, o TV3  muzikinio konkurso metu. Jei visa tai būtų išvydęs Šekspyras, jis tikriausiai būtų... »
Į advento kalendorių sudėkite visą savo meilę ir šilumą. VL archyvo nuotr.
2013 Lapkričio mėn. 27 d. 13:46
Taip retai džiuginame vieni kitus. Adventas – puikus metas kasdien rasti šiltą žodį, nustebinti dėmesiu ir prisiminti, kad esame reikalingi vieni kitiems. Advento kalendorius tai padės padaryti netgi tada, kai ištarti „myliu“ būna pernelyg... »
Svarbu suprasti, kad siekiant teisingumo neverta kliautis meile. Martyno Vidzbelio nuotr.
2013 Spalio mėn. 7 d. 10:52
„Apsivedėme iš meilės, bet nuo pirmųjų dienų aš vežu didžiausią šeimos rūpesčių naštą. Vyras tvirtina, kad namus turi užlaikyti moteris, o aš matau, kad jis tiesiog tingi... Skaudu, juk abu turime tarnybas... Kaip su tuo kovoti?“... »
Meilė Lukšienė. Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos archyvo nuotr.
2013 Spalio mėn. 6 d. 09:38
Tie, kuriems teko laimė pažinti profesorę Meilę Lukšienę, sakė, kad šios moters neviliojo aukšti postai, ji nemėgo liaupsių, niekada nešvęsdavo gimtadienių ir pasijusdavo nejaukiai, kai visi puldavo ją sveikinti. Tuo metu ji stengdavosi... »
A. Kaniava, kaip koks kilmingas britas, turi klubą -  į jį susibūrė ištikimiausi jo gerbėjai. Almos Galinskaitės nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 28 d. 19:40
Andriaus Kaniavos, bardo, dainų autoriaus, „Keistuolių“ teatro aktoriaus tėvas Eduardas Kaniava, garsus operos solistas, yra prisipažinęs, kad jo sūnus – kur kas talentingesnis ir nuėjęs kur kas toliau nei tėvas. Na, laikas viską pasvers... »
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. scx.hu nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 9 d. 14:24
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. Žinoma, kalbamės gal ir daugiau - valgydami, apsipirkdami, žiūrėdami televizorių, tačiau tikrų, gilių ir pamokančių pokalbių tikrai trūksta. Kviečiame... »
Šių metų ugpjūčio 20 minimos Meilės Lukšienės 100-osios gimimo metinės. lyderiulaikas.smm.lt nuotr
2013 Rugpjūčio mėn. 20 d. 08:58
Rugpjūčio 20-ąją minime iškilios asmenybės ir pasaulinio garso švietėjos – habil. dr. Meilės Lukšienės-Matjošaitytės 100-ąsias gimimo metines. 2011-aisiais Paryžiuje susirinkusi UNESCO generalinė konferencija habil. dr. M. Lukšienės... »
S.Damulevičius sakė, kad įvykiai Pakistane neatbaidė jo kopti į kalnus. fotodiena.lt nuotr.
2013 Liepos mėn. 3 d. 16:24
Pirmadienio popietę ant kalvelės Karveliškių kapinėse amžinojo poilsio atgulė Himalajuose teroristinio išpuolio auka tapęs alpinistas Ernestas Markšaitis. Kartu su juo į vieną pavojingiausių pasaulio viršukalnių Nanga Parbato kopęs Saulius... »
J.Plazos vadovaujamas „Žalgiris“ per sezoną iškovojo 53 pergales, patyrė 18 pralaimėjų ir vienas rungtynes baigė lygiosiomis. Petro Malūko nuotr.
2013 Birželio mėn. 5 d. 14:17
2012–2013 m. sezone Kauno „Žalgirui“ vadovavęs katalonas Joanas Plaza nusprendė atsisveikinti su Kauno „Žalgiriu“. Lietuvos krepšinio lygos čempionus treniravęs treneris per surengtą atsisveikinimo konferenciją teigė dar nežinantis... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Andriejus, Andrija, Andrius, Dovainė, Rosita, Saugarda, Saugirdas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-30
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
41.8   bar.
Dujos
Arrow up
2.214   MMBTU
Auksas
Arrow down
1054.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.