Parsisiųskite

Vasario 25 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "Meilė Lukšienė":

Nors mums, lietuviams, Šv. Valentino diena – ne šventė, bet, sutikite, meilės ir dėmesio niekuomet nebūna per daug. alloverpress.ee nuotr.
2014 Vasario mėn. 12 d. 13:16
Nors mums, lietuviams, Šv. Valentino diena – ne šventė, bet, sutikite, meilės ir dėmesio niekuomet nebūna per daug. Tad kodėl nepasidarius sau ir mylimiems žmonėms šventės, nepajuokavus ir gerai nepraleidus vakaro? Juolab kad šiemet... »
Britų aktorė, modelis Kelly Brook su naujuoju vaikinu Davidu McIntoshu.
2014 Vasario mėn. 7 d. 12:21
Britų aktorei, modeliui ir televizijos laidų veikėjai Kelly Brook anksčiau nesisekė surasti tikrosios meilės ir pastovių santykių. Moteris tai skirdavosi, tai taikydavosi su savo buvusiais. Regis, seksualioji aktorė dabar laiminga savo naujojo... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2013 Gruodžio mėn. 8 d. 08:13
Atverčiame naujų bažnytinių metų pirmąjį puslapį. Prieš Kristaus Gimimo šventę bus keturios Advento savaitės, skirtos tam, kad lauktume ir pasirengtume sutikti Jėzaus Kristaus Gimimo šventę.  »
Tadui ir Bjelle teks patirti trumpą tragišką meilę bei numirti dėl jos. Laimė, tik scenoje. TV3 nuotr.
2013 Gruodžio mėn. 3 d. 15:07
Šis Romeo – ne iš Montekių giminės, o Džiuljeta nieko bendro neturi su Kapulečiais. Jų meilė užsimezgė ne Veronos aukštuomenės pokylyje, o TV3  muzikinio konkurso metu. Jei visa tai būtų išvydęs Šekspyras, jis tikriausiai būtų... »
Į advento kalendorių sudėkite visą savo meilę ir šilumą. VL archyvo nuotr.
2013 Lapkričio mėn. 27 d. 13:46
Taip retai džiuginame vieni kitus. Adventas – puikus metas kasdien rasti šiltą žodį, nustebinti dėmesiu ir prisiminti, kad esame reikalingi vieni kitiems. Advento kalendorius tai padės padaryti netgi tada, kai ištarti „myliu“ būna pernelyg... »
Svarbu suprasti, kad siekiant teisingumo neverta kliautis meile. Martyno Vidzbelio nuotr.
2013 Spalio mėn. 7 d. 10:52
„Apsivedėme iš meilės, bet nuo pirmųjų dienų aš vežu didžiausią šeimos rūpesčių naštą. Vyras tvirtina, kad namus turi užlaikyti moteris, o aš matau, kad jis tiesiog tingi... Skaudu, juk abu turime tarnybas... Kaip su tuo kovoti?“... »
Meilė Lukšienė. Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos archyvo nuotr.
2013 Spalio mėn. 6 d. 09:38
Tie, kuriems teko laimė pažinti profesorę Meilę Lukšienę, sakė, kad šios moters neviliojo aukšti postai, ji nemėgo liaupsių, niekada nešvęsdavo gimtadienių ir pasijusdavo nejaukiai, kai visi puldavo ją sveikinti. Tuo metu ji stengdavosi... »
A. Kaniava, kaip koks kilmingas britas, turi klubą -  į jį susibūrė ištikimiausi jo gerbėjai. Almos Galinskaitės nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 28 d. 19:40
Andriaus Kaniavos, bardo, dainų autoriaus, „Keistuolių“ teatro aktoriaus tėvas Eduardas Kaniava, garsus operos solistas, yra prisipažinęs, kad jo sūnus – kur kas talentingesnis ir nuėjęs kur kas toliau nei tėvas. Na, laikas viską pasvers... »
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. scx.hu nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 9 d. 14:24
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. Žinoma, kalbamės gal ir daugiau - valgydami, apsipirkdami, žiūrėdami televizorių, tačiau tikrų, gilių ir pamokančių pokalbių tikrai trūksta. Kviečiame... »
Šių metų ugpjūčio 20 minimos Meilės Lukšienės 100-osios gimimo metinės. lyderiulaikas.smm.lt nuotr
2013 Rugpjūčio mėn. 20 d. 08:58
Rugpjūčio 20-ąją minime iškilios asmenybės ir pasaulinio garso švietėjos – habil. dr. Meilės Lukšienės-Matjošaitytės 100-ąsias gimimo metines. 2011-aisiais Paryžiuje susirinkusi UNESCO generalinė konferencija habil. dr. M. Lukšienės... »
S.Damulevičius sakė, kad įvykiai Pakistane neatbaidė jo kopti į kalnus. fotodiena.lt nuotr.
2013 Liepos mėn. 3 d. 16:24
Pirmadienio popietę ant kalvelės Karveliškių kapinėse amžinojo poilsio atgulė Himalajuose teroristinio išpuolio auka tapęs alpinistas Ernestas Markšaitis. Kartu su juo į vieną pavojingiausių pasaulio viršukalnių Nanga Parbato kopęs Saulius... »
J.Plazos vadovaujamas „Žalgiris“ per sezoną iškovojo 53 pergales, patyrė 18 pralaimėjų ir vienas rungtynes baigė lygiosiomis. Petro Malūko nuotr.
2013 Birželio mėn. 5 d. 14:17
2012–2013 m. sezone Kauno „Žalgirui“ vadovavęs katalonas Joanas Plaza nusprendė atsisveikinti su Kauno „Žalgiriu“. Lietuvos krepšinio lygos čempionus treniravęs treneris per surengtą atsisveikinimo konferenciją teigė dar nežinantis... »
Meilės, erotikos ir sekso temos mūsų kultūroje ne vieną tūkstantmetį buvo griežtas kultūrinis tabu. Lietuviai nuo seno pasižymėjo santūrumu ir vargu ar mūsų pasaulėžiūroje įsivaizduojamas intymaus dviejų žmonių ryšio atsispindėjimas taip atvirai kaip indiškoje „Kamasutroje“. Vis dėlto senosios lietuvių gentys turėjo ne mažiau tradicijų ir meilės ryšį suvokė dvasingai.
2013 Gegužės mėn. 15 d. 13:56
Iki mūsų dienų išlikusiuose rašytiniuose šaltiniuose ir sakytinės tautosakos kūriniuose daugiaprasmiai simboliai ir archetipai pasakoja apie intymiausias žmonių gyvenimo detales. Vilniaus universiteto dėstytoja dr. Daiva Šeškauskaitė išleido... »
Sakoma, kad deivės Mildos šventė - pati geriausia diena susipažinti ir susidraugauti, o tą dieną švenčiančius ši deivė globos ir lydės visus metus. straipsniai.lt nuotr.
2013 Gegužės mėn. 13 d. 08:00
Kai visi vasario 14-ąją švenčia meilės ir už jos slypinčių malonumų dieną bei keikia niūrias lietuvių šventes, niekas nesusimąsto, kad ir lietuviai turi gražią savo meilės šventę ir savo šv. Valentiną – dievaitę Mildą. »
Aistra ir politika susipynė, tad Marija Walewska turėjo priimti nelengvą sprendimą – suartėti su Napoleonu dėl Lenkijos.
2013 Gegužės mėn. 9 d. 09:34
„Aš nieko nemačiau, tik tave, nieko nenorėjau – tik tavęs“, – rašė Napoleonas Bonaparte’as lenkų aristokratei Marijai Walewskai po pirmo jų susitikimo. Buvo gūdi 1806 m. Lenkijos žiema, Napoleonas kariavo su visais ir visus mūšius... »
Į Karibų jūros salas kasmet atvyksta apie 600 tūkst. moterų. Kiek moterų, tiek ir kelionės motyvų: vienos ieško nuotykių, kitos – iš rankų slystančios jaunystės, trečios gelbėjasi nuo rutinos. Katalikiškoji Dominika tam puikiai tinka! VL arch. nuotr.
2013 Gegužės mėn. 6 d. 11:23
Dominikos R espublika – viena iš Karibų jūros salų, kurią 1492 m. atrado italas Cristoforas Colombas, tarnavęs Ispanijos karalienei  Isabelei. Bebaimis atradėjas, įsiveržęs į Naująjį pasaulį, tikriausiai nė nenutuokė, kad, praėjus... »
Europiečiai skyrybų skaičiumi lenkia visus kitus Žemės gyventojus. kresyagina.wordpress.com nuotr.
2013 Balandžio mėn. 15 d. 10:26
„Kadaise mudu su vyru aistringai mylėjome vienas kitą, tačiau, vaikui gimus, iš mūsų romano ir bendro gyvenimo teliko šnipštas. Nuo to laiko nebetikiu meile, lig šiol negaliu suprasti: kaip žmonės, taip aistringai mylėję vienas kitą, gali... »
A.Rybakas: „Man nesvarbu, kad merginos nori su manimi bendrauti dėl pinigų“. Organizatorių nuotr.
2013 Kovo mėn. 15 d. 19:30
Kai scenoje pasirodo „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas Aleksandras Rybakas (Alexander Rybak), kyla toks gerbėjų klyksmas, kad sunkiai galima girdėti žvaigždės smuiką ir dainas. Norvegijoje gyvenantis 26 metų baltarusių kilmės vaikinas... »
2013 Kovo mėn. 2 d. 10:00
„Mano senyva teta, auginusi porą kačių, dabar kasmet jų turi vis daugiau, nes leidžia gyvūnėliams veistis. Mėginau ją protinti, bet nepadeda. Labai nerimauju, nes mūsų kaimynystėje gyveno visiškai nuprotėjusi moteriškė, kurios namai... »
Švento Angelo pilis vakare. Eglės Valionienės nuotr.
2013 Vasario mėn. 9 d. 07:00
Galbūt taip tiktų šiandien perfrazuoti seną italų patarlę „Visi keliai veda į Romą“, mat šis miestas, nuo senovės laikų vadintas Amžinuoju, nūnai turi rimtų konkurentų, tokių kaip Londonas ar Niujorkas. Tačiau Italijos sostinė įsimylėjėliams... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Albinas, Antanė, Antanina, Arminas, Rusnė, Tulgaudas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate savivaldos rinkimų rezultatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-03-01
Valiutos_usd
USD     0.8836 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3697 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
49.52   bar.
Dujos
Arrow up
2.71   MMBTU
Auksas
Arrow up
1213.7   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Vėl sudirgo pieno ūkis – Šurmuliuoja lyg padūkęs. – Rinka! – šūkauja tūzai, Jeigu pelno per mažai.
Onė timpteli žalmargę: – Pienas vis pigus... O varge! Net už šieną pašaly Man atlygint negali.
Ir atsako jai žaloji: – Neminėk manęs bloguoju. Aš, Onute, nekalta. Vagia pinigų karta.
– Et, – nenusimink, žalute, Kad pasibariau truputį. Dėl gobšuolių ir vagių Nenuleiskime ragų.