Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "Meilė Lukšienė":

Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Balandžio mėn. 20 d. 09:00
Kauno arkivyskupijos ganytojų velykinis laiškas kunigams, vienuoliams ir pasauliečiams »
Daugelis tėvų paliudys, jog atžalų auklėjimas yra vienas sunkiausių darbų pasaulyje. alloverpress.ee nuotr.
2014 Kovo mėn. 27 d. 14:17
Daugelis tėvų paliudys, jog atžalų auklėjimas yra vienas sunkiausių darbų pasaulyje. Negana to, jų išlaikymas dar ir brangiai kainuoja. Todėl kyla klausimas – kodėl racionalūs žmonės apskritai nusprendžia jų turėti? »
Kovą sukanka 200 metų nuo Ukrainos laisvės šauklio Taraso Ševčenkos (1814-1861) gimimo.
2014 Kovo mėn. 24 d. 10:14
Kovą sukanka 200 metų nuo Ukrainos laisvės šauklio Taraso Ševčenkos (1814-1861) gimimo. Ši sukaktis minima visame pasaulyje. 2014-uosius UNESCO paskelbė ne tik lietuvių Kristijono Donelaičio, bet ir ukrainiečio T.Ševčenkos metais. Lemtingas... »
Eva Longoria su mylimuoju. Alloverpress.ee nuotr.
2014 Vasario mėn. 18 d. 16:35
Dar neseniai gražiąją aktore Evą Longorią vijosi meilės nesėkmės. Moteris po skyrybų su Tony Parkeriu ilgai nerado artimo peties. Gal gražuolės Evos santykių problemois jau praeityje? »
Nors mums, lietuviams, Šv. Valentino diena – ne šventė, bet, sutikite, meilės ir dėmesio niekuomet nebūna per daug. alloverpress.ee nuotr.
2014 Vasario mėn. 12 d. 13:16
Nors mums, lietuviams, Šv. Valentino diena – ne šventė, bet, sutikite, meilės ir dėmesio niekuomet nebūna per daug. Tad kodėl nepasidarius sau ir mylimiems žmonėms šventės, nepajuokavus ir gerai nepraleidus vakaro? Juolab kad šiemet... »
Britų aktorė, modelis Kelly Brook su naujuoju vaikinu Davidu McIntoshu.
2014 Vasario mėn. 7 d. 12:21
Britų aktorei, modeliui ir televizijos laidų veikėjai Kelly Brook anksčiau nesisekė surasti tikrosios meilės ir pastovių santykių. Moteris tai skirdavosi, tai taikydavosi su savo buvusiais. Regis, seksualioji aktorė dabar laiminga savo naujojo... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2013 Gruodžio mėn. 8 d. 08:13
Atverčiame naujų bažnytinių metų pirmąjį puslapį. Prieš Kristaus Gimimo šventę bus keturios Advento savaitės, skirtos tam, kad lauktume ir pasirengtume sutikti Jėzaus Kristaus Gimimo šventę.  »
Tadui ir Bjelle teks patirti trumpą tragišką meilę bei numirti dėl jos. Laimė, tik scenoje. TV3 nuotr.
2013 Gruodžio mėn. 3 d. 15:07
Šis Romeo – ne iš Montekių giminės, o Džiuljeta nieko bendro neturi su Kapulečiais. Jų meilė užsimezgė ne Veronos aukštuomenės pokylyje, o TV3  muzikinio konkurso metu. Jei visa tai būtų išvydęs Šekspyras, jis tikriausiai būtų... »
Į advento kalendorių sudėkite visą savo meilę ir šilumą. VL archyvo nuotr.
2013 Lapkričio mėn. 27 d. 13:46
Taip retai džiuginame vieni kitus. Adventas – puikus metas kasdien rasti šiltą žodį, nustebinti dėmesiu ir prisiminti, kad esame reikalingi vieni kitiems. Advento kalendorius tai padės padaryti netgi tada, kai ištarti „myliu“ būna pernelyg... »
Svarbu suprasti, kad siekiant teisingumo neverta kliautis meile. Martyno Vidzbelio nuotr.
2013 Spalio mėn. 7 d. 10:52
„Apsivedėme iš meilės, bet nuo pirmųjų dienų aš vežu didžiausią šeimos rūpesčių naštą. Vyras tvirtina, kad namus turi užlaikyti moteris, o aš matau, kad jis tiesiog tingi... Skaudu, juk abu turime tarnybas... Kaip su tuo kovoti?“... »
Meilė Lukšienė. Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos archyvo nuotr.
2013 Spalio mėn. 6 d. 09:38
Tie, kuriems teko laimė pažinti profesorę Meilę Lukšienę, sakė, kad šios moters neviliojo aukšti postai, ji nemėgo liaupsių, niekada nešvęsdavo gimtadienių ir pasijusdavo nejaukiai, kai visi puldavo ją sveikinti. Tuo metu ji stengdavosi... »
A. Kaniava, kaip koks kilmingas britas, turi klubą -  į jį susibūrė ištikimiausi jo gerbėjai. Almos Galinskaitės nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 28 d. 19:40
Andriaus Kaniavos, bardo, dainų autoriaus, „Keistuolių“ teatro aktoriaus tėvas Eduardas Kaniava, garsus operos solistas, yra prisipažinęs, kad jo sūnus – kur kas talentingesnis ir nuėjęs kur kas toliau nei tėvas. Na, laikas viską pasvers... »
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. scx.hu nuotr.
2013 Rugsėjo mėn. 9 d. 14:24
Visiems girdėta statistika sako, kad su vaikais kalbamės vos kelias minutes kasdien. Žinoma, kalbamės gal ir daugiau - valgydami, apsipirkdami, žiūrėdami televizorių, tačiau tikrų, gilių ir pamokančių pokalbių tikrai trūksta. Kviečiame... »
Šių metų ugpjūčio 20 minimos Meilės Lukšienės 100-osios gimimo metinės. lyderiulaikas.smm.lt nuotr
2013 Rugpjūčio mėn. 20 d. 08:58
Rugpjūčio 20-ąją minime iškilios asmenybės ir pasaulinio garso švietėjos – habil. dr. Meilės Lukšienės-Matjošaitytės 100-ąsias gimimo metines. 2011-aisiais Paryžiuje susirinkusi UNESCO generalinė konferencija habil. dr. M. Lukšienės... »
S.Damulevičius sakė, kad įvykiai Pakistane neatbaidė jo kopti į kalnus. fotodiena.lt nuotr.
2013 Liepos mėn. 3 d. 16:24
Pirmadienio popietę ant kalvelės Karveliškių kapinėse amžinojo poilsio atgulė Himalajuose teroristinio išpuolio auka tapęs alpinistas Ernestas Markšaitis. Kartu su juo į vieną pavojingiausių pasaulio viršukalnių Nanga Parbato kopęs Saulius... »
J.Plazos vadovaujamas „Žalgiris“ per sezoną iškovojo 53 pergales, patyrė 18 pralaimėjų ir vienas rungtynes baigė lygiosiomis. Petro Malūko nuotr.
2013 Birželio mėn. 5 d. 14:17
2012–2013 m. sezone Kauno „Žalgirui“ vadovavęs katalonas Joanas Plaza nusprendė atsisveikinti su Kauno „Žalgiriu“. Lietuvos krepšinio lygos čempionus treniravęs treneris per surengtą atsisveikinimo konferenciją teigė dar nežinantis... »
Meilės, erotikos ir sekso temos mūsų kultūroje ne vieną tūkstantmetį buvo griežtas kultūrinis tabu. Lietuviai nuo seno pasižymėjo santūrumu ir vargu ar mūsų pasaulėžiūroje įsivaizduojamas intymaus dviejų žmonių ryšio atsispindėjimas taip atvirai kaip indiškoje „Kamasutroje“. Vis dėlto senosios lietuvių gentys turėjo ne mažiau tradicijų ir meilės ryšį suvokė dvasingai.
2013 Gegužės mėn. 15 d. 13:56
Iki mūsų dienų išlikusiuose rašytiniuose šaltiniuose ir sakytinės tautosakos kūriniuose daugiaprasmiai simboliai ir archetipai pasakoja apie intymiausias žmonių gyvenimo detales. Vilniaus universiteto dėstytoja dr. Daiva Šeškauskaitė išleido... »
Sakoma, kad deivės Mildos šventė - pati geriausia diena susipažinti ir susidraugauti, o tą dieną švenčiančius ši deivė globos ir lydės visus metus. straipsniai.lt nuotr.
2013 Gegužės mėn. 13 d. 08:00
Kai visi vasario 14-ąją švenčia meilės ir už jos slypinčių malonumų dieną bei keikia niūrias lietuvių šventes, niekas nesusimąsto, kad ir lietuviai turi gražią savo meilės šventę ir savo šv. Valentiną – dievaitę Mildą. »
Aistra ir politika susipynė, tad Marija Walewska turėjo priimti nelengvą sprendimą – suartėti su Napoleonu dėl Lenkijos.
2013 Gegužės mėn. 9 d. 09:34
„Aš nieko nemačiau, tik tave, nieko nenorėjau – tik tavęs“, – rašė Napoleonas Bonaparte’as lenkų aristokratei Marijai Walewskai po pirmo jų susitikimo. Buvo gūdi 1806 m. Lenkijos žiema, Napoleonas kariavo su visais ir visus mūšius... »
Į Karibų jūros salas kasmet atvyksta apie 600 tūkst. moterų. Kiek moterų, tiek ir kelionės motyvų: vienos ieško nuotykių, kitos – iš rankų slystančios jaunystės, trečios gelbėjasi nuo rutinos. Katalikiškoji Dominika tam puikiai tinka! VL arch. nuotr.
2013 Gegužės mėn. 6 d. 11:23
Dominikos R espublika – viena iš Karibų jūros salų, kurią 1492 m. atrado italas Cristoforas Colombas, tarnavęs Ispanijos karalienei  Isabelei. Bebaimis atradėjas, įsiveržęs į Naująjį pasaulį, tikriausiai nė nenutuokė, kad, praėjus... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Morkus, Tolmantas, Žadmantas, Žadmantė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate politikų pažadus didinti minimalią algą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-25
Valiutos_usd
USD     0.9283 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3947 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
57.42   bar.
Dujos
Arrow up
2.572   MMBTU
Auksas
Arrow down
1179.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nors pavasariai ankstyvi, Nebeaidi pempių „gyvi“. Ir padangių vyturėlis – Tarsi praeities šešėlis.
Vakar Onė matė gandrą, Tą, kur vis į pievas skrenda. Vyturėlį išperėtą Jis prarys tarsi kotletą.
Sraigėms irgi liūdna daros – Joms miesčionys skelbia karą: Susirinks, susipakuos Ir į užsienius parduos.
– Tu, Onut, nenusiminki, – Tai Dirvelė žmonai linki, – Pašiliuos paliks... Tikrai... Pensininkai ir gandrai.