Parsisiųskite

Kovo 28 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "žuvis":

scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 15 d. 09:27
Rusijos federalinės muitinės duomenimis, šalis pernai sumažino mėsos, pieno, žuvų importą. »
VL archyvo nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 19 d. 08:31
Žuvis, kepta tešloje... Atrodo, kas gali būti banaliau? Tačiau truputį pakeitus receptą, pridėjus įvairių prieskonių, galima pagaminti naują patiekalą. »
Žuvis – sveikas lengvai virškinamas produktas. Klaudijaus Driskiaus nuotr.
2014 Spalio mėn. 8 d. 09:55
Žuvis –   sveikas lengvai virškinamas produktas. Šeimininkės renkasi žuvį pagrindiniam dienos patiekalui, nes ją galima paruošti įvairis būdais. Įrodyta, kad žuvyse esančios omega-3 riebalų rūgštys mažina širdies ir kraujagyslių... »
Mėsos patiekalus restoranuose vis dažniau keičia žuvis ir jūros gėrybės.
2014 Gegužės mėn. 19 d. 09:50
Mitybos įpročiai net 25-30 proc. lemia sveikatą, bet Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto medikų atlikto tyrimo duomenimis, tik penktadalis Lietuvos gyventojų rinkdamiesi maistą galvoja apie jo naudą organizmui... »
Rusija stiprina mėsos ir žuvies, vežamos iš Lietuvos, kontrolę, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti”. bodytime.bg nuotr.
2013 Spalio mėn. 7 d. 12:54
Rusija stiprina mėsos ir žuvies, vežamos iš Lietuvos, kontrolę, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti”. »
Riebias žuvis rekomenduojma valgyti bent porą kartų per savaitę. VL archyvo nuotr.
2013 Spalio mėn. 7 d. 11:57
Mitybos specialistai muša pavojaus varpais, kad pastaraisiais dešimtmečiais suvartojama vis daugiau maisto, kuriame gausu omega-6 ir maža omega-3 polinesočiųjų rūgščių, o tai kenkia sveikatai. Daugelis žino omega-3 naudą organizmui ir noriai... »
Apie tokį žuvų turgų, esantį Sidnėjuje, klaipėdiečiams ir miesto svečiams tenka tik pasvajoti. wikimedia nuotr.
2013 Birželio mėn. 18 d. 10:48
Klaipėdos savivaldybės įpareigojimą Pilies uosto koncesininkui įrengti žuvų turgų Danės krantinėje baigia numarinti paveldo teritorijos statusas ir nebaigtos vietos paieškos. "Lietuvos žinios" rašo, kad dėl netesybų pradėta skaičiuoti... »
Nelegaliai sugauta žuvis. Klaipėdos RAAD'o Tauragės r. agentūros nuotr.
2013 Gegužės mėn. 13 d. 15:21
Praėjęs penktadienis ilgam turėtų įsiminti trims Pagėgių savivaldybės gyventojams, sumaniusiems Gėgės upėje draudžiamu būdu – tinklais – prisigaudyti žuvies. Tačiau jų įžūlumą pažabojo reidą neršiančioms žuvims apsaugoti surengę... »
Plakiai, susiformavus pirmajam ledui, niekada neplaukia į seklumas. VU GMF nuotr.
2013 Sausio mėn. 19 d. 18:00
Žvejojant žiemą ant storo ledo reikia ne tik kantrybės, bet ir tam tikrų žinių. Susidarius storam ledui, žuvys patiria savotišką šoką. Jos prisiglaudžia prie ledo ir taip gali išbūti iki trijų valandų. Tačiau ešeriai, kuojos, lydekos... »
2012 Spalio mėn. 19 d. 08:18
Žuvų augintojų teigimu, jau keleri metai žuvies suvartojimas Lietuvoje beveik neauga - greičiau mažėja, ES rinka perpildyta, todėl ieškoma naujų pirkėjų. Keturios Lietuvos žuvininkystės bendrovės gavo licencijas dalį tvenkiniuose išaugintos... »
2012 Rugsėjo mėn. 12 d. 06:00
Kartkartėmis verta pasimėgauti žuvies patiekalais. Tačiau kokią žuvį geriau rinktis savo patiekalams? Kaip paruošti šviežią ir šaldytą žuvį? »
SXC nuotr.
2012 Rugpjūčio mėn. 22 d. 07:28
Lietuvos okeaninės žvejybos istorija skaičiuoja paskutines savo egzistavimo dienas. Į tokią padėtį kadaise labai didinga buvusi mūsų šalies žvejybos pramonė pateko Europos Sąjungos klerkų dėka, kurie savomis rankomis užnėrė kilpas ant Atlanto... »
Nedideliame Kuršių nerijos Preilos miestelyje gyvenantys Rimantas ir Vita Lubiai čia jaučiasi tarsi ne Lietuvos gyventojai, o tikri atsiskyrėliai.
2012 Birželio mėn. 27 d. 04:00
Kuršių nerijos gyventojų pagrindinė veikla — žvejyba. Čia rūkytai žuviai neatsispiria nė vienas krašto lankytojas. »
SXC nuotr.
2012 Birželio mėn. 21 d. 09:15
Pastaraisiais metais vis ryžtingiau besidairanti į tas šalis, kuriose itin dideli žuvies ištekliai, "Vičiūnų" įmonių grupė apsisprendė Mauritanijoje atidaryti žuvies perdirbimo cechą. »
SXC nuotr.
2012 Gegužės mėn. 11 d. 07:32
Krevečių ir lašišos reiktų vengti ne tik dėl gamtos išteklių saugojimo, tačiau ir dėl jų sugavimo bei auginimo būdų, –teigia  Lietuvos gamtos fondo atstovo, gamtosaugos specialistas Robertas Staponkus, rašo lrytas.lt. »
Fotodiena/Audriaus Bagdono nuotr.
2012 Balandžio mėn. 5 d. 09:51
Patikrinimo metu nustačius, kad vienas Utenos garažas buvo naudojamas kaip nelegalaus žuvų ir jų produktų sandėliavimo ir tvarkymo antisantinarinėmis sąlygomis patalpa, atsakingam asmeniui skirta bauda, garaže rastos žuvys ir jų gaminiai sunaikinti. »
Utenos RAAD nuotr.
2012 Vasario mėn. 28 d. 13:13
Kiekvienas asmuo, užsiiminėjantis kokia nors veikla, yra pasiekęs aukštesnį ar žemesnį profesionalumo lygį. Ne išimtis ir brakonieriai. Vis dėlto tokie "žvejai", su kuriais teko susitikti Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos... »
Bulvinės pasninko bandelės
2012 Vasario mėn. 22 d. 01:13
Užgavėnės su riebiais blynais – jau praeityje, o priešaky – 7 pasninko savaitės. Gavėnia prasideda pirmą dieną po Užgavėnių, vasario 22-ąją. Ši diena vadinama Pelenų diena. Jos pavadinimas kilęs nuo bažnyčiose šventinamų pelenų... »
sxc.hu nuotr.
2012 Vasario mėn. 15 d. 06:12
Visuomenėje gaji nuomonė, kad žiemą reikėtų valgyti daugiau riebių patiekalų, o gaiviomis salotomis ir vaisiais mėgautis vasarą. Tačiau gydytoja dietologė Žana Antonova tvirtina priešingai. Šaltuoju metų laiku žmogaus organizmas ir taip... »
Turimais duomenimis, organizuotos grupės narių valdoma Seišelių salose registruotos ribotos atsakomybės bendrovės (offshore) apyvarta per pusantrų metų siekė daugiau nei 33 milijonus litų, o iš Kazachstano bendrovių buvo nupirkta ne mažiau kaip 1 100 tonų sterko filė. FNTT nuotr.
2012 Vasario mėn. 14 d. 11:51
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba ir Vilniaus apygardos prokuratūra Kaune po kelias dienas trukusios operacijos išaiškino tarptautinę (keturių kauniečių ir Rusijos Federacijos piliečio) bendrininkų grupę, kuri įtariama Kazachstane pagautą... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Virmantas, Vitoldas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kur švęsite šv. Velykas?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-03-30
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.9211 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3702 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
48.12   bar.
Dujos
Arrow down
2.63   MMBTU
Auksas
Arrow down
1194.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Pakalbėk ruskai, Dirvele, Jei dar moki bent žodelį. Na, nejaugi pamiršai? Nekalbi ir nerašai.
Šitaip Kempė klausinėjo, Ir po sodžių maklinėjo: – Ar dar rusiškai meni? Kaip kalbėdavom jauni?
Kempė Onei įkyrėjo: – Eik greičiau iš kur atėjęs! Kaip lakišius prikibai. Šitaip daro tik šnipai.
Kempė žagt – ir tuoj nutilo, Susiėmęs galvą žilą. – One, neskandink! Tyliu... Lietuvą aš vėl myliu...