Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "žuvis":

2015 Lapkričio mėn. 25 d. 08:03
Kuršių marių žvejai nori pardavinėti atsitiktinai sužvejotus lašišas ir šlakius, rašo „Kauno diena“. „Jūroje žvejojantiems žvejams lašišines žuvis gaudyti galima. Jas nedraudžiamu metu gaudo ir žvejai mėgėjai upių aukštupiuose... »
Žymos: žvejai, žvejyba, žuvis,
2015 Lapkričio mėn. 23 d. 15:12
 Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcionas turi nutraukti beveik 0,7 mln. eurų vertės sutartį su bendrove „Lavango Group“ dėl naujos perdirbimo linijos gamybos, pareiškė Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT). (VPT). »
2015 Spalio mėn. 25 d. 15:00
Kartais žuvį pagauna net ir tas, kuris nė neketino meškerioti. Vienas Sastamalos miesto Suomijoje gyventojas nustėro išgirdęs smūgį į savo namo stogą virš virtuvės. Pro langą jis pamatė, kad kažkas nusirito žemyn ir šlumštelėjo ant žemės... »
Žymos: laimikis, žuvis, erelis,
2015 Rugsėjo mėn. 4 d. 14:00
Žuvininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos – bene vienintelė šiai ministerijai pavaldi institucija, dėl kurios likimo ne kartą kryžiuotos špagos, ginčytasi, ar tikrai reikalinga tokia mokesčių mokėtojų lėšomis išlaikoma įstaiga... »
2015 Birželio mėn. 9 d. 08:16
Pajūrio žuvies produktų gamintojai ir pardavėjai stveriasi už galvų – trečdaliu kritę pardavimai varo į neviltį. Verslininkus kiek guodžia prasidėjęs vasaros sezonas, tačiau vėsoki orai kol kas gausių poilsiautojų nesutraukia. »
Žymos: rinka, žuvis, verslas,
2015 Gegužės mėn. 11 d. 10:46
  Dažna iškyla neapsieina be kepsninėje gražiai skrundančių įvairiausių kepsnių. Tačiau ar kada susimąstėte, ką grilyje kepa geriausi virtuvės šefai? Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija (LBKA) ir prekybos tinklo „IKI“ kulinarai... »
Žymos: IKI, žuvis, grilis,
VL nuotr.
2015 Gegužės mėn. 9 d. 07:00
Gurmanai karpį laiko prasta, varguolių žuvimi. Tačiau ši, iš laukinio sazano kilusi, sukultūrinta žuvis Lietuvoje labai mėgstama. Vieni ją augina komercinei žvejybai, kiti – savo šeimos stalui paįvairinti. Karpio mėsa naudota maistui jau 1000... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 7 d. 15:36
Lietuvos žuvininkystės produktų gamintojams atveriama Brazilijos rinka – apie tai penktadienį Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą informavo Brazilijos žemės ūkio gyvūnų ir maisto ministerija. Pasak „Vičiūnų“ įmonių grupės... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 12:57
Ministrų kabinetas pritarė siūlymui keisti valstybės valdomo Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono veiklą ir sukurti modernią prekybos žuvimi sistemą. Kaip BNS informavo premjero atstovė Evelina Butkutė-Lazdauskienė, Vyriausybė... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Sausio mėn. 15 d. 09:27
Rusijos federalinės muitinės duomenimis, šalis pernai sumažino mėsos, pieno, žuvų importą. »
VL archyvo nuotr.
2014 Lapkričio mėn. 19 d. 08:31
Žuvis, kepta tešloje... Atrodo, kas gali būti banaliau? Tačiau truputį pakeitus receptą, pridėjus įvairių prieskonių, galima pagaminti naują patiekalą. »
Žuvis – sveikas lengvai virškinamas produktas. Klaudijaus Driskiaus nuotr.
2014 Spalio mėn. 8 d. 09:55
Žuvis –   sveikas lengvai virškinamas produktas. Šeimininkės renkasi žuvį pagrindiniam dienos patiekalui, nes ją galima paruošti įvairis būdais. Įrodyta, kad žuvyse esančios omega-3 riebalų rūgštys mažina širdies ir kraujagyslių... »
Mėsos patiekalus restoranuose vis dažniau keičia žuvis ir jūros gėrybės.
2014 Gegužės mėn. 19 d. 09:50
Mitybos įpročiai net 25-30 proc. lemia sveikatą, bet Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto medikų atlikto tyrimo duomenimis, tik penktadalis Lietuvos gyventojų rinkdamiesi maistą galvoja apie jo naudą organizmui... »
Rusija stiprina mėsos ir žuvies, vežamos iš Lietuvos, kontrolę, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti”. bodytime.bg nuotr.
2013 Spalio mėn. 7 d. 12:54
Rusija stiprina mėsos ir žuvies, vežamos iš Lietuvos, kontrolę, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti”. »
Riebias žuvis rekomenduojma valgyti bent porą kartų per savaitę. VL archyvo nuotr.
2013 Spalio mėn. 7 d. 11:57
Mitybos specialistai muša pavojaus varpais, kad pastaraisiais dešimtmečiais suvartojama vis daugiau maisto, kuriame gausu omega-6 ir maža omega-3 polinesočiųjų rūgščių, o tai kenkia sveikatai. Daugelis žino omega-3 naudą organizmui ir noriai... »
Apie tokį žuvų turgų, esantį Sidnėjuje, klaipėdiečiams ir miesto svečiams tenka tik pasvajoti. wikimedia nuotr.
2013 Birželio mėn. 18 d. 10:48
Klaipėdos savivaldybės įpareigojimą Pilies uosto koncesininkui įrengti žuvų turgų Danės krantinėje baigia numarinti paveldo teritorijos statusas ir nebaigtos vietos paieškos. "Lietuvos žinios" rašo, kad dėl netesybų pradėta skaičiuoti... »
Nelegaliai sugauta žuvis. Klaipėdos RAAD'o Tauragės r. agentūros nuotr.
2013 Gegužės mėn. 13 d. 15:21
Praėjęs penktadienis ilgam turėtų įsiminti trims Pagėgių savivaldybės gyventojams, sumaniusiems Gėgės upėje draudžiamu būdu – tinklais – prisigaudyti žuvies. Tačiau jų įžūlumą pažabojo reidą neršiančioms žuvims apsaugoti surengę... »
Plakiai, susiformavus pirmajam ledui, niekada neplaukia į seklumas. VU GMF nuotr.
2013 Sausio mėn. 19 d. 18:00
Žvejojant žiemą ant storo ledo reikia ne tik kantrybės, bet ir tam tikrų žinių. Susidarius storam ledui, žuvys patiria savotišką šoką. Jos prisiglaudžia prie ledo ir taip gali išbūti iki trijų valandų. Tačiau ešeriai, kuojos, lydekos... »
2012 Spalio mėn. 19 d. 08:18
Žuvų augintojų teigimu, jau keleri metai žuvies suvartojimas Lietuvoje beveik neauga - greičiau mažėja, ES rinka perpildyta, todėl ieškoma naujų pirkėjų. Keturios Lietuvos žuvininkystės bendrovės gavo licencijas dalį tvenkiniuose išaugintos... »
2012 Rugsėjo mėn. 12 d. 06:00
Kartkartėmis verta pasimėgauti žuvies patiekalais. Tačiau kokią žuvį geriau rinktis savo patiekalams? Kaip paruošti šviežią ir šaldytą žuvį? »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Dobilas, Silvestra, Silvestras, Vygantė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-26
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
43.22   bar.
Dujos
Arrow down
2.284   MMBTU
Auksas
Arrow up
1073.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.