Bendrovės nuotr.

Nerijus, Virginija, Daiva ir Edita – keturi „Vikingų loto“ žaidėjai, kurie dar prieš mėnesį nė neįtarė, kad vasaros atostogų jiems planuotis nebereikės. Ketveriukė su savo pasirinktais porininkais liepos mėnesį vyks į viskuo aprūpintą kelionę po Skandinaviją.

Šiai išvykai jau ruošiasi kariškis Nerijus Aidukevičius iš Varėnos. Į prabangią, beveik 6000 Eurvertės, kelionę po Skandinaviją jis leisis drauge su savo antrąja puse. „Žmona vis pašnabždėdavo, kad gal pagaliau išvykime kur nors, bet mane lyg ir lėktuvo baimė kaustė. Na ką – dabar teks baimes įveikti“, – linksmai šnekėjo laimėtojas. Nerijus taip pat prasitarė, kad netrukus su žmona švęs 10-ąsias santuokos metines, tad ši kelionė – geriausia dovana abiem.

Suplanuotomis vasaros atostogomis jau džiaugiasi ir sporto centre baseino prižiūrėtoja dirbanti Virginija Kriūnienė iš Kėdainių. „Jau esame susiplanavę su vyru vykti pas vaikus į Ispaniją. Štai, tik grįšime, apsisuksime, ir abu vyksime į laimėtą kelionę po Skandinaviją“, – džiaugsmo neslėpė moteris.

Sėkmė nusišypsojo ir šiaulietei Daivai Staškevičiūtei, kuri į kompaniją keliauti po Skandinaviją ketina pasikviesti savo seserį. Beje, laimingą „Vikingų loto“ bilietą pirko moters tėtis, kuris perleido prizą savo dukrai. Ketvirtoji kelionės laimėtoja – finansininkė Edita Blažienė iš Kauno – sužinojusi apie laimėtą prizą labai nudžiugo ir jau žino, kad po Skandinavijos kraštus keliaus su savo draugu.

Visą mėnesį „Vikingų loto“ žaidimo metu buvo traukiama po vieną laimėtoją porinei kelionei laimėti. Išvyka į Skandinaviją – be rūpesčių, nes čia viskas įskaičiuota: lėktuvų ir keltų bilietai, viešbučiai, restoranai, muziejai, net asmeninis gidas bei taksi.