“Spalio 6 d. apie 19 val. prekybos centre “Maxima”, esančioje Plento gatvėje, vyriškis, eidamas netyčia užkliudė dėžes su alkoholiniais gėrimais, pastatytas šalia lentynų ant plastikinės dėžės. 

Priėjus apsauginiui,valytojai ir pamainos viršininkei buvo pradėta skaičiuoti tara, už kurią buvo liepiama susimokėti.

Vyriškis, išsigandęs ir pasimetęs, ruošėsi susimokėti, tačiau visą situaciją  stebintys žmonės pradėjo reikšti pretenzijas, kodėl vyriškis turi sumokėti už ne vietoje pastatytas dėžes. Pamainos viršininkė pasišalino ir visą situaciją stebėjo iš šalies.

Vienai parduotuvės darbuotojai prasitarus, kad vyriškis tikrai neprivalo mokėti, žmonės dar kartą paprašė pakviesti pamainos viršininkę, tačiau ji, kaip supratome, neišdrįso ateiti. Paskambinus “Maxima” informacijos numeriu ir nupasakojus situacija – atsakymo ,kaip elgtis ,taip pat nesulaukėme. Tad kyla klausimas, ar mes tikrai turime sumokėti už darbuotojų neapdairumą paliekant prekes praėjimo takuose?”, – klausia Jonavos miesto gyventoja.

 „Maximos“ komunikacijos vadybininkė Kornelija Sakalaitė: „Pirkėjo nuoširdžiai atsiprašome. Pirkėjui netyčia apgadinus prekes, už jas pirkėjas neturi susimokėti – šis atvejis ne išimtis. Minėtai darbuotojai ir jos kolegoms priminėme galiojančią tvarką ir tikimės, jog panaši situacija ateityje nepasikartos.