Jonavos rajono savivaldybės specialistai, pirmadienį maždaug pusantros valandos anksčiau baigę darbą ir išėję minėti savivaldos dienos, papiktino į savivaldybę ateinančius jonaviečius, mat kabinetų durys buvo užrakintos, pranešė kabelinė televizija AVVA.

Į kabelinės televizijos AVVA žinių tarnybą kreipėsi verslininkas Gintautas Brukas. Jonavietis pasakojo, kad pirmadienį turėjo į savivaldybę pristatyti dokumentus, tačiau kabinetai buvo užrakinti.

Pasak G.Bruko, pirmadienis yra viena savaitės diena, kai savivaldybė dirba iki 18 valandos, o tai patogu tiems, kurie į savivaldybę gali atvykti po darbo valandų.

„Tai visai nevykęs sprendimas darbo metu pradėti švęsti kad ir gražią šventę, bet taip neturėtų būti“, – sakė G.Brukas.

Be to, verslininkas sako pasigedęs informacijos, kodėl savivaldybė nedirba, tik pirmame aukšte prie durų jis rado nukritusį lapelį, kur buvo parašyta, kad nuo 16.30 val. savivaldybė nedirba ir minima vietos savivaldos diena.

Pasak G.Bruko, pirmadienį nuo 16.30 val. nedirbo ir pirmame aukšte esantis „vienas langelis“, kur žmonės gali pateikti dokumentus, buvo užrakinti ir kiti kabinetai kituose aukštuose.

Kaip kabelinei televizijai AVVA sakė Jonavos savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas, savivaldybė nebuvo užrakinta, o renginyje dalyvavo tik dalis žmonių.

„Tai pas ką čia nepapuolė tas žmogus, nežinau. Mes paminėjome vietos savivaldos dieną, jos metu buvo apdovanoti žmonės.  Kodėl mes to negalime daryti darbo metu?“ – sakė V.Majauskas.

Kaip kabelinei televizijai AVVA sakė Jonavos meras Eugenijus Sabutis, pirmadienio vakarą buvo pasveikinti ilgamečiai darbuotojai.

„Mes nešventėme, o paminėjome. Pasveikinome darbuotojus, kurie savivaldoje dirba 10, 15, 20, 25 metus“, – sakė E.Sabutis.

Pasak mero, nieko blogo, jei vietos savivaldos diena yra minima darbo metu.

Vietos savivaldos dienos paminėjimas pirmadienį vyko Jonavos kultūros centre.