FB nuotr.

Malonu, kai pagalvių ir antklodžių užvalkalai, rankšluosčiai gaiviai kvepia. Kaip to pasiekti?

Į spintą ar komodą, kur juos laikote, įdėkite patinkančio kvapo muilo, sausų kvepalų, kvepiančių džiovintų augalų arba prieš lygindamos patalynę apipurkškite ją kvapiu lyginimo skysčiu.

*Sausi kvepalai – tai medžiaginiai ar popieriniai paketėliai, kuriuose būna smulkintų žolelių, talko miltelių arba popierinių servetėlių, prisotintų natūralių (geriau) arba sintetinių kvapų, pvz., levandų, pakalnučių, sausmedžių, magnolijų, rožių. Šių kvapų galima rasti cheminėse drabužių valyklose, kosmetikos parduotuvėse. Tereikės prakirpti keliose vietose pakuotę ir įdėti į stalčių ar pakabinti spintoje.

*Džiovintų augalų, pvz., rožių žiedlapių, apelsinų žievelių mišinių, sveriamų džiovintų vaistažolių (levandų, medetkų) arba jomis pripildytų medžiaginių maišelių taip pat galima rasti nusipirkti arba pasigaminti pačioms. Juos patogu pakabinti spintoje, įdėti į komodos stalčius – patalynė įgaus švelnų aromatą. Kai kvapas susilpnės, ant mišinio užlašinkite kelis lašus atitinkamo eterinio aliejaus.

*Kvapiojo lyginimo skysčio galite užpurkšti tiesiai ant skalbinių arba įpilti į lygintuvą su vandens purškimo funkcija. Jo galima nusipirkti arba pasiruošti pačioms – į vandens purkštuvą įlašinkite kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus.