FB nuotr.

Norėdamos, kad vonia ne tik spindėtų švara, bet ir taptų jaukiu namų kampeliu, pasirūpinkite keliomis stilingomis šios patalpos detalėmis. Štai medinė rankšluosčių pakaba, lininiai kilimėliai ir rankšluosčiai ne tik glosto akį pastelinėmis spalvomis, bet ir nuteikia kūną atpalaiduojamai. Be to, prosenelių, senelių pamėgti lininiai audiniai turi puikią savybę – jie nesielektrina ir yra malonūs glausti prie kūno. Lino pluoštas puikiai sugeria drėgmę, tad populiarūs kilpiniai rankšluosčiai geriau nei bet kurie kiti nusausina kūną po dušo.

Sintetinį muilą, prikimštą sintetinių kvapų ir konservantų, kiškite į giliausią stalčių ir pasigaminkite natūralaus muilo iš aliejų, kosmetinio molio, vaistažolių, prieskonių ar medaus.

Vonia – puiki vieta mažmožiams, susijusiems su jūra ar vandeniu, laikyti. Ją papuoš iš atostogų parsivežtos kriauklės, paplūdimyje rastos medžio šakelės. O natūraliai kvepiančias žvakes išdėliokite šalia vonios arba įkurdinkite grakščiame žibinte. Išskirtinio jaukumo vonios kambariui suteiks savo rankomis dekoruota dėžutė ar dekupažo technika išmarginta lentynėlė.

Prisileiskite kvapių žolelių vonią, užsidekite žvakę ir gulėdama vonioje pasidžiaukite savo kūryba…