Bendrovės nuotr.

Daugelis mūsų nekantriai laukiame šiltojo sezono. Kai pavasaris ant nosies, norisi keisti ir aprangą. Šiuo metų laiku itin aktualūs gėlių raštai ir motyvai. Jei pasirinksite juos, tikrai neprašausite pro šalį.

Rožių žiedai

Gėlėti audiniai pavasarį madingi kiekvienais metais, skiriasi tik jų raštai. Šiemet ant mados pjedestalo – stambūs, ryškūs rožių žiedai. Vaiskių spalvų dideli žiedai ypač gerai išryškėja tamsiame fone, todėl gėlių raštais puošti tamsūs drabužiai puikiai pritaikomi ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir tada, kai šalta. Be to, gėlėmis puošti gali būti ne tik drabužiai, bet ir avalynė, rankinės, kepurės, įvairūs aksesuarai, todėl šią mados tendenciją lengva pritaikyti visais metų laikais ir įtikti įvairiausią skonį turinčioms moterims.

Prie ko derinti?

Nesistenkite gėlėtų audinių užgožti kitomis aprangos detalėmis. Būtent gėlės turi būti dėmesio centre. Jei vilkite gėlėtą paltą, suknelę, sijoną ar kelnes, rinkitės neutralius vienspalvius batus, nepretenzingą rankinę. O jei gėlėtus drabužius derinsite su dryžuotais, stenkitės kad sutaptų jų atspalviai.

Vilkint gėlių motyvais margintus drabužius, aksesuarai taip pat turėtų būti subtilūs, minimalistiniai: siauros metalinės apyrankės, paprasti pakabukai, nedideli auskarai.

Praktiškiausia – kelnės

Ankstyvo pavasario dienomis, kai tenka apsisaugoti ir nuo vėsaus vėjo gūsių, neskubėkite rengtis plono audinio suknelės ar berankovės palaidinės. Vietoje suknelės ar sijono geriau rinkitės kelnės, o vietoje nuo vėjo plevėsuojančių palaidinių – megztinį ar ploną paltuką. Kelnes rinkitės trumpesnes, iki kulkšnies kauliukų ar dar trumpesnes. Vėliau atšilus orams tokias lengvai pritaikysite ir prie plonesnio audinio palaidinių. Prie tokių kelnių derinkite vienspalvę palaidinę, jei norisi daugiau šilumos – apsigaubkite megztuku ar švarkeliu.

Jei esate suknelių gerbėja, pavasarį rinkitės tokias, kurios turi trijų ketvirčių ilgumo rankoves ir yra ilgesnės, dengia kelius. Taip geriau apsisaugosite vėsesnėmis pavasario dienomis. Be to, prie tokios suknelės galite vilkėti ir ilgą megztinį, lietpaltį ar ploną paltuką.

Ne tik drabužiai

Pavasaris dažnai kvepia lietumi, todėl visada praverčia botai. Jei jie bus puošti gėlėmis, pavyks ne tik išsaugoti sausas kojas, bet ir susikurti žaismingą pavasarišką įvaizdį.

Toms, kurios neturi ir nenori pirkti gėlėtų drabužių, pravers gėlėmis puošti aksesuarai. Šiemet itin madingos bus gėlėtos galvajuostės bei gėlių raštais marginti šaliai.

Nesuklysite ir įsigijusios gėlėtas pėdkelnes. Juk nuogomis kojomis žingsniuoti pavasario gatvėmis dar per šalta.