Kai svarstome, kaip atnaujinti baldus, retai prisimename, kad spalvas ir įdomią faktūrą mediniam baldų paviršiui gali suteikti audinys ar įvairių spalvų dažai.

Audiniais dekoruoti baldus nereikia nei didelio pasirengimo, nei ypatingo meistriškumo. Baldą, kurį ketinate restauruoti, nušveiskite švelniu švitriniu popieriumi, kad pašiauštumėte paviršių. Plokštumoms, kurias dengsite, iškirpkite medžiagą. Apsiūkite audinio kraštus. Paviršių tolygiai, plačiu teptuku padenkite klijais. Prispauskite audinį ir iš centro į kraštus išstumkite orą. Kai klijai išdžius, dar galite plonu teptuku paklijuoti audinio kraštus.

Senas kėdes nesunku atnaujinti dekoruojant minkštais, jaukiais audiniais. Pavyzdžiui, seną medinį krėslą galite aptraukti šiltu kailiniu ar natūralaus pluošto audiniu. Toks krėslas jūsų interjerui suteiks daugiau šilumos, atrodys originaliai ir papuoš kambarį

Medinius interjero baldus galite dekoruoti įvairiais tapybos ar dekupažo technikos elementais. Smulkus dekoras ant komodų, medinių lovų, kambario durų ar kėdžių papuoš namus ir suteiks išskirtinumo.