Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Regionai Klaipėdos „Vieno langelio“ aptarnavimo principas

2010 Vasario mėn. 2 d. 12:16

„Vieno langelio“ aptarnavimo principas

hansab.lt nuotr.

hansab.lt nuotr.

Pastaruoju metu daug kalbama apie numatomus pasikeitimus aptarnaujant asmenis Šilutės rajono savivaldybės administracijoje.

Informuojame, kad vadovaudamiesi Vyriausybės nutarimu „Dėl Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių patvirtinimo“ (Žin.,2007, Nr. 94-3779), planuojame asmenų aptarnavimą „vieno langelio“ principu pradėti vasario mėnesį. Kad perėjimas prie minimo principo būtų sklandesnis, kad naujovė nepateiktų nemalonių nesklandumų ir staigmenų, norime pateikti keletą paaiškinimų apie „vieno langelio“ specialistų ir darbuotojų darbo specifiką, funkcijas ir uždavinius.

„Vieno langelio“ asmenų aptarnavimo principas įgalins fizinių bei juridinių asmenų, kurie kreipiasi į Savivaldybę, siekdami išspręsti jiems rūpimus klausimus ar gauti reikiamą paslaugą, tinkamą aptarnavimą ir kokybiškos administracinės paslaugos suteikimą vienoje darbo vietoje, kai prašymą ar skundą nagrinėja ir informaciją iš savo administracinių padalinių, pavaldžių subjektų, prireikus – ir iš kitų institucijų ar organizacijų gauna pati Savivaldybės administracija (jeigu tai leidžia Asmens duomenų apsaugos įstatymas ir nereglamentuoja kiti teisės aktai) neįpareigodama to atlikti prašymą ar skundą padavusį asmenį.

Šiuo principu siekiama pagerinti asmenų aptarnavimą, jų prašymų ir skundų nagrinėjimą bei paslaugų teikimą, palengvinti žmonių rūpesčių naštą tvarkant reikalus Savivaldybėje, sumažinti vaikščiojimus renkant sprendimui priimti ir paslaugai suteikti reikalingą informaciją bei gauti norimus dokumentus.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos „Vieno langelio“ principas bus taikomas dviem būdais: centralizuotu ir decentralizuotu. Centralizuotu - Mero ir Savivaldybės administracijos direktoriaus institucijoms bei prie Administracijos esantiems vyriausiesiems specialistams: Architektūros ir urbanistikos skyriui, Biudžeto ir finansų skyriui, Centralizuotai buhalterijai, Centralizuotam vidaus audito skyriui, Civilinės ir priešgaisrinės saugos skyriui, Gamtosaugininkui, Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorei, Juridiniam skyriui, Kanceliarijai, Komunikacijos skyriui, Kultūros skyriui, Planavimo ir plėtros skyriui, Sanitarijos inspektorei, Savivaldybės gydytojai, Švietimo skyriui, Tarybos sekretoriatui, Ūkio skyriaus Turto poskyriui, Ūkio skyriui, Vaiko teisių apsaugos skyriui, Viešųjų pirkimų skyriui, Vyr. specialistui karo prievolei administruoti. Asmenys, besikreipiantys į šiuos skyrius, prašymus, skundus ir kt. dokumentus paliks pirmajame savivaldybės aukšte, kur jie ir bus aptarnauti „vieno langelio“ padalinio darbuotojų. Decentralizuotu – Civilinės metrikacijos skyriui, Kaimo reikalų skyriui, seniūnijoms, Socialinės paramos skyriui (skyriai dirbs sena tvarka).

Asmenų aptarnavimo „vieno langelio“ principu specialistai ir darbuotojai yra tarpininkai tarp Savivaldybės administracijos specialistų bei darbuotojų ir interesanto, todėl norint pagerinti piliečių aptarnavimą, padaryti valstybės tarnautojų darbą efektyvesnį, išvengti korupcijos pasireiškimo atvejų, bus atsisakoma tiesioginio asmens kontakto su paslaugos vykdytojais. Visi piliečius dominantys klausimai bus sprendžiami pirmajame Savivaldybės aukšte, t. y. priimami žodiniai klausimai ar prašymai, rašytiniai prašymai, skundai, visi jie registruojami ir siunčiami vykdytojui – specialistui. Pageidautina, kad norintys susitikti su Savivaldybės vadovais, registruotųsi iš anksto.

Savivaldybės pirmajame aukšte stovės terminalas, kurio ekrane bus nurodyta 10 pagrindinių apibendrinančių nuorodų mygtukų, atspindinčių pagrindines Savivaldybėje teikiamas administracines bei kitas paslaugas. Šie mygtukai bus matomi ekrane ir nuspaudus reikiamą (ar norimą), atsidarys papildomas hierarchinis meniu, papildantis bei sukonkretinantis pagrindinę nuorodą. Atėjus į Savivaldybę su bet kokiu prašymu asmuo terminale išsispausdins bilietėlį su nurodytu eilės numeriu ir skaičiumi, į kurį priėmimo langelį reikės kreiptis. Nurodome, kaip išdėstyti terminalo mygtukai:

I. PRIĖMIMAS PAS SAVIVALDYBĖS VADOVUS

1. Meras

2. Mero pavaduotojai

3. Administracijos direktorius

4. Administracijos direktoriaus pavaduotojai

II. PRIĖMIMAS PAS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS STRUKTŪRINIŲ PADALINIŲ VADOVUS, SPECIALISTUS IR DARBUOTOJUS

1. Struktūrinių padalinių vedėjai

2. Struktūrinių padalinių specialistai ir darbuotojai

III. PRIĖMIMAS VEIKLOS REIKALAIS IŠ VALSTYBINIŲ INSTITUCIJŲ BEI ĮSTAIGŲ, SAVIVALDYBĖS KONTROLIUOJAMŲ ĮMONIŲ IR ĮSTAIGŲ

1. Savivaldybės taryba

2. Bendrovės

3. Kultūros, turizmo ir sporto įstaigos

4. Sveikatos ir socialinės apsaugos, visuomenės sveikatos įstaigos

5. Švietimo įstaigos

6. Valstybinės įstaigos

7. Kitos institucijos ir įstaigos

IV. JURIDINĖ KONSULTACIJA

1. Pirminės teisinės pagalbos teikimas

2. Įdarbinimas pagal Viešųjų darbų programą

V. LEIDIMAI IR LICENCIJOS

1. Licencijų supirkti skirtų realizuoti juodųjų (spalvotųjų) metalų laužą ir atliekas išdavimas

2. Licencijų mažmeninei prekybai nefasuotais naftos produktais išdavimas

3. Licencijų mažmeninei prekybai alkoholiniais gėrimais išdavimas

4. Licencijų mažmeninei prekybai tabako gaminiais išdavimas

5. Licencijų vežti keleivius lengvaisiais automobiliais taksi išdavimas

6. Leidimų mažmeninei prekybai suskystintomis naftos dujomis (dujų balionais) išdavimas

7. Statybos leidimai

8. Leidimai masiniams komerciniams renginiams

9. Leidimai viešiesiems renginiams (piketai, demonstracijos, eisenos ir pan.)

10. Kiti leidimai ir licencijos

VI. SOCIALINĖ PARAMA IR VAIKO TEISIŲ APSAUGA

1. Socialinės išmokos

2. Socialinės paslaugos

3. Vaiko teisių apsauga

VII. TERITORIJŲ PLANAVIMAS IR STATINIŲ PROJEKTAVIMAS

1. Išorinės reklamos įrengimo projekto derinimas ir supaprastintų (nesudėtingų statinių) projektų tikrinimas

2. Kitos paskirties žemės sklypų planų (miesto teritorijoje) derinimas ir Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projekto derinimas

3. Šilutės rajono savivaldybės tarybos sprendimo dėl detaliojo plano rengimas

4. Detaliojo teritorijų planavimo proceso organizavimas ir planavimo sąlygų sąvado išdavimas detaliesiems planams

5. Planavimo sąlygų sąvado išdavimas kaimo plėtros žemėtvarkos projektui rengti ir Kaimo plėtros žemėtvarkos projekto tvirtinimas.

6. Detaliųjų planų tvirtinimas

7. Adreso suteikimas

8. Projektavimo sąlygų sąvado rengimas

9. Techninių projektų ir teritorijų planavimo dokumentų tikrinimas Nuolatinės statybos komisijoje

10. Teritorijų planavimo registro išrašo išdavimas ir Teritorijų planavimo dokumento įregistravimas Teritorijų planavimo registre.

VIII. KITI FIZINIŲ ASMENŲ PRAŠYMAI IR SKUNDAI

IX. KITI JURIDINIŲ ASMENŲ PRAŠYMAI IR SKUNDAI

X. INFORMACIJA

1. Kreiptis į darbuotojus, dirbančius 1, 2, 3 langelyje

Savivaldybės vadovai, skyrių, poskyrio vedėjai asmenis priims savo darbo kabinete arba tam skirtoje patalpoje pirmajame Savivaldybės aukšte pagal tokią dar nepatvirtintą bet jau numatomą tvarką:

Meras, mero pavaduotojai interesantus paprastai priims antradieniais nuo 9.00 val. iki 17.00 val. Suderinus su Mero institucija asmenis galės priimti ir Savivaldybės tarybos nariai.

Administracijos direktorius interesantus priims pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja interesantus priims pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

Pirminė teisinė pagalba bus teikiama nuolat.

Tikimės, kad nauja asmenų aptarnavimo tvarka Šilutės rajono savivaldybėje leis įgyvendinti pagrindinį Savivaldybės uždavinį - kokybiškai aptarnauti asmenį, o asmenis įgalins patenkinti savo pagrindinę pilietinę teisę – būti kokybiškai aptarnautiems valdžios institucijoje.

Linkime supratimo, kantrybės ir geranoriškumo žengiant dar vieną žingsnį link demokratinės visuomenės kūrimo.

silute.kryptis.lt inf.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Klaipėdos
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 23 d. 14:16
Vilniuje ir Klaipėdoje penktadienį baigiamas šildymo sezonas. Kaune ir Panevėžyje pastatai nebebus šildomi nuo kitos savaitės. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 4 d. 13:47
Klaipėdos kelius prižiūrintys kelininkai sako, kad šią žiemą vadinti švelnia galima tik iš dalies, nes šių metų sausį ir vasarį kelius rytais dažnai padengdavo pavojingas plikledis. plikledis. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Sausio mėn. 6 d. 10:01
Pirmąjį šių metų savaitgalį Klaipėdoje oro sąlygos buvo itin ekstremalios, tačiau tai nesukėlė problemų vietos kelininkams. Pasak bendrovės „Specialus autotransportas“ vadovo Laimono Žemaičio, šiomis dienomis dirbama pagal planą – keliai... »
Apuolėje rengiamas senųjų amatų, archajinės muzikos bei karybos festivalis.Organizatorių nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 14 d. 11:43
„Toli nuo jų (švedų) yra viena gentis, vadinama kuršiai (Cori), kadaise priklausiusi švedų valdžiai, bet jau gerokas laikas praėjo,kai jie sukilo ir stengėsi tapti nepriklausomi. Pagaliau, danai, tai žinodami, minėtuoju laiku(853 m.), kai ponas... »
Dėl karščio Klaipėdos savivaldybė paankstino darbą.Alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 5 d. 11:54
Dėl alinančio karščio Klaipėdos miesto savivaldybė nutarė valanda paankstinti darbo laiką. »
Jubiliejinė 60-metį švenčianti Kuršių marių regata jau įpusėjo. Alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 31 d. 14:39
Po dviejų kaitra ir štiliumi alinančių etapų Kuršių marių regatos buriuotojai pagaliau sulaukė vėjo. »
Į Klaipėdą atvilnijo jubiliejinė – 55-oji – Jūros šventė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 25 d. 08:18
Į Klaipėdą atvilnijo jubiliejinė – 55-oji – Jūros šventė. Organizatoriai žada, jog šių metų šventė – geriausia iš visų iki šiol buvusių. Šventės programoje – per šimtą skirtingų ir spalvingų renginių. »
Aukštaitijos nacionalinio parko ežerai.
2014 Liepos mėn. 15 d. 14:31
Audito metu Valstybės kontrolė vertino, ar efektyvi parkų veikla užtikrinant biologinės įvairovės išsaugojimą. Tai dalis tarptautinio audito, kuriame dalyvauja Bulgarijos, Danijos, Kroatijos, Lenkijos, Lietuvos, Norvegijos, Švedijos, ir Ukrainos... »
Įsibėgėjanti prekyba žalumynais turgaus prekiautojų nedžiugina. VL archyvo nuotr.
2014 Gegužės mėn. 27 d. 08:04
Įsibėgėjanti prekyba žalumynais turgaus prekiautojų nedžiugina. Jų teigimu, pirkėjų nedaug, o ir perkama gerokai mažiau. Žmonės sako norintys šviežių daržovių, todėl perkantys tik tam kartui. Dažnas laukiame pavasario, kada prekystalius... »
„Katpėdėlė“ antram gyvenimui prikels legendinį Klaipėdos „Memelį“.
2014 Balandžio mėn. 4 d. 14:00
„Katpėdėlė“ antram gyvenimui prikels legendinį Klaipėdos „Memelį“. »
Pakeliamasis Pilies tiltas avariniu pripažintas seniai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 14 d. 10:09
Klaipėdiečių ir miesto svečių laukia neišvengiama gaišatis automobilių spūstyse. Uždaromas eismas remontuojamu Pilies tiltu, o kirsti per miestą tekančią Danės upę bus galima vieninteliu Mokyklos tiltu. »
Prabangus 5 kambarių butas M.K.Čiurlionio gatvėje Vilniuje.
2014 Kovo mėn. 7 d. 07:00
Erdvi svetainė su vaizdu į Vilniaus senamiestį, trys miegamieji kambariai antrame aukšte, privatus vidinis kiemas, nuosava pirtis – taip atrodo brangiausiai nuomojamas butas Lietuvoje. Prabangiame Šaltinių gatvės kotedže esančio būsto nuomos... »
Vasario 28 - kovo 2 dienomis jau 22 kartą klaipėdiečiai šventė Kazimierines. Autorės nuotr.
2014 Kovo mėn. 4 d. 13:07
Šiandien kiekvienas skubėsime sveikinti Kazius, Kazytes, Kazimierus ir Kazimieras su vardo diena. Daugelis padus pustosi šį savaitgalį keliauti į Vilniuje vykstančią Kaziuko mugę, kurios pastaruoju metu vyksta ne tik sostinėje, bet ir kituose... »
Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK) į Lietuvos vietovardžių sąrašą įtraukė ir Mažąją Lietuvą.
2014 Vasario mėn. 6 d. 09:23
Lietuva jau turi penkis etnografinius regionus. Greta Aukštaitijos, Žemaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos oficialiai įteisinta ir Mažoji Lietuva, praneša „Lietuvos žinios“. »
J.Bernatonis Klaipėdoje domėjosi antrinės teisinės pagalbos problemomis. Teisingumo ministerijos nuotr.
2014 Vasario mėn. 3 d. 12:21
Uostamiestyje lankęsis teisingumo ministras Juozas Bernatonis Klaipėdos valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyboje domėjosi, su kokiomis problemomis susiduria čia dirbantys advokatai. advokatai. »
Antradienį ištraukti du Kuršių mariose įlūžę žvejai, trečias asmuo kol kas nerastas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Sausio mėn. 28 d. 13:21
Kuršių marios antradienį pasiglemžė dviejų žvejų gyvybes. Vieno jų kūnas nerastas, tačiau gelbėjimo operacija nutraukta dėl didelės srovės. »
Lilija Petraitienė. Asm. arch. nuotr.
2014 Sausio mėn. 23 d. 14:04
Miesto valdantieji – liberalai - nepaliauja savęs liaupsinti už tariamai vis gerėjantį Klaipėdos gyvenimą, kuris, jei pajuokautume, greitai turėtų tapti rojumi arba geriausia vieta gyventi Lietuvoje. Deja, valdžios minimi skaičiukai gražūs... »
Labdaros fondo „Kaimo vaikai“ padėka.
2014 Sausio mėn. 20 d. 10:58
Dėkojame ištikimiems mūsų fondo rėmėjams už daugiau kaip 100 tūkst. litų paramą Lietuvos kaimo žmonėms – neįgaliesiems, našlaičiams, daugiavaikėms ir kitoms šeimoms, studentams, mokykloms, vaikų globos namams, 2013 m. suteiktą per „Valstiečių... »
Nuo latvių nusikaltėlių nukentėjo ne viena juvelyrinių dirbinių parduotuvė Klaipėdos regione. Klaipėdos AVPK nuotr.
2014 Sausio mėn. 14 d. 16:54
Bendras Lietuvos ir Latvijos pareigūnų darbas davė vaisių – Klaipėdoje sulaikyti keturi latviai, vykdę ginkluotus juvelyrinių dirbinių parduotuvių apiplėšimus. »
Patikrinę piliečio bagažą, muitininkai aptiko 2 butelius su gyvatėmis ir skorpionais, užpiltais gelsvu skysčiu, praneša Lietuvos muitinė. Muitinės nuotr.
2014 Sausio mėn. 13 d. 15:20
Sekmadienį Palangos oro uoste muitininkai sustabdė iš Kopenhagos parvykusį klaipėdietį G. F. Patikrinę piliečio bagažą, muitininkai aptiko 2 butelius su gyvatėmis ir skorpionais, užpiltais gelsvu skysčiu, praneša Lietuvos muitinė. »
Klaipėdoje šiemet keičiasi vaikų priėmimo į ikimokyklines įstaigas tvarka. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Sausio mėn. 2 d. 09:09
Klaipėdoje šiemet keičiasi vaikų priėmimo į ikimokyklines įstaigas tvarka – užregistruoti vaiką bus galima tik elektroniniu būdu. Pradėjus veikti naujai sistemai, valdininkai tikisi daugiau skaidrumo. »
Darius Rekis
2013 Gruodžio mėn. 18 d. 09:15
Teko sudalyvauti Klaipėdos verslo dienoje 2013 , renginyje skirtame miesto akademinės bendruomenės, verslo ir valdžios atstovams, kurie diskutuodami bandė identifikuoti egzistuojančias Klaipėdos problemas ir jų sprendimo būdus. »
Kretingos muziejaus Baltojoje salėje vyko Vakarų Lietuvos regiono konferencija, kurios tema buvo „Stabdykime smurto ratą“.
2013 Gruodžio mėn. 17 d. 11:52
Kretingos muziejaus Baltojoje salėje vyko Vakarų Lietuvos regiono konferencija, kurios tema buvo „Stabdykime smurto ratą“.  »
Žmonėms su negalia skirtas renginys vyko Žvejų rūmuose, tačiau vežimėliu į juos neįmanoma patekti.
2013 Gruodžio mėn. 4 d. 13:42
„Klaipėdoje neįgalieji nemylimi, o judant neįgaliojo vežimėliu geriau iš namų nejudėti“,- akcentuoja uostamiesčio neįgaliųjų atstovai. Metai eina, o pažadai pritaikyti miestą neįgaliesiems ir lieka pažadais. »
A.Kuzmarskio nuomone, kai bus pasiekti projektiniai gyliai prie krantinių, galima tikėtis dar geresnių krovos rodiklių. Fotodiena.lt nuotr.
2013 Gruodžio mėn. 3 d. 09:10
Klaipėdos uoste grūdų šiemet per dešimt mėnesių krauta 31 proc. daugiau nei pernai, o Rygoje jų krova nukrito 60 procentais. Tokių rezultatų leido pasiekti investicijos į naujus grūdų krovos terminalus Klaipėdoje, rašo dienraštis "Verslo... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Dobilas, Silvestra, Silvestras, Vygantė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-26
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
43.22   bar.
Dujos
Arrow down
2.284   MMBTU
Auksas
Arrow up
1073.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.