Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Žemės ūkis Lietuviški maisto produktai bus pristatyti parodoje „World of private label

2012 Balandžio mėn. 24 d. 08:12

Lietuviški maisto produktai bus pristatyti parodoje „World of private label 2012“

ŽŪM nuotr.

ŽŪM nuotr.

Gegužės 22–23 dienomis Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės gamintojai dalyvaus  Amsterdame (Nyderlandų Karalystė) vyksiančioje tarptautinėje prekių ženklų parodoje „World of Private Label 2012“. VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra, kuri jau šešerius metus organizuoja Lietuvos maisto pramonės gamintojų dalyvavimą šioje parodoje, įrengs  Lietuvos informacinį–reklaminį stendą.

Tarptautinė paroda „World of Private Label“ organizuojama jau 26–ąjį kartą. Produktus ir prekių ženklų programas parodoje pristato patys gamintojai. Produkcijos asortimentas čia labai platus – nuo maisto produktų  ir gėrimų iki buities prekių. Parodos dalyviai siūlo produkciją pasauliniams prekybos tinklams, kurie realizuoja ją su savo prekės ženklu. Prekių su prekybos tinklų firminiais ženklais pardavimų apimtys pastaraisiais metais nuolat auga, todėl ši paroda populiari tiek tarp gamintojų, tiek tarp prekybininkų. Parodos metu taip pat vyksta seminarai, kuriuose pristatomos naujausios rinkos tendencijos ir tyrimai.

Pernai šioje parodoje dalyvavo beveik 2 000 eksponentų iš 70 šalių, buvo įrengta daugiau kaip 40 nacionalinių paviljonų. Parodoje lankėsi pirkėjai iš 90 šalių.

Lietuvos informaciniame–reklaminiame stende bus pristatyta šių Lietuvos įmonių produkcija: UAB „Naujasis Nevėžis“ (sausi pusryčiai, užkandžiai, pusgaminiai), UAB „Valdorfo didmenos“ (padažai, majonezai, greito paruošimo sriubos, košės, prieskoniai), įmonių grupė „KG Group“ (miltai, aliejus, kruopos), UAB „Gudobelė“ (duonos traškučiai), UAB „Palasėja“ (saldūs pūsti kukurūzai, sausi pusryčiai), UAB „Klaipėdos mėsinė“ (mėsos gaminiai), UAB „Selita“ ir Ko (vaisvandeniai, gira, energiniai gėrimai, alkoholiniai gėrimai).

Savarankiškai parodoje dalyvaus ir kitos Lietuvos įmonės. ŽŪB „Nematekas“ ir UAB „Agrovet“ pristatys mėsos gaminius, UAB „Mantinga“ – šaldytus gaminius, atvėsintus užkandžius, UAB „Meškėnas“ – konditerijos gaminius, UAB „Vesiga“ – majonezus, padažus, UAB „Klingai“ – arbatą, kavą, kakavą, taip pat dalyvaus UAB „Merseta“, UAB „Biok Laboratorija“.

Tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda „World of Private Label“ kasmet pritraukia didelį dalyvių ir lankytojų skaičių, todėl tikimasi, kad eksporto rinkose lietuviški maisto produktai ras naujų pirkėjų.

Nyderlandų Karalystė yra svarbi Lietuvos eksporto rinka. 2011 metais į šią šalį lietuviškos kilmės žemės ūkio ir maisto produktų eksportuota už 343 mln. Lt.  Daugiausiai eksportuota pieno ir pieno produktų (už 92 mln. Lt), mėsos gaminių (už 64 mln. Lt).

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Žemės ūkis
2015 Rugpjūčio mėn. 1 d. 13:00
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su Jungtinės Karalystės ambasadore Lietuvoje Kler Lorens (Claire Lawrence). Susitikimo metu daugiausia buvo kalbama apie situaciją pieno rinkoje ir paramą gamintojams. gamintojams. »
2015 Rugpjūčio mėn. 1 d. 06:20
         Papildoma išmoka iš Europos Sąjungos lėšų už palankesnę aplinkos atžvilgiu žemės ūkio veiklą mokama už plotą pareiškėjui, atitinkančiam žalinimo išmokos reikalavimus. Žalinimo reikalavimai... »
2015 Liepos mėn. 31 d. 15:10
Naujojo laikotarpio Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos įgyvendinimas jau įsibėgėja, aiškėja, ar viskas buvo detaliai ir tinkamai apgalvota, ar dar reikia ką tobulinti. Keisti programą galima kartą per metus, pakeitimams turi pritarti... »
2015 Liepos mėn. 31 d. 11:54
 Vieną didžiausių Lietuvoje žemės ūkio grupių valdanti „Linas Agro Group“ pradeda Latvijoje valdomų paukštynų atnaujinimą. Bendrovės valdybos narys sako, kad investicijų programą iš dalies finansuoja „Swedbank“. „Swedbank“. »
2015 Liepos mėn. 31 d. 10:56
Lietuva, Latvija, Estija ir Lenkija kuria ypatingąją zoną prekybai kiauliena iš regionų, kur siaučia afrikinis kiaulių maras. Veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius teigia, kad pagal šią prekybos sistemą užkrėsti regionai galės prekiauti... »
2015 Liepos mėn. 31 d. 06:01
 Daugiavaikės šeimos galva Romas Staškus ne vienus metus planavo įkurti nedidelį ūkį ir pradėti auginti braškes. „Verslui pradėti reikėjo investicijų.  Dukra net Europos Parlamento nariui Antanui Guogai rašė, tačiau pagalbos... »
2015 Liepos mėn. 30 d. 15:42
Lietuva, siekdama ginti savo pieno gamintojus, galėtų įteisinti pieno supirkimo kainų reguliavimą, jei Europos Sąjunga (ES) nesiimtų ryžtingų sprendimų ir nesutiktų padėti Lietuvos žemdirbiams, sako premjeras. premjeras. »
2015 Liepos mėn. 30 d. 15:40
Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl galimo Žemės ūkio rūmų piktnaudžiavimo, žirgų veislininkystės organizacijoms skirstant valstybės paramą, rūmų vadovas Andriejus Stančikas neigia padaręs ką nors... »
2015 Liepos mėn. 30 d. 12:10
Padėtis pieno rinkoje toliau išlieka įtempta, todėl Žemės ūkio ministerijos iniciatyva pieno gamintojai aptarti situacijos susitinka Vyriausybėje. Pastaruoju metu pieno supirkimo kainos yra labai žemos, neretai žemesnės net už savikainą... »
2015 Liepos mėn. 30 d. 12:00
Ūkininkai vis garsiau kalba, kad dėl itin sausų orų šiųmetis derlius bus prastesnis arba ne didesnis nei vidutinis. Įprastai, pasak Lietuvos daržovių augintojų asociacijos direktorės Zofijos Cironkienės, rudenį daržovių derliaus kainos... »
2015 Liepos mėn. 30 d. 06:15
Anykščių rajono ūkininkas Alvydas Jurkėnas, serbentyną įveisęs prieš devyniolika metų, jo plotą išplėtė nuo 30 arų iki 25 ha. Per šį laikotarpį juodųjų serbentų  kainos tai pakildavo iki fantastiškų aukštumų, tai nukrisdavo... »
2015 Liepos mėn. 30 d. 06:00
ES paramos siekiantys jaunieji ūkininkai verčiami gaišti laiką ir brangiai mokėti už kursus, kuriuose nieko naujo neišmoksta.  Akivaizdu, bet neįtikėtina: Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) nusprendė apriboti jaunųjų ūkininkų, baigusių... »
2015 Liepos mėn. 29 d. 13:52
Du nauji afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai šią savaitę užregistruoti Ignalinos ir Širvintų rajonuose. Širvintų rajone – tai pirmasis atvejis. Ignalinos rajone AKM diagnozuotas Dūdos kaimo apylinkėse sumedžiotam šernui, Širvintų – Petriškių... »
2015 Liepos mėn. 29 d. 12:00
Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės įsakymu pakeistos Pieno supirkimo taisyklės. Taisyklėse nustatyta, kad, kaip ir anksčiau, pienas parduodamas ir superkamas tik sudarius rašytinę pieno pirkimo–pardavimo sutartį, kuri turi atitikti... »
2015 Liepos mėn. 28 d. 15:07
Žemės ūkio ministerija  lengvina žalinimo (ekologinių atžvilgiu svarbių vietovių (EASV) įgyvendinimą nuo 2016 m.,  ūkininkų patogumui įvesdama daugiau šios priemonės elementų. elementų. »
2015 Liepos mėn. 28 d. 15:04
Patvirtinta nauja Mėgėjų ir limituotos žvejybos jūrų vandenyse taisyklių redakcija. Žemės ūkio ministerija pakeitė kai kurias Mėgėjų ir limituotos žvejybos jūrų vandenyse taisyklių nuostatas ir palengvino žvejybos sąlygas. sąlygas. »
2015 Liepos mėn. 28 d. 15:02
Daržininkystės ūkiai Lietuvoje išsibarstę po visą kraštą, suvienyti juos nelengva, bet tą pabandė padaryti kooperatyvas „Suvalkijos daržovės“, įsikūręs 2013 m. ir sujungęs Šakių, Jurbarko, Kauno rajonų daržininkus. daržininkus. »
2015 Liepos mėn. 28 d. 12:00
 Bankrutuojantis Vievio paukštynas pernai gavo 14,506 mln. eurų pajamų - 23,9 proc. mažiau nei 2013 metais, kai jos buvo 19,057 mln. eurų. Bendrovės grynasis pelnas per metus sumažėjo 22,6 proc. iki 339,3 tūkst. eurų, nurodoma Registrų... »
2015 Liepos mėn. 28 d. 10:49
 Estijos Viljandžio rajone nedidelėje formoje užfiksuotas jau trečias šalyje afrikinio kiaulių maro židinys. Ši nedidelė ferma yra vos už kelių kilometrų nuo vieno didžiausių Baltijos valstybėse „Ekseko“ kiaulių komplekso. komplekso. »
2015 Liepos mėn. 27 d. 15:01
Lietuvoje superkamų grūdų kainos per mėnesį smuko. Vidutinė kviečių supirkimo kaina liepos viduryje, palyginti su birželio viduriu, sumažėjo 10,5 proc. iki 168 eurų už toną, rašo žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro leidinys... »
2015 Liepos mėn. 27 d. 13:13
„Lytagros“ žemės ūkio ben­drovės laukuose atšvęsta java­pjūtės pradžia. Tradicinę šventę šalies žemdirbiams surengė AB „Lytagra“ ir Kauno rajono savi­valdybė. Nepamirštos ir tradicinės šios šventės apeigos. Ūkio vadovai... »
2015 Liepos mėn. 27 d. 12:30
ŽŪK „Pienas LT“ gamykloje susirinkę įvairių Lietuvos pieno gamintojų kooperatyvų atstovai imasi kur kas aktyvesnių veiksmų, siekiant pakeisti pieno perdirbėjų diskriminacinę politiką kooperatyvų atžvilgiu. Būtent visuomenė turėtų... »
2015 Liepos mėn. 27 d. 12:24
Lietuvoje praėjusiais metais, palyginti su 2013 metais, ūkininkų ir šeimos ūkiuose bei žemės ūkio bendrovėse ir įmonėse mėsos gamyba (gyvuoju svoriu) padidėjo 4 proc. iki 339,6 tūkst. tonų. tonų. »
2015 Liepos mėn. 27 d. 12:23
Kinijos ekspertams pradedant tikrinti Lietuvos pieno perdirbimo bendroves, Pienininkų asociacijos Pieno centras vadovas sako, kad šalies perdirbėjai gali eksportuoti į Kiniją, kurios rinka pakeis pienininkų padėtį Lietuvoje. Lietuvoje. »
2015 Liepos mėn. 27 d. 12:00
Konkurencijos tarybai raginant smulkiuosius pienininkus burtis į kooperatyvus, Žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Bronius Markauskas sako, kad ūkininkams trūksta iniciatyvos. B. Markauskas pastebi, kad tokie kooperatyvai būtų efektyvūs tik tada... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Almeda, Bartautas, Bartautė, Bertautas, Svajūnas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate sovietinių paminklų nukėlimui Lietuvoje

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-08-01
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
46.77   bar.
Dujos
Arrow down
2.714   MMBTU
Auksas
Arrow up
1095   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Vos Oninės atriedėjo, Tuoj Anupras pralinksmėjo: Giminės sulėks, draugai – Trinktelės išties smagiai.
Onė sukas po virtuvę, Kur Anupras skuta žuvį. – Negailėk! Svečių būrys Tas žuvis bemat praris.
O pati – bėgte pro klėtį: Į kirpyklą reikia spėti. Ten jai žilę nudažys – Miesto blondine pražys.
Bet mieliausia – pabaigtuvės... Sudorotos visos žuvys. Ačiū Dievui! Vėl ramu. Tik Anupras prie namų.