Parsisiųskite

Balandžio 18 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Žemės ūkis Lietuviški maisto produktai bus pristatyti parodoje „World of private label

2012 Balandžio mėn. 24 d. 08:12

Lietuviški maisto produktai bus pristatyti parodoje „World of private label 2012“

ŽŪM nuotr.

ŽŪM nuotr.

Gegužės 22–23 dienomis Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės gamintojai dalyvaus  Amsterdame (Nyderlandų Karalystė) vyksiančioje tarptautinėje prekių ženklų parodoje „World of Private Label 2012“. VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra, kuri jau šešerius metus organizuoja Lietuvos maisto pramonės gamintojų dalyvavimą šioje parodoje, įrengs  Lietuvos informacinį–reklaminį stendą.

Tarptautinė paroda „World of Private Label“ organizuojama jau 26–ąjį kartą. Produktus ir prekių ženklų programas parodoje pristato patys gamintojai. Produkcijos asortimentas čia labai platus – nuo maisto produktų  ir gėrimų iki buities prekių. Parodos dalyviai siūlo produkciją pasauliniams prekybos tinklams, kurie realizuoja ją su savo prekės ženklu. Prekių su prekybos tinklų firminiais ženklais pardavimų apimtys pastaraisiais metais nuolat auga, todėl ši paroda populiari tiek tarp gamintojų, tiek tarp prekybininkų. Parodos metu taip pat vyksta seminarai, kuriuose pristatomos naujausios rinkos tendencijos ir tyrimai.

Pernai šioje parodoje dalyvavo beveik 2 000 eksponentų iš 70 šalių, buvo įrengta daugiau kaip 40 nacionalinių paviljonų. Parodoje lankėsi pirkėjai iš 90 šalių.

Lietuvos informaciniame–reklaminiame stende bus pristatyta šių Lietuvos įmonių produkcija: UAB „Naujasis Nevėžis“ (sausi pusryčiai, užkandžiai, pusgaminiai), UAB „Valdorfo didmenos“ (padažai, majonezai, greito paruošimo sriubos, košės, prieskoniai), įmonių grupė „KG Group“ (miltai, aliejus, kruopos), UAB „Gudobelė“ (duonos traškučiai), UAB „Palasėja“ (saldūs pūsti kukurūzai, sausi pusryčiai), UAB „Klaipėdos mėsinė“ (mėsos gaminiai), UAB „Selita“ ir Ko (vaisvandeniai, gira, energiniai gėrimai, alkoholiniai gėrimai).

Savarankiškai parodoje dalyvaus ir kitos Lietuvos įmonės. ŽŪB „Nematekas“ ir UAB „Agrovet“ pristatys mėsos gaminius, UAB „Mantinga“ – šaldytus gaminius, atvėsintus užkandžius, UAB „Meškėnas“ – konditerijos gaminius, UAB „Vesiga“ – majonezus, padažus, UAB „Klingai“ – arbatą, kavą, kakavą, taip pat dalyvaus UAB „Merseta“, UAB „Biok Laboratorija“.

Tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda „World of Private Label“ kasmet pritraukia didelį dalyvių ir lankytojų skaičių, todėl tikimasi, kad eksporto rinkose lietuviški maisto produktai ras naujų pirkėjų.

Nyderlandų Karalystė yra svarbi Lietuvos eksporto rinka. 2011 metais į šią šalį lietuviškos kilmės žemės ūkio ir maisto produktų eksportuota už 343 mln. Lt.  Daugiausiai eksportuota pieno ir pieno produktų (už 92 mln. Lt), mėsos gaminių (už 64 mln. Lt).

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Žemės ūkis
ŽŪM nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 14:45
Siekiant atkurti Baltijos jūros žuvų išteklius, Europos Sąjungos žemės ūkio ministrai susitarė dėl Baltijos jūros žuvų išteklių valdymo plano. Jam kitą savaitę dar turės pritarti Europos Parlamentas. »
VMVT nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 13:50
Tikrinant šalies vartotojams siūlomų vaisių ir daržovių saugą ir kokybę, dažniausiai į laboratorijas pristatomi Lietuvoje išaugintos produkcijos mėginiai. Mat jie patys populiariausi ir gausiausia pasiūla. Tačiau daug dėmesio skiriama ir įvežtiniams... »
ŽŪM nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 09:03
Iki pasaulinės „Expo“ parodos Milane Italijoje liko 11 dienų. Pirmą kartą  pasaulinė paroda, kurios tema – „Pamaitinti planetą. Gyvybės energija“ skirta maistui bei žemės ūkiui. Šioje parodoje geriausius savo produktus pristatys... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 08:02
Rusijai pernai paskelbus maisto produktų embargą, Lietuvos pieno perdirbėjai į Rusiją ir kitas trečiąsias šalis išvežė ketvirtadaliu mažiau sūrių. Tuo metu eksportas į Europos Sąjungą (ES) išaugo trečdaliu, o vidaus rinkoje pardavimai... »
VL nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 07:55
Nors pavasaris neskuba – ūkininkai laukti nebegali. Sodinamos ankstyvosios bulvės, morkos, kopūstai. Pernykštį derlių pardavę už savikainą arba išdalinę labdarai Kėdainių rajono ūkininkai vėl triūsia laukuose ir ieško naujų rinkų... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 20 d. 14:17
Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos vadovas mano, kad kiaulienos gamybos šoktelėjimas gali būti susijęs su sezoniškumu, nes rinkoje jokių išskirtinių pokyčių nėra. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 20 d. 12:17
Mėsos gamyba Lietuvoje per pirmus du šių metų mėnesius padidėjo 4 proc., rašo žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro leidinys „Agrorinka“. »
2015 Balandžio mėn. 20 d. 10:54
Pavasariui įpusėjus jau spėjome pasimėgauti šviežiu pavasario derliumi iš užsienio šalių ir Lietuvos ūkininkų. Prekybininkų duomenimis, daržovių šiemet kovą buvo suvartota net dviem trečdaliais daugiau nei įprastai žiemos mėnesiais... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 20 d. 08:55
Lietuvoje superkamų grūdų kainos balandžio pradžioje svyravo. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 20 d. 07:43
Šiaurės Graikijos ūkininkas, auginantis galvijus ir užsiimantis mėsos pramone, investavo į tai, kad gyvuliai augtų girdėdami klasikinę muziką. Pasak graiko, tokie galvijai būna protingesni ir jų mėsa daug kokybiškesnė. Ūkininko fermoje... »
2015 Balandžio mėn. 19 d. 06:00
Svetimų ir savų sukurtomis nepalankiomis aplinkybėmis žemės ūkio produkcijos rinkose negailestingai plakami žemdirbiai šiemet jaučiasi patekę ir į naujų žaliųjų reglamentų spąstus.Ką daryti su pievomis, iš kurių į gyvulių supirkimo... »
2015 Balandžio mėn. 18 d. 06:00
Skoloms bankui ir ūkininkams išaugus iki 656,28 tūkst. eurų, bendrovė nusprendė pasinaudoti restruktūrizavimo galimybe, nes tada skolų grąžinimas paskirstomas per ketverius metus. Bendrovė jau ne vienus metus vėlavo atsiskaityti už superkamus... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 17 d. 13:57
emės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su aplinkos ministru Kęstučiu Trečioku aptarti bendrų žemės ūkio gamybos ir aplinkos apsaugos sąlyčio taškų. Dėl kylančių nesusipratimų sprendžiant stumbrų daromos žalos atlyginimo... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 16 d. 15:22
Seimas grąžino tobulinti Akcizų įstatymo pataisų projektą dėl akcizo tarifo gazoliams. Žemės ūkio ministerija buvo pateikusi Seimui svarstyti Akcizų įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siekiama įvesti minimaliai leistiną 2,1 eurocento litrui... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 16 d. 13:45
Balandžio 15 d. duomenimis, jau išmokėta 380,689 mln. eurų tiesioginių išmokų. Pagrindinė tiesioginių išmokų dalis pradėta mokėti nuo 2014 m. gruodžio 1 d.. Tiesioginės išmokos pareiškėjams bus išmokėtos iki 2015 m. birželio 30 d. Iš viso... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 16 d. 12:04
Seimas plenariniame posėdyje priėmė Miškų įstatymo pataisas, kuriomis nustatyta, kad miškai turi būti tvarkomi siekiant aprūpinti šalies pramonę žaliava. Tačiau siūlyta nuostata, kad Lietuvos gamintojai turėtų pirmumo teisę įsigyjant... »
ŽŪM nuotr.
2015 Balandžio mėn. 16 d. 10:05
Žemės ūkio ministerija visokeriopai palaiko kooperacijos judėjimą ir siekia, kad jis plėtotųsi ir apimtų kuo įvairesnes veiklos sritis. Ministerijos surengtoje apskritojo stalo diskusijoje mokslo, žemdirbių savivaldos, vietos veiklos grupių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 16 d. 09:18
Ketvirtadienį Seimas turėtų apsispręsti dėl Miškų įstatymo pataisų, kurios suteiktų pirmumo teisę Lietuvos gamintojams įsigyti medienos iš valstybinių miškų. Esą šiuo metu jiems sunku konkuruoti su užsienio gamintojais, kurie gali mokėti... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 15 d. 15:23
Pieno supirkimo kainos kovą Lietuvoje pradėjo augti, tačiau vis dar yra trečdaliu žemesnės nei praėjusiais metais. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 15 d. 14:17
Į Kelmę iš Telšių, Tauragės, Šilalės, Joniškio, Šiaulių, Pagėgių, Plungės ir visos Šiaurės bei Vakarų Lietuvos susirinkę ūkininkai tarėsi, kaip toliau gyventi įsigaliojus Paramos už žemės ūkio naudmenų plotus tiesioginių išmokų... »
VL nuotr.
2015 Balandžio mėn. 15 d. 14:14
Kinijoje dirbs Lietuvos žemės ūkio atašė, trečiadienį nusprendė Vyriausybė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 15 d. 13:53
Pastarosiomis dienomis prasideda vasarinių česnakų sodinimas. Smulkieji ūkininkai plėtoja česnakų verslą, stambieji – jo atsisako. Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos (LŠŪS) pirmininkas Vidas Juodsnukis sakė, kad norint česnakus išvežti... »
Martyno Vidzbelio nuotr.
2015 Balandžio mėn. 15 d. 12:04
Iš Briuselio Lietuva laukia leidimo pasėlių draudimo įmokas kompensuoti ne tik valstybės, bet ir Kaimo plėtros programos lėšomis. Žemės ūkis – rizikinga verslo sritis. Tikriausiai kiekvienas ūkininkas norėtų drausti savo pasėlius, tačiau... »
VL nuotr.
2015 Balandžio mėn. 15 d. 10:54
Lietuvoje siūloma įstatymu įteisinti 42 miškų urėdijas, kad jų skaičiaus negalėtų keisti kiekvienas naujas generalinis miškų urėdas. Tiek urėdijų veikia ir dabar. »
R. Krasuckis. Autorės nuotr.
2015 Balandžio mėn. 15 d. 09:04
Jei pieno gamintojai būtų vieningesni, Briuselyje dabar galėtų „pramušti“ papildomų lėšų kooperacijai. Apie tai ir apie kooperacijos privalumus bei trukdžius, paramos galimybes su Panevėžio rajono ūkininkais diskutavo Žemės ūkio ministerijos... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Amalija, Anzelmas, Milgeda, Milgedas, Skalvė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate liberalų siūlymą rengti referendumą dėl dvigubos pilietybės?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-21
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.9326 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3898 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
57.7   bar.
Dujos
Arrow up
2.548   MMBTU
Auksas
Arrow up
1195.8   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Kas nedirba – tas neklysta, – Raulas tvirtinti išdrįsta. – Jų net reitingai aukšti – Lyg mėnulis pilnaty.
– Reitingus už darbus kelia, – Prieštarauja jam Dirvelė. – Žmogų puošia jo darbai. Visa kita – nelabai.
– Reitingai labiausiai kyla Tų, kurie prie „lovio“ šyla. – Raulas puola. – Prie kalbų, Aišku, reikia pinigų.
Onei irgi baisiai knieti Savo išmintį išlieti: – Raulai, tu tikrai teisus, Nors ir stebini visus.