Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Žemės ūkis Galvijų supirkimo kainos ES šalyse

2011 Kovo mėn. 3 d. 13:00

Galvijų supirkimo kainos ES šalyse

ELTA nuotr.

ELTA nuotr.

Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija (LŽŪBA) pagal Europos Komisijos tinklalapyje pateikiamus duomenis skelbia bulių, karvių ir telyčių R3, O3 ir P3 kategorijų skerdenų ir gyvojo svorio vidutines supirkimo kainas ES šalyse.

Tai faktiškai tose šalyse supirkėjų galvijų augintojams mokamos kainos.

LŽŪBA inf.

Vidutinės galvijų supirkimo kainas ES šalyse

 

Skerdenų kategorijos

ir svoris

Supirkimo kainos, Lt už kg
Buliai Karvės Telyčios
R3
Skerdenos 12,09 9,82 11,69
Gyvojo svorio* 6,47 4,91 5,96
O9
Skerdenos 11,10 8,37 9,67
Gyvojo svorio* 5,72 3,85 4,74
P3
Skerdenos 10,44 7,86 9,09
Gyvojo svorio* 5,11 3,46 4,27
* Perskaičiuotos.
Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Žemės ūkis
scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 6 d. 15:09
Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Ukmergės skyriaus vadovė Vilma Kačinskienė sakė, kad ūkininkai, rengdami tręšimo planus, pirmiausia turi atsižvelgti į tai, ar nepadarys žalos gamtai, išsaugos dirvožemio derlingumą... »
linasgro.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 6 d. 13:53
Pastaruoju metu žemdirbiai vis labiau ankstina vasarojaus sėją, neatsižvelgdami į dirvožemio brandą. Tai neigiamai veikia derlių. Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU)  docentas Vytautas Liakas pabrėžė, kad ūkininkai, netinkamu laiku... »
Raimundo Šuikos nuotr.
2015 Gegužės mėn. 6 d. 12:30
Nelaimingai baigėsi arklio pravažinėjimas dviem Daumantiškių kaimo gyventojams: tėvas gydosi namuose, sūnus – reanimacijos skyriuje. Jojimo trenerė Gintautė Masiulienė sakė, kad prieš įsigyjant arklį ar žirgą būtina apsvarstyti visus... »
VL fotomontažas
2015 Gegužės mėn. 6 d. 08:58
Žemės savininkai sako, kad prieš metus įsigaliojęs vadinamasis saugiklių įstatymas pristabdė prekybą žemės ūkio paskirties žeme, o jos kaina smuko beveik penktadaliu. Ūkininkai tikina, kad žemės ūkio paskirties žemės kaina neadekvačiai... »
ŽŪM nuotr.
2015 Gegužės mėn. 6 d. 07:51
Žemės ūkio ministerija siekia, kad lietuviai augintų savo kraštą ir noriai rinktųsi vietinius produktus. Tačiau kaip atskirti ant prekystalio gulinčią lenkišką ar estišką mėsą nuo lietuviškos? Nuo šiol mėsos kilmei nustatyti įvairiose... »
ŽŪM nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 15:13
Panevėžio rajone atidarytas naujai rekonstruotas ir moderniai įrengtas karantinavimo centras, skirtas veisliniams gyvuliams. „Manau, kad šis centras turi dideles perspektyvas. Čia galėsime nuodugniai tikrinti savo gyvulius, o vėliau juos eksportuoti... »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 09:34
Ūkininkams geresnio derliaus nei praėjusiais metais tikėtis neverta, nes, nors žiema buvo palanki, pavasaris yra per daug permainingas, sako Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas. „Pavasaris gana neramus – vieną dieną 18 šilumos... »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 09:12
Lietuvos ūkininkai per keletą metų perprato naujausias augalininkystės technologijas, o derlius šoktelėjo milijonu tonų. Šis papildomas grūdų kiekis keičia šalies ekonomiką ir patį žemės ūkį, rašo „Verslo žinios“. »
VL nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 10:36
Prieš metus Lietuvoje leidus žemę pirkti užsieniečiams, bet kartu įvedus apribojimų, žemės savininkai siūlo švelninti tvarką. Tobulinti ją sutiktų ir ankstesni saugiklių šalininkai. Lietuvos žemės savininkų sąjungos tarybos pirmininkas... »
VL nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 08:54
Po praėjusių metų gegužės 1 d. priimto Žemės įsigijimo įstatymo krito ne tik žemės pardavimo sandorių kiekis, bet ir žemės kainos. Taip tvirtina Lietuvos žemės savininkų sąjungos tarybos pirmininkas Gintaras Nagulevičius ir priduria... »
VL nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 07:56
Šiemet įsigaliojo Europos Parlamento ir Komisijos sprendimas dėl vadinamojo žemės ūkio „žalinimo“, tai yra, aplinkai naudingos žemės ūkio veiklos. Ūkiams išmoka už visą deklaruotą plotą skiriama tuo atveju, jei pareiškėjas laikosi... »
VL nuotr.
2015 Gegužės mėn. 2 d. 07:00
Pieno supirkimo kainų šuolių išvarginti ūkininkai išpardavinėja ilgai kurtus ir karčiu prakaitu aplaistytus savo ūkius. Tokia mūsų ūkininkų padėtis labai paranki užsieniečiams, kurie medžioja europinėmis ir mūsų valstybės iždo lėšomis... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 30 d. 13:15
Generalinis urėdas, sprendžiant dėl urėdijų skaičiaus, turi per daug galios, mano Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vadovas. Pasak socialdemokrato Algimanto Salamakino, jeigu reikia keisti urėdijų skaičių, tuomet Vyriausybė turi Seimui įrodyti... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 30 d. 11:45
Prezidentė Seimui grąžino pakartotinai svarstyti Miškų įstatymo pataisas, kuriose numatyta išsaugoti 42 miškų urėdijas. Tai šalies vadovė padarė premjero Algirdo Butkevičiaus prašymu. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 30 d. 09:04
Ilgametės patirties sukaupusio pieno kooperatyvo „Ėriškių pienas“ pirmininkas Povilas Nemanis prisimena, kad viskas prasidėjo nuo šluotos ir kibiro, o šiandien kooperatyvo gaminami pieno produktai žinomi ne tik gimtajame Panevėžio rajone... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 30 d. 07:39
Nuo šių metų Seimas įteisino galimybę medieną ir kitus krovinius vežti iki 48 tonų sveriančiais miškavežiais. Tačiau dėl Susisiekimo ministerijos nustatytos tvarkos realiai tai padaryti sunku. Miško savininkai, urėdijos, įmonės skaičiuoja... »
Raimundo Šuikos nuotr.
2015 Balandžio mėn. 29 d. 15:07
Kai kuriose šalyse gerai suprantama dirvožemio apsaugos svarba, todėl kaip gerai suteptas organizmas veikia jį saugantys įstatymai. Lietuvoje toks įstatymas pradėtas rengti ir pamestas. O Žemės arba Aplinkos apsaugos įstatymuose deklaruojama... »
Flickr.com nuotr.
2015 Balandžio mėn. 29 d. 14:24
Pastaraisiais metais kmynų pasėlių plotai siekė 2 998,18 ha. Tačiau manoma, kad sumažėjus išmokoms už vaistinius, prieskoninius augalus, ypač ekologiniame sektoriuje, kmynų plotai sumažės. Mokslininkė Aldona Dastikaitė sakė, kad gerą... »
Petro Malūko nuotr.
2015 Balandžio mėn. 29 d. 14:11
Sakoma, kad pavasarį ir akmuo kruta. Pasak Lietuvos darbo biržos prie Socialinės ir darbo ministerijos Komunikacijos skyriaus vedėjos Jūratės Baublienės, šiuo metu žemės ūkio sektoriuje darbo pasiūlymų padaugėjo beveik 3 kartus –  nuo... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 29 d. 12:55
Eilinio Žemės ūkio rūmų suvažiavimo dalyviai patvirtino organizacijos biudžetą, pagrindinius planus ir tikslą koordinuoti bendrus veiksmus. Kaune surengtame XIII eiliniame Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) suvažiavime šios pagrindinės žemdirbių... »
Ruslano Kondratjevo nuotr.
2015 Balandžio mėn. 29 d. 12:42
Tiek vykdomoji valdžia, tiek politikai, tiek žemės ūkio mokslininkai tik apgraibomis brėžia būsimo Lietuvos kaimo kontūrus. Šįmet Kaune surengtoje Lietuvos kaimo parlamento antrojoje sesijoje jos iniciatoriai iškėlė tikrai svarbų tikslą... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 29 d. 10:07
Danijos kapitalo didžiausia Lietuvoje kiaulių augintoja bendrovė „Idavang“ bandys atnaujinti veiklą nuo afrikinio kiaulių maro nukentėjusiame komplekse Ignalinos rajone. »
Lauros Butkutės nuotr.
2015 Balandžio mėn. 29 d. 08:50
Šiemet Lietuvos valstybinių parkų lankytojų laukia naujiena – nuo gegužės vidurio jiems bus siūloma įsigyti bilietus. Pirkti juos nebus privaloma. Aplinkos ministras tikina, kad kol kas tai bus savanoriškas mokestis. „Kai kurių saugomų... »
2015 Balandžio mėn. 29 d. 07:28
Gyvulininkystė yra prioritetinė žemės ūkio sritis, todėl valstybė teikia pagalbą mėsinių galvijų, avių, ožkų laikytojams, siekiantiems pagerinti ūkinių gyvūnų bandą aukštos genetinės vertės grynaveisliais ūkiniais gyvūnais. 2015... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 15:10
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltaitienė lankosi  Tel Avive, kur dalyvauja tarptautinės parodos „Agritech“ atidaryme ir susitiko su Izraelio žemės ūkio ministru Jairu Šamiru (Yair Shamir). Virginija Baltraitienė su kolega iš Izraelio... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Benedikta, Eidmantė, Liucijus, Minvydas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate plastikinių maišelių apmokestinimo idėjai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-06
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.8995 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3605 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
61.38   bar.
Dujos
Arrow up
2.781   MMBTU
Auksas
Arrow up
1195.8   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Onės piniginėj – vėjai Ir kairėn, ir dešinėn. Tad prisėjo ridikėlių „Faraono“ ir „Karmen“.
Juos ravėjo, tręšė, laistė. Ir ne ežią – du arus. O paskui linksmai svajojo Juos iškeisti į eurus.
Stovi turguje Onutė Pasipuošusi, rimta. „Ekologiški! – parašė, – Nemeluoju niekada!“
Tik staiga prieš ją išdygo Uniforma, guzikai. – Ekologiški? – paklausė, – Rodyk popierius! O tai...