Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Savaitės komentarai

Savaitės komentarai

2015 Spalio mėn. 7 d. 10:40
Didžiausia klaida, kurią galime padaryti tvarkydami reikalus su Vladimiru Putinu, – manyti, kad jis mąsto lygiai taip pat kaip mes. Žvelgiant iš šalies, Rusijos būklė atrodo sunki, ir dėl to kaltė tenka Rusijos prezidentui. Jis nesugebėjo... »
2015 Spalio mėn. 5 d. 09:46
Kaip alkanas griebiasi šaukšto, nė negalvodamas, ką juo kabins, taip ir Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) apsižiūrėjo, kad baigiantis Europos Sąjungos (ES) 2007–2013 metų Lietuvos kaimo plėtros programos (KPP) lėšų įsisavinimo laikotarpiui... »
2015 Spalio mėn. 2 d. 10:35
Diskusijos apie pabėgėlių krizę ir jos sprendimo būdus šią savaitę iš Europos persikėlė į Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) generalinę asamblėją, kurioje daugelio šalių vadovai kalbėjo apie konfliktų Sirijoje ir Irake sprendimus... »
2015 Spalio mėn. 1 d. 09:43
Islandija – išskirtinė šalis. Tiems, kurie ten lankėsi, šis komentaras atgaivins malonius įspūdžius, o gal pravers ir planuojantiems ateities keliones, darbo vizitus ar draugų lankymus. lankymus. »
2015 Rugsėjo mėn. 29 d. 12:16
Rusija laimėjo. Su tokia niūria išvada susiduriame šią savaitę, kai Vladimiras Putinas kreipėsi su kalba į JT Generalinę Asamblėją. Kremlius atgavo savo statusą ir vėl yra nepakeičiama galia, su kuria Vakarai turi spręsti reikalus, — spręsti... »
2015 Rugsėjo mėn. 28 d. 09:45
Amerikoje respublikonų partija renka kandidatą į artėjančius prezidento rinkimus. Kandidatų rinkimų debatuose kiekviena kalbanti galva skelbia savo panacėjas – kaip „vėl padaryti Ameriką didžią“. Donaldas Trumpas tai pasirinko visos... »
2015 Rugsėjo mėn. 25 d. 08:42
Viešumoje jau esame pripratę prie pastebėjimų, kad svarbiausios ir perspektyviausios specialybės esančios technologinės, o humanitarinės ir socialinės studijos garantuoja vargą ir skurdą. Tačiau akivaizdu, kad net verslui reikia socialinių... »
2015 Rugsėjo mėn. 24 d. 09:28
Nekomercinis Jungtinių Amerikos Valstijų radijas „ Public Radio International “ savo žurnalistės Joyce Heckel pranešimu mums priminė, kad ir vokiečiai kadaise buvo nepageidaujama mažuma, ir tai ne kur kitur, o Pensilvanijoje. Pensilvanijoje. »
2015 Rugsėjo mėn. 23 d. 09:44
Sunku pasakyti, ką iš tikrųjų apie Ukrainą galvoja Europos Sąjungos vyriausioji įgaliotinė užsienio ir saugumo politikai F. Mogherini, bet, būdama Vilniuje, ji pareiškė, kad labai nenorėtų, jog pabėgėlių problema užtemdytų įvykius... »
2015 Rugsėjo mėn. 22 d. 07:00
  Kai kurie iš mūsų piktinosi dėl 325 pabėgėlių priėmimo, o dabar kažkaip lengvai susitaikysime su 1 105. Galiu jus užtikrinti – tai tik pradžia. Jeigu smurtas Sirijoje ir Afrikos šalyse nesiliaus, o tokia tikimybė didoka, turėsime... »
2015 Rugsėjo mėn. 21 d. 07:43
Šis komentaras ne apie Lietuvos krepšininkų individualius pasiekimus, derinius ar trenerio sprendimus, žaidžiant Europos krepšinio čempionate prieš konkrečius varžovus. Tai komentuoja ir dar komentuos krepšinio žinovai, treneriai bei patys... »
2015 Rugsėjo mėn. 18 d. 11:03
Kokias ilgalaikes gaires nusibrėšime dėl migrantų krizės, ekonomikos valdymo, išorės santykių europinių gairių – daug peno apmąstymams šiuo klausimu siūlo praėjusį trečiadienį paskelbtas Europos Komisijos pirmininko Jeano-Claude'o Junckerio... »
2015 Rugsėjo mėn. 17 d. 09:45
Keistas džiugesys nuvilnijo socialiniuose tinkluose – esą Putinas aktyviai ėmė kištis į Sirijos reikalus, vadinasi, jam neberūpės Ukraina. Iš pradžių pamaniau, kad taip rašo naivūs piliečiai, svajojantys, kad Putinas pamirštų Ukrainą. ... »
2015 Rugsėjo mėn. 15 d. 13:32
Kai kurie iš mūsų piktinosi dėl 325 pabėgėlių priėmimo, o dabar kažkaip lengvai susitaikysime su 1 105. Galiu jus užtikrinti – tai tik pradžia. Jeigu smurtas Sirijoje ir Afrikos šalyse nesiliaus, o tokia tikimybė didoka, turėsime priimti... »
2015 Rugsėjo mėn. 14 d. 08:21
Ko V.Putinas lenda į Siriją? Juk turėtų užtekti problemų su Ukraina, kur tikrai negalima sakyti, kad jis kažką laimėjo. Krymą užgrobė, tačiau Donbase įklimpo taip, kad pirmyn eiti nepajėgia, o atgal trauktis negali, nes bus pasmerktas savo... »
2015 Rugsėjo mėn. 10 d. 08:07
Dabartinis bėglių antplūdis, ko gero, yra didžiausias iššūkis Europos Sąjungai (ES) visoje jos istorijoje. Reikia viltis, kad bus galima išspręsti krizę nepakenkiant bendram Europos projektui. projektui. »
2015 Rugsėjo mėn. 9 d. 08:19
Europa neskęsta nuo migrantų antplūdžio, bet ją gali nugramzdinti kaltė ir teisuoliškumas. Kiekvienas turi puikių priežasčių skųstis kitais. kitais. »
2015 Rugsėjo mėn. 8 d. 10:41
Šiandien Briuselyje, vykstant neeiliniam Žemės ūkio ministrų tarybos posėdžiui, prie Europos Sąjungos Tarybos pastato protestuoja iš visos Europos susirinkę žemdirbiai. Proteste prie lietuvių žemdirbių grupės prisijungusio, Europos Parlamento... »
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 09:09
Aną savaitę vieną iš dviejų politinės spaudos apžvalgų skyriau tautų kraustymosi temai, antrą – pastaboms apie Ukrainos krizės šaknis ne kur kitur, o pačioje Rusijoje. Ir štai praėjusį sekmadienį du laikraščiai sujungė abi šias... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 13:06
Mieli skaitytojai, Lietuvių liaudies patarlė sako: „Laikas bėga ir po puodu pavožtas“.  Laiko tėkmei esame pavaldūs visi, tačiau vis tiek sunku patikėti, kad  „Valstiečių laikraščiui“ – jau 75-eri. Kaimui skirto, tuomet... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 12:21
Linksmu mokyklinio varpelio tilindžiavimu pasitinka rugsėjis. Su jauduliu prisimename savo mokyklinius metus, geruosius mokytojus, tokią didelę įtaką turėjusius mūsų gyvenime. Juk kiekvienas tikrai sutikome nuostabių mokytojų, kuriems dėkingumą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 13:57
Neskanu, kai dėl šalies vadovų prastokų santykių kenčia ar gali nukentėti valstybės interesai. Nežinau, ar premjero sprendimas talkinti žemės ūkio ministrei susitikime su už žemės ūkio ir kaimo plėtrą atsakingu Europos komisaru pastarajam... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:27
Praėjusį savaitgalį Baltarusijos prezidentas A. Lukašenka atliko vieną svarbiausių pastarojo meto parodomųjų manevrų – šešis melagingai apkaltintus ir ilgus metus už grotų laikytus opozicijos atstovus išleido laisvėn. Mažai kas paminėjo:... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 12:51
Seniai Lietuvoje nebuvo tokios karštos vasaros pabaigos, kaip ši. Net ir po Žolinių, kai Saulė tradiciškai palikdavo Lietuvą lietui ir tamsai, tebėra taip pat karšta kaip ir pirmosiomis rugpjūčio dienomis. Karšta ne tik klimato – ir visomis... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 11:04
Nikolajus Statkevičius, Nikolajus Dedokas, Igoris Olinevičius, Jevgenijus Vaskovičius, Artiomas Prokopenka ir Jurijus Rubcovas Vakarų šalyse yra beveik nežinomi. Netgi kai šiuos žmones, kurie visi buvo politiniai kaliniai Baltarusijoje, šeštadienį... »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:08
Pabėgėlių tema jautri. Ir ne tik Lietuvoje. Tiesą pasakius, čia, Lietuvoje, šia tema kol kas pateikiami tik bendri pasvarstymai. Yra valdžios sprendimai (Lietuvos Vyriausybė yra patvirtinusi, kad per dvejus metus galėtume priimti 250 žmonių... »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 09:05
Kartais žodynai „nusižodžiauja“. Pavyzdžiui, pagal Dabartinės lietuvių kalbos žodyną, „sąvadauti“ reiškia „tarpininkauti, suvedant vyrą ir moterį į meilės santykius“. Taigi sąvadautojas prilyginamas kone piršliui. Tačiau tokiu... »
2015 Rugpjūčio mėn. 19 d. 12:58
Vilniuje atnaujinus įstrigusias „Maskvos namų“ statybas, prognozuojama, kad daug diskusijų keliantis objektas bus baigtas jau šiemet. Pilnai iš Maskvos savivaldybės biudžeto finansuojamu projektu oficialiai siekiama stiprinti kultūrinius ir verslo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 18 d. 12:22
Naujas knygos leidimas užsienio kalba autoriui paprastai būna šventė. Tačiau žinia, kad Maskvoje įsikūrusi leidykla „Algoritm“ išleido dvi knygas mano vardu, mane suglumino ir sukėlė susirūpinimą. Viena iš jų vadinasi „Kaip Vakarai... »
2015 Rugpjūčio mėn. 17 d. 13:14
       Karštis atslūgo? Neskubėkite daryti tokių išvadų. Tai – tik prasidėjusio proceso pradžia. Praėjusį savaitgalį Suvalkijoje meteorologai užfiksavo 35,5 laipsnius pagal Celsijų. Tiek oficialiai. Žinau... »
2015 Rugpjūčio mėn. 13 d. 08:49
Naftos kaina dugne, rublis dugne, tačiau Vladimiro Putino politikai svarbiausia yra ne jo šalies žmonės, o mistinė „ant kelių klūpėjusios ir pakilusios Rusijos vizija“ ir asmeninė neribota valdžia. Tik taip galima paaiškinti įvykių šioje... »
2015 Rugpjūčio mėn. 12 d. 08:35
Nuo kvailumo, kaip žinoma, vaistų nėra. Tačiau kvailumas kvailumui nelygu. Kai ant to paties grėblio antrąkart tą pačią dieną užlipa karščių priveiktas darbininkas ar ūkininkas, natūrali reakcija bus užuojauta. Tačiau kai ant to paties... »
2015 Rugpjūčio mėn. 11 d. 10:40
Migracija yra opi tema nuo komunistų valdymo nukentėjusiose šalyse. Jose vyksta kitokios diskusijos negu kitose šalyse, tokiose kaip Britanija ir Prancūzija, kurios dešimtmečius būdavo kelionės tikslas žmonės iš jų buvusių kolonijų. Visos... »
2015 Rugpjūčio mėn. 7 d. 07:41
Šalies pieno sektorius šiuo metu kamuojasi gilioje krizėje, kuri tik aršėja. žinios, kad Lietuvoje nuo rugpjūčio 1 dienos šviežio pieno supirkimo kainos toliau mažinamos ir jau nesiekia net gamybos savikainos. savikainos. »
2015 Rugpjūčio mėn. 6 d. 08:36
Šią savaitę pasirodęs komentatoriaus Arkadijaus Vinokuro straipsnis mane, švelniai tariant, nustebino. Panašu, kad baksnodamas pirštu į nesamas Darbo partijos bei mano pačios, kaip žemės ūkio ministrės, nuodėmes komentatorius ignoravo rąstą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 5 d. 10:20
Kas negerai su Vakarų pasaulio ekonomikomis ir netgi su pačiu ekonomikos mokslu? Taip šiandien klausia 2006 m. Nobelio ekonomikos premijos laureatas, amerikietis Edmundas Phelpsas ir atsako: tai priklauso nuo to, apie ką kalbame – ar apie gerovę... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aina, Brigita, Dauga, Daugas, Demetra, Gaivilė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar numatomas minimalios algos didinimas paveiktų jūsų gerovę?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-10-08
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
47.94   bar.
Dujos
Arrow up
2.478   MMBTU
Auksas
Arrow down
1142.8   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Planeta nerimsta, kruta Lyg šunų aprieta būtų. O nuo Tigro ir Eufrato Žmonės tik Europą mato.
– Kas čia vyksta? Kas čia daros? – Klausia Onė iš kamaros. – Musulmonų gal jau čia Mums parūpino valdžia?
O Anupras: – Nieko naujo. Lietuvoj – nė lašo kraujo. Daug sunkiau lietuviai spruko Nuo maskvėnų politruko...
Nors Onutei strėnas gelia, Ji iškeps bėgliams duonelės. – Jų dalia labai sunki. Kaip ir mūsų praeity.