Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Savaitės komentarai

Savaitės komentarai

Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Balandžio mėn. 26 d. 07:00
Evangelija pasakoja apie Jėzaus pasirodymą vienuolikai mokinių. Du iš jų jau buvo sutikę prisikėlusį iš numirusiųjų savo Mokytoją kelyje į Emausą ir dalijosi su draugais patirtais išgyvenimais. »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Balandžio mėn. 25 d. 12:00
Kiekvieną liepą „Valstiečių laikraščio“ redakcijos skyriuje Kaune pakvipdavo šviežiais agurkais. Jų atveždavo tokia miela močiutė Rozalija iš Kulautuvos. Nedrąsiai praveria redakcijos duris ir spindinčiomis akimis praneša – štai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:43
Neliko nė mėnesio iki dar vieno Rytų partnerystės viršūnių susitikimo Rygoje, ir su kaupu pildosi niūrūs vieno iš jo šeimininkų žodžiai, kad tai bus partnerystės „išlikimo“ susitikimas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 22 d. 12:16
Seimo rinkimai padvelkė į partijų nugaras ir užpakalius. O norint sužinoti, kad iki jų liko mažiau nei pusantrų metų, nebūtina mobiliajame telefone spausti kalendoriaus aplikaciją. Tiek valdžia, tiek opozicija perkelia savo sprendimus ant Seimo... »
2015 Balandžio mėn. 18 d. 06:00
Jėzaus nukryžiavimo metu neišsigando ir nepabėgo tik motina Marija, mokinys Jonas ir dar kelios moterys; dauguma žmonių Jėzui buvo abejingi arba net priešiški. Atrodo, įvyko visiškas pralaimėjimas – Dievo meilės šauksmas liko be atsako... »
2015 Balandžio mėn. 18 d. 06:00
Prieš porą savaičių, lygiai 7 val. 15 min., suskambo mano mobilusis telefonas. Žvilgtelėjau į ekraną ir nusiraminau – šitaip anksti skambino turintis moralinę teisę taip elgtis bičiulis. Tačiau jo klausimas ką tik pakirdus vėl vos neišvertė... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Balandžio mėn. 12 d. 07:00
Kauno arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus SJ homilija Algirdo Vaclovo Patacko (1943–2015) laidotuvių šv.Mišiose 2015 m. balandžio 8 d. Kristaus Prisikėlimo bazilikoje bazilikoje »
2015 Balandžio mėn. 9 d. 08:32
Vienas po kito mus paliko du Nepriklausomybės Akto signatarai, tikri Lietuvos patriotai – Algirdas Patackas ir Romualdas Ozolas. Eidami skirtingais gyvenimo keliais, jie susitiko atkuriant nepriklausomą Lietuvos valstybę, keletą kadencijų dirbo... »
Rimvydas Valatka
2015 Balandžio mėn. 8 d. 08:44
Po Velykų prezidentė pagaliau įvardijo, kas taps Valstybės saugumo departamento generaliniu direktoriumi. 47 m. pulkininkas D. Jauniškis, kurį Seimas turėtų patvirtinti be problemų, kaip ir jo pirmtakas Gediminas Grina, į VSD ateina iš kariuomenės... »
S. Tamkevičius (Fotodiena.lt)
2015 Balandžio mėn. 4 d. 06:00
Brangūs broliai ir seserys, sveikiname Jus su Jėzaus pergale prieš nuodėmę ir mirtį, dalijamės su jumis velykinio džiaugsmo žinia ir labai norime, kad tas džiaugsmas ne tik būtų šventinė emocija, bet ir kad išliktų su jumis per visas jūsų... »
R. Vainienė (Fotodiena.lt)
2015 Balandžio mėn. 1 d. 12:29
Jei Lietuvoje yra stabilių dalykų, tai Darbo kodeksas tikrai yra vienas jų. Šis ilgas, daugiau nei 300 straipsnių jungiantis įstatymas per 13 jo galiojimo metų buvo pakeistas 52 kartus. Palyginimui, lygiai tiek pat kartų buvo keistas ir Pelno... »
Mykolas Drunga
2015 Balandžio mėn. 1 d. 12:15
„Europos ateitis glūdi jos praeityje“. Taip žurnale „American Conservative“ rašo žurnalistas, politikas, politikos komentatorius Patrickas J. Buchananas. Ką jis turi omenyje? Ir ar jis teisus? teisus? »
Zita Čepaitė
2015 Kovo mėn. 30 d. 09:45
Sveikindamas su nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiu, Europos Komisijos pirmininkas J. Junckeris Lietuvą trečiadienį pavadino sėkmės pavyzdžiu visoms Europos Sąjungos Rytų kaimynėms. Tad kuo galime pasigirti ir kam Lietuvoje gyventi gera? »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Kovo mėn. 29 d. 07:00
Pranašo Jeremijo knygoje skaitome: „Tikėkite manimi, ateina dienos, – tai VIEŠPATIES žodis, – kada sudarysiu naują sandorą su Izraelio namais ir Judo namais. <...> įdiegsiu jiems savo įstatymą, jį įrašysiu jiems į širdį. Tada... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Kovo mėn. 28 d. 14:00
Savaitraštis „Die Zeit“ šiomis dienomis prisiminė klasikinės vokiečių filosofijos pradininką Imanuelį Kantą, beje, didžiąją gyvenimo dalį gyvenusį Karaliaučiuje. Ir prisiminė neatsitiktinai. »
Libertas Klimka
2015 Kovo mėn. 26 d. 15:38
Jeigu savo mieluosius klausytojus šiandien imčiau ir pasveikinčiau su artėjančiais Naujaisiais metais, tikrai smarkiai nustebinčiau. Tačiau rytoj – labai reikšminga tradicinio kalendoriaus data. Taigi gandro, šio mielo žmogaus įnamio, parskridimo... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Kovo mėn. 22 d. 07:00
Apaštalas Jonas aprašė fariziejaus Nikodemo apsilankymą pas Jėzų naktį. Nikodemą pasiekiančios žinios apie Jėzų skatino jį mąstyti, kad Galilėjos Mokytojas tikrai yra Dievo žmogus ir verta su juo arčiau susipažinti. Tačiau Nikodemas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 18 d. 15:03
Andrius Kubilius buvo partijos pirmininku ilgiau nei Vytautas Landsbergis – net dvylika metų. Tokį pirmininkavimo partijai stažą Lietuvoje turi tik vienas žinomas politikas – Rolandas Paksas. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Kovo mėn. 15 d. 07:00
Kovo 11-osios proga  sveikinu Lietuvos žmones, jau 25 metus einančius į laisvę. Sakau „einančius“, nes iki galo laisvi būsime tik tenai, aukštybėse, kai susitiksime prie Dievo Avinėlio sosto. »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Kovo mėn. 14 d. 07:00
Tiek daug žmonių šių metų Kovo 11-ąją Vilniuje, Kaune ir kituose šalies miestuose nematėme nuo Sąjūdžio laikų. Ir svarbiausia – šventėje dalyvavo labai daug jaunų žmonių. Daugelis jų gimė jau Nepriklausomoje Lietuvoje. Tai yra labai... »
Andrius Jakučiūnas
2015 Kovo mėn. 9 d. 11:57
Pasaulis, rodos, jau seniai nebuvo taip arti to, kas Biblijoje vadinama apokalipse. Pragaras atsivėręs Irake: kalifatą sukurti siekiantys „Islamo valstybės“ (ISIS) džihadistai sistemingai puldinėja tam tikrų etninių ir religinių grupių atstovus... »
Sigitas Tamkevičius
2015 Kovo mėn. 8 d. 07:00
Šventojo Rašto Pradžios knygoje yra pasakojimas apie teisųjį Abraomą, kuriam buvo pažadėta, kad iš jo kils didelė tauta. Dievas, norėdamas išbandyti teisųjį vyrą, paprašė, kad šis paaukotų savo sūnų. Abraomo galvoje sukosi labai sunkios... »
Nerijus Mačiulis
2015 Kovo mėn. 7 d. 14:00
Paskutinį praėjusių metų ketvirtį atlyginimai ėmė augti – privačiame sektoriuje jie buvo net 5,7 proc. didesni nei prieš metus. Nuo įstojimo į Europos Sąjungą vidutinis darbo užmokestis Lietuvoje padidėjo dvigubai – nuo 354 iki 714 eurų... »
Rūta Vainienė
2015 Kovo mėn. 3 d. 12:38
Dar dvi savaites gyvensim rinkimų temomis. Pirmasis turas sako – liberalai ant bangos. Negali su tuo nesutikti.  Liberalų sąjūdis padvigubino savo atstovų skaičių savivaldybėse. Vilniuje antrame ture kausis ne koks oficialiai kairysis su dešiniuoju... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Kovo mėn. 1 d. 07:00
Pelenų dieną prasidėjo gavėnios metas. Į gavėnios rimtį įveda pirmojo gavėnios sekmadienio Evangelijos skaitinys. Jame pasakojama, kad Dievo Dvasia paakino Jėzų nukeliauti į dykumą. Joje Jėzus praleido keturiasdešimt dienų. Jis tenai buvo... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Vasario mėn. 28 d. 14:00
Tauta, kuri nenori maitinti savo kariuomenės, maitins svetimą. Tai – ne tik vaizdingas posakis, tai – dėsnis. Pasirinkimas yra tik toks. Pagrindinis šios savaitės akcentas – pasiūlymas grąžinti privalomąją karo tarnybą. »
Mykolas Drunga
2015 Vasario mėn. 25 d. 08:32
Vokietijos gynybos ministerija – pristatys Lietuvai jos pageidaujamų tankų ar ne? Šiuo klausimu bent jau nuo sekmadienio girdėti prieštaringų pranešimų. Mesime žvilgsnį į vokiečių spaudą, į tai, ką ji rašė vasario 22 ir 23 d. Be abejo... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Vasario mėn. 22 d. 07:00
Krikščioniškojo tikėjimo centre yra Jėzaus ir mūsų būsimo prisikėlimo slėpinys. Šį slėpinį nuolat prisimename ir jį švenčiame šv. Mišiose. Gavėnios metas – keturiasdešimt dienų prieš Velykas – skirtas rimtam pasiruošimui... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 18 d. 15:48
Tai jau pradeda pabosti. Kaip kasmet koks nors aiškiaregis prognozuoja pasauliui pabaigą, taip kasmet politikai sukrunta įvedinėti visuotinį turto, pajamų, o kai kas ir – išlaidų deklaravimą. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Vasario mėn. 15 d. 07:00
Evangelistas Morkus pasakoja, kaip Jėzui pagydžius Simono uošvę vakare pas jį sugabeno visus ligonius ir demonų apsėstuosius: „Visas miestas buvo susirinkęs prie durų. Jis pagydė daugelį“ (Mk 1, 33–34). Kai anksti rytą Jėzus nuėjo... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Vasario mėn. 14 d. 07:00
Trečiadienio vakarą Minske prasidėjęs Vokietijos, Prancūzijos, Ukrainos ir Rusijos vadovų susitikimas užsitęsė beveik 16 valandų, su stiprios kavos pertraukėlėmis ir naktipiečiais. Iš pradžių prie stalo nuomonėmis pasikeitė komandos... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 10 d. 12:07
Įvyko tai, kas seniai buvo aišku: Žaliojo tilto skulptūros nėra vien tik skulptūros, – jos Rusijos informacinio karo prieš Lietuvą dalis. Kaip kitaip vertinti atsiradusį užrašą Karaliaučiuje: „Dalia, būk atsargi – neliesk skulptūrų... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Vasario mėn. 8 d. 14:00
Pasaulyje ir visai šalia matome nuolat vykstančią kovą tarp gėrio ir blogio, tarp dorybės ir nuodėmės. Vatikano II susirinkimas pastoracinėje konstitucijoje Gaudium et spes  apie tai rašo: „Visa žmonijos istorija yra persmelkta žūtbūtinės... »
VL žurnalistė Rūta Klišytė
2015 Vasario mėn. 7 d. 14:00
Žiniasklaidos paviešintas įvykis, kuriame girdėti skriaudžiamo vaiko verksmas, mūsų šalyje priimamas itin jautriai. O jei jis sklinda iš svetur, iš sočios ir laimingos Norvegijos, o jį lydi vaiko netekusios motinos emigrantės ašaros, tai sukelia... »
Asmeninio archyvo nuotr.
2015 Vasario mėn. 5 d. 12:40
Turbūt ne vienam gyvenčiam čia, Lietuvoje, godu matyti, kaip svetur išvažiavę dirbti tautiečiai, grįžę iš Anglijos ar Norvegijos, leidžia pinigus į kairę ir į dešinę, perka prabangias prekes ir mėgaujasi „turtuolišku“ gyvenimu... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 3 d. 12:13
Seime patyliukais kelią skinasi grandiozinė reforma sveikatos srityje. Po pateikimo pritarta įstatymo projektui, kuriuo siūloma sugriauti dabar veikiančią draudimo pagrindais pagrįstą žalos pacientams atlyginimo sistemą ir sukurti naują – biurokratinę. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Vasario mėn. 1 d. 07:00
Evangelistas Morkus nuosekliai pasakoja apie Jėzaus viešojo gyvenimo pirmuosius žingsnius: pasirodymą prie Jordano, gundymą dykumoje ir grįžimą į Galilėją. Čia, Galilėjoje, Jėzus „ėmė skelbti gerąją Dievo naujieną: Atėjo įvykdymo... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Sausio mėn. 31 d. 14:00
Tik naivuoliai gali patikėti, kad už sveikatą ir maisto saugą atsakingas eurokomisaras Vytenis Andriukaitis dėl nepatyrimo prisivirė košės, kurią šią savaitę turėjo srėbti jo kolegos skubiai sušauktame Europos Tarybos Žemės ūkio ir žuvininkystės... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Sausio mėn. 25 d. 07:00
Dievo žodis skelbia žmogui svarbią tiesą: Dievas mūsų nuolat ieško ir įvairiais būdais kviečia artyn prie savęs, o atsiliepusiems į kvietimą patiki atlikti kokią nors svarbią misiją. Jei pakviestas žmogus iškart neatsiliepia, Dievas... »
Tomas Čyvas
2015 Sausio mėn. 24 d. 07:00
Atrodo jau daug prikalbėta ir prirėkauta apie nykštukinio prancūzų laikraštėlio keverzotojų meną ir už jį nuo pasipiktinusių musulmonų į pakaušius susirinktą šviną. Dar neįvertintas nebent rinkodaros efektas. »
Odeta Bložienė
2015 Sausio mėn. 24 d. 07:00
Vos ėmę pratintis prie euro atneštų trigubai „sumažėjusių“ kainų ir atlyginimų, lietuviai metų pradžioje susidūrė su dar viena finansine naujove. Ne vieną gyventoją, pirmosiomis sausio dienomis užsukusį į banką, sutrikdė kitaip... »
Vygantas Vareikis
2015 Sausio mėn. 19 d. 10:43
Britų istorikas Ericas Hobsbawmas, 20 amžių pavadinęs trumpuoju, kartu pažymėjo, jog tai buvo ir totalinio karo amžius, kuris turi karo žymę. Amžius, „kuris gyveno ir mąstė pasaulinio karo sąvokomis net tuomet, kai pabūklai tylėjo ir bombos... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Sausio mėn. 18 d. 07:00
Izraelis net tris šimtus metų neturėjo pranašų, todėl kęsdamas romėnų jungą jautėsi Dievo apleistas. Istorikas Flavijus mini daug politinių veikėjų, nesėkmingai bandžiusių sukilti prieš tironiją. Todėl Jono pasirodymas prie Jordano... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Sausio mėn. 17 d. 07:00
Naftos kaina pasiekė seniai regėtas žemumas, o populiariausio benzino A95 kaina artėja prie 1 euro už litrą. Kiek dar džiaugsimės šia žinia? Saudo Arabijos princas Al-Validas ibn Talalas šią savaitę pareiškė, kad naftos kaina, tikėtina... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Sausio mėn. 11 d. 07:00
Rytų išminčių apsilankymą Betliejuje aprašė evangelistas Matas, kuris buvo grynakraujis izraelitas ir kurio sąmonėje svetimšaliai buvo tik gojai – kitatikiai ir tamsūs žmonės. Kas iš tikrųjų buvo tie išminčiai ir iš kur jie atkeliavo? »
Vitalijus Balkus
2015 Sausio mėn. 10 d. 07:00
Ką geriau padovanoti žmogui, norinčiam nusižudyti, – virvę ar skutimosi peiliuką? Sakysite, kvailas klausimas. Tačiau būtent taip dažnai atrodo labdaringa veikla. Ir dažnai nežinia kas tampa laimingesnis: ar pilietis, atlikęs kilniaširdiškumo... »
R. Vainienė
2015 Sausio mėn. 6 d. 12:32
Dar nespėjo euras apšilti kojų Lietuvoje, o jau prasidėjo. Seimo narys Kęstutis Masiulis iš vieno Baltarusijos portalo sužinojo, kad Lietuvoje maistas brangesnis nei Vokietijoje, ir kreipėsi į Ūkio ministeriją, Konkurencijos tarybą, kad šios... »
2014 Gruodžio mėn. 29 d. 11:39
Kauno arkivyskupijos kunigams, vienuoliams ir visiems tikintiesiems »
Albinas Čaplikas
2014 Gruodžio mėn. 29 d. 11:33
Šią savaitę teko bendrauti su Lietuvoje atostogaujančiais rusais ir baltarusiais. Lyg tyčia tai buvo kultūringi, nestandartiniai, politinei daugumai nepriklausantys žmonės. Štai penkiasdešimt ketverių metų maskvietis Vasilijus su nuoskauda... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Gruodžio mėn. 21 d. 07:00
Evangelija pasakoja apie dykumoje prie Jordano pasirodžiusį Joną, kurio kalbos sukėlė daug vilčių, bet dar daugiau sąmyšio tarp tautos elito. Paklaustas, kas esąs, Jonas atsakė: „Aš – tyruose šaukiančiojo balsas“ (Jn 1, 23). »
Ruslano Kondratjevo nuotr.
2014 Gruodžio mėn. 20 d. 07:00
Kalėdos Lietuvoje – šeimos šventė, sujungianti ją, stiprinanti, šildanti. Tik ar visi jūsų šeimos nariai kartu susėda prie Kūčių stalo, drauge pasitinka Kalėdas? Galbūt. Nors kone kiekviena šeima turi paklydėlių, laikomų jos bėda... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Vygantas, Vitalius

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate politikų pažadus didinti minimalią algą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-28
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.924 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3963 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
56.18   bar.
Dujos
Arrow down
2.496   MMBTU
Auksas
Arrow down
1200.2   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nors pavasariai ankstyvi, Nebeaidi pempių „gyvi“. Ir padangių vyturėlis – Tarsi praeities šešėlis.
Vakar Onė matė gandrą, Tą, kur vis į pievas skrenda. Vyturėlį išperėtą Jis prarys tarsi kotletą.
Sraigėms irgi liūdna daros – Joms miesčionys skelbia karą: Susirinks, susipakuos Ir į užsienius parduos.
– Tu, Onut, nenusiminki, – Tai Dirvelė žmonai linki, – Pašiliuos paliks... Tikrai... Pensininkai ir gandrai.