Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Savaitės komentarai

Savaitės komentarai

2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 09:09
Aną savaitę vieną iš dviejų politinės spaudos apžvalgų skyriau tautų kraustymosi temai, antrą – pastaboms apie Ukrainos krizės šaknis ne kur kitur, o pačioje Rusijoje. Ir štai praėjusį sekmadienį du laikraščiai sujungė abi šias... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 13:06
Mieli skaitytojai, Lietuvių liaudies patarlė sako: „Laikas bėga ir po puodu pavožtas“.  Laiko tėkmei esame pavaldūs visi, tačiau vis tiek sunku patikėti, kad  „Valstiečių laikraščiui“ – jau 75-eri. Kaimui skirto, tuomet... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 12:21
Linksmu mokyklinio varpelio tilindžiavimu pasitinka rugsėjis. Su jauduliu prisimename savo mokyklinius metus, geruosius mokytojus, tokią didelę įtaką turėjusius mūsų gyvenime. Juk kiekvienas tikrai sutikome nuostabių mokytojų, kuriems dėkingumą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 13:57
Neskanu, kai dėl šalies vadovų prastokų santykių kenčia ar gali nukentėti valstybės interesai. Nežinau, ar premjero sprendimas talkinti žemės ūkio ministrei susitikime su už žemės ūkio ir kaimo plėtrą atsakingu Europos komisaru pastarajam... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:27
Praėjusį savaitgalį Baltarusijos prezidentas A. Lukašenka atliko vieną svarbiausių pastarojo meto parodomųjų manevrų – šešis melagingai apkaltintus ir ilgus metus už grotų laikytus opozicijos atstovus išleido laisvėn. Mažai kas paminėjo:... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 12:51
Seniai Lietuvoje nebuvo tokios karštos vasaros pabaigos, kaip ši. Net ir po Žolinių, kai Saulė tradiciškai palikdavo Lietuvą lietui ir tamsai, tebėra taip pat karšta kaip ir pirmosiomis rugpjūčio dienomis. Karšta ne tik klimato – ir visomis... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 11:04
Nikolajus Statkevičius, Nikolajus Dedokas, Igoris Olinevičius, Jevgenijus Vaskovičius, Artiomas Prokopenka ir Jurijus Rubcovas Vakarų šalyse yra beveik nežinomi. Netgi kai šiuos žmones, kurie visi buvo politiniai kaliniai Baltarusijoje, šeštadienį... »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:08
Pabėgėlių tema jautri. Ir ne tik Lietuvoje. Tiesą pasakius, čia, Lietuvoje, šia tema kol kas pateikiami tik bendri pasvarstymai. Yra valdžios sprendimai (Lietuvos Vyriausybė yra patvirtinusi, kad per dvejus metus galėtume priimti 250 žmonių... »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 09:05
Kartais žodynai „nusižodžiauja“. Pavyzdžiui, pagal Dabartinės lietuvių kalbos žodyną, „sąvadauti“ reiškia „tarpininkauti, suvedant vyrą ir moterį į meilės santykius“. Taigi sąvadautojas prilyginamas kone piršliui. Tačiau tokiu... »
2015 Rugpjūčio mėn. 19 d. 12:58
Vilniuje atnaujinus įstrigusias „Maskvos namų“ statybas, prognozuojama, kad daug diskusijų keliantis objektas bus baigtas jau šiemet. Pilnai iš Maskvos savivaldybės biudžeto finansuojamu projektu oficialiai siekiama stiprinti kultūrinius ir verslo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 18 d. 12:22
Naujas knygos leidimas užsienio kalba autoriui paprastai būna šventė. Tačiau žinia, kad Maskvoje įsikūrusi leidykla „Algoritm“ išleido dvi knygas mano vardu, mane suglumino ir sukėlė susirūpinimą. Viena iš jų vadinasi „Kaip Vakarai... »
2015 Rugpjūčio mėn. 17 d. 13:14
       Karštis atslūgo? Neskubėkite daryti tokių išvadų. Tai – tik prasidėjusio proceso pradžia. Praėjusį savaitgalį Suvalkijoje meteorologai užfiksavo 35,5 laipsnius pagal Celsijų. Tiek oficialiai. Žinau... »
2015 Rugpjūčio mėn. 13 d. 08:49
Naftos kaina dugne, rublis dugne, tačiau Vladimiro Putino politikai svarbiausia yra ne jo šalies žmonės, o mistinė „ant kelių klūpėjusios ir pakilusios Rusijos vizija“ ir asmeninė neribota valdžia. Tik taip galima paaiškinti įvykių šioje... »
2015 Rugpjūčio mėn. 12 d. 08:35
Nuo kvailumo, kaip žinoma, vaistų nėra. Tačiau kvailumas kvailumui nelygu. Kai ant to paties grėblio antrąkart tą pačią dieną užlipa karščių priveiktas darbininkas ar ūkininkas, natūrali reakcija bus užuojauta. Tačiau kai ant to paties... »
2015 Rugpjūčio mėn. 11 d. 10:40
Migracija yra opi tema nuo komunistų valdymo nukentėjusiose šalyse. Jose vyksta kitokios diskusijos negu kitose šalyse, tokiose kaip Britanija ir Prancūzija, kurios dešimtmečius būdavo kelionės tikslas žmonės iš jų buvusių kolonijų. Visos... »
2015 Rugpjūčio mėn. 7 d. 07:41
Šalies pieno sektorius šiuo metu kamuojasi gilioje krizėje, kuri tik aršėja. žinios, kad Lietuvoje nuo rugpjūčio 1 dienos šviežio pieno supirkimo kainos toliau mažinamos ir jau nesiekia net gamybos savikainos. savikainos. »
2015 Rugpjūčio mėn. 6 d. 08:36
Šią savaitę pasirodęs komentatoriaus Arkadijaus Vinokuro straipsnis mane, švelniai tariant, nustebino. Panašu, kad baksnodamas pirštu į nesamas Darbo partijos bei mano pačios, kaip žemės ūkio ministrės, nuodėmes komentatorius ignoravo rąstą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 5 d. 10:20
Kas negerai su Vakarų pasaulio ekonomikomis ir netgi su pačiu ekonomikos mokslu? Taip šiandien klausia 2006 m. Nobelio ekonomikos premijos laureatas, amerikietis Edmundas Phelpsas ir atsako: tai priklauso nuo to, apie ką kalbame – ar apie gerovę... »
2015 Rugpjūčio mėn. 4 d. 12:48
Turbūt visi prisimena didžiulio populiarumo visame pasaulyje sulaukusią kino komediją apie Kazachstano žurnalistą Boratą. Filmo siužete pagrindinis veikėjas keliauja į Jungtines Amerikos Valstijas bei keistomis manieromis glumina vietos gyventojus... »
2015 Rugpjūčio mėn. 3 d. 13:30
  Kai vienas Šveicarijos žurnalistas imdamas interviu iš Rusijos prezidento tiesioginiame eteryje tiesiai šviesiai paklausė, ar V.Putinas yra psichiškai sveikas, pamaniau, kad vyrukas perlenkė lazdą. Drąsu, tačiau lyg ir nemandagu, nors... »
2015 Liepos mėn. 28 d. 10:37
Viena televizijos laida paprašė, kad parašyčiau kelis įtikinamus Vakarų ir Rytų saugumo krizių scenarijus, kuriuos būtų galima pateikti sprendimus priimantiems asmenims, kad jie pasuktų galvas, kokie galėtų būti tų situacijų sprendiniai. sprendiniai. »
2015 Liepos mėn. 28 d. 08:39
Kas savaitę – nauji nesutarimai valdančioje koalicijoje. Vidaus kivirčiai yra tiek įprasti, kad paprastai tik sukelia nuobodulį. Bet naujausias socdemų ir „darbiečių“ žodinis apsišaudymas gali turėti rimtesnių pasekmių, ypač jei socdemų... »
2015 Liepos mėn. 25 d. 07:00
Ankstų liepos 23 d. rytą Graikijos parlamentas pritarė įstatymams, reglamentuojantiems teismų ir bankininkystės klausimus. Jie, kaip ir prieš savaitę priimti mokesčių didinimo, biudžeto išlaidų mažinimo ir statistikos institucijos nepriklausomumo... »
2015 Liepos mėn. 25 d. 06:00
Liūdnai pagarsėjęs „Germanwings“ lėktuvo pilotas Andreas Lubitzas Alpėse pražudė 150 gyvybių. Visiems mums skaudėjo, visi žinojome, kad vokietis lakūnas tai padarė tyčia, ilgai tam ruošęsis, tačiau visi supratome, kad kaltas čia... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 10:28
 Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė paskelbė straipsnį, kuriame aršiai pasisako prieš gamtos apsaugą, reikalauja medžioti vilkus ir nė žodeliu neužsimena apie žalos prevenciją. Tad pakalbėkime apie tai, ką ministrė nutylėjo... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 15:48
Vilkai vėl siautėja. Išdrąsėję plėšrūnai gyvulius pjauna ne tik ganyklose, bet ir netoli nuo gyvenamųjų namų. Vien tik Šilalės rajone per praėjusius metus papjauti 49 naminiai gyvūnai, nukentėjo net 37 ūkininkai. Šių metų nuostoliai... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 14:00
Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje pieno perdirbimo gamyklą valdantys ŽŪK „Pienas LT“ atstovai tikina, kad Lietuvos pieno sektoriaus toli gražu nelaukia tokia šviesi ateitis, kaip teigia kai kurie užsienio ekspertai. Kaip žinoma, Tarptautinės... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 08:56
Euras Lietuvoje jau gerą pusmetį, tinkamas laikas apibendrinti lietuviškąją euro įvedimo patirtį. Buvome devynioliktoji eurą įsivedanti valstybė, ėjome jau gana gerai pramintu taku, tad pats euro įvedimo procesas praėjo tikrai sklandžiai... »
2015 Liepos mėn. 20 d. 10:33
Prisimenate 2006-uosius, kai eurą norėjusi įsivesti Lietuva buvo tikrinama, ar atitinka Mastrichto kriterijus? Tada paaiškėjo, kad metinė infliacija šalyje yra 0,1 proc. didesnė nei numatyta, ir Briuselis išdidžiai pasakė NE. Neseniai paaiškėjo... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 15:18
Motinišką rūpestį žemdirbiams, laikantiems melžiamas karves, pastaruoju metu karštai demonstruoja žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Kitų metų sausio 1-ąją įsigalios Pieno rinkos reguliavimo įstatymas, kurį ji pateikė Seimui... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 14:12
Tuo metu, kai Europa murkdėsi Graikijos skolų pelkėje, į Vilnių su darbo vizitu atvyko naujasis Latvijos prezidentas R. Vėjuonis. Lietuva – tik antroji R. Vėjuonio kaip prezidento užsienio stotelė. Pirmasis jo vizitas po priesaikos buvo į Estiją. Estiją. »
2015 Liepos mėn. 14 d. 10:25
Kodėl žmonėms, kurie dirba mažiau, bet yra geriau apmokami, turėtų būti taikomos palankesnės sąlygos? Maždaug toks yra požiūris į Graikiją nuo Estijos iki Bulgarijos – regione, kurį vadindavome „Rytų Europa“. Asmeniniu lygmeniu žmonės... »
2015 Liepos mėn. 12 d. 06:00
Mes, katalikai ir visi krikščionys, esame pakviesti sekti paskui Jėzų ir būti gerais jo mokiniais. Pirmoji Jėzaus mokinė buvo Švč. Mergelė Marija. Ji – ne tik Jėzaus mokinė, bet ir mokytoja, nes buvo pašaukta būti jo motina – padėti... »
2015 Liepos mėn. 11 d. 06:00
Šiandien, liepos 11-ąją, Europa mini 20-ąsias Srebrenicos žudynių metines – didžiausio karo nusikaltimo Europoje nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Kruvinas skerdynes serbai įvykdė  jau besibaigiant Bosnijos karui. 15 tūkst. serbų armija... »
2015 Liepos mėn. 3 d. 13:27
Skaitydami Šventąjį Raštą, daugelyje vietų rasime smerkiamą žmogaus kietaširdiškumą, kuris kliudo žmogui įtikėti ir priimti Dievo draugystę. Pranašas Ezechielis pasakoja, kaip jis buvo pasiųstas skelbti Izraelio tautai Dievo valią. Dvasios... »
2015 Liepos mėn. 3 d. 13:23
Artėja Seimo rinkimai. Politinės partijos paprastai pradeda viena kitą kritikuoti. Tačiau viskas juk susipainiojo. Darbo rinką liberalizuoja socialdemokratai, o ne dešinieji, kaip tai turėtų daryti normaliomis sąlygomis. Net kairieji supranta... »
2015 Birželio mėn. 25 d. 14:15
Tyli kiaulė gilią šaknį knisa, sako liaudies patarlė. Regis, ši patarlė neblogai tinka iškart net dviem Lietuvos profsąjungoms – Profesinių sąjungų konfederacijai ir Lietuvos darbo federacijai. Jei kas nežinote, tai pastaroji yra krikščioniška... »
2015 Birželio mėn. 14 d. 06:00
Finansų ministerija tęsia kovą prieš grynųjų pinigų naudojimą. Ji teiks Vyriausybei Mokėjimų įstatymo pakeitimus, kuriais siekiama mažinti atsiskaitymus grynaisiais, skatinama daugiau naudotis elektroninėmis priemonėmis, tuo pat metu – mažinti... »
2015 Birželio mėn. 13 d. 06:00
Izraelitams keliaujant į Pažadėtąją žemę, Dievas davė įsakymus, kaip jie privalo elgtis, keliaudami į laisvę; tauta į tai atsiliepė: „Tai, ką Viešpats pasakė, vykdysime ir būsime klusnūs“ (Iš 24, 7). Tuomet Mozė aukai paskirtų... »
2015 Birželio mėn. 7 d. 07:00
  Sulaukėme. Vienas po kito Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai skelbia sprendimus nebemokėti palūkanų už terminuotus indėlius. Bankuose pinigų perteklius, bankai nežino, kur pinigus dėti? Meluoja! Pirmasis balandžio mėnesį tai paskelbė... »
2015 Birželio mėn. 6 d. 07:00
Arkivyskupo Sigito Tamkevičius homilija, pasakyta Užunvėžių bažnyčioje gegužės 31 d. »
2015 Birželio mėn. 5 d. 14:56
Sumanė jaunas žmogus ūkininkauti Lietuvoje – mokėsi, ruošėsi, valdžios žadėtos paramos laukė, o sulaukė valdančiųjų paruoštos trijų pirštų kombinacijos į pačią panosę. Tik taip galima pakomentuoti 2014-2020 m. „Lietuvos kaimo... »
2015 Gegužės mėn. 31 d. 07:00
Atėjote padėkoti Dievui už gražiausius dvylika jūsų gyvenimo metų. Šia proga noriu priminti Šventojo Rašto mintį: „Nesirodyk prieš Viešpatį tuščiomis rankomis“ (Sir 35, 4). Viešpačiui negalime paaukoti moralinių šiukšlių: nesąžiningumo... »
2015 Gegužės mėn. 30 d. 07:00
Gal verčiau atvėskime ir blaiviau pasvarstykime, kokia mums iš tikrųjų nauda iš tos Eurovizijos, ar kiek jos galime išpešti užuot tuščiai pūtęsi ar dar tuščiai verkę, kad mūsų ir vėl neįvertino? »
2015 Gegužės mėn. 25 d. 13:40
Visi, nors kiek besidomintieji padėtimi dabartinėje Rusijoje, laukė gegužės devintosios, po kurios buvo baimintasi naujo puolimo Donbase. Antrojo pasaulinio karo pabaigos septyniasdešimtųjų metinių šventimo pompastiką taikliai pakomentavo vienas... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2015 Gegužės mėn. 23 d. 19:08
Nuo šiol žinosime – Lietuvoje labai svarbu turėti kuo daugiau politikų bei ministrų asmeninių telefonų ir drąsos surinkti tuos numerius. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2015 Gegužės mėn. 23 d. 18:58
Kristaus Žengimo į dangų šventė tikinčiajam yra labai brangi, nes primena Jėzaus sugrįžimą pas Tėvą ir beldžiasi į mūsų širdis, ragindama neįstrigti šioje žemėje tarp daiktų ir pinigų, nepasiduoti nuodėmės vilionėms, bet visuomet... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 09:15
Prieš savaitę paskelbta informacija apie Europos Komisijos atliktą demografijos tyrimą vėl priminė, kad didžiausią pavojų Lietuvos nacionaliniam saugumui kelia demografija. Kaip teigiama tyrime, iki 2060 metų Lietuvos gyventojų sumažės 38 procentais... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Germantas, Germantė, Girstautas, Rozalija, Rožė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia griežtinti teisėsaugininkų ginklo naudojimo sąlygas?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-09-04
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
46.54   bar.
Dujos
Arrow down
2.71   MMBTU
Auksas
Arrow down
1123.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Sodiečius žinia apskriejo: Švęs „Valstietis“ jubiliejų! O su juo ir Pašiliai Pasismagins pakiliai.
Onė pyragaitį kepa Ir saldžia uogiene tepa. Jeigu Raulą pavaišins, Pagyrų neatsigins.
Įsismaginęs Dirvelė Gaidį ant kaladės kelia. Mat po užkandžių saldžių Tinka skiauterės gaidžių.
Sodžiui aišku tarsi dieną: Laikraštis praneš... senieną. Kokią? Pienas pinga, pigs, Kol sodietis nuogas liks.