Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
2015 Liepos mėn. 16 d. 14:00
Įsivaizduokite prekybos centrą, kuriame nėra jokių plastikinių maišelių: pasvertus agurkus dedame tiesiai į krepšį, duoną perkame popieriniame maišelyje, pieno įsipilame į daugkartinę stiklo tarą, o s ūrio atpjaunama į mūsų atsineštą... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 12:45
Birželio orai ir itin sumažėję rusų turistų srautai turėjo skaudžių finansinių pasekmių Palangos būstų nuomotojams, kavinių ir restoranų savininkams, pramogų organizatoriams ir kitiems, kurie kurorte uždirba iš užsienio turistų. tv3.lt... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 10:25
Kad ką tik mokslus baigę žmonės neemigruotų, dirbti turi ne viena ministerija ar viena institucija, reikia priemonių komplekso, LRT Radijo laidai „60 minučių“ sako Vilniaus universiteto socialinių mokslų daktaras Audrius Bitinas. „Pirmiausia... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 09:32
Prieš įvedant eurą daugelis gyventojų baiminosi, kad tada pamatys kiek daugiau uždirba kitų šalių gyventojai, mat nereikės konvertuoti valiutos. Lietuva negali pasigirti didžiausiais atlyginimais Europos Sąjungoje (ES), tačiau yra šalių... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 09:26
Kai kurie komerciniai bankai gyventojus ir toliau spaudžia į kampą, šįkart dėl neigiamų palūkanų. Būsto paskolas pasiėmę klientai sulaukė laiškų iš banko su siūlymu pasikeisti paskolos sutartį. Tarp pakeitimų netikėtai atsirado ir viena... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 09:30
Pastovus geriamo vandens mokestis taikomas ir nesinaudojant vandeniu bute, o išvengti tokio mokesčio galima tik laikinai atjungus vandens tiekimą. Taip sako Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) „Vilniaus vandenys“ klientų aptarnavimo centro vadovas... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 09:15
Pasirodžius pranešimams apie pasiektą susitarimą dėl Irano branduolinės programos apribojimo, ėmė kristi naftos kaina. Banko „Nordea“ ekonomistas Žygimantas Mauricas sako, kad dėl pingančios naftos situacija Rusijoje pablogės, o tai turės... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 09:12
Nors Lietuvos pramonininkai į ateitį žiūri šiek tiek atsargiau, kas antras gamintojas šiemet tikisi augimo ir planuoja eksporto plėtrą. Tai rodo kas ketvirtį pramonininkų konfederacijoje atliekama 150-ties įmonių vadovų nuomonių ir prognozių... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 15:06
Kelerius metus prieš krizę didžiulėmis palūkanomis, vienu metu siekusiomis net iki 10 proc., džiaugęsi komerciniai bankai pastaraisiais mėnesiais nebežino ką daryti. „Euriborui“ nusiritus į neregėtas žemumas, o dabar persiritus į neigiamą... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 12:57
Liepos 14 diena vienareikšmiškai bus įrašyta į istorijos vadovėlius, kaip pasaulio galingieji sugebėjo susitarti ir nutraukti net 12 metų trukusias sankcijas ir įtampą dėl Irano branduolinės programos. Kuo šis susitarimas yra svarbus pasauliui... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 09:51
Didėjant socialinei ir ekonominei gerovei, sparčiai didėja energijos suvartojimas, kyla naftos kainos, energijos išteklių tiekimas tampa nepastovus, o apie iškastinį kurą vis dažniau kalbama kaip apie laikiną energijos tiekimo šaltinį. Kauno... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 09:21
Absoliuti dauguma investuotojų yra dažniausiai vyresni nei 41 metų vyrai, kurie pirmenybę teikia ne biržai, bet užbiržinei prekybai, skelbia „Verslo žinios“. žinios“. »
2015 Liepos mėn. 13 d. 15:44
Mažą suskystintųjų gamtinių dujų terminalą – dujų skirstymo stotį – ketinanti statyti „Klaipėdos nafta“ užsitikrino Europos Sąjungos paramą daugiau kaip trečdaliui projekto vertės. vertės. »
2015 Liepos mėn. 13 d. 10:52
Sekmadienį Šveicarijoje pasibaigusiame Europos triatlono čempionate aukso medalį jaunių (16–19 metų) amžiaus grupėje olimpinėje distancijoje iškovojo Titas Pumputis. Pumputis. »
2015 Liepos mėn. 13 d. 10:50
Lietuvos šeimos, vertindamos savo šeimos materialinę padėtį, nusiteikusios optimistiškiau nei prieš trejus metus. Per šį laikotarpį žmonių, kurie savo šeimos materialinę padėti vertina labai gerai arba gerai, Lietuvoje padaugėjo 9 proc... »
2015 Liepos mėn. 10 d. 14:19
  Įvairios daržo gėrybės – daž­nas valgis ant lietuviško pietų stalo. Ne vienas jas auginame darže, sodo lysvelėse, šiltnamy­je ar net ant palangės, o tie, ku­rie tokių galimybių neturi, įsigyja parduotuvėje. Tačiau ar viską... »
2015 Liepos mėn. 10 d. 14:14
Pirmąjį pusmetį šalies biudžetas gerokai viršijo visų pagrindinių mokesčių surinkimo planus, išskyrus pridėtinės vertės mokestį (PVM), skelbia Finansų ministerija. ministerija. »
2015 Liepos mėn. 10 d. 08:10
Pirmą kartą Lietuvoje renovuojamas daugiabutis sieks ne minimalių reikalavimų, tai yra C energinio efektyvumo klasės, o daug aukštesnės – A klasės. Gyventojai sako ilgai svarstę, ar siekti tokio tikslo, tačiau sutikę pridėti beveik penktadaliu... »
2015 Liepos mėn. 10 d. 07:43
Atostogų planavimas – svarbi užduotis, norint realizuoti tiek savo norus, tiek užtikrinti pačios kelionės kokybę. „TopTravel.lt“ duomenimis, 37 proc. apklaustųjų kelionės planavimą pradeda prieš kelis mėnesius, 32 proc. – prieš pusę... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 14:48
 Buvusiai finansų maklerio įmonės „Orion Securities“ darbuotojai Kristinai Buteikienei už viešai neatskleistos informacijos apie planuojamą bendrovių „Agrowill Group“ ir „Baltic Champs“susijungimą nutekinimą skirta 1,5 tūkst... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 13:13
Gyventojai neturėtų abejoti būsto renovacijos nauda, sako aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas. Pasak jo, tai padeda ne tik sumažinti šildymo sąskaitas, bet ir didėja būsto vertė.  vertė.  »
2015 Liepos mėn. 9 d. 09:28
Vidutinė alga atskaičius mokesčius 2000 metais, Lietuvos statistikos departamento duomenimis, siekė 200 eurus, vėliau sparčiai augo iki 2008 metų ir pasiekė 478 eurus. Viena priežasčių, turėjusių įtakos atlyginimų augimui, pasak „Swedbank“... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 09:24
Lietuvos pozicija genetiškai modifikuotų produktų klausimu nesikeičia - mūsų šalis ir toliau nelinkusi įsileisti jokių genetiškai modifikuotų produktų, išskyrus pašarus gyvuliams, teigia žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Baltraitienė. »
2015 Liepos mėn. 9 d. 09:18
2015 m. Lietuvos eksporto rodikliai fiksuoja stagnaciją - per šių metų pirmus keturis mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, lietuviškos kilmės eksportas be naftos produktų sumažėjo 0,4 proc. Nominalia išraiška šiemet Lietuvos... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 09:16
Ar jungiantis prie internetinės bankininkystės su kodų kortelėmis nerizikuojame savo pinigais? Labiau už internetine bankininkyste besinaudojančius žmonės dėl saugumo išsigando Lietuvos bankas. bankas. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Domas, Dominykas, Gerimantas, Milgedė, Olvena

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar imtumėte kreditą atostogoms?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-08-04
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
45.57   bar.
Dujos
Arrow up
2.781   MMBTU
Auksas
Arrow down
1083.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Piktas priešas, kad jį galas, Vis įkirsti bando. Ir kas kartą naują kardą Mums kapot suranda.
– Taip, – patvirtina Dirvelė. – Tankai jų, raketos... Pašiliuos jau greit nerasim Pasislėpti vietos.
Raulą gąsdina labiausiai Bombos branduolinės: – Dvi bombikės – ir sudie, Mylima gimtine.
Onei geležis – nė motais. Kita baimė slegia ją: – Mus visus išvers iš koto Vagys ir korupcija.