Parsisiųskite

Kovo 4 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 14:37
Vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius traukiasi iš pareigų ir teigia, kad tai daro, nes organizacijoje nėra vienybės. Pasak jo, vežėjai galės išsirinkti naują lyderį, kuris juos vienys, o pats į postą nebenori... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 08:50
Kritęs rublio kursas į Lietuvą atvilioja vis mažiau turistų iš Rusijos ir Baltarusijos. O prekybininkai teigia, kad baltarusiams šiuo metu pirkti euro zonoje yra per brangu. „Palyginti su sausiu, dabar Baltarusijos rublio kursas kritęs apie... »
Organizatorių nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 06:00
Ekstremalios situacijos – apsaugos darbuotojų kasdienybė. Pavojingoje situacijoje suveikęs žmogiškasis faktorius koją pakišti gali ypač skaudžiai, todėl nuolatinis tobulinimasis ir įgūdžių atnaujinimas šioje profesijoje ypač svarbus... »
Organizatorių nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 06:00
Vienas el. parduotuvių nuomos lyderių Lietuvoje „GETSHOPIN.LT“ po sėkmingo starto Nigerijos rinkoje skaičiuoja sėkmingus rezultatus Lietuvoje – per kelias savaites nuo atnaujintos sistemos pradžios naujas parduotuves atidarė 300 klientų... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 4 d. 15:05
Lietuvos pašonėje vykstant kariniam konfliktui, netylant kalboms apie grėsmes Baltijos šalims, šauktinių kariuomenės grąžinimą, užsienio investuotojai iš Lietuvos nepradės bėgti neatsigręždami, sako LRT.lt kalbinti ekonomistai. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 4 d. 09:35
Lietuvos bankas, komerciniai bankai, Lietuvos paštas ir kai kurios kredito unijos nuo šių metų sausio 1 dienos iki kovo 1-osios neatlygintinai pakeitė 2,8 mlrd. vertės grynųjų litų (0,81 mlrd. eurų) ir atliko daugiau kaip 1,2 mln. keitimo operacijų. »
Kęstutis Celiešius, „Danske Bank“ Finansų maklerio skyriaus vadovas.
2015 Kovo mėn. 3 d. 10:24
Šią savaitę rinkos dalyviai  laukia  Europos  centrinio  banko (ECB)  susirinkimo, kuriame, tikimasi, bus paskelbta daugiau detalių apie obligacijų supirkimo programą. Tuo tarpu JAV laukiama darbo rinkos duomenų. »
Organizatorių nuotr.
2015 Kovo mėn. 2 d. 13:55
Vasario 22 d. vykusioje „Vilniaus knygų mugėje“ leidykla „Vaga“ ir didžiausias biuro prekių aprūpinimo tinklas Baltijos šalyse „Officeday“ siekė Lietuvos rekordo. Į Lietuvos rekordų sąrašą pretenduoja patekti leidyklos „Vaga“... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 2 d. 12:34
Vilniaus mero rinkimuose daugiausiai balsų surinkęs Liberalų sąjūdžio kandidatas Remigijus Šimašius sako, kad tuo atveju, jei jis taptų miesto vadovu, taksi bendrovę „Vilnius veža“ greičiausiai būtų bandoma parduoti, o savivaldybės... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 27 d. 14:41
Savaitgalį į Klaipėdos uostą vėl turėtų įplaukti dujovežis su suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) kroviniu. Tai bus antrasis komercinis dujų krovinys, skirtas pirmajam Baltijos šalyse SGD terminalui. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 27 d. 12:24
Planuojama, kad karo prievolininkų sveikatos patikrinimas vyks Karo medicinos tarnyboje, kuri pateiks savo išvadas, o galutinį sprendimą dėl tinkamumo tarnybai priims Karinės medicininės ekspertizės komisija, sako Lietuvos kariuomenės vado padėjėjas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 27 d. 08:10
Tęsiantis neaiškiai geopolitinei situacijai Rytuose ir mažėjant eksportui į Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną ir iš dalies į Ukrainą, ekonomistai sako, kad Lietuvos ūkis šiemet augs ne tiek, kiek prognozuota 2014 metų pabaigoje. pabaigoje. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 27 d. 07:00
Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų  žurnalas „Euromoney“ šiemet pripažino „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialą geriausiai teikiančiu privačios bankininkystės paslaugas šalyje. Greta šio pagrindinio laimėjimo, „Danske  Bank“... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Vasario mėn. 26 d. 08:28
Eurui vasario viduryje pritarė 68 proc. gyventojų - 8 proc. daugiau nei pernai gruodį, rodo Lietuvos banko užsakyta apklausa. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 25 d. 10:42
Lietuvai derėtų ieškoti naujų rinkų Afrikos žemyne, ypač Rytų Afrikoje, sako ūkio ministras. Evaldas Gustas taip pat ragina svarstyti galimybę Afrikoje Lietuvai įsteigti dar vieną atstovybę, nes dabar ambasada yra tik Kaire ir planuojama... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Vasario mėn. 25 d. 07:57
Energetikos ministras Rokas Masiulis antradienį Vašingtone susitikęs su JAV energetikos sekretoriumi Ernestu Monizu patvirtino Lietuvos pasirengimą įsigyti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) iš karto, kai tik JAV kompanijos pradės jas eksportuoti. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 24 d. 07:38
Pernai privačiuose pensijų fonduose pinigus kaupiantys Lietuvos gyventojai skaičiavo įspūdingą pelną, tačiau toks uždarbis nebus ilgalaikis. Atsargiau pajamas senatvėje prognozuoti verčia ir pavyzdžiai kitose Europos šalyse, kur grąža iš pensijų... »
Organizatorių nuotr.
2015 Vasario mėn. 24 d. 07:00
Kaip ir kasmet, šiandien, vasario 24 d., Kaune vyksta didžiausia Baltijos šalyse karjeros kontaktų mugė – Kauno technologijos universiteto (KTU) karjeros dienos. Vienas didžiausių darbdavių šalyje – prekybos tinklas „IKI“, dalyvaujantis... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 23 d. 13:13
Vyriausybėje ketinama svarstyti, kur gauti lėšų naujų eksporto rinkų paieškai. Anot Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus, ieškant naujų eksporto rinkų, daug lėšų skiriama užsienio veterinarų vizitams ir produktų... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 23 d. 09:35
Lietuvai pastačius suskystintų gamtinių dujų terminalą, šalies energetikos padėtis kardinaliai pasikeitė, sako energetikos ministras Rokas Masiulis. Anot jo, ateities su buvusiu pagrindiniu dujų tiekėju - Rusijos „Gazprom“ - paveikslas yra visiškai... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Vasario mėn. 23 d. 08:01
Bankai mažina šių metų BVP augimo prognozę, šalies ekonomika patirs 0,5 mlrd. litų nuostolį. Skamba nelabai guodžiamai. Beveik visi praradimai susiję su Rusija. Nepaisant Rusijos taikomų sankcijų ir kitokių pagalių kaišiojimo į Lietuvos... »
Organizatorių nuotr.
2015 Vasario mėn. 23 d. 08:00
Nuo kovo 1 dienos Lazdijų rajone darbą pradės trys naujos, modernios šiukšliavežės, o ateityje šiame rajone planuojama pirmą kartą Lietuvoje pradėti taikyti atliekų tvarkymo apmokestinimo sistemą. Pagal šią sistemą mokesčiai už sutvarkytas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 20 d. 12:06
Energetikos ministerija nepritaria parlamentaro Kęstučio Daukšio siūlymui, kad „Lietuvos dujų tiekimas“ permoką už „Gazprom“ dujas grąžintų jas pirkusioms bendrovėms, o ne pritaikius nuolaidą dabartiniams klientams. Vyriausybė dėl... »
Andrius Čepkus Direktorius | Vienas GETSHOPIN įkūrėjų
2015 Vasario mėn. 20 d. 10:31
Vienos el. parduotuvių nuomos lyderių Lietuvoje „GETSHOPIN.LT“ (anksčiau veikusi prekės ženklu „Shopinn“) 2015 metus pradėjo įžengdama į Nigerijos rinką. „GETSHOPIN.LT“ vadovas ir įkūrėjas Andrius Čepkus sako, kad nutarusi įžengti... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Vasario mėn. 19 d. 15:33
Lietuva nesuinteresuota liberalizuoti krovinių vežimo geležinkeliais rinkos, nes tai leistų į ją ateiti Rusijos ar kitų šalių vežėjams ir kiltų grėsmė šalies nacionaliniam saugumui. Be to, dėl jų veiklos galėtų sumažėti krovinių... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aurora, Austra, Giedrė, Klemensa, Klemensas, Vydota, Vydotas, Virgilija, Virgilijus

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate savivaldos rinkimų rezultatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-03-05
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.899 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3776 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
51.74   bar.
Dujos
Arrow up
2.783   MMBTU
Auksas
Arrow up
1205.1   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Vėl sudirgo pieno ūkis – Šurmuliuoja lyg padūkęs. – Rinka! – šūkauja tūzai, Jeigu pelno per mažai.
Onė timpteli žalmargę: – Pienas vis pigus... O varge! Net už šieną pašaly Man atlygint negali.
Ir atsako jai žaloji: – Neminėk manęs bloguoju. Aš, Onute, nekalta. Vagia pinigų karta.
– Et, – nenusimink, žalute, Kad pasibariau truputį. Dėl gobšuolių ir vagių Nenuleiskime ragų.