Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 14:20
Europos Komisijos (EK) tyrimas dėl Rusijos dujų koncerno „Gazprom“ galimo piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi yra politinis, sako Rusijos ambasadorius Europos Sąjungoje (ES). »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 12:21
Auditoriai konstatuoja, kad bankrotai yra skelbiami per vėlai, kai įmonės turi itin mažai turto. Dėl šios priežasties patenkinama tik apie 13 proc. kreditorių reikalavimų. Seimo Audito komitetui abejonių kelia ir bankrutuojančių įmonių... »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 10:47
Balandžio 27 d. Didžiausia Lietuvoje ekologijos verslo bendrovė „Ecoservice“ įsigyja Šiauliuose veikiančią atliekų tvarkymo įmonę „Specializuotas transportas“. Konkurencijos taryba dar balandžio 21 dieną paskelbė nutarimą, kuriuo... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 09:36
Šią savaitę į Klaipėdos uostą atplaukia trečiasis komercinis suskystintų gamtinių dujų (SGD) krovinys, skirtas pirmajam Baltijos šalyse SGD terminalui. »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 08:22
Privatūs prekės ženklai – visi esame apie tai girdėję, tačiau ar tikrai apie juos viską žinome? Vi­suomenės apklausos rodo, kad žmonės produktus linkę vertinti pagal jų kainos ir kokybės san­tykį. Tačiau dažnai prekės kainą lemia... »
D. Arlauskas. Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 24 d. 10:09
Vyriausybė siūlomomis Darbo kodekso pataisomis gali sukurti dar palankesnę dirvą nesąžiningiems darbdaviams, linkusiems naudotis nelegaliu darbu. Abejonių kelia numatoma tvarka informuoti „Sodrą“ apie naują darbuotoją, taip pat panaikintos... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:48
Jauni darbuotojai vienoje įmonėje vidutiniškai išdirba apie 17 mėnesių, kai vyresnio amžiaus dirbantieji vienai darbovietei yra atidavę daugiau nei 80 mėnesių savo gyvenimo. Tokius duomenis pateikia specialistų paieškos portalas cvmarket.lt... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:41
Praėjusių metų viduryje Energetikos ministerija teigė, kad Lietuvai nutiesus elektros jungtis su Švedija ir Lenkija, galėtų būti visiškai atverta Lietuvos elektros rinka namų vartotojams – nebeliktų reguliuojamų elektros kainų. Jungčių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 24 d. 07:55
Penktadienį visi didieji Lietuvos miestai, išskyrus Kauną, baigia šildymo sezoną. Kauniečiai nusprendė pastatų nešildyti nuo kito pirmadienio. Skaičiuojama, kad Lietuvoje šiluma šiemet vidutiniškai pigo daugiau kaip 7 procentais. Mažiausiai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 23 d. 14:16
Vilniuje ir Klaipėdoje penktadienį baigiamas šildymo sezonas. Kaune ir Panevėžyje pastatai nebebus šildomi nuo kitos savaitės. »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:45
Sankcijiniam sūriui iš Lietuvos nepavyko patekti į Sankt Peterburgo parduotuvių lentynas: 22 tonos mūsų gamintojų produkcijos buvo konfiskuota Rusijos pareigūnų patikros metu. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:37
Tos šalys, kurios panaikino savo reabilitacines įstaigas, dabar vargsta, o jų piliečiai ieško, kur nuvykti, pastebi LRT.lt pašnekovai. Lietuvoje 1995-aisiais buvo 38 sanatorijos ir reabilitacijos įstaigos, šiandien jų – 18. Kas nutiko Lietuvos... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 23 d. 10:40
Europos Sąjunga ir Rusijos dujų koncernas „Gazprom“ dėl antimonopolinio tyrimo gali susitarti, jei įmonė, pavyzdžiui, sumažins dujų kainas, mano premjeras Algirdas Butkevičius. »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 10:00
Komerciniams šalies bankams užmintas galvosūkis – kaip išsaugoti dabartines slaptažodžių kodų korteles ir atitikti europinius saugumo reikalavimus. Anksčiau Lietuvos bankas teigė, kad slaptažodžių kortelės nepatikimos, todėl nuo lapkričio... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 09:50
Užsienio investicijos kelia bendrąjį vidaus produktą, padeda kurti darbo vietas, gerina skolinimosi galimybes bei didina pasitikėjimą šalimi, todėl tiesioginės užsienio investicijos (TUI) laikomos vienu svarbiausių valstybės sėkmės rodiklių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 23 d. 07:39
Jei politikai iš tiesų norėtų į Lietuvą pritraukti daugiau užsienio investicijų, daugiau dėmesio skirtų realiai kovai su korupcija, o ne indeksams, kuriuose į šią problemą net neatsižvelgiama. Banko „Nordea“ ekonomistas Žygimantas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 23 d. 07:32
Lietuvos energetikos ministras Rokas Masiulis pareiškė, kad padėtis Lietuvos dujų rinkoje pastaraisiais metais iš esmės pasikeitė, ir šalis dabar pati renkasi, iš ko pirkti dujas. »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 14:02
Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX atlikta verslo bylinėjimosi tendencijų apžvalga rodo, kad verslo byloms priskiriamų bylų kasmet mažėja, tačiau bendras civilinių bylų skaičius auga, taigi Lietuvos verslas į teismus... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 22 d. 07:29
Nieko keisto, kad darbuotojai priešinasi liberalesnius darbo santykius įteisinti turinčiam Darbo kodeksui, o darbdaviai jį palaiko. Nuostaba kiltų, jei būtų atvirkščiai. Tačiau didžiausia bėda ta, kad nė viena pusė nenori savęs įsivaizduoti... »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 15:39
Šiuo metu stebime įprastą pavasarinį reiškinį – darbo rinkos suaktyvėjimą. Darbdaviai registruoja daugiau laisvų darbo vietų, iš kurių nemaža dalis yra sezoniniams darbams. Kovo ir balandžio mėnesiais labiausiai darbo rankų reikia žemės... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 14:48
Minimali mėnesio alga (MMA) nuo liepos 1 dienos didės 25 eurais iki 325 eurų, antradienį nusprendė Trišalė taryba. Tai jau trečias MMA didinimas nuo 2012-ųjų pabaigos, kai dirba dabartinė koalicinė socialdemokratų, tvarkiečių ir darbiečių... »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 14:08
6 mln. eurų investicija ir 100 naujų darbo vietų Panevėžio gyventojams – taip vienu sakiniu naujausią veiklos etapą reziumuoja prieš metus įkurtos Panevėžio laisvosios ekonominės zonos valdytojai. Pritrauktas stambus investuotojas pirmąjį... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 13:57
Bankai už indėlius siūlo nulines metines palūkanas ir artimiausius porą metų jų ūgtelėjimo tikėtis neverta, sako LRT.lt kalbinti finansų ekspertai. Norintys, kad jų pinigai „dirbtų“, gali rinktis investicijas į obligacijas, akcijas ar dairytis... »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 13:30
Pirmasis šių metų ketvirtis Lietuvos ekonomikai buvo pobaisis – BVP greičiausiai visai neaugo, butų sandorių skaičius buvo maždaug trečdaliu mažesnis nei prieš metus, lietuviškų prekių eksportas sugrįžo į 2011 metų lygį, o valstybės... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 21 d. 12:30
Lietuvos pramonininkai mano, kad minimalios algos (MMA) kėlimas 25 eurais neturės didelės įtakos didelėms įmonės, tačiau gali paveikti smulkųjį verslą, ypač paslaugų įmones, esančias rajonuose. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Anastazas, Aušra, Edilija, Gotautas, Zita, Žydrė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate politikų pažadus didinti minimalią algą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-27
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
0.9239 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3968 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
56.95   bar.
Dujos
Arrow down
2.515   MMBTU
Auksas
Arrow up
1182.1   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nors pavasariai ankstyvi, Nebeaidi pempių „gyvi“. Ir padangių vyturėlis – Tarsi praeities šešėlis.
Vakar Onė matė gandrą, Tą, kur vis į pievas skrenda. Vyturėlį išperėtą Jis prarys tarsi kotletą.
Sraigėms irgi liūdna daros – Joms miesčionys skelbia karą: Susirinks, susipakuos Ir į užsienius parduos.
– Tu, Onut, nenusiminki, – Tai Dirvelė žmonai linki, – Pašiliuos paliks... Tikrai... Pensininkai ir gandrai.