Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Birželio mėn. 19 d. 19:30
Valdantiesiems priklausantys „darbiečiai“ kitą savaitę Seimui teiks pataisas dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) šildymui lengvatos pratęsimo, tačiau su sąlyga, jei tam pirmadienį pritars valdančiųjų politinė taryba. Tokiu atveju... »
Finansų ministras R.Šadžius. Fotodiena.lt nuotr.
2015 Birželio mėn. 19 d. 12:38
Graikijai ir Europos Sąjungos (ES) lyderiams nepavykstant susitarti dėl finansinius sunkumus išgyvenančios Graikijos skolų mokėjimo, Lietuvos finansų ministras sako nėra tikras, ar šalies bankai pirmadienį atsidarys, nes ES finansų ministrams... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Birželio mėn. 19 d. 05:29
Seimo Kaimo reikalų komitetas priešinasi naujam žemės ūkio ministrės siūlymui neriboti pieno produktų prekybos antkainių - parlamentarai nori juos įteisinti. Konkurencijos sargai ir prekybininkai sako, kad antkainių ribojimas iki 10 proc. paskatins... »
2015 Birželio mėn. 15 d. 12:33
Žemės ūkio ministerija viliasi, kad alternatyvūs verslai, kuriems teikiama parama, regionuose sukurs naujas darbo vietas ir sumažins emigracijos srautus. Viena tokių verslo šakų – šinšilų auginimas. Tiesa, mūsų šalies augintojams tenka... »
2015 Birželio mėn. 13 d. 13:05
Pasidalyti daugiabučių modernizavimo praktika, vietoje susipažinti su kaimynų lenkų patirtimi – toks buvo grupės renovacijos proceso dalyvių išvykos į Balstogę tikslas. Modernizavimo projektų administratoriai, namų bendrijų pirmininkai... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 13:39
SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda sutinka su niūromis prognozėmis, kad pensininkų padėtis tolydžio blogės. „Žinių radijo“ laidoje „Atviras pokalbis“ ekonomistas tikino, kad senatve ir finansinėmis senatvės prielaidomis... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 13:18
Gera žinia žvejams, žvejojantiems Baltijos jūroje: Tarptautinė jūrų tyrinėjimų taryba (TJTT) rekomenduoja 2016 metais padidinti strimelių žvejybos kvotas. kvotas. »
2015 Birželio mėn. 12 d. 13:11
 Dauguma lietuviško kapitalo įmonių didelį dėmesį skiria užsienio partnerių paieškai ir jų investicijų pritraukimui. Pavyzdžiui, dvidešimtmetį mininti mėsos perdirbimo rinkos lyderė „BIOVELA Group“ mūsų šalies geografines sienas... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 13:05
Pripažinkime, kad kone kiekvienas iš mūsų, apsipirkdamas parduotuvėje, nori sutaupyti. Taupyti nesusiveržiant diržų – labai paprasta. Jei norite sužinoti, kaip tai padaryti, klauskite senjorų, kokie yra jų apsipirkimo įpročiai, nes kiekvienas... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 10:05
Švedijos kapitalo žemės ūkio produkcijos prekybos įmonė „Scandagra“ ketina įsigyti Šakių rajono žemės ūkio produkcijos prekybos bendrovę „Agrogimas“. Konkurencijos taryba pranešė antradienį gavusi „Scandagros“ prašymą įsigyti... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 08:48
Lenkija dujotiekio su Lietuva projektą naudoja kaip spaudimo priemonę Europos Komisijai, kad gautų daugiau pinigų kitiems projektams, teigia Lietuvos premjeras. »
2015 Birželio mėn. 12 d. 08:45
Dujų jungtis į Lenkiją yra viena iš sąlygų, kuri leistų Lietuvai gerokai padidinti  suskystintų gamtinių dujų (SGD)  terminalo naudojimą ir tapti SGD tiekimo lydere regione. Suskystintosios dujos ateityje, ko gero... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 13:59
Nors Lietuva gali teikti kokybiškas ir, palyginus su kitomis valstybėmis, nebrangias medicinines paslaugas, medicinos turizmu besidomintiems žmonėms dar tenka aiškinti, kas ta Lietuva. Tai pastebi Lietuvos medicinos turizmo klasterio vykdantysis... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 10:40
Vienos didžiausių šalyje pieno perdirbimo bendrovių „Marijampolės pieno konservai“ valdoma Lukšių pieninė praėjusiais metais gavo 18,581 mln. eurų pajamų - 18,6 proc. mažiau nei 2013 metais, kai įmonės apyvarta buvo 22,819 mln. eurų... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 10:38
Ar kada bandėte suskaičiuoti, kiek įvairių pakuočių per dieną išmetate į šiukšlių dėžę? Jei ne, tai palengvinant užduotį, tiesiog pažvelkite į savo kasdienių pirkinių maišelį ir jo vidų – kiekvienas produktas, kurį perkate dažniausiai... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 08:28
Naujasis vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas sako, kad bus tęsiamos organizacijoje pradėtos reformos. E. Mikėno teigimu, dabar svarbiausia ieškoti būdų išsaugoti ir pagerinti Lietuvos vežėjų padėtį konkuruojant... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 07:54
Pirmoji diena darbe dažnai būna įsimintiniausia, tačiau ir kelianti daugiausiai streso. Tam, kad pirmąją dieną darbe patirtumėte kuo mažiau įtampos, jums tereikia ją tinkamai suplanuoti. Dažnai žmonės renkasi išlikti pasyvūs pirmąją... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 06:00
 Bankams ir valdžiai nepatinka, kad gyventojai naudoja daug grynųjų pinigų. Todėl papildomais mokesčiais ir įstatymais ketinama atmušti norą jų turėti.  Komerciniai bankai apmokestina pinigų išsigryninimą bankomatuose, o parlamentarai... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 14:00
Pastaraisiais metais daugėja sraigių augintojų, tačiau, kad šis verslas taptų sėkmingas, būtina ne tik išmokti, kaip šiuos moliuskus auginti, įsirengti sraigyną, bet ir realizuoti „derlių“. Zarasų rajono ūkininkė Natalija Pronckienė... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 10:12
Vis labiau populiarėjanti ir aktyvaus gyventojų įsitraukimo sulaukianti atliekų rūšiavimo tendencija - didelis žingsnis į priekį aplinkosaugos problemų Lietuvoje sprendime. Vis dažniau į šią veiklą įsitraukia ir įmonės, neabejingos ekologiniams... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 10:04
Šiaulių AVMI nurodė sumokėti beveik 155 tūkst. eurų GPM, delspinigių ir baudų gyventojui, kuris  nuostolingą verslą bandė gelbėti savo ir iš kitų asmenų neva gautomis paskolomis, dėl ko FNTT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:53
Nedidelių kaimo parduotuvių laukia bankrotų banga, jei Seimas nuspręstų uždrausti prekiauti alkoholiniais gėrimais kartu su kitomis prekėmis. Kaimų ir mažų miestelių gyventojai, nebegalėdami įsigyti legalių alkoholinių gėrimų, jų ieškos... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:37
Vilniaus savivaldybei prieš kelias savaites pateikus transporto bendrovėms neįpareigojantį kreipimąsi išreikšti susidomėjimą dėl transportavimo sprendimų Vilniuje, Prancūzijos transporto koncernas „Alstom“ tvirtina galintis pasiūlyti... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 08:14
Daugiau nei pusė lietuvių pripažįsta, kad jų būstui reikia remonto, bet tik pusė taip manančių per ateinančius metus tikrai ketina pradėti kapitalinius ar kosmetinius remonto darbus, rodo tyrimas. Išleisti būsto atnaujinimui žmonės daug... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 07:42
Automobilius nuomojantys verslininkai tikina sulaukiantys įvairaus plauko klientų – vieni išsinuomotais automobiliais gabena kontrabandą, kiti sugedusius automobilius palieka užsienyje ir nurodo, iš kur juos pasiimti. „Ne kartą esame nudegę... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Julius, Liepa, Tautrimas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar islamistai gali organizuoti išpuolį Lietuvoje?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-07-01
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
58.79   bar.
Dujos
Arrow down
2.83   MMBTU
Auksas
Arrow up
1173.3   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Virš pažliugusio dirvono Raulas pastebėjo droną. Kas jame? Strazdai, žvirbliukai Ar žalieji žmogeliukai?
– Žmogeliukai!– Onė žino, Kaip pagąsdinti kaimyną. – Jie čia žvalgos iš dangaus Degtinėlės ir alaus.
Net Anuprą šiurpas krečia: – Kaip sutiksim tokį svečią? Jeigu alų jie užuos, Čia su tankais atvažiuos.
O Banaitis klausia oriai: – Kur tie mūsų savanoriai? Pakedentų jie visus Žvirblius ir žmogeliukus.