Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 23 d. 19:25
Mokslininkai tvirtina, kad jei Žemėje neliktų naftos ir nebūtų surastas jos pakaitalas, šiuolaikinis gyvenimas sustotų. Ir ne tik sustotų, bet ir per kelias akimirkas sugrįžtų į pirmykščius laikus. Lietuvos geologijos tarnybos direktoriaus... »
Jubana.eu
2015 Gegužės mėn. 23 d. 19:15
UAB JUBANA, įsikūrusi Mažeikiuose, – vienintelė Baltijos šalyse bendrovė, gaminanti starterius ir generatorius žemės ūkio ir statybinei technikai, sunkvežimiams ir komerciniam transportui.Produkcija parduodama į daugiau nei 40 pasaulio šalių... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 23 d. 16:30
Briuselio oro uoste išskristi į Vilnių su veiklą stabdančios bendrovės „Air Lituanica“ lėktuvu turėję keleiviai LRT radijui teigia, kad jiems nesuteikiama pakankamai informacijos dėl nevykdomų skrydžių, o klientų aptarnavimo centro telefonas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 22 d. 12:20
Vilniaus miesto savivaldybės įsteigta ir finansinių sunkumų slegiama skrydžių bendrovė „Air Lituanica“ penktadienį nutraukė veiklą. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 22 d. 06:40
Metų pradžioje mažesnes poilsinių kelionių kainas prognozavę jų organizatoriai po pusmečio jau kalba kur kas atsargiau. Pingantys degalai, turistų iš Rusijos srauto sumažėjimas ir auganti paslaugų pasiūla pastebimo kainų kritimo nesukėlė... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 21 d. 17:15
Lietuvoje ir toliau vartoti alkoholį bus galima nuo 18 metų - Seimas atsisakė uždrausti  stipriuosius gėrimus gerti žmonėms iki 20 metų. »
Scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 21 d. 13:30
Seimas Lietuvoje įteisino internetinius lošimus ir uždraudė nuo 2016 metų juose dalyvauti nepilnamečiams. Į virtualius kazino galės patekti ne jaunesni negu 21 metų asmenys. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 21 d. 09:01
Popierius, plastikas ir stiklas - tai pagrindinės atliekų rūšys, su kuriomis susiduriame savo kasdienėje buityje. Atliekų tvarkytojai teigia, kad plastiko pakuotė yra viena iš dažniausiai naudojamų pakuočių rūšių ir sudaro apie 10-12 proc... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 12:12
Grupinių apsipirkimų portalai įtraukti į kelionių pardavimo agentų sąrašą. Nuo šių metų lapkričio jame bus ir internetu keliones parduodančios bendrovės. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 10:38
Parlamentarai antradienį apsispręs, ar priimti svarstyti pataisas dėl 5 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) atšaldytai mėsai bei vaisias ir daržovėms. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 09:25
Valstybinė mokesčių inspekcija ketina šviesti visuomenę apie mokesčių mokėjimą. Naujasis inspekcijos vadovas Dainoras Bradauskas teigia, kad jau rengiamas visuomenės ugdymo projektas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 07:34
Vidutines pajamas gaunantis žmogus gali svajoti apie nuosavą vieno kambario butą, tačiau jei neturi pradinio įnašo paskolai gauti, susitaupyti jam užtruks apie dešimtį metų. Taip LRT.lt sako nekilnojamojo turto ir asmeninių finansų specialistai... »
2015 Gegužės mėn. 15 d. 13:53
Šių metų balandžio mėnesio vidutinė elektros kaina „Nord Pool Spot“ biržos Lietuvos prekybos zonoje buvo 35,61 EUR/MWh, beveik penktadaliu mažesnė nei praėjusių metų balandį. Lyginant su kovo mėnesiu elektra Lietuvos ir Latvijos biržose... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 15 d. 10:07
Jonavos trąšų gamintojos „Achemos“ finansinė padėtis labai gera ir įmonė galėtų sumokėti suskystintųjų gamtinių dujų terminalo mokestį, sako koncerno „Achemos grupė“ valdybos narys Kasparas Jurgelionis , tačiau jis pabrėžia... »
2015 Gegužės mėn. 15 d. 08:38
Lietuvoje veikiančios finansų įstaigos vis svarbesne laiko riziką dėl užsitęsusio mažų palūkanų normų laikotarpio, nors, tebetvyrant geopolitinei įtampai, rizika dėl Rusijos ir Ukrainos konflikto galimo ūmėjimo ir su juo susijusių padarinių... »
2015 Gegužės mėn. 15 d. 08:30
Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) valdytojų tarybos susitikime Gruzijoje Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius ir Ukrainos finansų ministrė Natalie Jeresko bei ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius dvišaliame pokalbyje... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 15:14
Paskaičiuota, kiek apytikriai pinigų Lietuvos gyventojas išleidžia būsto nuomai, maistui ir transportui ir kiek eurų lieka mėnesio pabaigoje. Asmeninių finansų ekspertai tikina, kad vienam žmogui vidutinės algos – 550 eurų – gali visiškai... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 12:40
Kasdieniams pietums lietuviai linkę taupyti ir renkasi namuose gamintą maistą arba mažiausiai kainuojančius dienos pietų pasiūlymus, nors didžiausią dėmesį skiria maisto skoniui. Dienos pietų įpročių tyrimas parodė, kad 4 iš 10 lietuvių... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 12:35
Renkantis naujos statybos būstą, lietuviams svarbiau už kainą ir vietą, jo išlaikymo sąnaudos. Tokius rezultatus parodė nekilnojamojo turto plėtros įmonės „Eika“ inicijuota pirkėjų apklausa, kurie būstą įsigijo 2013-2014 metais. Apklausoje... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 10:33
Ieškantys išsinuomoti būstą dažnai susiduria su skelbime užrašytais žodžiais – „Jei butas tiks, bus imamas vienkartinis agentūros mokestis” ir vis rečiau galima išvysti užrašą – „Be tarpininkų“. Dažniausiai įvardinamas mokesti... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 08:41
Neretai sklandanti nuomonė, jog vieni prekybos tinklai yra vieni didžiausių dar tinkamo vartoti maisto švaistytojų – mitas. Prekybos tinklai yra didžiausi paramos maistu „Maisto bankui“ tiekėjai, o kasmet lentynose liekančio nenupirkto maisto... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 08:36
Baltijos šalyse dar neišsemtos elektros kainų mažinimo galimybės, o vartotojai išloštų, jeigu Lietuva, Latvija ir Estija veiktų kaip viena energetikos rinka. Tokia nuomone su Vilniuje vykstančio tarptautinio energetikos forumo dalyviais pasidalino... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 15:20
Daugiau nei 780 tūkst. – tiek automobilių „išgaravo“ įvedus naują automatinio transporto priemonių išregistravimo tvarką. Tačiau ar iš tiesų Lietuvos keliuose mažiau „plento senukų“ – 18-mečių „Volkswagen“ ar 20-mečių... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:25
Nuo šių metų pradžios mūsų piniginėse sušiugždėjus eurams, naujienos apie euro zonos šalių ekonomikos būklę jau neturėtų atrodyti kaip mažai ką bendra su lietuviška tikrove turintys pranešimai. pranešimai. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:01
Lietuvoje prasidėjo Europos Komisijos inicijuota vartotojų švietimo kampanija, kurios metu bus siekiama padidinti vartotojų ir prekybininkų informuotumą apie Europos Sąjungos šalyse užtikrinamas teises vartotojams apsiperkant internetu ir kitose... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Gerardas, Gina, Vilmantas, Žana, Žaneta

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pasitikite Lietuvos tarnybų gebėjimu vykdyti gelbėjimo operacijas?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-24
Valiutos_usd
USD     0.8982 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.4086 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
59.99   bar.
Dujos
Arrow down
2.915   MMBTU
Auksas
Arrow up
1205.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Pasidairęs po Eladą, Grįžta į gimtinę Tadas: Jam ten buvo nejauku Nuo patyčių ir juokų.
– Kas tave, Taduk, užgavo? – Klausia Onė draugą savo. – Pasityčiot užgauliai Moka turčiai ir kvailiai.
– Man, Onute, vienas graikas Sako: „Jums streikuoti laikas, Nes jūsiškės pensijytės – Lyg akvariumo žuvytės.“
Ir Anupras rodo protą: – Gal pasiųskime jam notą, Kad nekurtų jis patyčių Iš lietuvių pensijyčių.