Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:58
Rašėme, kad lietuviai už aprangą ir avalynę moka panašiai, kiek vidutinis Europos gyventojas. Vis dėlto Lietuvoje vidutinės pajamos nesiekia Europos Sąjungos (ES) vidurkio. Tiesa, buitinės technikos ir elektronikos prekės santykinai nenusileidžia... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 09:40
Kol Rusijoje naikinamos europietiškos prekės, Lietuvoje nusigręžiama nuo rusiškų ikrų, tačiau degtinės neatsisakoma, o saulėgrąžų, limonado ar žaislų nuperkama netgi daugiau, pastebi kai kurių didžiųjų prekybos tinklų atstovai. LRT.lt... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 09:13
Pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvoje alkoholinių gėrimų pardavimas pasiekė rekordines dešimties metų žemumas – šiemet bendra legalioji alkoholinių gėrimų rinka Lietuvoje yra 23 proc. mažesnė nei 2007 metais prieš ekonomikos krizę... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 08:56
Vis daugiau žmonių nakvynės pajūryje ieško rugsėjį, mat keletą pastarųjų metų rudens pradžia būna neįprastai šilta, pastebi nuomos paslaugas teikiantys verslininkai. Skaičiuojama, kad paskutinėmis rugpjūčio savaitėmis apgyvendinimo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 13:50
Į Lietuvą žengiantis Vokietijos prekybos tinklas „Lidl“ baigė statyti logistikos centrą Kauno rajone. rajone. »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 10:46
Lietuvoje didėja atlyginimai, tačiau bent jau kol kas gausiau pinigai į kišenes byra ne visiems darbuotojams. Kokių profesijų atstovai gali pasidžiaugti tūkstantiniais atlyginimais, o kokiems darbuotojams tenka katino ašaros? Ekonomistai vardija... »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 09:09
Ne visuomet reikia laukti pilnaties, kad gyventojai praneštų apie juos ištikusias netradicines bėdas ar kuriozines situacijas. Ant prabangaus BMW kapoto aukštakulniais vaikščiojanti mergina, neprižiūrėto šuns sugadintos lubos ar iš sprogusio... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 15:34
Rugpjūčio mėnesį prekybos miestelyje „Urmas“ padaugėja pirkėjų iš visos Lietuvos. Nuolat čia atvykstantieji giria šią vietą dėl prekių gausos, įvairovės bei gerų kainų. Ypač tai aktualu mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 12:58
Lietuvos automobilių parkas yra vienas seniausių ES, o dažniausiai perkami yra 10 metų senumo automobiliai. Vis dėlto, pasak ekspertų, lietuviai sau galėtų leisti ne tik naujesnius, bet ir dar dažais kvepiančius automobilius. Pasak SEB banko... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 10:09
Pajūrio verslininkai pusę šiltojo šių metų sezono verkšleno, jog dėl rekordiškai mažo poilsiautojų skaičiaus liūdnesnės vasaros nėra buvę. Esą, kaipgi jiems teks pražiemoti, neužsiauginus papildomos „ringės“ papilvėje? Vis dėlto... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 08:59
Statistikos duomenimis, vidutinis mėnesinis darbo užmokestis Lietuvoje per metus padidėjo apie puspenkto procento. Tuo metu realusis atlyginimas, tai yra perkamoji galia, paaugo penkiais procentais. procentais. »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 06:20
„Skaitant mintis apie laimės ekonomiką, dažnam gali kilti klausimas, ar tai – tik turtingų šalių reikalas“, – domisi Kazys iš Kauno r. r. »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 15:45
Realioji asmenybė yra ta, kokie esame iš tikrųjų, o idealioji – ta, kokie norėtume būti. Taip teigia Socialinių mokslų daktarė ir rinkos tyrimų specialistė Eleonora Šeimienė. Jos atliktas tyrimas atskleidė, kad lietuviams idealioji asmenybė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 15:30
Karas, prievarta ir teroras nėra susiję su islamo tikėjimu, pabrėžia Islamo kultūros ir švietimo centro vadovas Aleksandras Beganskas. Jis atkreipia dėmesį, kad Ukraina nėra musulmoniška valstybė, bet karas joje vis tiek vyksta. A. Beganskas... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 08:47
Pagrindinių vartojimo prekių kainų augimo artimiausioje ateityje tikėtis nederėtų, o kitąmet grįžtančią infliaciją lems augančios darbo sąnaudos bei dėl to brangsiančios paslaugos, sako „Swedbank“ analitikas. analitikas. »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 08:45
Ekonomistai sako – besivystančių šalių negaluojančių ekonomikų kontekste Lietuva – stebinamai atspari. Ir nors priešakyje galima dar viena pasaulinė krizė, Lietuvai prognozės kol kas geros. geros. »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:39
„Tai pirmas kartas, kai Lietuvoje akcininkai savo problemas sprendžia tokia rizikinga viešųjų ryšių strategija, nes šita strategija įtraukia trečiąsias šalis, tai yra, tokias reguliuojančias institucijas, kaip Valstybinė mokesčių inspekcija“... »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 10:09
Elektros energijos trūkumo krizė kaimynus dėl karščių šį rugpjūtį ištiko vienais metais anksčiau nei buvo prognozuojama, nors kadaise Lenkijos vyriausybės požiūris į Lietuvos ir Lenkijos tarpvalstybinę jungtį „LitPol Link“ buvo skeptiškas... »
2015 Rugpjūčio mėn. 22 d. 14:20
Sakoma, kad turgūs yra vienas ryškesnių gyvenimo lygio rodiklių. Klaipėdos ir Palangos turgavietėse prekiaujantys ūkininkai neneigė, kad jų užauginta produkcija, lyginant su ankstesniais metais, pabrango, tačiau tai susiję ne vien su euro... »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 13:50
Nors rudens derlius dar ne vi­sas nuimtas, tačiau pirmosios lie­tuviškos daržovės jau puikuojasi parduotuvių lentynose ir vilio­ja jas išragauti. Prekybos tinklo „IKI“ atstovai pateikia lietuviško rudeninio derliaus anonsą, kuria­me sužinosite... »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 12:27
Estija yra lyderė tarp Baltijos šalių pagal tūkstančiui gyventojų tenkanti prekybinio nekilnojamojo turto plotą ir investicijos į šio nekilnojamojo turto segmento plėtrą Estijoje nepaliauja plūsti, Latvijoje tęsiasi štilis, o Lietuvoje prekybinio... »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 09:18
Gyvenime kartais tenka pagalvoti ir apie paskolos ėmimo galimybę. Vieniems to priežastis – naujas būstas, kitiems automobilis, tretiems ne tokios malonios aplinkybės – netikėtos išlaidos ar nuostoliai.  »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 09:11
 Reta prekė Lietuvos mažmeninės prekybos centruose pastaruoju metu pinga taip smarkiai kaip pieno produktai - kai kuriuose tinkluose per metus sviesto kaina sumažėjo 25 proc., sūrio ir kefyro - 20 proc., varškės -17 proc., geriamojo pieno... »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 08:48
Elektroninė administracinių baudų mokėjimo sistema „E-bauda“ veikia jau antrą mėnesį. Veikiant bendrai baudų administravimo sistemai, užfiksuota 70 tūkst. pažeidimų, baudų paskirta už beveik 4 mln. eurų. eurų. »
2015 Rugpjūčio mėn. 20 d. 14:19
Jei keliaujate savarankiškai ir užsienyje nuomojatės automobilį, visiškai apsisaugoti nuo rizikos prarasti pinigų neįmanoma, tačiau, kad problemų kiltų kuo mažiau, būtina iš anksto pasiieškoti informacijos apie užsakymą apdoroti apsiėmusią... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Mantvina, Mantvinas, Žybartas, Žybartė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-24
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
41.93   bar.
Dujos
Arrow down
2.31   MMBTU
Auksas
Arrow up
1070.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.