Parsisiųskite

Kovo 28 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Eurai (Fotodiena.lt)
2015 Kovo mėn. 30 d. 15:12
 Eurostato duomenimis, 2014 m. vidutinis darbo valandos užmokestis visoje ekonomikoje (išskyrus žemės ūkį ir viešąjį administravimą) sudarė 24,6 EUR Europos Sąjungoje ir 29,2 EUR euro zonoje (18-je euro zonos narių). narių). »
Vilkikai (Fotodiena)
2015 Kovo mėn. 30 d. 11:00
Traukiantis eksportui ir silpstant pramonės augimui, namų ūkių vartojimas tampa vis svarbesniu ekonomikos augimo veiksniu. Iki aukščiausio lygio nuo 2007 metų pabaigos išaugęs vartotojų pasitikėjimas leidžia tikėtis, kad neigiamą mažėjančio... »
Septyneri metai – tiek Šarūnė praleido Švedijos sostinėje Stokholme (Lrt.lt)
2015 Kovo mėn. 30 d. 10:16
Nors šis „Emigrantų“ pasakojimas – iš Švedijos, jo herojė Šarūnė jau gyvena Vilniuje. Prieš keletą mėnesių ji priėmė sprendimą grįžti. Ir tikrai ne dėl to, kad emigracijoje jaunai moteriai nesisekė. Prestižinis darbas banke... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 30 d. 10:09
Rusija Lietuvos viešojoje erdvėje formuoja nuomonę prieš Lietuvos ir visos Europos Sąjungos energetinę nepriklausomybę - esą Lietuva blogina Karaliaučiaus energetinę padėtį, teigia Valstybės saugumo departamentas (VSD). »
Sodyba (Fotodiena.lt)
2015 Kovo mėn. 30 d. 09:55
 Ne gyvybės draudimo bendrovė BTA bendrovės užsakymu „Spinter tyrimų“ atlikta apklausa atskleidė, kad net 78 proc. šalies gyventojų vis dar nėra apdraudę turto. „Iš tikrųjų ne kartą esame susidūrę su tradiciniais, deja, ne visada... »
Vaistai (Fotodiena.lt)
2015 Kovo mėn. 27 d. 14:46
 Farmacijos kompanijos privalės pranešti, kokiems sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistams sumokėjo už dalyvavimą profesiniuose moksliniuose renginiuose užsienyje. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 27 d. 14:24
Mažėjant dujų vartojimui Lietuvoje, Energetikos ministerija siūlo leisti iš Norvegijos „Statoil“ perkamas dujas parduoti kitoms valstybėms. »
2015 Kovo mėn. 27 d. 13:23
Vilniaus statybų bendrovė „LitCon“ kartu su „Kauno hidrogeologija“ už 3,273 mln. eurų įrengs prieplaukas žvejų laivams Neringoje. »
Dujos (SCANPIX)
2015 Kovo mėn. 27 d. 13:17
Europai ketvirtadalį suvartojamų dujų tiekiantis Rusijos dujų koncernas „Gazprom“ turi ko bijoti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, mano Lietuvos energetikos ministras. Pasak Roko Masiulio, mažėjantis dujų vartojimas bei galimybė įsigyti dujų... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 27 d. 09:36
Lietuvos bankui ir Finansų ministerijai pabloginus šių metų Lietuvos ūkio augimo prognozes, finansų ministras kartoja, kad kol kas peržiūrėti biudžeto neketinama. Pasak Rimanto Šadžiaus, biudžeto pajamų rodikliai yra geri. »
VL nuotr.
2015 Kovo mėn. 27 d. 08:10
Lietuvos baldų gamintojai skundžiasi, jog didelę dalį Lietuvos miškuose kertamos medienos išperka užsieniečiai. Tuomet Lietuvos įmonėms trūksta medienos žaliavos arba ji tampa per brangi. brangi. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 14:29
Pasaulio naftos kaina smarkiai šoktelėjo, kai Saudo Arabija, surinkusi dešimties šalių koaliciją, pradėjo smūgius Irano remiamiems šiitų sukilėliams Jemene. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 12:32
Prancūzijos koncerno „Dalkia“ valdoma šilumos gamybos bendrovė „Vilniaus energija“, kuri kaltinama perkanti brangesnį biokurą iš susijusios įmonės, kategoriškai atmeta kaltinimus. Bendrovės vadovas tvirtina, kad kuro kainai rinkoje krentant... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 09:27
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakartojo, jog Vyriausybė turėjo pati apsispręsti, kaip reformuoti socialinę sistemą, o ne remtis mokslininkų paruoštu socialinio modelio projektu. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 08:42
Prancūzijos koncerno „Dalkia“ valdoma „Vilniaus energija“ sausio mėnesį šilumai gaminti reikalingą biokurą pirko gerokai brangiau nei pernai gruodį. Energetikos ministerija pradėjo aiškintis, ar „Vilniaus energija“ nepiktnaudžiauja... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 07:46
Lietuvos vežėjai pradėjo kirsti Rusijos sieną be detalios patikros, rašo „Verslo žinios“. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 15:38
Lietuvos vežėjai per pastaruosius mėnesius patyrė apie 220 mln. eurų nuostolių. Tai daugiausia lėmė Rusijos įvestas importo embargas ir sugriežtintos Lietuvos vilkikų patikros Rusijos pasienyje. Asociacijos „Linava“ prezidiumo narys Dainius... »
Pasaulio ekonomika
2015 Kovo mėn. 25 d. 14:55
Baigiantis trečiam mėnesiui, kai Lietuvoje vietoj litų atsiskaitoma eurais, keturi Nepriklausomybės Akto signatarai, tarp kurių ir buvęs Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininkas (1990-1993) Vilius Baldišis, paskelbė kreipimąsi į Prezidentę... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 14:17
Mokslininkų grupės parengtą socialinio modelio projektą šalies vadovė pavadino brangiai pirktu pasiūlymų kratiniu. Pasak Dalios Grybauskaitės, jis gali būti tik atspirties tašku, formuojant Vyriausybės poziciją. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 13:10
Šią vasarą atostogos Lietuvos pajūryje ir kaimo turizmo sodybose poilsiautojams atsieis panašiai, kaip ir praėjusiais metais. Turistų iš Rusijos toliau mažėja, todėl valiutos pasikeitimas neleido verslininkams išpūsti apgyvendinimo kainų... »
smm.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 10:01
Antradienį Joniškyje atidarytas Šiaurės Lietuvos žemės ūkio technologijų ir technikos praktinio mokymo centras. Šis centras – 25-asis šalyje. Iki metų pabaigos numatoma atnaujinti dar 40 tokių vietų, kur jaunimas galės mokytis tai, ko reikia... »
Nauja stogo danga „Ruuki Armorium“ išsiskiria itin aukštomis bangomis, stogui suteikiančiomis tvirtumo, solidumo įspūdį. „Ruuki“ archyvo nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 07:00
Didžiausi plieninių stogo dangų pranašumai – lengvumas, sandarumas ir spalvos ilgaamžiškumas. Kokybiškos, iš specialaus plieno pagamintos dangos atlaiko 50 metų, o tinkamai prižiūrimos – dar ilgiau, dėl to plieninės stogo dangos itin... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 24 d. 14:53
Seimas po pateikimo pritarė Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoms pataisoms, kurios pagreitintų įmonių bankroto procedūras. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 24 d. 10:14
Valdžia tikina, kad antradienį ministrams pristatyta socialinės sistemos pertvarka leis ją padaryti kompleksinę ir lankstesnę, o kritikams atkerta, kad jie neįsigilino į projektus. Premjeras sako, kad siekiama pertvarkyti sistemą, kuri nebeatitinka... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 24 d. 08:56
Darbuotojų atstovai sako, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) parengtas Darbo kodekso projektas darbdaviams yra kur kas naudingesnis nei darbuotojams. Patys darbdaviai teigia, jog jis naudingas Lietuvai ir apskritai nereiktų jo dėti... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Virmantas, Vitoldas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kur švęsite šv. Velykas?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-03-30
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.9211 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3702 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
48.12   bar.
Dujos
Arrow down
2.63   MMBTU
Auksas
Arrow down
1194.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Pakalbėk ruskai, Dirvele, Jei dar moki bent žodelį. Na, nejaugi pamiršai? Nekalbi ir nerašai.
Šitaip Kempė klausinėjo, Ir po sodžių maklinėjo: – Ar dar rusiškai meni? Kaip kalbėdavom jauni?
Kempė Onei įkyrėjo: – Eik greičiau iš kur atėjęs! Kaip lakišius prikibai. Šitaip daro tik šnipai.
Kempė žagt – ir tuoj nutilo, Susiėmęs galvą žilą. – One, neskandink! Tyliu... Lietuvą aš vėl myliu...