Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Seimo rudens sesijoje - siūlymai atstatyti pensijas

2011 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:47

Seimo rudens sesijoje - siūlymai atstatyti pensijas

Pensininkai gali tikėtis, kad Seimas rudens sesijos metu svarstys dėl sumažintų pensijų atstatymo, o štai teisėjų sumažintų algų galiojimą planuojama pratęsti, rodo Vyriausybės siūlomi įstatymų projektai.

Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Tado Vasiliausko nuotr.

Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Tado Vasiliausko nuotr.

 Vyriausybė šių metų Seimo rudens sesijai teikia 276 įstatymų projektus (83 pagrindinius įstatymų projektus ir 193 lydimuosius teisės aktų projektus). Pagrindiniai Vyriausybės teikiami projektai skirstomi į šešias sritis - 2012 metų biudžeto tvirtinimas, sumažintų pensijų atstatymas, sumažintų valstybės politikų, pareigūnų, teisėjų algų galiojimo pratęsimas, valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos pertvarka, energetika ir teritorijų planavimas.

 Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime.

 Taip pat Vyriausybė Seimui siūlys pratęsti laikinai sumažintų valstybės politikų ir valstybės pareigūnų, Konstitucinio Teismo teisėjų atlyginimų ir bendrosios kompetencijos ir specializuotų teismų teisėjų pareiginės algos dydžių galiojimo laiką.

 Rudens sesijoje vienas svarbiausių klausimų bus 2012 metų valstybės biudžeto, savivaldybių, "Sodros", Privalomojo sveikatos draudimo fondo 2012 metų biudžetų svarstymas ir tvirtinimas. Seimą taip pat pasieks Valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos pertvarka ir su ja susiję teisės aktų projektai.

 Energetika ir toliau išlieka viena prioritetinių sričių, teigiama Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Vyriausybė Seimui siūlys elektros energetikos įstatymo pakeitimo projektus, infrastruktūrų reguliavimo tarnybos įstatymo bei kitus projektus.

 Siekiant gerinti verslo sąlygas bus siūloma iš esmės supaprastinti teritorijų planavimo procesą ir valdymą sumažinant poreikį rengti detaliuosius planus.

ELTA

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
2015 Rugpjūčio mėn. 30 d. 06:00
Nuo rugsėjo pirmosios uždaromas ilgus dešimtmečius veikęs keleivinio traukinio maršrutas nuo Panevėžio iki Rokiškio, nors gyventojai rinko parašus ir įtikinėjo Seimo narius, vietos politikus, ir geležinkelių valdytojus, kad traukinio reikia... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 15:10
Nepaisant to, kad tiek ekonomika, tiek ir darbo užmokestis Lietuvoje toliau auga, šiemet emigracija netikėtai ūgtelėjo ketvirtadaliu. Taigi, kodėl daugiau tautiečių nutarė išvažiuoti į užsienį? Kaip skelbia Lietuvos statistikos departamentas... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 15:00
Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ragina be tyrimo neskubėti smerkti pasieniečio pareigūno, kuris persekiodamas įtariamus kontrabandininkus nušovė 18 metų jaunuolį. jaunuolį. »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:39
Karo nuniokotoje Ukrainos Donecko srityje – vis mažiau vilties, kad čia dar likę gyventojai greitai sulauks taikos. Žmonės iš karo zonos bėga, kur tik gali. Tarp jų – ir lietuvių kilmės asmenys, kuriems mūsų šalies vyriausybė suteikė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 12:27
Penktadienį savivaldybėms bus oficialiai padovanoti 48 geltonieji mokykliniai autobusiukai.  Vidurdienį S. Daukanto aikštėje Vilniuje vyksiančioje autobusiukų perdavimo ceremonijoje dalyvaus prezidentė Dalia Grybauskaitė, švietimo ir mokslo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 10:43
Sulaukusi teatralų ir kitų kultūros darbuotojų kritikos, Kultūros minsiterija atsisako siūlymo įteisinti terminuotas darbo sutartis teatrų ir koncertinių įstaigų darbuotojams. Šios nuostatos nebeliko darbo grupės, kurioje dalyvavo ministerijos... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 09:36
Į Vilniaus universitetinę ligoninę buvo pristatytas asmuo, kuriam Vilniaus centre įgėlė gyvatė. gyvatė. »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 07:27
Nepilnamečių dalyvavimas gabenant kontrabandą yra minimalus – tai vienetiniai atvejai, LRT RADIJO laidai „60 minučių“ sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis. „Nepilnamečių įtraukimo į kontrabandos gabenimą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 06:00
Apskaičiuota, kad dėl netvarkos atliekų tvarkymo srityje Lietuva kasmet praranda apie 231 mln. eurų. Dabartinėmis kainomis tai būtų kiek daugiau nei 7 tonos gryno aukso. aukso. »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 13:17
 Kuršių nerijoje miškininkai per dešimtmetį planuoja iškirsti kalnines pušis maždaug 470 ha teritorijoje. Vietoj jų apie 300 ha plote bus įveistos paprastosios pušys ir beržai, 170 ha – atsodintos kalnapušės, pranešė Aplinkos... »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 09:36
Druskininkų taryba artimiausiame posėdyje ketina priimti kreipimąsi į vyriausybę, kad kitų metų šalies biudžete būtų numatyta lėšų kraujasiurbių mašalų lervoms naikinti, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“. žinios“. »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 08:55
Vos prieš mėnesį uostamiesčio gatvėmis pradėjusios važinėti transporto priemonės, vadinamos „tuktukais“, sulaukė didelio susidomėjimo. Tokio transporto jau panoro ir kiti šalies miestai. miestai. »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 08:39
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas prašo tirti, ar tarybos narys Viačeslavas Titovas pasisakymais apie Lietuvos valstybę nepažeidė priesaikos. Po to, kai iš mūsų šalies buvo išprašyti trys latviai, turėję dalyvauti uostamiesčio rusakalbių... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 15:54
Aplinkos viceministras Algirdas Genevičius ir Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos direktorius Vytautas Eidikonis trečiadienį dalyvavo pirmajame reide Valstybinės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparniu. Jis organizuotas pagal tarnybų pasirašytą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 14:39
 Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį apkaltino Vyriausybę neveiklumu vykdant globos namų pertvarką, sakydama, kad valdančiojoje koalicijoje tam trūksta politinės valios ir supratimo. supratimo. »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 11:31
Lietuvoje plinta kompiuterinis virusas, šifruojantis įmonių buhalterinės apskaitos programų duomenų bazes, trečiadienį pranešė Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų elektroninėje erdvėje tyrimo valdyba. valdyba. »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 10:21
Policija aiškinasi, kas galėjo subadyti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovės Daivos Gineikaitės automobilio padangą.  »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 08:57
Minima 100 eurų suma už šunų, kačių ir šeškų ženklinimą yra visiškai nepagrįsta, o Žemės ūkio ministerija apie tai tikrai diskutuos, LRT RADIJUI sako Žemės ūkio ministerijos Veiklos administravimo ir turto valdymo departamento direktorė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 08:17
Nors Rusijos propagandinė žiniasklaida piešia nedraugiškos Lietuvos paveikslą, progresyvus Rusijos verslas, ypač susijęs su kompiuterinėmis technologijomis, keliasi būtent į Lietuvą, pastebi asociacijos „Investuotojų forumas“ direktorė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 06:00
Atsitikus ekstremaliai situacijai – cheminei, atominei avarijai, stichinei nelaimei, didžiuliam gaisrui, apie įvykį gyventojai gali būti informuoti pavėluotai. Kad taip neatsitiktų, jau kuris laikas šalyje veikia Gyventojų perspėjimo ir informavimo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 15:43
Išaugus gaisrų pavojui, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas siūlo uždrausti rūkyti Kuršių nerijos miškuose. Savivaldybės atstovai abejoja, ar pavyktų tai sukontroliuoti. „Dar kartą kreipsimės į Neringos miesto savivaldybės vadovybę... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 14:13
Lietuvoje nustatyta 3,3 tūkst. nelegaliais kasybos darbais pažeistų teritorijų, antradienį pranešė Aplinkos ministerija. ministerija. »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 11:10
Nei pasidalijimas imigrantais, nei sienų statymas negali būti ilgalaikis pabėgėlių iš Afrikos krizės sprendimas. Europa į Šiaurės Afrikos regionus turėtų padėti grąžinti taiką, kurti geresnes ekonomines, socialines sąlygas. Taip LRT RADIJO... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 07:26
Daugelis Lietuvos rinkėjų balsuoja kaip tėtis ir mama – jei šie palaiko konservatorius, „darbiečius“ ar liberalus, jų atžalos taip pat linkusios balsuoti už šias partijas. Tai rodo apklausos, atskleidžiančios, kuo remdamiesi žmonės... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 06:00
 Žemės ūkio ministerijos sistemoje – skandalas. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai dėl galimos korupcijos sulaikė Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros direktoriaus patarėją Žilviną Putramentą bei buvusią... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Andriejus, Andrija, Andrius, Dovainė, Rosita, Saugarda, Saugirdas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate S. Skvernelio sprendimui likti savo poste?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-30
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
41.8   bar.
Dujos
Arrow up
2.214   MMBTU
Auksas
Arrow down
1054.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Kur girdėta? Kur matyta? – Euras tampa lygus litui. Gal Europos valiuta Tik infliacijai skirta?
– Taip gaidys apgauna vištą: Kut kut kut... Pribėgs, ir viskas. Raulas smailina šakes – Jis to gaidžio nepakęs.
Raului pritarė Dirvelė: – Netikėjau, kad bandelė Per kišenę mano trenks Ir kad euras litą lenks.
– Ko tokie pikti abudu? – Onė klausinėt panūdo. – Greitai kelias į kapus Dvigubai brangesnis bus.