Parsisiųskite

Kovo 21 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Seimo rudens sesijoje - siūlymai atstatyti pensijas

2011 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:47

Seimo rudens sesijoje - siūlymai atstatyti pensijas

Pensininkai gali tikėtis, kad Seimas rudens sesijos metu svarstys dėl sumažintų pensijų atstatymo, o štai teisėjų sumažintų algų galiojimą planuojama pratęsti, rodo Vyriausybės siūlomi įstatymų projektai.

Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Tado Vasiliausko nuotr.

Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Tado Vasiliausko nuotr.

 Vyriausybė šių metų Seimo rudens sesijai teikia 276 įstatymų projektus (83 pagrindinius įstatymų projektus ir 193 lydimuosius teisės aktų projektus). Pagrindiniai Vyriausybės teikiami projektai skirstomi į šešias sritis - 2012 metų biudžeto tvirtinimas, sumažintų pensijų atstatymas, sumažintų valstybės politikų, pareigūnų, teisėjų algų galiojimo pratęsimas, valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos pertvarka, energetika ir teritorijų planavimas.

 Tarp svarbiausių Seimo rudens sesijai teikiamų Vyriausybės siūlymų - sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės, netekto darbingumo pensijų ir sumažintų valstybinių pensijų atstatymas bei su tuo susijusių teisės aktų priėmimas, pažymima Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime.

 Taip pat Vyriausybė Seimui siūlys pratęsti laikinai sumažintų valstybės politikų ir valstybės pareigūnų, Konstitucinio Teismo teisėjų atlyginimų ir bendrosios kompetencijos ir specializuotų teismų teisėjų pareiginės algos dydžių galiojimo laiką.

 Rudens sesijoje vienas svarbiausių klausimų bus 2012 metų valstybės biudžeto, savivaldybių, "Sodros", Privalomojo sveikatos draudimo fondo 2012 metų biudžetų svarstymas ir tvirtinimas. Seimą taip pat pasieks Valstybinio socialinio draudimo ir pensijų sistemos pertvarka ir su ja susiję teisės aktų projektai.

 Energetika ir toliau išlieka viena prioritetinių sričių, teigiama Vyriausybės spaudos tarnybos pranešime. Vyriausybė Seimui siūlys elektros energetikos įstatymo pakeitimo projektus, infrastruktūrų reguliavimo tarnybos įstatymo bei kitus projektus.

 Siekiant gerinti verslo sąlygas bus siūloma iš esmės supaprastinti teritorijų planavimo procesą ir valdymą sumažinant poreikį rengti detaliuosius planus.

ELTA

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Darbo partijos skęstantis laivas (nuotr. Balsas.lt)
2015 Kovo mėn. 26 d. 15:41
Parlamentui panaikinus „Darbo partijos“ įkūrėjo Viktoro Uspaskicho teisinę neliečiamybę, politologas Lauras Bielinis „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė, kad V. Uspaskichas gali nelaukti Apeliacinio teismo sprendimo ir pasitraukti į Rusiją... »
Rūkymas kenkia sveikatai (Fotodiena.lt)
2015 Kovo mėn. 26 d. 15:02
 Transporto priemonių salonuose, jeigu juose bus nepilnamečių ar nėščių moterų, nuo šių metų liepos nebus galima rūkyti.  rūkyti.  »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 14:58
Katalikų bažnyčia nepritaria grupės Seimo narių siūlymui Lietuvoje įteisinti vienos lyties asmenų partnerystę, nes tokie žingsniai menkina šeimos sampratą, sako Lietuvos vyskupų konferencijos atstovas. »
LR Seimas
2015 Kovo mėn. 26 d. 13:34
Seimas skubiai imasi pataisų dėl tvarkos, kaip elgtis tuo atveju, jei per tiesioginius merų rinkimus nėra išrenkamas savivaldybės vadovas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 13:28
Jeigu naujos savivaldybių tarybos per du mėnesius nepaskirtų naujo administracijos direktoriaus, tose savivaldybėse turėtų būti įvestas tiesioginis valdymas ir rengiami nauji rinkimai, siūlo Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto... »
Lietuvos kariuomenė (Fotodiena.lt)
2015 Kovo mėn. 26 d. 12:26
Gyventojų finansinė parama Lietuvos kariuomenei per metus išaugo šimtus kartų. 2014-aisiais dviejų procentų gyventojų pajamų mokesčio (GPM) parama Lietuvos kariuomenei sudarė 38,6 tūkst. Eur (133,4 tūkst. Lt) ir, palyginti su 2013-aisis... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 12:25
Lietuvos miškuose gyvena mažiausiai 292 vilkai ir 97 lūšys, rodo vasario pradžioje atlikta šių gyvūnų apskaita. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 10:37
Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė Konstitucijos pataisai, kuri atvertų kelią per apkaltą iš prezidento posto pašalintam partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiui Rolandui Paksui dalyvauti Seimo ir prezidento rinkimuose. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 10:34
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pateikė Seimui įstatymų iniciatyvas, kuriomis siūloma dvigubai didinti išmokas vaikus globojančioms šeimoms ir kelti finansavimą šeimynoms, pranešė Prezidentūra. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 10:00
Ketvirtadienį debesų daugės, pragiedruliai numatomi tik pirmoje dienos pusėje. Popiet Vakarų Lietuvoje numatomas kol kas negausus lietus, LRT Radijui sakė sinoptikė Edita Gečaitė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 08:30
Trečiadienį šventėme Gandrines. Ši šventė Lietuvoje yra be galo svarbi paukščiams ir žmonėms. Po Gandrinių jau laukiame po visus lizdus pabyrančių gandrų. Prieš porą dienų mačiau ką tik Izraelyje darytą nuotrauką, kurioje buvo šimtai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 08:18
Prezidentė Dalia Grybauskaitė kategoriškai atmeta siūlymus, kad pustuščius batalionus būtų galima papildyti ir iš kalėjimų. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 26 d. 07:42
Ketvirtadienį Seime planuojama pateikti Konstitucijos pataisą, kuria siūloma nuo 141 iki 101 mažinti parlamentarų skaičių. »
Rolandas Paksas (Fotodiena.lt)
2015 Kovo mėn. 25 d. 15:27
Valdantieji ketina artimiausiu metu Seimui vėl teikti Konstitucijos pataisą, kuri atvertų kelią per apkaltą iš prezidento posto pašalintam Rolandui Paksui dalyvauti Seimo ir prezidento rinkimuose. »
Homoseksualų paradas (SCANPIX)
2015 Kovo mėn. 25 d. 15:07
Politologai prognozuoja, kad Seimas nepritars devynių parlamentarų siūlymui įteisinti vienos lyties asmenų partnerystę, nes visuomenės nuomonė tam kol kas yra nepalanki. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 14:58
Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis sako neturintis pagrindo manyti, kad viceministras Elvinas Jankevičius galėjo padėti išduoti leidimą Lietuvoje gyventi Rusijos nusikalstamo pasaulio autoritetui Achmedui Jevlojevui. »
Prezidentė Dalia Grybauskaitė (SCANPIX)
2015 Kovo mėn. 25 d. 14:30
Vaikai tampa globos namų „įkaitais“ – globotinių sąskaita išlaikomas didelis biurokratinis šių įstaigų aparatas, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovė žada teikti įstatymo pataisas, kurios skatintų vaikų globą šeimose... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 14:22
Europarlamentaras Viktoras Uspaskichas, kurį Lietuvos teisėsauga nori patraukti baudžiamojon atsakomybėn dėl įtarimų finansinėmis machinacijomis partijos buhalterijoje, paskelbė bado streiką ir sėdi neįgaliojo vežimėlyje, pranešė europarlamentaras... »
Lietuvos kariai (Fotodiena.lt)
2015 Kovo mėn. 25 d. 14:10
Šiais metais planuojama organizuoti du šaukimus į privalomąją - rugpjūčio-rugsėjo ir lapkričio-gruodžio mėnesiais, pašauktiesiems ketinama mokėti 138 eurų mėnesines išmokas, pranešė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK)... »
Algirdas Butkevičius (SCANPIX)
2015 Kovo mėn. 25 d. 13:58
Algirdas Butkevičius sako nepritariantis grupės parlamentarų siūlymui įteisinti vienos lyties asmenų partnerystę. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 13:03
Pareigūnai ragina: jei pamatysite žolės degintoją, ne vietoje pastatytą automobilį, kelių eismo taisyklių ar kitokį viešosios tvarkos pažeidėją, nufotografuokite arba nufilmuokite tai ir išsiųskite jiems. Ar tikrai pažeidėjas bus nubaustas?... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 10:13
Trečiadienį turėjusi prasidėti registracija į Vilniaus lopšelius - darželius vėl strigo - sostinės savivaldybės puslapis trečiadienio rytą kurį laiką buvo nepasiekiamas arba veikė su sutrikimais. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 09:56
Pastarosiomis dienomis mėgaujamės pavasarine šiluma, tačiau bundančiai gamtai reikia ir sodraus lietaus. Antroje savaitės pusėje vis arčiau Lietuvos slinks vandeningas ciklonas su dideliais lietaus debesimis. Dėl jo naktys išsilaikys šiltos... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 07:37
Nors paprastai dulomis tampa moterys, šias pareigas gali užimti ir vyrai, pasakoje dula Ingula Rinkevičienė. Dulos paprastai padeda gimdyvėms nuo pat nėštumo iki kūdikio priežiūros. Pati neseniai dula tapusi moteris tikina, kad populiarėjančios... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 25 d. 07:00
Neeilinės Lietuvos valstybės šventės proga mūsų pasveikinti neatvyko nė vienas kaimyninės valstybės vadovas. Ar tai nėra pavojaus signalas dėl Vilniaus diplomatinės saviizoliacijos? saviizoliacijos? »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Arbutas, Emanuelė, Emanuelis, Laimutis, Liudgaras, Teklė, Vydmantė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate šauktinių grąžinimą į Lietuvos kariuomenę?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-03-26
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
0.9103 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3578 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
51.01   bar.
Dujos
Arrow up
2.755   MMBTU
Auksas
Arrow up
1199   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Susirūpinusi Onė – Ją kankina abejonė: Ar anūkas, tas jaunesnis, Taps per plauką protingesnis?
– O iš kur tą plauką gausi? – Pusseserė Kastė klausia. – Šitiek proto po kepurėm Net ministeriai neturi.
– Tu klysti, sesute Kaste. Juk ministeriai sumąstė: Kai birželio saulė švies, Jie vaikus mokyklon kvies.
Per gegužę, per birželį, Kai darže balandos želia, Anūkėliai nepadės... Jie mokykloje sėdės.