Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

2012 Sausio mėn. 23 d. 09:14

Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

Šią savaitę Lietuvoje išsilaikys neigiama temperatūra. Darbo savaitės pabaigoje prognozuojami didžiausi šią žiemą šalčiai, vietomis naktį sieksiantys iki 17 laipsnių.

Tado Vasiliausko nuotr.

Tado Vasiliausko nuotr.

 
 Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, savaitės pradžia numatoma rami. Pirmadienį protarpiais pasnigs, pustys. Termometras naktį rodys 0-5 laipsnius šalčio, dieną temperatūra svyruos tarp 4 laipsnių šalčio ir 1 laipsnio šilumos.
 
 Antradienį pasnigs, temperatūra naktį sieks 2-7 laipsnius šalčio, pajūryje - apie 0 laipsnių, dieną - 0-5 laipsniai šalčio.
 
 Trečiadienį taip pat daug kur numatomas sniegas. Naktį temperatūra sieks 5-8 laipsnius šalčio, dieną - 1-5 šalčio.
 
 Didesni šalčiai turėtų prasidėti nuo ketvirtadienio. Daug kur ketvirtadienio naktį termometro stulpelis nukris iki 8-11 laipsnių, dieną - 5-9 laipsnių šalčio.
 
 Šalčiausias numatomas penktadienis. Naktį Vilniuje, Šiauliuose spustels 15, Kaune, Klaipėdoje - 14, Panevėžyje - 17 laipsnių šaltukas.
 
 Po rekordiškai šią žiemą šaltos penktadienio nakties turėtume sulaukti gražios, su išlendančia saulute, debesuotos su pragiedruliais dienos. Temperatūra dieną sieks 9-10 laipsnių šalčio.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 15:49
Nors aplinkos tyrimai gali padėti nustatyti, ar moksleiviai vartoja narkotines medžiagas, dauguma mokyklų šia galimybe nepasinaudoja, sako Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistė Diana Butkienė. Kiti pašnekovai pripažįsta, kad mokyklos... »
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 13:21
 Protestuodami dėl švietimo nuostatų dalis lenkiškų mokyklų moksleivių trečiadienį nėjo į mokyklas ir vietoje pamokų rinkosi į mišias Vilniuje, prie Aušros Vartų. Čia priešpiet susirinko keli šimtai moksleivių, jų tėvų iš Vilniaus... »
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 12:23
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad 2015–2016 m. gripo sezonui skirta vakcina „Influvac“, įsigyta už valstybės lėšas, rizikos grupių skiepijimui jau pristatyta į Lietuvą. Lietuvą. »
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 10:18
Kalėjimų departamento duomenimis, 1243 kaliniai atsisako valdiško maisto ir taip tęsia protestą dėl įsigaliojusio apribojimo rūkyti laisvės atėmimo vietose. „Truputėlis prisidėjo (kalinių) vakar po vakarienės. Šiai dienai, šiai minutei... »
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 08:54
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius teigia, kad kai kurie politikai šmeižia Lietuvą, kaltindami dėl tariamos lenkų diskriminacijos švietimo srityje. Ministro teigimu, švietimui lenkų kalba Lietuvoje sudarytos geresnės sąlygos nei bet kokioje... »
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 08:36
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį spręs, ar įregistruoti piliečių iniciatyvą dėl nelietuvių kilmės asmenvardžių rašymo. Grupė piliečių, pasivadinusi „Talka: Už Lietuvos valstybinę kalbą“, ketina Seimui siūlyti įstatymo... »
2015 Rugsėjo mėn. 2 d. 07:50
Vieno mygtuko pagalbos prevencinis projektas pasibaigė prieš keletą metų. Atokiuose vienkiemiuose gyvenantys senoliai bijo ir vėl liksiantys be skubios pagalbos. pagalbos. »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 15:15
Streikuoti tautinių mažumų mokyklų mokytojus ir moksleivius skatina kai kurie Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) politikai, LRT RADIJUI sako premjeras Algirdas Butkevičius. „Tai vertinu labai neigiamai ir manau, kad šį streiką paskatino... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 14:25
Šiandien parduotuvių alkoholio skyriuose ketinantys apsilankyti piliečiai išvys užrašą: „Šiandien alkoholis neparduodamas“. Ir tai yra dėl to, jog jau devintus metus iš eilės Lietuvoje galioja draudimas rugsėjo 1-ąją prekiauti svaigiaisiais... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 12:41
Lietuvoje ir dar penkiose Rytų Europos šalyse įkurti NATO štabai antradienį oficialiai pradėjo savo veiklą. „Patvirtiname, kad šiandien NATO oficialiai aktyvavo NATO pajėgų integravimo vienetus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 08:28
Prasidedant naujiesiems mokslo metams, policijos pareigūnai ypatingą dėmesį skirs eismo saugumo užtikrinimui. Rugsėjo 1–15 dienomis policijos pareigūnai budės prie bendrojo lavinimo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Į pagalbą bus pasitelkti... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 08:23
Europarlamentaras liberalas Antanas Guoga, kaip galimas premjeras populiarumu pralenkęs Liberalų sąjūdžio (LS) pirmininką Eligijų Masiulį, tvirtina neketinantis iš pastarojo atimti pirmininko kėdės ar burti naujos politinės jėgos. Savo ruožtu... »
2015 Rugsėjo mėn. 1 d. 08:20
Mokyklos duris antradienį pirmą kartą pravers daugiau kaip 29 tūkst. pirmokų. Šiais mokslo metais po ilgos pertraukos pirmokų bus daugiau nei abiturientų – paskutinius mokslo metus pradės 27 tūkst. jaunuolių. jaunuolių. »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 15:50
Baigiantis vasarai, mažėja ir link jūros susidariusių eismo spūsčių. Tačiau rudenį didžiuosius Lietuvos miestus užplūsta studentai, kartu grįžta ir intensyvus eismas. BTA specialistai pastebi, kad iš mašinų grūsties greičiau ištrūkti... »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 15:16
 Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį Marijampolėje dalyvavo vaikų globos namų „Putinas“ uždaryme. Ji su vaikais ant globos namų durų pakabino užrašą „Vaikų namai uždaryti. Vaikai gyvena bendruomenėje“, pranešė Prezidentūra... »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 12:34
Kokį balą galime rašyti 25 metus gyvuojančiai mūsų šalies demokratijai? Ar tikrai gyvename taip blogai, kaip kartais atrodo? Į šiuo klausimus atsako Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo instituto direktorius... »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 10:03
Pirmąją rugsėjo savaitę policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys sustiprintą transporto priemonių važiavimo greičio kontrolę ir baus net už menkiausią greičio viršijimą. viršijimą. »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 08:24
Jeigu nerimas nėra perduodamas, vaikas nesupranta, kad visi bus užsiėmę, todėl pirmiausia mokslo metams derėtų pasiruošti tėvams, o ne vaikams. Taip teigia vaikų ir paauglių psichiatrė Vida Kilikevičienė. Anot jos, tėvai turėtų nusiraminti... »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 08:20
Tarptautinės institucijos komunizmo nusikaltimams tirti įsteigimas būtų labiau simbolinis aktas įtvirtinti istorinę atmintį, tačiau vargu ar jis padėtų realiai patraukti atsakomybėn komunistines represijas vykdžiusius asmenis, sako Mykolo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 31 d. 08:19
Rygos lietuvių vidurinė mokykla – viena geriausių ir moderniausių mokyklų Latvijoje. Norintys į ją pakliūti laukia eilėje, o latviai dėl patekimo įrodinėja turintys lietuviškų šaknų. Mokslo ir žinių dieną per mokyklos slenkstį žengs... »
2015 Rugpjūčio mėn. 30 d. 06:00
Nuo rugsėjo pirmosios uždaromas ilgus dešimtmečius veikęs keleivinio traukinio maršrutas nuo Panevėžio iki Rokiškio, nors gyventojai rinko parašus ir įtikinėjo Seimo narius, vietos politikus, ir geležinkelių valdytojus, kad traukinio reikia... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 15:10
Nepaisant to, kad tiek ekonomika, tiek ir darbo užmokestis Lietuvoje toliau auga, šiemet emigracija netikėtai ūgtelėjo ketvirtadaliu. Taigi, kodėl daugiau tautiečių nutarė išvažiuoti į užsienį? Kaip skelbia Lietuvos statistikos departamentas... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 15:00
Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ragina be tyrimo neskubėti smerkti pasieniečio pareigūno, kuris persekiodamas įtariamus kontrabandininkus nušovė 18 metų jaunuolį. jaunuolį. »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:39
Karo nuniokotoje Ukrainos Donecko srityje – vis mažiau vilties, kad čia dar likę gyventojai greitai sulauks taikos. Žmonės iš karo zonos bėga, kur tik gali. Tarp jų – ir lietuvių kilmės asmenys, kuriems mūsų šalies vyriausybė suteikė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 12:27
Penktadienį savivaldybėms bus oficialiai padovanoti 48 geltonieji mokykliniai autobusiukai.  Vidurdienį S. Daukanto aikštėje Vilniuje vyksiančioje autobusiukų perdavimo ceremonijoje dalyvaus prezidentė Dalia Grybauskaitė, švietimo ir mokslo... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Dobilas, Silvestra, Silvestras, Vygantė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-26
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
43.22   bar.
Dujos
Arrow down
2.284   MMBTU
Auksas
Arrow up
1073.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.