Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
2015 Liepos mėn. 16 d. 14:53
Nuo 2015 m. liepos mėnesio 16 d. magistraliniame kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, nuo 29,131 iki 34,004 km (4873 metrų atkarpoje) policijos pareigūnai pradės naudoti naują transporto priemonių greičio kontrolės sistemą. sistemą. »
2015 Liepos mėn. 16 d. 14:45
Paramos Ukrainai grupės „Mėlyna geltona“ iniciatyva Ukrainos savanoriai Lietuvoje mokosi karo pedagogikos – kovinės patirties turinčiam savanorių korpusui trūksta naujokus galinčių mokyti instruktorių. instruktorių. »
2015 Liepos mėn. 16 d. 13:07
Vyriausybei nurodžius ištirti tautinėms mažumoms priklausančių asmenų padėtį Kultūros ministerija paskelbė atitinkamą viešąjį pirkimą. pirkimą. »
2015 Liepos mėn. 16 d. 12:35
Tiek viešajame gyvenime, tiek politikos užkulisiuose matyti nemažai požymių, kad pagrindinės partijos ir politikai jau rengiasi kitąmet vyksiantiems Seimo rinkimams, portalui LRT.lt tvirtina politikos apžvalgininkai Vytautas Bruveris ir Virginijus... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 09:37
Ši savaitė išliks vėsi, nuolat merks lietūs, tačiau išsiskis šeštadienis, kai švies saulė, nelis, o termometrų stulpeliai kils beveik iki 30 laipsnių. Tiesa, geri orai aplankys tik labai trumpam, LRT Radijui pasakojo sinoptikė Edita Gečaitė. Gečaitė. »
2015 Liepos mėn. 16 d. 08:28
Tris dienas Vilniuje posėdžiaus XV-asis Pasaulio lietuvių bendruomenės Seimas. Aktualius išeivijai ir Lietuvai klausimus spręs apie 150 dalyvių iš 33 pasaulio valstybių. valstybių. »
2015 Liepos mėn. 15 d. 12:50
Seimo narys Arvydas Anušauskas įregistravo Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pataisas, kurios leistų Šaulių sąjungos nariams laikyti savo namuose sąjungai priklausančius automatinius ginklus. Be to, jie galėtų asmeninėn nuosavybėn... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 12:48
Lietuvos Konstitucijoje tvirtai užveržtą dvigubos pilietybės Gordijo mazgą ruošiamasi perkirsti referendumo ašmenimis. Tik niekas nežino, ar jie bus pakankamai aštrūs. aštrūs. »
2015 Liepos mėn. 15 d. 12:08
Krašto apsaugos ministro Juozo Oleko skaičiavimais, karo prievolei atlikti turėtų pakakti savanorių, tad privalomai šaukti į tarnybą iš prievolininkų sąrašo gali ir neprireikti. Ministro duomenimis, šiuo metu savanoriškai karo tarnybą atlikti... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 10:31
Krašto apsaugos ministerija siūlys didinti atlyginimus profesionaliems kariams. Planus tokius projektus pateikti per rudens sesiją trečiadienį su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene aptarė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas Olekas »
2015 Liepos mėn. 15 d. 07:58
Alantoje vykstančioje stovykloje 63 vaikai iš Rusijos mokosi lietuviškų amatų, kalbos, vyksta į lankytinas šalies vietas ir kitaip susipažįsta su Lietuva bei jos kultūra. kultūra. »
2015 Liepos mėn. 15 d. 07:47
Prieš 82-ejus metus, 1933-ųjų liepos 15 dieną, 6 valandos 24 minutės ryte, Steponas Darius ir Stasys Girėnas eksperimentiniu lėktuvu „Lituanica“ pakilo skrydžiui per Atlantą. Atlantą. »
2015 Liepos mėn. 14 d. 15:37
Kai kurių Šaulių sąjungos savanorių ginklo valdymo įgūdžiai kur kas geresni už profesionalių karių, tvirtina Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas. Tokių rezultatų gali pasiekti besitreniruojantys šauliai... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 14:10
Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Informacijos priėmimo ir valdymo centras birželį gavo 1164 žmonių pranešimus apie pastebėtus aplinkosaugos pažeidimus. Bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai į vadinamąją aplinkosaugininkų dispečerinę... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 12:08
 Teisingumo ministerija (TM) parengė pataisas, kuriomis siūloma didinti žyminius mokesčius civilinėse bylose, taip pat teismams susidūrus su piktnaudžiavimo atvejais pareikalauti, kad asmuo sumokėtų užstatą bylinėjimosi išlaidoms atlyginti. atlyginti. »
2015 Liepos mėn. 14 d. 10:42
56 proc. Lietuvos gyventojų pasisako už tai, jog balsavimas internetu būtų įteisinamas kaip papildoma galimybė dalyvauti rinkimuose, rodo Teisingumo ministerijos užsakymu atlikta Lietuvos gyventojų apklausa. apklausa. »
2015 Liepos mėn. 14 d. 10:10
Specialiųjų tyrimų tarnyba, policija, Valstybės saugumo departamentas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir karinė žvalgyba domėjosi galimybėmis per tarpininkus Lietuvoje įsigyti slaptą italų pagamintą sekimo įrangą, tačiau sandoriai neįvyko... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 08:26
 Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sako, kad stojimą į studijas, kuriose rengiami valstybei reikalingi specialistai, tačiau vyrauja žemesni pažymiai, turėtų užtikrinti aktyvesnis profesinis orientavimas mokyklose. mokyklose. »
2015 Liepos mėn. 14 d. 08:22
Kaune turėtų iškilti Lietuvos krepšinio namai – savivaldybės administracija siūlo miesto politikams pritarti šiai idėjai, kurią siekia įgyvendinti Lietuvos krepšinio federacija. „Siūlome pritarti. Jeigu politikai pritars, reikalai pajudės... »
2015 Liepos mėn. 13 d. 14:29
Prieš metus prezidentė Dalia Grybauskaitė antrą kartą prisiekė tautai ir pradėjo antrą kadenciją. Tada ji akcentavo, kad didžiausias rūpestis – karinis, energetinis, informacinis valstybės saugumas. Šalies vadovė taip pat žadėjo griežtesnę... »
2015 Liepos mėn. 13 d. 13:15
Vyriausybės kanceliarijos sprendimas leisti maitinimo paslaugas teikiančiai bendrovei neatlygintinai naudotis patalpomis ir kitu Vyriausybės turtu yra neteisėtas, pareiškė auditą atlikusi Valstybės kontrolė. kontrolė. »
2015 Liepos mėn. 13 d. 10:38
Vilniaus oro uoste užfiksuotas netikėtas incidentas – aktorius Šarūnas Banevičius pro aviacijos saugumo patikros postą bandė į lėktuvą įsinešti smauglį. Dėl galiojančių oro bendrovės reikalavimų dėl gyvūnų gabenimo, aviacijos saugumo... »
2015 Liepos mėn. 13 d. 08:44
Pirmadienį Vilniuje lankosi naujasis Latvijos prezidentas Raimondas Vėjuonis. Vėjuonis. »
2015 Liepos mėn. 13 d. 08:42
Šią savaitę turėtų būti laikinai nukeltos Vilniaus Žaliojo tilto skulptūros. Darbai, pasak savivaldybės, gali trukti iki dviejų savaičių, tuo metu gali būti ribojamas eismas tiltu. tiltu. »
2015 Liepos mėn. 13 d. 08:38
Motyvų palikti vaiką gyvybės langelyje pasitaiko įvairių, pastebi specialistai. Kai kurie tėvai į gyvybės langelius savo kūdikius atneša, nes neturi galimybių juos užauginti, o kiti tikisi, kad vaiką ten galės palikti tol, kol užsiims kita... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Alfonsas, Euzebijus, Guoda, Gustava, Gustavas, Tautvilas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate sovietinių paminklų nukėlimui Lietuvoje

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-08-02
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
46.77   bar.
Dujos
Arrow down
2.714   MMBTU
Auksas
Arrow up
1095   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Vos Oninės atriedėjo, Tuoj Anupras pralinksmėjo: Giminės sulėks, draugai – Trinktelės išties smagiai.
Onė sukas po virtuvę, Kur Anupras skuta žuvį. – Negailėk! Svečių būrys Tas žuvis bemat praris.
O pati – bėgte pro klėtį: Į kirpyklą reikia spėti. Ten jai žilę nudažys – Miesto blondine pražys.
Bet mieliausia – pabaigtuvės... Sudorotos visos žuvys. Ačiū Dievui! Vėl ramu. Tik Anupras prie namų.