Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 15:10
Nepaisant to, kad tiek ekonomika, tiek ir darbo užmokestis Lietuvoje toliau auga, šiemet emigracija netikėtai ūgtelėjo ketvirtadaliu. Taigi, kodėl daugiau tautiečių nutarė išvažiuoti į užsienį? Kaip skelbia Lietuvos statistikos departamentas... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 15:00
Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ragina be tyrimo neskubėti smerkti pasieniečio pareigūno, kuris persekiodamas įtariamus kontrabandininkus nušovė 18 metų jaunuolį. jaunuolį. »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:39
Karo nuniokotoje Ukrainos Donecko srityje – vis mažiau vilties, kad čia dar likę gyventojai greitai sulauks taikos. Žmonės iš karo zonos bėga, kur tik gali. Tarp jų – ir lietuvių kilmės asmenys, kuriems mūsų šalies vyriausybė suteikė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 12:27
Penktadienį savivaldybėms bus oficialiai padovanoti 48 geltonieji mokykliniai autobusiukai.  Vidurdienį S. Daukanto aikštėje Vilniuje vyksiančioje autobusiukų perdavimo ceremonijoje dalyvaus prezidentė Dalia Grybauskaitė, švietimo ir mokslo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 10:43
Sulaukusi teatralų ir kitų kultūros darbuotojų kritikos, Kultūros minsiterija atsisako siūlymo įteisinti terminuotas darbo sutartis teatrų ir koncertinių įstaigų darbuotojams. Šios nuostatos nebeliko darbo grupės, kurioje dalyvavo ministerijos... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 09:36
Į Vilniaus universitetinę ligoninę buvo pristatytas asmuo, kuriam Vilniaus centre įgėlė gyvatė. gyvatė. »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 07:27
Nepilnamečių dalyvavimas gabenant kontrabandą yra minimalus – tai vienetiniai atvejai, LRT RADIJO laidai „60 minučių“ sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis. „Nepilnamečių įtraukimo į kontrabandos gabenimą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 06:00
Apskaičiuota, kad dėl netvarkos atliekų tvarkymo srityje Lietuva kasmet praranda apie 231 mln. eurų. Dabartinėmis kainomis tai būtų kiek daugiau nei 7 tonos gryno aukso. aukso. »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 13:17
 Kuršių nerijoje miškininkai per dešimtmetį planuoja iškirsti kalnines pušis maždaug 470 ha teritorijoje. Vietoj jų apie 300 ha plote bus įveistos paprastosios pušys ir beržai, 170 ha – atsodintos kalnapušės, pranešė Aplinkos... »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 09:36
Druskininkų taryba artimiausiame posėdyje ketina priimti kreipimąsi į vyriausybę, kad kitų metų šalies biudžete būtų numatyta lėšų kraujasiurbių mašalų lervoms naikinti, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“. žinios“. »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 08:55
Vos prieš mėnesį uostamiesčio gatvėmis pradėjusios važinėti transporto priemonės, vadinamos „tuktukais“, sulaukė didelio susidomėjimo. Tokio transporto jau panoro ir kiti šalies miestai. miestai. »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 08:39
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas prašo tirti, ar tarybos narys Viačeslavas Titovas pasisakymais apie Lietuvos valstybę nepažeidė priesaikos. Po to, kai iš mūsų šalies buvo išprašyti trys latviai, turėję dalyvauti uostamiesčio rusakalbių... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 15:54
Aplinkos viceministras Algirdas Genevičius ir Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos direktorius Vytautas Eidikonis trečiadienį dalyvavo pirmajame reide Valstybinės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparniu. Jis organizuotas pagal tarnybų pasirašytą... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 14:39
 Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį apkaltino Vyriausybę neveiklumu vykdant globos namų pertvarką, sakydama, kad valdančiojoje koalicijoje tam trūksta politinės valios ir supratimo. supratimo. »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 11:31
Lietuvoje plinta kompiuterinis virusas, šifruojantis įmonių buhalterinės apskaitos programų duomenų bazes, trečiadienį pranešė Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų elektroninėje erdvėje tyrimo valdyba. valdyba. »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 10:21
Policija aiškinasi, kas galėjo subadyti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovės Daivos Gineikaitės automobilio padangą.  »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 08:57
Minima 100 eurų suma už šunų, kačių ir šeškų ženklinimą yra visiškai nepagrįsta, o Žemės ūkio ministerija apie tai tikrai diskutuos, LRT RADIJUI sako Žemės ūkio ministerijos Veiklos administravimo ir turto valdymo departamento direktorė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 08:17
Nors Rusijos propagandinė žiniasklaida piešia nedraugiškos Lietuvos paveikslą, progresyvus Rusijos verslas, ypač susijęs su kompiuterinėmis technologijomis, keliasi būtent į Lietuvą, pastebi asociacijos „Investuotojų forumas“ direktorė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 06:00
Atsitikus ekstremaliai situacijai – cheminei, atominei avarijai, stichinei nelaimei, didžiuliam gaisrui, apie įvykį gyventojai gali būti informuoti pavėluotai. Kad taip neatsitiktų, jau kuris laikas šalyje veikia Gyventojų perspėjimo ir informavimo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 15:43
Išaugus gaisrų pavojui, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas siūlo uždrausti rūkyti Kuršių nerijos miškuose. Savivaldybės atstovai abejoja, ar pavyktų tai sukontroliuoti. „Dar kartą kreipsimės į Neringos miesto savivaldybės vadovybę... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 14:13
Lietuvoje nustatyta 3,3 tūkst. nelegaliais kasybos darbais pažeistų teritorijų, antradienį pranešė Aplinkos ministerija. ministerija. »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 11:10
Nei pasidalijimas imigrantais, nei sienų statymas negali būti ilgalaikis pabėgėlių iš Afrikos krizės sprendimas. Europa į Šiaurės Afrikos regionus turėtų padėti grąžinti taiką, kurti geresnes ekonomines, socialines sąlygas. Taip LRT RADIJO... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 07:26
Daugelis Lietuvos rinkėjų balsuoja kaip tėtis ir mama – jei šie palaiko konservatorius, „darbiečius“ ar liberalus, jų atžalos taip pat linkusios balsuoti už šias partijas. Tai rodo apklausos, atskleidžiančios, kuo remdamiesi žmonės... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 06:00
 Žemės ūkio ministerijos sistemoje – skandalas. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai dėl galimos korupcijos sulaikė Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros direktoriaus patarėją Žilviną Putramentą bei buvusią... »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:50
Neretai susigundoma paslaugomis vežėjų, kurie už kelionę iš Vilniaus į Klaipėdą arba Palangą prašo tik 10 eurų – net aštuoniais eurais mažiau, nei kainuoja bilietas maršrutiniu autobusu. Bet nebūtinai šie sutaupyti padedantys vežėjai... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Butvydė, Daujota, Daujotas, Saturnas, Saturnina, Saturninas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-29
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
41.77   bar.
Dujos
Arrow down
2.227   MMBTU
Auksas
Arrow down
1056.1   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.