Parsisiųskite

Balandžio 1 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 2 d. 09:42
Ketvirtadienį kritulių pasitaikys, bet rečiau nei trečiadienį. Pūs vakarų-šiaurės vakarų vidutinio stiprumo vėjas, kuris kai kur gali sustiprėti iki 15–17 m/s. Oras šils iki 3–7 laipsnių, LRT Radijui prognozavo sinoptikė Judita Liukaitytė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 2 d. 09:25
Vyriausybė turėtų pritarti Garantinio fondo kompensacijoms atleistiems darbuotojams, jeigu tokį mechanizmą patvirtintų Trišalė taryba, sako premjeras Algirdas Butkevičius. Jo teigimu, išmokant išeitines kompensacijas darbdaviai apeina dabar... »
MRU nuotr.
2015 Balandžio mėn. 2 d. 09:14
Žmonės meluoja visų pirma sau, sako Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto docentė Jolanta Sondaitė. Pasak jos, melas dažnai eina koja kojon su kitomis problemomis ir meluojantiems gali būti reikalinga pagalba. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 2 d. 08:15
Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad su parlamentaru Broniumi Bradausku, kurio sūnus tapo Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovu, sutars dėl pasitraukimo iš Seimo Finansų ir biudžeto komiteto pirmininko pareigų. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 2 d. 07:55
Taigi toks šių metų pavasaris. Mes norėtume kažko kito, nes čia pat – Velykos, nuotaikos turėtų būti šventinės. Tiesa, nuotaiką sau gali pakelti ir kitokiomis priemonėmis – kad ir buvimu artimų žmonių rate.  Štai orai yra ir, ko gero... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 14:13
Lietuvoje prasideda akcija „Tvora“, kurios  tikslas – visiems piliečiams suteikti galimybę nekliudomai patekti prie vandens telkinių ir miškų. Visą mėnesį trunkančios akcijos metu  bus stebima, ar upės ir ežerai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 13:26
Premjerui Algirdui Butkevičiui teigiant, kad metro idėja yra utopija, Vyriausybė nutarė iš esmės palaikyti šio transporto idėją. »
E. Masiulis (Fotodiena.lt)
2015 Balandžio mėn. 1 d. 12:45
Pokštauti mėgsta visi, ir politikai ne išimtis. Apie tai, kaip jiems balandžio 1-ąją sekasi apgauti artimuosius ir kolegas, bei kaip buvo prigauti patys, pasakoja konservatorė Rasa Juknevičienė, „darbietė“ Dangutė Mikutienė, liberalas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 12:17
Šaukimą atlikti privalomąją karo tarnybą būtų galima įteikti prievolininko tėvams, žmonai, darbdaviams, jie būtų įpareigoti perduoti šaukimą, siūlo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. »
Bronius Bradauskas. Remigijus Žemaitaitis.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 10:20
Staigus Liberalų sąjūdžio populiarumo šuolis ir geras pasirodymas tiesioginiuose merų ir savivaldybių tarybų rinkimuose norom nenorom verčia svarstyti apie galimą dvipartinės poltinės sistemos pasikeitimą. Gal netolimoje ateityje vyriausybę... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 10:16
Trečiadienį Lietuvos orus lems ciklonas, kurio epicentras kaip tik ir bus virš mūsų šalies, tad laukia niūrūs, drėgni orai. Taip LRT Radijui sako sinoptikas Vytautas Sakalauskas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 09:07
Nepartinis kandidatas į Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus postą Darius Aleknavičius sako, kad pagridninio tikslo Vilniuje įgyvendinimas bus galvos skausmas ne tik jam, bet ir merui bei visai koalicijai. koalicijai. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 09:02
Vairuotojai jau gali pasikeisti automobilio „avalynę“ iš žieminės į vasarinę, tačiau saugaus eismo ekspertas Artūras Pakėnas siūlo gerai pagalvoti, ar verta skubėti. „Jei per Velykas keliausite pas gimines į užmiestį, neskubėkite... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 07:42
„Didesnė koalicija yra ir didesnė atrama. Reikės priimti sudėtingus sprendimus, reikės daugumos. Ir ta dauguma turi išlikti per visas audras. Net jeigu kažkas pavargs ar palūš, man svarbu, kad koalicija būtų tvirta nuo pat pradžios“, – teigia... »
Vilkas avies kailyje? Prezidentė D.Grybauskaitė socialdemokratų aktyviai „stumiamą“ naują Lietuvos socialinį modelį palygino su A.Kubiliaus Vyriausybės naktine mokesčių reforma. Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 1 d. 07:00
Mokslininkų pasiūlytą naują Lietuvos socialinės sistemos modelį profesinių sąjungų atstovai vadina vergovės įtvirtinimu, o premjeras tvirtina, kad jis atspindi socialdemokatų vertybes. Ir vieni, ir kiti skelbiasi ginantys dirbančiųjų interesus. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 15:53
NATO oro policijos misija simbolizuoja tvirtą sąjungininkų įsipareigojimą ginti Baltijos valstybes ir stiprina viso aljanso saugumą, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 15:13
Atlikti privalomąją karo tarnybą norą pareiškė jau 32 kandidatai, iš jų dvi merginos, pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM). »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 15:10
Vilniaus apygardos teismas turės iš naujo nagrinėti buvusio Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) vadovo Algirdo Matonio skundą dėl jam skirtos nuobaudos už vairavimą išgėrus. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 13:56
Vyriausybė pritaria siūlymui kelti merų ir vicemerų atlyginimus. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 13:23
Į Vilniaus savivaldybės administracijos vadovo postą siūlomas Darius Aleknavičius teigia sieksiantis, jog valdžios paslaugos būtų kokybiškos, o darbuotojai aiškiai žinotų savo tikslus. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 12:19
Kritulių artimiausiomis dienomis išvengti nepavyks, o ketvirtadienio naktį sulauksime net minusinės temperatūros, LRT Radijui sakė sinoptikė Tatjana Kempi. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 10:49
Vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį prokuratūrai apskundęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas generolas Kęstutis Jucevičius laikosi pozicijos, kad tarnybinis patikrinimas dėl jo patikimumo pradėtas be pagrindo. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 31 d. 10:45
Paskutinės minutės sprendimai yra ne patys geriausi, kai taikomi neskubiems darbams, įsitikinęs išrinktasis Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. Jis jau nekantrauja, kada galės perimti Vilniaus miesto vairą, nes turi priekaištų dar tebeveikiančiai... »
A. Butkevičius (SCANPIX)
2015 Kovo mėn. 31 d. 10:37
Premjeras Algirdas Butkevičius ragina išlikti budriems ir nepasiduoti bet kokiems mėginimams palaužti piliečių valią. „Noriu pabrėžti, kad Lietuvos valstybės institucijos glaudžiai bendradarbiauja sprendžiant iškilusias problemas. Visi... »
D. Grybaukaitė (SCANPIX)
2015 Kovo mėn. 31 d. 10:10
Naujasis Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius turėtų labiau sutelkti darbuotojus ir užtikrinti gerokai aktyvesnį departamento darbą, sako prezidentės patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Valdemaras Sarapinas. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Elona, Jostautas, Jostautė, Pranciškus

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kur švęsite šv. Velykas?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-02
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.9298 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3727 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
49.62   bar.
Dujos   2.605   MMBTU
Auksas
Arrow down
1203.7   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Pakalbėk ruskai, Dirvele, Jei dar moki bent žodelį. Na, nejaugi pamiršai? Nekalbi ir nerašai.
Šitaip Kempė klausinėjo, Ir po sodžių maklinėjo: – Ar dar rusiškai meni? Kaip kalbėdavom jauni?
Kempė Onei įkyrėjo: – Eik greičiau iš kur atėjęs! Kaip lakišius prikibai. Šitaip daro tik šnipai.
Kempė žagt – ir tuoj nutilo, Susiėmęs galvą žilą. – One, neskandink! Tyliu... Lietuvą aš vėl myliu...