Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 14:20
Rusijos Federalinė saugumo tarnyba (FSB) trečiadienį pranešė sulaikiusi Lietuvos karinės žvalgybos pareigūną. Lietuvis sulaikytas praėjus trims savaitėms po to, kai Lietuvoje buvo sulaikytas šnipinėjimu FSB įtariamas Rusijos pilietis. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 11:44
Europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė neatmeta galimybės ateityje kandidatuoti į Socialdemokratų partijos pirmininkus. „Nemanau, kad mūsų parlamentinėms partijoms moterys vadovautų prasčiau nei vyrai“, – pažymi politikė. Politologas... »
2015 Gegužės mėn. 20 d. 11:39
Krašto apsaugos ministerijai paskelbus šauktinių į privalomąją karinę tarnybą sąrašą, netrukus interneto portaluose pasirodė jame įrašytų žinomų sportininkų pavardės: tenisininkas Ričardas Berankis, krepšininkas Tautvydas Sabonis... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 11:36
Nors vėsūs orai jau užleido vietą tikram pavasariui, sinoptikė Tatjana Kempi perspėja, jog šiandien ir artimiausiomis dienomis būsime laistomi lietumi. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 09:22
Artėjant Europos Sąjungos (ES) Rytų partnerystės viršūnių susitikimui Rygoje, Lietuvos europarlamentarai nuogąstauja, jog Latvijoje priimti sprendimai gali būti „politiškai tušti“. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 07:38
Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Maskvoje Vygaudas Ušackas apgailestauja dėl dabartinių Lietuvos ir Lenkijos santykių. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 07:29
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas trečiadienį lankysis Lietuvos karinių jūrų pajėgų štabe Klaipėdoje. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 20 d. 07:24
Pernai valstybės institucijose paskelbtas taupymo vajus Seime, atrodo, jau įgavo pagreitį. Apie tai, kad ateityje turės ne tik padėjėjų komandą, bet ir patarėjų, Seimo nariai gali pamiršti, nes tam prireiktų nemenkų papildomų išlaidų... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 14:11
Europos Parlamentas (EP) antradienį Strasbūre antrą kartą panaikino Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho teisinę neliečiamybę.  Tai reiškia, kad jis galės būti teisiamas dėl teismo įžeidimo. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 12:23
Pedagogų profesinės sąjungos sako, kad svarstomas naujas socialinis modelis numato iš mokytojų atimti pailgintas atostogas, ilgintų darbo savaitę, įteisintų neapmokamus viršvalandžius ir terminuotas darbo sutartis. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 12:08
Virš Baltijos jūros dingusių pilotų paieškos operacija parodė už žmonių gelbėjimą atsakingų institucijų koordinavimo stoką, antradienį pareiškė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 10:42
Seime įregistruotas dokumentas, kad pirmajam faktiniam valstybės vadovui po Nepriklausomybės atkūrimo, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui būtų pripažintas Lietuvos vadovo statusas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 10:32
Psichinė vyresnių kaip 65 metų žmonių sveikata Lietuvoje nėra pati geriausia, kaip ir fizinė: sergančiųjų kai kuriomis ligomis, pavyzdžiui, antro tipo cukriniu diabetu, – itin daug. Taip tvirtina Vilniaus universiteto (VU) profesorius geriatras... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 10:29
Tiek antradienį, tiek kitomis artimiausiomis dienomis sulauksime trumpų lietų, tačiau bus gana šilta.  Kaip LRT Radijui sakė sinoptikė Ieva Nariūnaitė, antradienis , palyginti su pirmadieniu, turėtų būti gerokai šiltesnis. Įdienojus... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 09:22
Miško genetinių išteklių specialistai nustatė, kad Biržų girioje auga Lietuvoje aukščiausi beržas ir juodalksnis. Šie medžiai saugomi miškininkų, o norintiems juos rasti reikia kreiptis į girininkijas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 09:18
Europarlamentaras Valentinas Mazuronis artimiausiu metu gali palikti EP euroskeptikų grupę ir prisijungti prie Liberalų ir demokratų aljanso už Europą (ALDE) frakcijos, kurioje dirba kiti Lietuvos europarlamentarai: Petras Auštrevičius, Antanas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 07:46
Populiariausia partija Lietuvoje išlieka valdantieji socialdemokratai, už juos artimiausiuose Seimo rinkimuose balsuotų 20,7 proc. rinkėjų, rodo antradienį paskelbti apklausos rezultatai. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 19 d. 07:43
„Esame susidūrę su pamatiniais pasikeitimais Rusijos vidaus ir užsienio politikoje. Tai reiškia pasaulėžiūros konfliktą tarp Rusijos ir Vakarų. Konfliktas, kuris šiuo metu vyksta, iš tikrųjų tik iliustruoja tuos esminius skirtumus tarp... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 14:18
Lietuvos, Latvijos ir Estijos kariuomenių vadai išsiuntė laišką NATO pajėgų vyriausiajam vadui JAV generolui Philipui Breedlove'ui (Filipui Bridlavui), kuriuo prašoma regione dislokuoti brigados dydžio vienetą. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 14:10
Opozicinį Liberalų sąjūdį konsultuos Nepriklausomybės akto signataras ir politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka. »
Fotodienalt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 12:29
Už sukčiavimą ir apgaulingą buhalterinės apskaitos tvarkymą kalėti nuteistas Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas tikina, kad „juodosios buhalterijos“ byloje atliktos ekspertizės yra jam palankios. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 12:22
Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrai Briuselyje susipažins su naujausia padėtimi Ukrainoje. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad, nors apie šalį gaunama įvairių žinių, tikimasi, jog konkrečios informacijos... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 12:19
Vilniaus valdžia nori dar vienos ekspertizės dėl sovietinių Žaliojo tilto skulptūrų, prieš spręsdama, ar jas nukelti nuo tilto, sako sostinės meras Remigijus Šimašius. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 12:12
Moksleiviai vis rečiau renkasi laikyti valstybinius matematikos, užsienio kalbų, istorijos egzaminus, vis dažniau, pavyzdžiui, – geografijos egzaminą. Nacionalinio egzaminų centro direktorė Saulė Vingelienė svarsto, kad tai gali rodyti, jog moksleiviai... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 18 d. 10:31
Lietuvos apeliacinis teismas pirmadienį nusprendė kreiptis į gydymo įstaigą dėl Seimo narės Vitalijos Vonžutaitės ligos. Pažymą išdavusių medikų prašoma paaiškinti, ar dėl sveikatos būklės nuteistoji gali dalyvauti kituose teismo posėdžiuose. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aldona, Eimantas, Elena, Julė, Julija, Rita

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pasitikite Lietuvos tarnybų gebėjimu vykdyti gelbėjimo operacijas?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-22
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
0.8982 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.4086 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
60.54   bar.
Dujos
Arrow up
3.001   MMBTU
Auksas
Arrow up
1206.7   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Pasidairęs po Eladą, Grįžta į gimtinę Tadas: Jam ten buvo nejauku Nuo patyčių ir juokų.
– Kas tave, Taduk, užgavo? – Klausia Onė draugą savo. – Pasityčiot užgauliai Moka turčiai ir kvailiai.
– Man, Onute, vienas graikas Sako: „Jums streikuoti laikas, Nes jūsiškės pensijytės – Lyg akvariumo žuvytės.“
Ir Anupras rodo protą: – Gal pasiųskime jam notą, Kad nekurtų jis patyčių Iš lietuvių pensijyčių.