Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
2015 Liepos mėn. 4 d. 06:05
Palanga nuo kitų metų atsisako vadinamojo pagalvės mokesčio, o jį keis vienkartinė įvažiavimo rinkliava, kurią teks mokėti tik vasarą. Palangos savivaldybės taryba nusprendė, kad vykstantieji automobiliais į Palangą nuo kitų metų birželio... »
2015 Liepos mėn. 3 d. 14:49
Per pirmąją penkerių metų kadenciją išgyvenusi vadinamąjį violetinį Garliavos skandalą, patyrusi politikų spaudimą ir net grasinimus, susilaukusi dvynių dukrų Edita Žiobienė ryžosi dar vienai kadencijai vaiko teisių apsaugos kontrolierės... »
2015 Liepos mėn. 3 d. 08:06
Ilgąjį ir sinoptikų prognozuojamą karštą savaitgalį pajūryje laukiama apie milijono poilsiautojų. Šį savaitgalį užimtos ir beveik visos kaimo turizmo sodybos. sodybos. »
2015 Liepos mėn. 3 d. 07:47
Jeigu bus pagrįsta, kad dviguba pilietybė naudinga Lietuvai, tada ją palaikys ir visuomenė, teigia buvęs Konstitucinio Teismo (KT) teisėjas Vytautas Sinkevičius. „Turime įtikinti Lietuvos visuomenę, kad tai yra naudinga Lietuvai. Mes negalime... »
2015 Liepos mėn. 2 d. 15:29
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Lietuva pasisako prieš išimtis „juodajame sąraše“ esantiems Rusijos atstovams, tačiau sprendimą dėl Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) parlamentinės asamblėjos... »
2015 Liepos mėn. 2 d. 14:37
 Kalėjimų departamentas su Norvegijos parama įsigijo naują elektroninio stebėjimo sistemą, leidžiančią prižiūrėti nuteistuosius laisvėje - vadinamųjų apykojų. Tikimasi, kad 125 nauji įrenginiai bus pradėti naudoti rugsėjį, pranešė... »
2015 Liepos mėn. 2 d. 14:15
Graikijos vyriausybės atstovams netikėtai nutraukus derybas su Europos Sąjunga, Tarptautiniu valiutos fondu (TVF) ir Europos Centriniu Banku (ECB) dėl naujos finansinės paramos šiai šaliai programos ir paskelbus referendumą, situacija dėl tolimesnio... »
2015 Liepos mėn. 2 d. 13:21
Kariams bus mokami priedai už dalyvavimą lauko pratybose, pranešė Krašto apsaugos ministerijos (KAM). Vyriausybė papildė sąrašą užduočių, kurioms atlikti reikia ypatingos psichologinės ir fizinės ištvermės, tad nuo liepos profesionaliems... »
2015 Liepos mėn. 2 d. 08:31
Vyriausybė nusprendė metams atidėti privalomą priešmokyklinį ugdymą. Privalomas mokslas visiems šešiamečiams pagal dabar galiojančius įstatymus turėjo prasidėti jau nuo rugsėjo pirmosios. pirmosios. »
2015 Liepos mėn. 2 d. 08:19
Ketvirtadienį Nacionalinis egzaminų centras (NEC) paskelbė lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos ir geografijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus, kurie, lyginant su pernai metais, yra geresni. geresni. »
2015 Liepos mėn. 2 d. 08:05
Teisės instituto mokslininkai teigia, kad policija sužino tik apie mažą dalį nusikaltimų, kuriuos įvykdo nepilnamečiai. Ketvirtadienį Teisingumo ministerijoje vykstančioje konferencijoje bus pristatyti jaunimo apklausos rezultatai apie jų nusikalstamas... »
2015 Liepos mėn. 1 d. 14:47
Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtam įstatymo projektui, kuriuo siūloma, kad nepriklausomybės gynėjai, pripažinti nedarbingais ar iš dalies darbingais (iki 2005 m. liepos 1 d. – invalidais) dėl 1991 m. sausio... »
2015 Liepos mėn. 1 d. 13:26
Seimui šią savaitę priėmus naujos redakcijos Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymą deklaruoti gyvenamąją vietą taps paprasčiau, bet nauja tvarka užkirs kelią fiktyviam deklaravimui dėl pašalpų ar kitais sumetimais, sako vidaus reikalų... »
2015 Liepos mėn. 1 d. 13:07
Daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų nepatenkinti tuo, kaip šalyje veikia demokratija, tačiau kodėl nepatenkintoji dauguma nesiima jos taisyti? Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų bendrovės „Baltijos tyrimai“ atlikta apklausa atskleidė, kad 51 proc... »
2015 Liepos mėn. 1 d. 09:05
Nuo liepos 1 d. uždrausta rūkyti transporto priemonių salonuose, jeigu juose yra asmenų iki 18 metų ar nėščių moterų. moterų. »
2015 Liepos mėn. 1 d. 07:41
Dešimtmetį švenčianti istorinė Lietuvos Respublikos prezidentūra Kaune trečiadienį laukia sveikinimų, o mažuosius kviečia į čia rengiamas Lietuvos istorijos pamokas. Istorinė prezidentūra Kaune įsikūrusi buvusiame Prezidento rezidencijos... »
2015 Liepos mėn. 1 d. 07:36
Rusija nesugeba susitaikyti su tuo, kad Sovietų Sąjunga okupavo Lietuvą ir ją į savo sudėtį įjungė neteisėtai, teigia Mykolo Romerio universiteto profesorius buvęs Konstitucinio Teismo teisėjas Vytautas Sinkevičius. Jo teigimu, Rusijos prokuratūros... »
2015 Liepos mėn. 1 d. 07:27
Nuo trečiadienio 25 eurais didėja minimali alga – nuo šiol ji bus 325 eurai. Kylant minimaliai algai, didėja ir privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos dydis. dydis. »
2015 Birželio mėn. 30 d. 15:16
Aukščiausieji Lietuvos pareigūnai provokacija pavadino Rusijos prokuratūros sprendimą tirti Baltijos šalių nepriklausomybės pripažinimo teisėtumą. Rusijos generalinė prokuratūra pradėjo tirti, ar Sovietų Sąjunga 1991 metais teisėtai... »
2015 Birželio mėn. 30 d. 14:57
Prekybininkai supranta, kad, pakėlus kainas, vartojimas vidaus rinkoje gali sumažėti, sako premjeras Algirdas Butkevičiaus. Tad jis nemano, kad prekių ir paslaugų kainos didės, nuo liepos 1 dienos nebelikus prievolės skelbti kainas dviem valiutomis... »
2015 Birželio mėn. 30 d. 14:37
Liepos 1 d. savaitei į Lietuvą bendroms pratyboms atvyksta apie 80 Vokietijoje dislokuoto JAV 4-osios pėstininkų divizijos vadovavimo elemento (angl. Mission Command Element) karių, vadovaujamų brigados generolo Michaelio Tarsos. Liepos 1- 8 d. Divizijos... »
2015 Birželio mėn. 30 d. 14:03
Prezidentės Dalios Grybauskaitės turto ir santaupų vertė siekia 761 tūkst. eurų, rodo antradienį Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) paskelbti deklaracijų duomenys. duomenys. »
2015 Birželio mėn. 30 d. 12:38
Kauno miesto taryba šį antradienį pritarė siūlymui įvesti vadinamąjį tolerancijos laiką. Apmokestintose vietose savo transporto priemones pastatę vairuotojai turės 10 minučių, per kurias jie galės pratęsti mokėjimą už parkavimą arba... »
2015 Birželio mėn. 30 d. 12:34
Lietuvos valstybės sienas saugantys pareigūnai prašys papildomų milijonų tam, kad galėtų atnaujinti ginkluotę ir apsaugos priemones, rašo portalas 15min.lt. Karo atveju Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) taptų ginkluotųjų pajėgų dalimi... »
2015 Birželio mėn. 30 d. 08:22
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) parengė sveikatos sistemos plėtros ir ligoninių konsolidavimo ketvirtojo etapo plano projektą, kuriame numatyta pertvarkant ligonines didinti slaugos lovų skaičių ir atsisakyti dalies aktyvaus gydymo lovų. lovų. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Astijus, Estera, Sangailas, Vilgailė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia įteisinti gėjų partnerystę?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-07-07
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
52.73   bar.
Dujos
Arrow down
2.756   MMBTU
Auksas
Arrow up
1169.7   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Sodžiaus ūkininką Miką Vėl depresija apniko: Kur surast jam tokią paną, Kuri ūky nusimano?
Nėr tokios panos pasviety – Mikui pasikarti knieti. Kaip gyventi? Arti, sėti Ir vienam daržus ravėti?
Onė irgi modeliavo, Kaip padėt kaimynui savo. Bet galvoj jokios minties Dėl Mikučio ateities.
Ačiū Dievui, kad Dirvelė Turi galvą kaip seimelį: – Mikai, tau patart galiu Partnerystę su... Raulu.