Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 12:27
Prezidentei sukritikavus Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją (SADM), premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad ministrė Algimanta Pabedinskienė į viešumą iškėlė problemas, kurios nėra greitai išsprendžiamos. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 10:27
Antradienis, sinoptikų teigimu,  bus šilčiausia šios savaitės diena (įskaitant ir artėjantį ilgąjį savaitgalį), tačiau pasidžiaugti ir padrybsoti ant pievelės trukdys iš Kaliningrado atslenkantys juodi debesys. Balandžio 28-ąją... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 10:11
Vilniaus apygardos teismas antradienį pradėjo nagrinėti aktoriaus Petro Dimšos apeliacinį skundą dėl jam skirtos šešerių metų kalėjimo bausmės už mirtiną dviratininko sužalojimą. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 10:07
Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos (URM) paskyra „Twitter“ pateko į šešetuką daugiausiai abipusių ryšių šiame socialiniame tinkle turinčių pasaulio diplomatinių paskyrų, rodo antradienį paskelbtas 2015 metų „Twiplomacy“ tyrimas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 09:48
Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas antradienį pagyrė opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko rinkimus, sakydamas, kad atsinaujinimas gali tapti pavyzdžiu ir kitoms politinėms jėgoms. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 09:00
Japonijos premjeras Shinzo Abe (Šindzas Abė) pirmadienį aplankė Holokausto memorialą Vašingtone ir išreiškė pasidžiavimą retu šalies didvyriu, kuris Antrojo pasaulinio karo pradžioje dirbdamas Lietuvoje išgelbėjo tūkstančius žydų. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 08:54
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininkas Rimvydas Norkus inicijuoja apygardų teismų vadovų pasitarimą dėl elektroninių ryšių tinklais perduodamos asmenų informacijos kontrolės sankcionavimo. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 08:23
Nereikia sureikšminti to, kad Lietuva – vienintelė iš Baltijos valstybių, kuri nedalyvaus gegužės 9-osios minėjimo parade Maskvoje, tikina užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Jo teigimu, tai terodo, kad kai kuriais klausimais Europos... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 07:59
Lietuvos Raudonasis Kryžius pradeda rinkti lėšas nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo Nepale paremti. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 07:53
Pasirinkimą, kurią iš dviejų šalių ginti jų konflikto atveju, nulemia ne pasas, sako Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos pilietybes turintis Andrius Rašimas. „Šiandien matau, kad Europos Sąjunga (ES) neketina pulti Rusijos. Kodėl... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 28 d. 07:50
„Kai kalbame apie naujojo pirmininko jaunystę, vieniems ji patinka, kitiems ne. Kai kalbame apie pavardę, taip pat – vieniems gerai, kitiems blogai. Bet galima kalbėti ir apie jo, kaip asmens, privalumus“, – sako Vytautas Landsbergis, kurio... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 15:02
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina nedaryti skubotų sprendimų dėl Darbo partijos atšaukiamo ministro Dainiaus Pavalkio. Šalies vadovė mano, kad D. Pavalkis buvo atšauktas iš šių pareigų, nes buvo per daug savarankiškas ir nevykdė jį delegavusios... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 14:28
Slaptas žurnalistų pasiklausymas jų šaltinių konfidencialumui kelia dar didesnę grėsmę nei reikalavimas atskleisti šaltinį teisme, teigia žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 14:17
Partijų atsinaujinimas – tuščia sąvoka, reiškianti tik kaitą dėl kaitos, pastebi politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris. „Mūsų partijose nėra tikros partinės kraujotakos – tik ta pati nomenklatūra, tie patys žmonės, metų metus... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 13:32
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragina nesureikšminti fakto, kad Lietuvai vienintelei iš Europos Sąjungos (ES) šalių neatstovaus ambasadorius per Antrojo pasaulinio karo pabaigos minėjimo renginius Maskvoje. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 13:25
Niekas nežino, kokią žalą drebėjimas Nepale padarė kalnuose gyvenantiems žmonėms, ir, norint juos išgelbėti, reikėtų sraigtasparnių armijos, tvirtina alpinistas Vladas Vitkauskas. Jo teigimu, nebūtina patirti tokios tragedijos, kad suprastum... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 13:19
Kauno apygardos teismas pirmadienį kaltu pripažino verslininką Arvydą Stašaitį ir Stasį Pilvelį, kurie kaltinti iššvaistę 14 mln. litų (4 mln. eurų) paramos neįgaliesiems. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 12:26
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas Kęstutis Jucevičius prašo poligrafu jį tikrinti institucijose, kurios nebūtų pavaldžios vidaus reikalų ministrui Sauliui Skverneliui. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 12:24
Švėkšnos psichiatrijos departamente uždaromas Ribinių būklių skyrius, atleidžiami visi jo darbuotojai. Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovo Jono Sąlygos teigimu, neefektyvaus skyriaus „situacija tapo dar blogesnė nei buvo prieš metus“... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 10:53
Naujoji Vilniaus valdžia žada nuo rugsėjo įvesti 100 eurų krepšelį darželinukams, kurie lankys privačias įstaigas, ir keisti registravimo į darželius tvarką. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 10:31
Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį aptars padėtį Švietimo ir mokslo ministerijoje po sekmadienį priimto Darbo partijos sprendimo atšaukti savo deleguotą ministrą Dainių Pavalkį. Pasak premjero, švietimo sistemai šiuo metu keliami dideli... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 10:11
Kovą vykusiems savivaldybių tarybų ir tiesioginiams merų rinkimams jų dalyviai išleido per 5,82 mln. eurų, o aukų surinko kone 4,74 mln. eurų. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 09:34
Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininku išrinkto Gabrieliaus Landsbergio pirmąja pavaduotoja taps Seimo vicepirmininkė Irena Degutienė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 08:46
Pirmadienį saulė palepins dažniau, ypač antroje dienos pusėje, LRT Radijui žada sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė. Kirkliauskaitė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Balandžio mėn. 27 d. 08:40
Lietuva turbūt taps vienintele Europos Sąjungos (ES) šalimi, kuri visiškai boikotuos Antrojo pasaulinio karo pabaigos minėjimą Maskvoje gegužės 9 dieną, BNS pranešė diplomatai. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Vygantas, Vitalius

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate politikų pažadus didinti minimalią algą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-28
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.924 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3963 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
56.18   bar.
Dujos
Arrow down
2.496   MMBTU
Auksas
Arrow down
1200.2   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nors pavasariai ankstyvi, Nebeaidi pempių „gyvi“. Ir padangių vyturėlis – Tarsi praeities šešėlis.
Vakar Onė matė gandrą, Tą, kur vis į pievas skrenda. Vyturėlį išperėtą Jis prarys tarsi kotletą.
Sraigėms irgi liūdna daros – Joms miesčionys skelbia karą: Susirinks, susipakuos Ir į užsienius parduos.
– Tu, Onut, nenusiminki, – Tai Dirvelė žmonai linki, – Pašiliuos paliks... Tikrai... Pensininkai ir gandrai.