Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Nemokamus maisto paketus ima vis daugiau gyventojų

2009 Spalio mėn. 15 d. 15:52

Nemokamus maisto paketus ima vis daugiau gyventojų

Lietuvoje vis daugėja žmonių, pageidaujančių gauti paramą maisto produktais. www.jofil.com nuotr.

Lietuvoje vis daugėja žmonių, pageidaujančių gauti paramą maisto produktais. www.jofil.com nuotr.

Nevyriausybinė organizacija "Lietuvos Caritas" rugsėjį beveik 300 tūkst. asmenų išdalijo nemokamų maisto produktų.

Palyginti su šių metų pradžia labdaros gavėjų skaičius beveik padvigubėjo. Vykdydamas Maisto iš intervencinių atsargų tiekimo labiausiai nepasiturintiems asmenims (MIATLNA) programą, "Lietuvos Caritas" rugsėjo mėnesį maisto produktus išdalijo 297 142 asmenims.

"Lyginant su metų pradžia, rugsėjį per "Caritas" organizaciją paramą maisto produktais gavo 115 810 asmenų daugiau", - rašoma ketvirtadienį išplatintame organizacijos pranešime.

Maisto paketą sudaro kvietiniai miltai, manų kruopos, saldintas sutirštintas pienas, kvietiniai sausi pusryčiai su sutirštintu pienu, trijų grūdų dribsniai, miežiniai dribsniai, ryžiai, kiauliena su ryžių kruopomis, kiauliena su perlinėmis kruopomis (kai kuriems rajonams), cukrus.

Pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nustatytą kriterijų, paramą maisto produktais šešis kartus per metus gali gauti asmenys, kurių pajamos neviršija 1,5 Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų dydžio, t.y., 525 litus per mėnesį.

Šiemet produktai iš intervencinių atsargų dalijami 6 kartus - vasario, kovo, gegužės, liepos, rugsėjo, lapkričio mėnesiais. Anot "Carito", žmonių, pageidaujančių gauti paramą maisto produktais, skaičius nuolat didėja.

Vasario mėnesį, t.y. per pirmąjį dalijimą, maisto produktais "Lietuvos Caritas" parėmė 181 332 varguolius, rugsėjo mėnesį paramą gavo 63,8 proc. daugiau vargstančiųjų.

Maisto iš intervencinių atsargų tiekimo labiausiai nepasiturintiems asmenims programa Lietuvoje vykdoma nuo 2005 metų. Ją vykdant Vyriausybės lėšomis nuperkami maisto produktai iš Europos Sąjungos intervencinių atsargų.

Vėliau produktus nepasiturintiesiems išdalija "Lietuvos Caritas", Raudonojo kryžiaus draugija ir Labdaros ir paramos fondas "Maisto bankas". Apie 70 proc. darbo pagal apimamą Lietuvos teritorijos plotą ir aptarnaujamų žmonių skaičių įgyvendina "Lietuvos Caritas" bendradarbiai ir savanoriai.

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
2015 Liepos mėn. 27 d. 14:42
Vyriausybė pasitarime pritarė, kad baudų už Kelių eismo taisyklių pažeidimus nemokantiems vairuotojams būtų neišduodami pažymėjimai, jie negalėtų registruoti ir automobilio. Tokius teisės aktus parengė Vidaus reikalų ministerija. ministerija. »
2015 Liepos mėn. 27 d. 12:00
Benamių buvo ir bus, ir jų mūsų visuomenei netgi reikia, teigia benamių gyvenimo būdą tyrinėjusi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų daktarė Rasa Indriliūnaitė. Anot jos, derėtų keisti stereotipą, kas yra benamis, ir išmokti... »
2015 Liepos mėn. 27 d. 09:08
Lietuvos policija siūlo atnaujinti diskusijas dėl griežtesnio vairuotojų sveikatos patikrinimo, siekiant užkirsti kelią eismo nelaimėms. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Nusikalstamų veikų eismo... »
2015 Liepos mėn. 27 d. 08:55
 „Jau turime galimybę Seimą bei kitas svarbiausias valstybės institucijas saugoti taip, kaip jas ir privalu saugoti“, – neslėpė Vadovybės apsaugos deprtamento (VAD) direktoriaus pavaduotojas Paulius Nemira. Jis taip pat LRT.lt atskleidė... »
2015 Liepos mėn. 25 d. 07:00
Nuo šiol mokiniai nepraras nė vienos pamokos dėl to, kad jų mokytojai negalės vesti pamokų. Mokytojams už kolegų pavadavimą bus mokoma papildomai, rašoma pranešime spaudai. spaudai. »
2015 Liepos mėn. 24 d. 13:40
Valdančioje koalicijoje nerimsta aistros dėl kultūros viceministro Vytauto Vigelio paskyrimo. Nutraukęs atostogas ir sugrįžęs į Vilnių, penktadienį Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius pareiškė, jog šis Darbo partijos atstovas į pareigas... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 12:30
Po metų metus trukusių kalbų pagaliau pereita prie darbų: nuo sostinės Žaliojo tilto nukeltos 1952 metais ant jo pastatytos skulptūros. 63 metus prastovėjusių keturių skulptūrinių grupių demontavimas aiškinamas jų susidėvėjimu ir keliamu... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 12:00
Vienas nemalonesnių darbų, lauksiančių kitą savaitę premjero Algirdo Butkevičiaus – susitikimas su kultūros ministru Šarūnu Biručiu, kuris nepasivargino pasitarti su vyriausybės vadovu, ar skirti kultūros viceministru buvusį Švenčionių... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 07:33
Prieš aštuonetą metų iš Talino centro perkeliant Bronzinio kario skulptūrą, Estijos sostinėje vyko riaušės, nuo Lietuvos sostinės Žaliojo tilto nukeliant sovietines skulptūras, provokacijų ir konfliktų išvengta. Rusakalbiai Lietuvoje labiau... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 07:31
Savaitgalį policija telkia didesnes pareigūnų pajėgas, kurios prižiūrės šalyje vykstančių muzikos festivalių tvarką. Penktadienį prasideda mažiausiai keturi festivaliai – Zarasų, Radviliškio, Širvintų bei Trakų rajonuose. rajonuose. »
2015 Liepos mėn. 24 d. 06:00
Vyriausybės skubėjimas užsitikrinti socialinių partnerių pritarimą naujo Darbo kodekso projektui gali duoti priešingą rezultatą. rezultatą. »
2015 Liepos mėn. 23 d. 16:00
Penktadienį Lietuvos krašto apsaugos ministro Juozo Oleko vadovaujama delegacija lankysis Lvove, Ukrainoje.  Lvove ministras J. Olekas susitiks su Lenkijos gynybos ministru Tomaszu Semoniaku ir Ukrainos gynybos ministru generolu pulkininku Stepanu... »
2015 Liepos mėn. 23 d. 14:03
Deklaracijų apie viešus ir privačių interesus dar nepateikė 170 savivaldybių politikų, iš didmiesčių prasčiausiai atrodo Kaunas, trečiadienį paskelbė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Jos duomenimis, daugiausia nepateikusių... »
2015 Liepos mėn. 23 d. 12:45
Per pirmąjį šių metų pusmetį iš Lietuvos emigravo trečdaliu daugiau gyventojų nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, daugėja emigruojančių vyrų, rodo statistika. statistika. »
2015 Liepos mėn. 23 d. 12:37
Vilniaus savivaldybė steigia komisiją spręsti čigonų taboro Vilniuje socialines problemas ir rūpintis jų integracija. Vicemeras Gintautas Paluckas BNS sakė, kad tokią komisiją planuojama suformuoti kitą savaitę. Pirmajame posėdyje bus svarstoma... »
2015 Liepos mėn. 23 d. 08:20
Ketvirtadienį abiturientai sužinos, kur įstojo. Jie gaus vieną kvietimą studijuoti universitete arba kolegijoje, valstybės finansuojamoje arba nefinansuojamoje vietoje. vietoje. »
2015 Liepos mėn. 23 d. 07:55
Kadangi Lietuva taip pat dalyvauja sprendžiant pabėgėlių priėmimo problemą, reikia iš anksto galvoti apie priemones, kurios neleistų pasikartoti prieš ketverius metus Norvegijoje įvykusiai tragedijai, kai Andersas Breivikas nužudė 77 žmones... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 10:24
„Džiaugiuosi, kad po šauktinių tarnybos pasilikau [kariuomenėje] ir dirbu jau 18 metų“, – tikina buvęs šauktinis, o dabar vyresnysis seržantas Andrius Pekūnas.  „Mano sūnui dabar treji metai, bet norėčiau, kad ateityje jis atliktų... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 08:20
Užsienio reikalų ministerija trečiadienį pristatys užsienio lietuvių nuomonės apklausą, kurios tikslas buvo išsiaiškinti užsienio šalyse gyvenančių lietuvių nuomonės tendencijas apie jų  būklę ir poreikius, turimus lūkesčius... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 07:56
 Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė mano, kad Lietuvos visuomenė kol kas nėra pasiruošusi homoseksualų partnerystės įteisinimui. „Mūsų visuomenė dar nėra pribrendusi tokiam veiksmui“, - Žinių radijui trečiadienį sakė parlamento... »
2015 Liepos mėn. 21 d. 13:07
Maskvos teismas paliko galioti anksčiau skirtą dviejų mėnesių suėmimo terminą Lietuvos ir Rusijos pilietybę turinčiam Jevgenijui Mataičiui, kuris Rusijoje įtariamas šnipinėjimu. šnipinėjimu. »
2015 Liepos mėn. 21 d. 10:12
Susisiekimo ministerija nurodė parskraidinti laivo „Romuva“ jūrininkus, įstrigusius Italijos uoste. Kol kas tai yra vienintelė įgula iš penkių, pareiškusių norą nedelsiant sugrįžti. Kiti užsienio uostuose įstrigę įmonės „Lietuvos... »
2015 Liepos mėn. 21 d. 09:11
Interviu BNS naujienų agentūrai Lietuvos vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pripažino – ES šalys supranta, kad 60 tūkstančių pabėgėlių paskirstymas tėra „gaisro gesinimas“, tad pagrindinis dėmesys bus telkiamas sienų apsaugai... »
2015 Liepos mėn. 21 d. 07:42
Europos Sąjungos vidaus reikalų ministrai Briuselyje sutarė, kad Lietuva per dvejus metus priims 325 pabėgėlius. Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad šis skaičius – dvigubai mažesnis, nei iš pradžių siūlė Europos Komisija. Komisija. »
2015 Liepos mėn. 20 d. 15:19
 Vilniuje nukeliamas Žaliojo tilto skulptūras sutiktų priglausti ne tik sovietinius kūrinius sutelkęs Grūto parkas, tačiau ir šalia Vilniaus esantis Europos parkas, dėl skulptūrų su kitais žada konkuruoti ir parką netoli Vilniaus turintis... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Augusta, Augustė, Lengvinas, Mangirda, Mangirdas, Steponas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate sovietinių paminklų nukėlimui Lietuvoje

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-08-03
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
46.9   bar.
Dujos
Arrow up
2.743   MMBTU
Auksas
Arrow up
1095.8   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Piktas priešas, kad jį galas, Vis įkirsti bando. Ir kas kartą naują kardą Mums kapot suranda.
– Taip, – patvirtina Dirvelė. – Tankai jų, raketos... Pašiliuos jau greit nerasim Pasislėpti vietos.
Raulą gąsdina labiausiai Bombos branduolinės: – Dvi bombikės – ir sudie, Mylima gimtine.
Onei geležis – nė motais. Kita baimė slegia ją: – Mus visus išvers iš koto Vagys ir korupcija.