Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

2013 Balandžio mėn. 5 d. 13:57

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

Popiežius Pranciškus penktadienį priėmė kardinolo Audrio Juozo Bačkio atsistatydinimo prašymą ir nauju Vilniaus arkivyskupu metropolitu paskyrė vyskupą Gintarą Grušą.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

A. J. Bačkio atsistatydinimo pareiškimas buvo įteiktas pagal kanonų teisės nuostatus, jam sulaukus 75 metų amžiaus, pranešė Vyskupų Konferencijos sekretoriatas.

Kardinolas paskirtas arkivyskupijos administratoriumi iki tos dienos, kai įvyks naujo arkivyskupo ingresas – įžengimas į Vyskupijos Katedrą. Arkivyskupas G. Grušas pradės vykdyti naujas pareigas balandžio 23 dieną.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 15:21
Prezidentei Daliai Grybauskaitei bus pateikta viena kandidatūra į švietimo ir mokslo ministro postą, sako premjeras socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 15:18
Bendrasis pagalbos centras pirmadienį pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl Alytaus rajone, Miroslavo seniūnijoje, Mančiūnų kaime šių metų balandžio 3 d. kilusio gaisro, kurio metu žuvo 3 mažamečiai vaikai ir jų mama. Vidaus reikalų ministras... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 14:18
Gegužės mėnesį vykdomo reido „Teistų asmenų priežiūra 2015“, kuomet tikrinami laisvėje esantys teisti asmenys, tikslas yra ne tik patikrinti, ar laikomasi teismo nurodymų, bet ir padėti nuteistiesiems. Taip tvirtina Kalėjimų departamento... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 14:14
Valstybinė mokesčių inspekcija iki pirmadienio vidurnakčio, preliminariais duomenimis, gavo daugiau nei milijoną pajamų ir turto deklaracijų. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 14:12
Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė paragino Švietimo ir mokslo ministeriją (ŠMM), kad ši dėl pažeidimų Švėkšnos specialiojo ugdymo centre nubaustų centro direktorę Laimą Navickienę. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 14:09
Trys visuomeninės organizacijos Vyriausybei siūlo sukurti internetinį registrą, kuriame būtų duomenys apie visas kapines Lietuvoje ir kas kada jose palaidota. Kelerius metus savo lėšomis tokią registraciją vykdančių entuziastų teigimu, suinventorizavus... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 12:35
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė teigia siūlysianti kitąmet didinti vidutinį mėnesinį socialinių darbuotojų atlygį 70 eurų. Pasak ministrės, socialinių darbuotojų darbas tiek pat svarbus kaip mokytojo ar mediko... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 12:31
Kitąmet profesinės karo tarnybos karių ribinius skaičius siūloma didinti 1,3 tūkst. karių, bendras minimalus karių skaičius turėtų didėti apie 500. 500. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 5 d. 12:28
Jonas Kazlauskas paskelbė, kurie žaidėjai pretenduoja sulaukti kvietimo į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklą. Trenerio antradienį pristatytame išplėstiniame nacionalinės komandos kandidatų sąraše – 25 pavardės. »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 10:56
Premjeras Algirdas Butkevičius politinei tarybai siūlo iš naujo svarstyti klausimą dėl asmenų, kurie anksčiau prisipažino bendradarbiavę su KGB, galimo paviešinimo.  »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 10:41
Antradienio rytas prasidėjo trumpalaikiais lietumis, tačiau dieną sulauksime beveik vasariškos šilumos. Ja reikia spėti pasidžiaugti, nes artimiausiomis dienomis Lietuvą merks stiprūs lietūs su perkūnija. perkūnija. »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 08:51
Baigiantis terminui, kai Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) reikia pateikti pajamų deklaracijas, Seimo narys Naglis Puteikis vėl nusprendė priminti laukiantis pinigų būsimam savo žygiui į Seimą paremti.  »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 08:41
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus gegužės 5 dienos teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo priėmė švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio atsistatydinimą. »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 08:36
„Jei Darbo partijos komanda nuspręs, kad partijai turi vadovauti ne aš, o kitas žmogus, nenusiminsiu ir dirbsiu toje komandoje. Pažado, kad būsiu išrinktas, nesu gavęs“, – teigia Darbo partijos nariu tapęs ir į partijos pirmininkus nusitaikęs... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 15:18
Lietuvos sprendimas viešai patraukti baudžiamojon atsakomybėn užsienio šnipus yra gera atgrasymo priemonė ir atspindi požiūrį į Rusiją kaip priešišką valstybę, sako knygos apie Rusijos šnipus autorius Edwardas Lucasas. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 15:15
Kuršių nerijos nacionaliniame parke (KNNP) esančius valstybinius miškus nuo balandžio 1 d. tvarko, saugo ir prižiūri nebe jo direkcija, o Kretingos miškų urėdija. Apsaugoti šiuos miškus nuo gaisrų – vienas svarbiausių jos rūpesčių. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 14:39
Lietuvoje sulaikytas šnipinėjimu įtariamas Rusijos pilietis, pirmadienį pranešė Generalinė prokuratūra. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 12:18
Apgyvendinus romus specialiai jiems skirtuose daugiabučiuose, padėtis būtų dar blogesnė, negu dabar susiklosčiusi Vilniaus Kirtimų tabore, įsitikinęs Vilniaus romų bendruomenės pirmininkas Stepas Visockis, pats šiuo metu gyvenantis tabore... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 12:11
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį pranešė, kad atleis švietimo ir mokslo ministrą Dainių Pavalkį, kuris praeitą savaitę parašė atsistatydinimo pareiškimą. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 10:06
Gegužės 3 d. Konstitucija yra vienas iš dokumentų, kuris laikytinas ir Lietuvos, ne tiktai Lenkijos, konstitucinės tradicijos dalimi, teigia Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas. Prisimindamas jos priėmimo aplinkybes KT vadovas... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 10:00
Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) Vyriausybei teikia Mokslo ir studijų įstatymo pataisas, kuriomis siūloma minimalius reikalavimus taikyti ne tik valstybės finansuojamiems studentams, bet ir mokantiems už mokslą, taip pat įtvirtinti valstybės... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 09:57
Artimiausiomis dienomis daug kur gali pasitaikyti trumpo lietaus, bet bus nešalta. Savaitės pabaigoje orai gali kiek atvėsti, LRT Radijui sako sinoptikė Ieva Nariūnaitė. „Pirmadienį temperatūra kils iki 12–17 laipsnių. Vėjas bus vidutinio... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 08:51
Gegužės 8-ąją pasaulis kasmet pagerbia Antrojo pasaulinio karo aukas. Gegužės 9-ąją Rusija švenčia Didžiojo Tėvynės karo pabaigą su tankais ir patrankomis, visam pasauliui demonstruodama savo karinę galią. Į šiemetinį paradą atsisakė... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 08:47
Antrojo pasaulinio karo pabaigos Europoje 70-ąsias metines Lietuva minės gegužės 8 dieną. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Gegužės mėn. 4 d. 08:43
Gyva kalba graži tuo, kad turi krūvą atmainų: kai jaunimas šnekasi tarpusavyje – viena kalbos atmaina, kai su tėvais – antra, mokykloje – trečia, sako  Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dekanas daktaras Antanas Smetona. „Žinučių... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Angelas, Anielius, Barvyda, Barvydas, Nelis, Neris, Pijus

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate plastikinių maišelių apmokestinimo idėjai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-05
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.8967 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3552 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
58.94   bar.
Dujos
Arrow down
2.801   MMBTU
Auksas
Arrow down
1186.1   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Onės piniginėj – vėjai Ir kairėn, ir dešinėn. Tad prisėjo ridikėlių „Faraono“ ir „Karmen“.
Juos ravėjo, tręšė, laistė. Ir ne ežią – du arus. O paskui linksmai svajojo Juos iškeisti į eurus.
Stovi turguje Onutė Pasipuošusi, rimta. „Ekologiški! – parašė, – Nemeluoju niekada!“
Tik staiga prieš ją išdygo Uniforma, guzikai. – Ekologiški? – paklausė, – Rodyk popierius! O tai...