Parsisiųskite

Kovo 4 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

2013 Balandžio mėn. 5 d. 13:57

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

Popiežius Pranciškus penktadienį priėmė kardinolo Audrio Juozo Bačkio atsistatydinimo prašymą ir nauju Vilniaus arkivyskupu metropolitu paskyrė vyskupą Gintarą Grušą.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

A. J. Bačkio atsistatydinimo pareiškimas buvo įteiktas pagal kanonų teisės nuostatus, jam sulaukus 75 metų amžiaus, pranešė Vyskupų Konferencijos sekretoriatas.

Kardinolas paskirtas arkivyskupijos administratoriumi iki tos dienos, kai įvyks naujo arkivyskupo ingresas – įžengimas į Vyskupijos Katedrą. Arkivyskupas G. Grušas pradės vykdyti naujas pareigas balandžio 23 dieną.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 6 d. 13:58
Europos vienybė Rusijos atžvilgiu yra svarbi, bet ji turi pasireikšti sutarimu dėl konkrečių veiksmų, penktadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, atvykęs į Europos Sąjungos (ES) ministrų susitikimą... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 6 d. 13:56
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį sudarė darbo grupę, kuri turės išnagrinėti pažeidimų mastą Trakuose per savivaldos rinkimus ir pasiūlyti sprendimą dėl rezultatų pripažinimo. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 6 d. 10:58
Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Jurgis Razma siūlo apriboti lėšas, kurias kandidatas gali skirti savo paties politinei kampanijai finansuoti. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 6 d. 10:54
Ateinančios dienos žada permainingus orus: kritulius ir sustiprėjusį vėją keis šiluma ir galimi pragiedruliai, LRT Radijui sakė Judita Liukaitytė.  Penktadienį iš Vakarų prie Lietuvos priartės naujo ciklono debesys, kurie atneš kritulius... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 6 d. 10:51
Norėdami tapti didžiųjų miestų partija, socialdemokratai turi sugrąžinti labiau į kairę orientuotas vertybes, nesigręžioti į praeitį, vykdyti pažadus, skirti dėmesio jauniems rinkėjams ir atverti sąrašus naujai kartai, kuri būtų matoma... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 6 d. 07:30
Šauktinių kvietimo į privalomą karinę tarnybą klausimas keliasi į Seimą, o jame yra nemažai skirtingų nuomonių. Ar Seimas pritars, kad jau šį rudenį Lietuvos kariuomenėje vėl imtų tarnauti šauktiniai? »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 6 d. 07:27
Penktadienį Vilniuje prasideda tradicinė ir viena seniausių amatų mugių Lietuvoje – Kaziuko mugė. Vidurdienį Gedimino prospekte jos pradžią paskelbs sostinės meras Artūras Zuokas ir žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 14:40
Lenkijos ir Estijos kariuomenių vadai ketvirtadienį pasveikino Lietuvos ketinimus grąžinti šauktinius, pabrėždami, kad šis žingsnis leis sustiprinti karines pajėgas, išaugus Rusijos grėsmei. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 12:52
Daugiausia mandatų Vilniaus miesto savivaldybės taryboje gavęs Liberalų sąjūdis ketvirtadienį preliminariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos sudarymo su dar trimis partijomis - Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD)... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 12:49
NATO narės, tarp jų – Baltijos šalys, šiuo metu neįžvelgia jokių tiesioginių karinių grėsmių, pareiškė Šiaurės Atlanto aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas interviu Suomijos dienraščiui „Helsingin Sanomat“. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 12:45
Lietuvoje viešintis Lenkijos kariuomenės vadas ketvirtadienį sakė, kad abi šalys yra pasirengusios atremti vadinamojo „hibridinio karo“ grėsmes, netiesiogiai paminėdamas Rusijos įvykdytą Ukrainos Krymo regiono aneksiją. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 12:36
Vidaus reikalų ministerijos (VRM) inicijuotas tyrimas parodė, kad per dešimtmetį trečdaliu padaugėjo žmonių, kurie jaučiasi saugiai savo gyvenamoje aplinkoje. Pasak VRM Viešojo saugumo politikos departamento vyriausiosios specialistės Eglės... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 10:46
NATO labiau vertina profesionalų kariuomenę, kuri moka naudotis sudėtinga gynybine įranga, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. Todėl, pasak jo, Lietuva ateityje turės atsisakyti šauktinių. šauktinių. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 09:57
Dėl silpno pasirodymo rinkimuose kai kuriuose didmiesčiuose atsakingi socialdemokratų skyrių lyderiai, todėl skyrių laukia reformos, sako premjeras ir socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 09:53
Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadovu skiriamas policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla, ketvirtadienį pranešė Vyriausybė. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 09:51
Krituliai iš Lietuvos ims trauktis savaitgalį. Pirmadienį jų išvis turėtų nebelikti, o temperatūra šoktels iki 5–10 laipsnių šilumos. Kaip LRT Radijui sakė sinoptikė Edita Gečaitė, ketvirtadienį ciklonas dar turės įtakos Lietuvos... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 08:56
Europos Parlamento pirmininkas Martinas Schulzas (Šulcas) minėjime Briuselyje pasveikino Lietuvą Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga, pavadindamas lietuvius laisvės herojais. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 08:53
Lietuvoje pavasaris. Šiemet jis lyg ir netapo jokia staigmena, nes jam viskas jau buvo paruošta. Didelio drėgmės antplūdžio taip ir nesulaukta, tad pirmosios saulėtos vėjuotos dienos turėtų beregint išdžiovinti kelius ir laukus. laukus. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 07:42
Per antrą merų rinkimų turą socialdemokratai rems centrinės valdžios koalicijos partnerių – „Tvarkos ir teisingumo“ bei Darbo partijos – kandidatus ten, kur rinkimuose nedalyvauja patys. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 07:36
Beveik visuose Lietuvos kurortuose žmonės merus išrinko jau pirmame rinkimų ture. Rinkimus didžiule persvara laimėjo buvę miestų vadovai. Kas nulėmė fenomenalią kurortų merų sėkmę? Pokalbis su dviejų populiariausių šalies kurortų merais... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Kovo mėn. 5 d. 07:31
Lietuva pasiutligę įveikė, tačiau tai nereiškia, kad ji negali atkeliauti iš kaimyninių šalių, sako biomedicinos mokslų daktaras Egidijus Bukelskis. Jo teigimu, mokslininkų atrastas naujas gydymo būdas turėtų padaryti perversmą, bet iki gydymo... »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 4 d. 14:10
Galimybe reitinguoti politikus per savivaldybių tarybų rinkimus pasinaudojo 67,53 proc. rinkėjų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys. »
2015 Kovo mėn. 4 d. 13:58
Vyriausybė trečiadienį pritarė Krašto apsaugos ministerijos parengtam įstatymo projektui, kurio priėmimas būtinas, siekiant šiemet pakviesti kariuomenės šauktinius. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 4 d. 12:09
Prieš kiekvienus rinkimus Lietuvoje tęsiama keista tradicija: politinės partijos į rinkimų sąrašus nėmaž nesidrovi įtraukti teistų kandidatų. Ne išimtis ir šie rinkimai. rinkimai. »
Fotodiena.lt nuotr.
2015 Kovo mėn. 4 d. 10:45
Trečiadienį bus 1–5 laipsniai šilumos, tačiau vėjas bus žvarbesnis. Krituliai, daugiausiai šlapdriba, iš Vakarų Lietuvos slinks į Rytus, LRT Radijui sakė sinoptikė Inga Stankūnaitė. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Felidta, Gerasimas, Norvilas, Raminta, Rožė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar džiaugiatės galėdami gyventi nepriklausomoje Lietuvoje?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-03-06
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.9034 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3791 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
51.1   bar.
Dujos
Arrow down
2.834   MMBTU
Auksas
Arrow up
1199   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Parlingavęs po „Kaziuko“, Kempė „girdo kumeliuką“. Nepagirdysi – sulys, Džiūsta sausas gomurys.
Tik staiga prie slenksčio mato – Žmogeliukai gaurus krato. Kempei jie labai žali – Lyg žilvičiai pakely.
Aišku. Radijas traškėjo, Kad jau karas prasidėjo. – Ei, Anuprai, šauk draugus! Mušime žmogeliukus.
Dairos atsargus Dirvelė, Kas ten Kempei siaubą kelia: Aplink jį antelės trys, Penkios vištos ir gaidys...