Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

2013 Balandžio mėn. 5 d. 13:57

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

Popiežius Pranciškus penktadienį priėmė kardinolo Audrio Juozo Bačkio atsistatydinimo prašymą ir nauju Vilniaus arkivyskupu metropolitu paskyrė vyskupą Gintarą Grušą.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

A. J. Bačkio atsistatydinimo pareiškimas buvo įteiktas pagal kanonų teisės nuostatus, jam sulaukus 75 metų amžiaus, pranešė Vyskupų Konferencijos sekretoriatas.

Kardinolas paskirtas arkivyskupijos administratoriumi iki tos dienos, kai įvyks naujo arkivyskupo ingresas – įžengimas į Vyskupijos Katedrą. Arkivyskupas G. Grušas pradės vykdyti naujas pareigas balandžio 23 dieną.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
2015 Liepos mėn. 25 d. 07:00
Nuo šiol mokiniai nepraras nė vienos pamokos dėl to, kad jų mokytojai negalės vesti pamokų. Mokytojams už kolegų pavadavimą bus mokoma papildomai, rašoma pranešime spaudai. spaudai. »
2015 Liepos mėn. 24 d. 13:40
Valdančioje koalicijoje nerimsta aistros dėl kultūros viceministro Vytauto Vigelio paskyrimo. Nutraukęs atostogas ir sugrįžęs į Vilnių, penktadienį Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius pareiškė, jog šis Darbo partijos atstovas į pareigas... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 12:30
Po metų metus trukusių kalbų pagaliau pereita prie darbų: nuo sostinės Žaliojo tilto nukeltos 1952 metais ant jo pastatytos skulptūros. 63 metus prastovėjusių keturių skulptūrinių grupių demontavimas aiškinamas jų susidėvėjimu ir keliamu... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 12:00
Vienas nemalonesnių darbų, lauksiančių kitą savaitę premjero Algirdo Butkevičiaus – susitikimas su kultūros ministru Šarūnu Biručiu, kuris nepasivargino pasitarti su vyriausybės vadovu, ar skirti kultūros viceministru buvusį Švenčionių... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 07:33
Prieš aštuonetą metų iš Talino centro perkeliant Bronzinio kario skulptūrą, Estijos sostinėje vyko riaušės, nuo Lietuvos sostinės Žaliojo tilto nukeliant sovietines skulptūras, provokacijų ir konfliktų išvengta. Rusakalbiai Lietuvoje labiau... »
2015 Liepos mėn. 24 d. 07:31
Savaitgalį policija telkia didesnes pareigūnų pajėgas, kurios prižiūrės šalyje vykstančių muzikos festivalių tvarką. Penktadienį prasideda mažiausiai keturi festivaliai – Zarasų, Radviliškio, Širvintų bei Trakų rajonuose. rajonuose. »
2015 Liepos mėn. 24 d. 06:00
Vyriausybės skubėjimas užsitikrinti socialinių partnerių pritarimą naujo Darbo kodekso projektui gali duoti priešingą rezultatą. rezultatą. »
2015 Liepos mėn. 23 d. 16:00
Penktadienį Lietuvos krašto apsaugos ministro Juozo Oleko vadovaujama delegacija lankysis Lvove, Ukrainoje.  Lvove ministras J. Olekas susitiks su Lenkijos gynybos ministru Tomaszu Semoniaku ir Ukrainos gynybos ministru generolu pulkininku Stepanu... »
2015 Liepos mėn. 23 d. 14:03
Deklaracijų apie viešus ir privačių interesus dar nepateikė 170 savivaldybių politikų, iš didmiesčių prasčiausiai atrodo Kaunas, trečiadienį paskelbė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK). Jos duomenimis, daugiausia nepateikusių... »
2015 Liepos mėn. 23 d. 12:45
Per pirmąjį šių metų pusmetį iš Lietuvos emigravo trečdaliu daugiau gyventojų nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, daugėja emigruojančių vyrų, rodo statistika. statistika. »
2015 Liepos mėn. 23 d. 12:37
Vilniaus savivaldybė steigia komisiją spręsti čigonų taboro Vilniuje socialines problemas ir rūpintis jų integracija. Vicemeras Gintautas Paluckas BNS sakė, kad tokią komisiją planuojama suformuoti kitą savaitę. Pirmajame posėdyje bus svarstoma... »
2015 Liepos mėn. 23 d. 08:20
Ketvirtadienį abiturientai sužinos, kur įstojo. Jie gaus vieną kvietimą studijuoti universitete arba kolegijoje, valstybės finansuojamoje arba nefinansuojamoje vietoje. vietoje. »
2015 Liepos mėn. 23 d. 07:55
Kadangi Lietuva taip pat dalyvauja sprendžiant pabėgėlių priėmimo problemą, reikia iš anksto galvoti apie priemones, kurios neleistų pasikartoti prieš ketverius metus Norvegijoje įvykusiai tragedijai, kai Andersas Breivikas nužudė 77 žmones... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 10:24
„Džiaugiuosi, kad po šauktinių tarnybos pasilikau [kariuomenėje] ir dirbu jau 18 metų“, – tikina buvęs šauktinis, o dabar vyresnysis seržantas Andrius Pekūnas.  „Mano sūnui dabar treji metai, bet norėčiau, kad ateityje jis atliktų... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 08:20
Užsienio reikalų ministerija trečiadienį pristatys užsienio lietuvių nuomonės apklausą, kurios tikslas buvo išsiaiškinti užsienio šalyse gyvenančių lietuvių nuomonės tendencijas apie jų  būklę ir poreikius, turimus lūkesčius... »
2015 Liepos mėn. 22 d. 07:56
 Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė mano, kad Lietuvos visuomenė kol kas nėra pasiruošusi homoseksualų partnerystės įteisinimui. „Mūsų visuomenė dar nėra pribrendusi tokiam veiksmui“, - Žinių radijui trečiadienį sakė parlamento... »
2015 Liepos mėn. 21 d. 13:07
Maskvos teismas paliko galioti anksčiau skirtą dviejų mėnesių suėmimo terminą Lietuvos ir Rusijos pilietybę turinčiam Jevgenijui Mataičiui, kuris Rusijoje įtariamas šnipinėjimu. šnipinėjimu. »
2015 Liepos mėn. 21 d. 10:12
Susisiekimo ministerija nurodė parskraidinti laivo „Romuva“ jūrininkus, įstrigusius Italijos uoste. Kol kas tai yra vienintelė įgula iš penkių, pareiškusių norą nedelsiant sugrįžti. Kiti užsienio uostuose įstrigę įmonės „Lietuvos... »
2015 Liepos mėn. 21 d. 09:11
Interviu BNS naujienų agentūrai Lietuvos vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pripažino – ES šalys supranta, kad 60 tūkstančių pabėgėlių paskirstymas tėra „gaisro gesinimas“, tad pagrindinis dėmesys bus telkiamas sienų apsaugai... »
2015 Liepos mėn. 21 d. 07:42
Europos Sąjungos vidaus reikalų ministrai Briuselyje sutarė, kad Lietuva per dvejus metus priims 325 pabėgėlius. Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad šis skaičius – dvigubai mažesnis, nei iš pradžių siūlė Europos Komisija. Komisija. »
2015 Liepos mėn. 20 d. 15:19
 Vilniuje nukeliamas Žaliojo tilto skulptūras sutiktų priglausti ne tik sovietinius kūrinius sutelkęs Grūto parkas, tačiau ir šalia Vilniaus esantis Europos parkas, dėl skulptūrų su kitais žada konkuruoti ir parką netoli Vilniaus turintis... »
2015 Liepos mėn. 20 d. 13:05
Utenos rajono apylinkės teismas neblaiviam vairavusiam Zarasų rajono merui Nikolajui Gusevui metams atėmė teisę vairuoti ir paskyrė 290 eurų baudą. baudą. »
2015 Liepos mėn. 20 d. 12:35
Žmonės, graikus vadinantys tingiais ir išlaidautojais, sakantys, kad juos reikia pamokyti, dažnai turi per mažai žinių apie Graikijos krizę, o šalies problemas vertina namų ūkio masteliais. Taip LRT.lt sako Vilniaus universiteto profesorius... »
2015 Liepos mėn. 20 d. 10:40
Tęsiasi lenkų ir rusų bendruomenių atstovų mitingai dėl vidurinių mokyklų pertvarkos. Nepaisant, kad Švietimo įstatymo pataisos, kurias Seimas priėmė paskutinę pavasario sesijos dieną, numato, kad vidurinės mokyklos panaikinimas, turėjęs... »
2015 Liepos mėn. 20 d. 08:29
Klaipėdoje išlydimi kariai, kurie padės nuo piratų saugoti Jungtinių Tautų laivą, Indijos vandenynu plukdantį humanitarines maisto siuntas į Somalį. Europos Sąjungos vadovaujamoje operacijoje „Atalanta“ Lietuvos karių misija truks nuo rugpjūčio... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Elena, Ignacas, Ignotas, Sangina, Sanginas, Vykintė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate sovietinių paminklų nukėlimui Lietuvoje

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-07-31
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
48.22   bar.
Dujos
Arrow up
2.782   MMBTU
Auksas
Arrow down
1084.2   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Vos Oninės atriedėjo, Tuoj Anupras pralinksmėjo: Giminės sulėks, draugai – Trinktelės išties smagiai.
Onė sukas po virtuvę, Kur Anupras skuta žuvį. – Negailėk! Svečių būrys Tas žuvis bemat praris.
O pati – bėgte pro klėtį: Į kirpyklą reikia spėti. Ten jai žilę nudažys – Miesto blondine pražys.
Bet mieliausia – pabaigtuvės... Sudorotos visos žuvys. Ačiū Dievui! Vėl ramu. Tik Anupras prie namų.