Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Sulaikytas Radviliškio rajono meras

2011 Gruodžio mėn. 19 d. 13:10

Sulaikytas Radviliškio rajono meras

Sulaikytas Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis. Jis sulaikytas darbo vietoje. Taip pat darbo vietoje sulaikytas ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys A. J.

Sulaikytas Radviliškio rajono meras. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Sulaikytas Radviliškio rajono meras. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

 
 Vietos politikus Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai sulaikė pirmadienį atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.
 
 Anot STT, įtariama, kad vykdant Radviliškio miesto kultūros centro vieno iš pastatų rekonstrukciją buvo piktnaudžiaujama tarnyba siekiant turtinės naudos, t. y., neteisėtais veiksmais buvo sudarytos išskirtinės sąlygos vienai įmonei laimėti viešųjų pirkimų konkursą.
 
 Be to, vykdant pastato rekonstrukciją buvo klastojami dokumentai ir siekiama apgaule užvaldyti didelės vertės Europos Sąjungos ir savivaldybės biudžeto lėšas.
 
 Radviliškio rajono savivaldybėje ir Kultūros centre atliktos kratos bei dokumentų poėmiai.
 
 A. Čepononis yra kelių kadencijų Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, nuo 2011 m. - Radviliškio rajono savivaldybės meras, Šiaulių regiono plėtros tarybos narys, Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos narys.
 
 Nuo 2008 m. jis yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys, Radviliškio skyriaus pirmininkas.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
2015 Balandžio mėn. 24 d. 10:12
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus aps. rajone šį savaitgalį tikrins ar vairuotojai blaivūs, ar nevairuoja... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:29
2011-2014 metais užregistruoti 188 atvejai, kuomet automobilių vairuotojai partrenkė motociklininkus ir 237 atvejai, kai avariją sukėlė motociklininkai, praneša ne gyvybės draudimo bendrovė BTA. Dažniausiai į avarijas papuolantys dviračių... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:26
Penktadienį, nuo pat ankstyvo ryto, Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai vykdė policines prevencines priemones, kurių metu kontroliavo ar vairuotojai užsisega saugos diržus, ar naudoja vežti vaikams... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:40
Iš tarnybos išmestas kontrabandininkus konsultavęs ir už tai kolegų pričiuptas Lazdijų rinktinės pasienietis. Jam teismas dar skyrė pusketvirto tūkstančio eurų baudą.  »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:37
Lietuvos pasieniečių ir Anglijos teisėsaugininkų surengtos ilgalaikės tarptautinės operacijos metu išaiškintas kontrabandinių cigarečių gabentojų ir šio nusikalstamo verslo organizatorių tinklas.  »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 09:09
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate balandžio 21 d. apie 10 val. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Šalčininkų mieste ant J. Sniadeckio g. 21 numerio namo sienos, ant Nepriklausomybės... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 08:43
Lietuvoje pristačius tyrimą apie tai, koks Lietuvos vyrų požiūris į smurtą prieš moteris, paaiškėjo, kad nemaža dalis Lietuvos visuomenės mano, kad agresyvus elgesys yra neatsiejama vyriškumo dalis, „Žinių radijui“ sakė lygių galimybių... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 08:38
Ketvirtadienį Vilniaus apylinkės teisme nepasirodė skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas, kuris teisiamas dėl nepaklusnumo pareigūnams. Teismo posėdis nukeltas į gegužės pradžią, o pareigūnams į jį nurodyta atvesdinti E. Dragūną.  »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 12:21
Sugyventinės Samantos Rakauskaitės nužudymu įtariamam Šarūnui Žemaičiui pareikšti dar vieni įtarimai, patvirtino Šiaulių apygardos prokuratūra. Manoma, kad jis galėjo prisidėti prie prieš dvejus metus įvykdyto ir iki šiol neištirto... »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 09:12
Sprendžiant smurto artimoje aplinkoje problemą ypatingas vaidmuo tenka savivaldybėms, nes be aktyvios savivaldybių veiklos, problemos pastebėjimo pačioje ankstyviausioje stadijoje ir reagavimo į ją nebus galima pasiekti gerų rezultatų. »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 08:24
Balandžio 13-19 dienomis Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai nustatė 34 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai.  »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 08:22
Netikėtas radinys statybvietėje į Vilniaus senamiestį sutraukė specialiasias tarnybas. Pareigūnams buvo pranešta, kad atliekant signalizacijos įvedimo darbus atptikta šovinių. šovinių. »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 13:21
Jau netrukus triukšmauti savo namuose gali būti gerokai brangiau negu iki šiol. šiol. »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 12:18
Garsiausi nuteisti ir į kalėjimus pasodinti Lietuvos nusikaltėliai neatsisako viešo gyvenimo. Pavyzdžiui, nepriklausomybės pradžioje Kauną šiurpinęs, o dabar iki gyvos galvos nuteistas Henrikas Daktaras kas kelias dienas socialiniuose tinkluose... »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 08:09
Nauja telefoninių sukčių pasakaitė patikliems senjorams: neva šie parduotuvėje sumokėjo padirbtais eurais ir dabar policija jų namuose turi patikrinti visus turimus pinigus. Viena patikli klaipėdietė prarado visą pensiją, o kiti apsukrūs... »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 08:06
Pirmadienį naktį gausios policijos pareigūnų pajėgos atsiųstos į Saulėtekio al. 12 numeriu pažymėtą bendrabutį. Pranešta, kad jame įvyko kruvinas konfliktas, per kurį nukentėjo peiliu sužeistas vienas studentas. Greitosios pagalbos medikai... »
2015 Balandžio mėn. 20 d. 09:27
Pirmadienio rytą, policijos pareigūnai pranešė, kad ligoninėje mirė Vilniuje, Konstitucijos prospekte, savaitgalį įvykusio eismo įvykio metu sužalotas 20-metis. Šio jaunuolio budeliu tapo, kaip įtariama, nuo žolės apsvaigęs ir teisės vairuoti... »
2015 Balandžio mėn. 20 d. 09:20
Nusikaltėliai darosi vis gudresni, tad žmonės stengiasi būti budrūs ir kaip įmanoma labiau saugoti savo turtą. Visgi, policijos duomenimis, plėšimų skaičius Lietuvoje auga. Per pirmus tris šių metų mėnesius Lietuvoje užregistruota 12,5... »
2015 Balandžio mėn. 20 d. 09:14
Tam, kad galėtum nubausti girtą vairuotoją, privalai jį matyti važiuojantį. Priešingu atveju – imtis priemonių nėra pagrindo. Taip teigia policijos atstovas Ramūnas Matonis. »
2015 Balandžio mėn. 17 d. 08:54
Kauno „daktarų“ nusikalstamai grupuotei priskiriamas Kęstutis Martuzevičius bus parsiųstas į Lietuvą. K.Martuzevičiui Europos Žmogaus Teisių Teisme nepavyko sustabdyti ekstradicijos iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą, praneša BBC. BBC. »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 12:35
Vidaus reikalų ministerijos Informatikos ir ryšių departamento direktoriaus pavaduotojui Gintarui Čiurlioniui gresia atleidimas, nes jis neblaivus buvo darbe, ketvirtadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.  »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 12:26
Spaudos konferencijoje pateiktos paskutinės žinios apie vakar prie prezidentūros vykusią dramą. Paaiškėjo, kad užpuolikas yra psichiškai nestabilus žmogus. "Tai tipiškai nestabilus žmogus, kuris yra ne kartą gydęsis nuo tam tikrų ligų... »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 09:33
Vilniaus policija į areštinę uždarė 32 metų vyrą, kuris trečiadienį grasino susisprogdinti prie Prezidentūros. Jo turėtame lagamine sprogmenų nerasta, jame buvo tušti buteliai. Daugiau informacijos policija ketina pateikti ketvirtadienį... »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 09:29
Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – Šiaulių AVMI) specialistai kartu su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdybos tyrėjais vienoje Šiaulių įmonių, tirdami Pasitikėjimo telefonu gautą... »
2015 Balandžio mėn. 13 d. 13:11
Penktadienį, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pajėgos vykdė reidą, skirtą vairuotojų blaivumui, transporto priemonių registracijos, valstybinės techninės apžiūros ir transporto priemonių savininkų bei valdytojų civilinės... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Dargailė, Gailenis, Klaudijus, Vilūnė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate politikų pažadus didinti minimalią algą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-26
Valiutos_usd
USD     0.9283 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3947 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
57.42   bar.
Dujos
Arrow up
2.572   MMBTU
Auksas
Arrow down
1179.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nors pavasariai ankstyvi, Nebeaidi pempių „gyvi“. Ir padangių vyturėlis – Tarsi praeities šešėlis.
Vakar Onė matė gandrą, Tą, kur vis į pievas skrenda. Vyturėlį išperėtą Jis prarys tarsi kotletą.
Sraigėms irgi liūdna daros – Joms miesčionys skelbia karą: Susirinks, susipakuos Ir į užsienius parduos.
– Tu, Onut, nenusiminki, – Tai Dirvelė žmonai linki, – Pašiliuos paliks... Tikrai... Pensininkai ir gandrai.