Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Sulaikytas Radviliškio rajono meras

2011 Gruodžio mėn. 19 d. 13:10

Sulaikytas Radviliškio rajono meras

Sulaikytas Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis. Jis sulaikytas darbo vietoje. Taip pat darbo vietoje sulaikytas ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys A. J.

Sulaikytas Radviliškio rajono meras. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Sulaikytas Radviliškio rajono meras. Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

 
 Vietos politikus Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai sulaikė pirmadienį atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.
 
 Anot STT, įtariama, kad vykdant Radviliškio miesto kultūros centro vieno iš pastatų rekonstrukciją buvo piktnaudžiaujama tarnyba siekiant turtinės naudos, t. y., neteisėtais veiksmais buvo sudarytos išskirtinės sąlygos vienai įmonei laimėti viešųjų pirkimų konkursą.
 
 Be to, vykdant pastato rekonstrukciją buvo klastojami dokumentai ir siekiama apgaule užvaldyti didelės vertės Europos Sąjungos ir savivaldybės biudžeto lėšas.
 
 Radviliškio rajono savivaldybėje ir Kultūros centre atliktos kratos bei dokumentų poėmiai.
 
 A. Čepononis yra kelių kadencijų Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, nuo 2011 m. - Radviliškio rajono savivaldybės meras, Šiaulių regiono plėtros tarybos narys, Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos narys.
 
 Nuo 2008 m. jis yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys, Radviliškio skyriaus pirmininkas.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
Priešmininis laivas „Kuršis“.KAM nuotr.
2015 Gegužės mėn. 21 d. 14:16
Baltijos jūroje nuskendusiame lėktuve rastas vieno piloto kūnas, ketvirtadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM). »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 13:09
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aiškinasi vyriškio asmenybę, kuris vienoje iš Alytaus picerijų sočiai pavalgęs, atsigėręs ir užsisakęs rūkalų, pasišalino nesusimokėjęs. »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 12:59
Medininkų žudynių byloje Lietuvos apeliacinis teismas baigė įrodymų tyrimą ir pradėjo klausyti baigiamųjų proceso dalyvių kalbų. »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 10:47
Gegužės 13 dieną, trečiadienį, Aplinkos ministerijoje Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai paėmė Visuomenės informavimo projektų valdymo skyriaus darbuotojų kompiuterius. »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 10:26
Panevėžio teismas atvertė plačiai po šalį nuskambėjusią avarijos bylą, kai girtas ilgametis kriminalistas Valerijus Salmanas Panevėžyje pėsčiųjų perėjoje mirtinai partrenkė garbaus amžiaus sutuoktinius, o kartu ėjusį jų giminaitį... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 10:23
Iš vienos didžiausių Elektrėnų savivaldybės įmonės buvo gauti pareiškimai, kad darbo metu iš užrakintų persirengimo spintelių yra vagiami darbuotojų pinigai. pinigai. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:51
Prasidėjęs sodininkystės sezonas didmiesčių gyventojus savaitgaliais ar ilgesniam laikui išgena iš namų į sodus bei sodybas. Tuo naudojasi ilgapirščiai – skaičiuojama, kad būtent vasaros laikotarpiu vagysčių iš butų bei nuosavų namų... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:41
Lietuvoje dažnai pasitaiko atvejų, kai kolekcininkai užsitraukia Temidės nemalonę ir jiems visu rūstumu tvoja Baudžiamasis kodeksas, kuris už kolekcionavimo aistrą numato nuo 4 iki 8 metų nelaisvės. Tiesa, tai būna ne pašto ženklų, o ginklų... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 12:59
  Skaudi nelaimė nutiko Ariogaloje (Raseinių r.): naktį kilęs gaisras nusinešė garbaus amžiaus senolio gyvybę, o kitame namo gale gyvenusi penkių asmenų šeima liko be pastogės. Pasak nukentėjusiųjų, viskas tiesiog akyse virto plėnimis... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 09:53
Kriminalinės policijos biuras ir Nacionalinis egzaminų centras (NEC) informuoja, kad bendradarbiaus, siekdami užkirsti kelią brandos egzaminų užduočių pardavinėjimui ir neteisėtai pagalbai. Už šiuos nusikaltimus gali tekti sėsti už grotų... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 12:54
Atšilus orams, vairuotojai vis stipriau spaudžia akseleratoriaus pedalą, viršijamas greitis, pažeidinėjamos kelių eismo taisyklės (KET), tad didėja ir avarijų keliuose skaičius. Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA ekspertai pastebi, kad pagal... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 12:45
Perpildytos daugiabučių automobilių stovėjimo aikštelės – galvos skausmas ne vienam vairuojančiam. Norėdami to išvengti žmonės vis dažniau renkasi būstą su požeminiu garažu. Senesnių, požeminių aikštelių neturinčių, daugiabučių... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 10:01
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai gavo pranešimą iš pagalbos centro, kad Šiauliuose, Spindulio gatvėje, daugiabučio namo kieme, šliaužioja nematyta gyvatė. Aplinkosaugininkai nuskubėjo, tokios... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 09:58
Pirmadienį vakare nepasisekė mažiausiai devyniems vairuotojams, važiavusiems Geležinio Vilko gatve. Tunelyje į Šeškinės pusę nušoko šulinio dangtis: į jo kraštą vairuotojai prasikirto padangas, o kai kurie ir sutrupino ratlankius. Vairuotojai... »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 14:52
Vilkaviškio rajone pasieniečiai aptiko kontrabandinių cigarečių sandėlį, kuris buvo ūkiniame sodybos pastate. Čia buvusius asmenis gaudžiusiems pasieniečiams teko panaudoti tarnybinį ginklą.  »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 13:20
Įtariama, dėl pinigų senolę nužudęs 18-metis didelių turtų nerado, tačiau gyvenimą susigadino. 17-mečiui Raseinių r., Paupio k., gyventojui gegužės 8 d. pareikštas įtarimas dėl nužudymo, teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą... »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 09:41
Sekmadienį į Marijampolės policiją kreipėsi aštuoniolikmetis, kuris pranešė, kad jo tėvo vaikai iš pirmos santuokos pavogė automobilio raktelius, o vėliau dingo ir pats automobilis „Mercedes Benz E320“.  »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 09:39
Gegužės 4-10 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai išaiškino 45 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai. Vien penktadienį - sekmadienį policijai įkliuvo 33 neblaivūs vairuotojai... »
2015 Gegužės mėn. 8 d. 14:22
Jurbarko rajone nuo motinos sugyventinio nukentėjo aštuonmetė. »
2015 Gegužės mėn. 8 d. 09:17
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai ieško eismo įvykio liudininkų, kai š. m. kovo 13 d. apie 7 val. 52 min. Vilniuje, Totorių g. 30, pilkos spalvos automobilis „Volvo XC 90“ (valstybinio numerio... »
2015 Gegužės mėn. 8 d. 09:15
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, gavę informacijos apie prekybą galbūt svetimais prekių ženklais pažymėtais rūbais, gegužės 7 d. 4 val. atliko... »
2015 Gegužės mėn. 7 d. 10:13
Balandžio 11 d. naktį Sostinės policijos pareigūnai skubėjo į Lazdynus pagal gautą iškvietimą dėl padaryto sunkaus nusikaltimo. Į pareigūnus kreipėsi septyniasdešimt trejų metų moteris, į kurios butą Architektų g. naktį pro neuždarytą... »
2015 Gegužės mėn. 7 d. 10:05
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atskleidė, kas pietinėje uostamiesčio dalyje grafiti piešiniais terliojo pastatų sienas.  »
2015 Gegužės mėn. 6 d. 09:01
Kelmės rajone, mažyčiame miestuke Lioliuose – kraupus nužudymas. Greičiausiai dėl kelių nepatikusių žodžių mirtinai uždaužytas septyniolikmetis. Įtariamas – krašto apsaugos savanoris – ne ką vyresnis už savo auką.  »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Algedas, Erdvilė, Magdalena, Magdė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar išrinkus naują Lenkijos prezidentą keisis Lietuvos - Lenkijos santykiai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-29
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
0.9178 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.4037 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
58.38   bar.
Dujos
Arrow up
2.713   MMBTU
Auksas
Arrow up
1190.1   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Serga Raulas – pilvą sopa. Felčerė nustatė opą. – Kur pateksiu po mirties, Kai mane karste išties?
– Rasi, į dangaus aukštybę, Kur palaima ir ramybė? Gal į pragaro gelmes Nuodėmės mane numes?
Onė tepalais jį trina. Ir Anupras slenkstį mina: – Ruoški sielą, kaimynėli, Į skaistyklos šaltą celę.
Svarsto Raulas visą naktį, Kur jam po mirties nukakti. Ir nusprendžia pagaliau: – Nuo pagundų – kuo toliau.