Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Per avariją kelyje Marijampolė-Kalvarija automobiliai virto metalo laužu

2012 Lapkričio mėn. 5 d. 18:43

Per avariją kelyje Marijampolė-Kalvarija automobiliai virto metalo laužu

Pirmadienį, 13 val. 52 min., Kalvarijos sav. kelyje Marijampolė-Kalvarija įvyko avarija. Pirminiais duomenimis, Kalvarijos link važiavęs automobilis „Volkswagen Sharan“ suko į kairėje esantį šalutinį kelią ir nepraleido iš priekio atvažiuojančio „Audi 100“. „Audi“ automobilio vairuotojas, vengdamas susidūrimo, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Automobilis kliudė „Volkswagen Sharan“ ir kaktomuša susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu „Renault Espace“.

Policijos nuotr.

Policijos nuotr.

Per avariją sužeisti 3 vyrai ir viena moteris, kurie pristatyti i Marijampolės ligoninę. Tai Kalvarijoje gyvenantys A. V. gimęs 1991 m.  ir P. V. gimęs 1989 m. bei Vilkaviškio raj. Piliakalnių kaime gyvenantys sutuoktiniai V. P. gim. 1961 m. ir Z. P. gimusi 1959 m. Sužeistųjų būklė sunki.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
2015 Balandžio mėn. 17 d. 08:54
Kauno „daktarų“ nusikalstamai grupuotei priskiriamas Kęstutis Martuzevičius bus parsiųstas į Lietuvą. K.Martuzevičiui Europos Žmogaus Teisių Teisme nepavyko sustabdyti ekstradicijos iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą, praneša BBC. BBC. »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 12:35
Vidaus reikalų ministerijos Informatikos ir ryšių departamento direktoriaus pavaduotojui Gintarui Čiurlioniui gresia atleidimas, nes jis neblaivus buvo darbe, ketvirtadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.  »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 12:26
Spaudos konferencijoje pateiktos paskutinės žinios apie vakar prie prezidentūros vykusią dramą. Paaiškėjo, kad užpuolikas yra psichiškai nestabilus žmogus. "Tai tipiškai nestabilus žmogus, kuris yra ne kartą gydęsis nuo tam tikrų ligų... »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 09:33
Vilniaus policija į areštinę uždarė 32 metų vyrą, kuris trečiadienį grasino susisprogdinti prie Prezidentūros. Jo turėtame lagamine sprogmenų nerasta, jame buvo tušti buteliai. Daugiau informacijos policija ketina pateikti ketvirtadienį... »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 09:29
Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – Šiaulių AVMI) specialistai kartu su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdybos tyrėjais vienoje Šiaulių įmonių, tirdami Pasitikėjimo telefonu gautą... »
2015 Balandžio mėn. 13 d. 13:11
Penktadienį, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pajėgos vykdė reidą, skirtą vairuotojų blaivumui, transporto priemonių registracijos, valstybinės techninės apžiūros ir transporto priemonių savininkų bei valdytojų civilinės... »
2015 Balandžio mėn. 13 d. 13:03
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Plungės rajono agentūra savaitgali vykdė akcija „Tvora“. Buvo patikrintas Alantos upelis ir jo tvenkiniai, Varduvos ir Salantos upes. Nustatyti trys pažeidėjai.  »
2015 Balandžio mėn. 13 d. 12:57
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Panevėžio apygardos valdyba baigė ikiteisminį tyrimą dėl Klaipėdos bendrovės direktoriaus, kuris apgaule ketino gauti daugiau nei 1 mln. Lt (290 tūkst. eurų) subsidijų, skirtų darbo vietų neįgaliesiems... »
2015 Balandžio mėn. 10 d. 13:29
Penktadienį, Vilniaus miesto apylinkės teisme H.J. (g. 1938) buvo paskelbtas nuosprendis už žmogaus sveikatai pavojingos medžiagos – denatūruoto etilo alkoholio skiedinių laikymą ir platinimą.Teismas moterį pripažino kalta ir įpareigojo... »
2015 Balandžio mėn. 10 d. 12:28
Bronius Jablonskas, Žinios.lt Penktadienį Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį žmogų nužudžiusiems ir nužudytojo veidą deginusiems broliams. Vilniaus rajono gyventojai pripažino kaltę, todėl prokuroras broliams prašė skirti dešimties... »
2015 Balandžio mėn. 10 d. 10:55
Buvęs Valstybės saugumo departamento pareigūnas (VSD), o pastaruoju metu – advokatas Arūnas Paukštė pasirinko tragišką lemtį. Vilniuje gyvenęs vyras ankstų penktadienio rytą rastas nusišovęs, - praneša portalas Lrytas.lt. Advokato kūnas... »
2015 Balandžio mėn. 10 d. 08:52
Ketvirtadienį, apie 16 val. 45 min. Mažeikių rajone, Sūdintų kaime, automobilis „Suzuki Swift“ vairuojamas vyro (gimusio 1949 m.), nesaugiai apsisukinėdamas ir važiuodamas atbuline eiga nuvažiavo nuo kelio į griovį ir apsivertė. »
2015 Balandžio mėn. 9 d. 14:13
Ketvirtadienį, 12.31 val. iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas, kad Kaune, Partizanų g., atviroje vietovėje, iš šaunamojo ginklo į koją sužalotas vyriškis (gimęs 1968 m.). Netoliese automobiliu partrenktas kitas vyras (gimęs 1979... »
2015 Balandžio mėn. 9 d. 09:28
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė daugiaepizodinę... »
2015 Balandžio mėn. 8 d. 13:06
Nuogas koleges paveiksle nutapęs Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto dailės profesorius apskųstas Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai, ji pradėjo tyrimą dėl seksualinio priekabiavimo.Skunde nurodoma, kad profesorius tris savo pavaldines... »
2015 Balandžio mėn. 8 d. 10:26
Iš Lietuvos vykusiame lenkų automobilyje pasieniečiai aptiko nelegalą, įtariama, iš Šri Lankos. Jis mašinoje gulėjo ant galinės sėdynės. sėdynės. »
2015 Balandžio mėn. 8 d. 09:25
Siekiant užkirsti nelegaliai gabenamų akcizais apmokestinamų prekių patekimui ir apyvartai vidaus rinkoje, Lietuvos muitinė taiko sustiprintas kontrolės priemones Lietuvos ir Latvijos pasienyje, kai yra sutelktos tiek kriminalinės žvalgybos, tiek... »
2015 Balandžio mėn. 8 d. 09:16
Antradienio naktį Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams darbo netrūko. Apie 1 valandą nakties Pakruojo rajono policijos patruliai, kontroliavę eismą kelyje Rimšoniai-Klovainiai-Rozalimas, stabdė automobilį VW GOLF... »
2015 Balandžio mėn. 7 d. 14:46
Pirmadienį, 15 val. 15 min. Raseinių rajone, Ariogaloje, Vytauto g., vyras (gimęs 1978 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus, 1,53 prom. alkoholio, transporto priemonė neapdrausta privalomuoju... »
2015 Balandžio mėn. 7 d. 14:29
Kalvarijos pasieniečiai sulaikė italą, kuris į Lietuvą atvarė Prancūzijoje pavogtą automobilį „Citroen Berlingo“. Ant jo buvo kitai mašinai išduoti numeriai. Teismas italą leido suimti 10 parų. Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos... »
(Fotodiena.lt)
2015 Balandžio mėn. 2 d. 14:32
Vilniaus viešosios tvarkos pareigūnai per dvi savaites jau surašė 33 protokolus dėl žolės, šakų, lapų ar kitų žaliųjų atliekų deginimo. Degintojams gresia baudos iki 579 eurų. eurų. »
(Fotodiena.lt)
2015 Balandžio mėn. 2 d. 12:12
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl automobilių „Subaru“ prekyba užsiimančio jurbarkiečio veiklos, kuris per keletą mėnesių galėjo gauti ne mažiau kaip 200 tūkstančių... »
(Fotodiena.lt)
2015 Balandžio mėn. 2 d. 10:53
Bendros operacijos metu Panevėžyje Lietuvos pasieniečiai ir Švedijos policininkai sulaikė šio miesto gyventoją, minėtoje Skandinavijos šalyje, įtariama, vogusį iš gyvenamųjų patalpų. »
Policija (Fotodiena.lt|)
2015 Balandžio mėn. 2 d. 10:42
Neblaivus avarijoje tris žmones pražudęs Utenos rajono gyventojas Mantas Šironas negali būti nuteistas už nužudymą, ketvirtadienį paskelbė Lietuvos apeliacinis teismas. »
Renatas Požėla (Fotodiena.lt)
2015 Balandžio mėn. 1 d. 12:18
Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovai domėjosi, ką apie šiandieninius saugumo iššūkius ir pasieniečių darbą mano Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Renatas Požėla. Požėla. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Apolonijus, Eitvilas, Girmantė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ką manote apie pavasario orus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-18
Valiutos_usd
USD     0.9336 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.391 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
57.73   bar.
Dujos
Arrow down
2.641   MMBTU
Auksas
Arrow up
1203.3   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Kas nedirba – tas neklysta, – Raulas tvirtinti išdrįsta. – Jų net reitingai aukšti – Lyg mėnulis pilnaty.
– Reitingus už darbus kelia, – Prieštarauja jam Dirvelė. – Žmogų puošia jo darbai. Visa kita – nelabai.
– Reitingai labiausiai kyla Tų, kurie prie „lovio“ šyla. – Raulas puola. – Prie kalbų, Aišku, reikia pinigų.
Onei irgi baisiai knieti Savo išmintį išlieti: – Raulai, tu tikrai teisus, Nors ir stebini visus.