Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Norvegijoje lietuvio vairuojamas sunkvežimis nusirito nuo skardžio

2012 Balandžio mėn. 3 d. 09:50

Norvegijoje lietuvio vairuojamas sunkvežimis nusirito nuo skardžio

SXC nuotr.

SXC nuotr.

Norvegijos policija pranešė, kad lietuvio vairuojamas sunkvežimis nukrito nuo snieguoto skardžio ir kartu nusitempė jį į kalną tempusią avarinę mašiną. Vairuotojas atsipirko kaulų lūžiais, skelbia naujienų agentūra AP.


Policijos atstovas pirmadienį sakė, kad lietuvio vairuojamas sunkvežimis buvo su netinkamomis padangomis ir avarinė mašina jį tempė į viršų vingiuotu kalnų keliu už maždaug 700 kilometrų į šiaurę nuo Oslo. Sekmadienį sunkvežimis nuslydo nuo kelio ir stačiu kalno šlaitu nusirito apie 60 metrų.

Sunkvežimis kartu nusitempė ir avarinę mašiną, kurios vairuotojas suspėjo iššokti laukan. Lietuvis iš sunkvežimio išlipti nespėjo. Jis buvo nugabentas į ligoninę, kurios atstovai informavo, kad vairuotojo būklė stabili. Jam lūžo keli kaulai.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
Priešmininis laivas „Kuršis“.KAM nuotr.
2015 Gegužės mėn. 21 d. 14:16
Baltijos jūroje nuskendusiame lėktuve rastas vieno piloto kūnas, ketvirtadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM). »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 13:09
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aiškinasi vyriškio asmenybę, kuris vienoje iš Alytaus picerijų sočiai pavalgęs, atsigėręs ir užsisakęs rūkalų, pasišalino nesusimokėjęs. »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 12:59
Medininkų žudynių byloje Lietuvos apeliacinis teismas baigė įrodymų tyrimą ir pradėjo klausyti baigiamųjų proceso dalyvių kalbų. »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 10:47
Gegužės 13 dieną, trečiadienį, Aplinkos ministerijoje Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai paėmė Visuomenės informavimo projektų valdymo skyriaus darbuotojų kompiuterius. »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 10:26
Panevėžio teismas atvertė plačiai po šalį nuskambėjusią avarijos bylą, kai girtas ilgametis kriminalistas Valerijus Salmanas Panevėžyje pėsčiųjų perėjoje mirtinai partrenkė garbaus amžiaus sutuoktinius, o kartu ėjusį jų giminaitį... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 10:23
Iš vienos didžiausių Elektrėnų savivaldybės įmonės buvo gauti pareiškimai, kad darbo metu iš užrakintų persirengimo spintelių yra vagiami darbuotojų pinigai. pinigai. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:51
Prasidėjęs sodininkystės sezonas didmiesčių gyventojus savaitgaliais ar ilgesniam laikui išgena iš namų į sodus bei sodybas. Tuo naudojasi ilgapirščiai – skaičiuojama, kad būtent vasaros laikotarpiu vagysčių iš butų bei nuosavų namų... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:41
Lietuvoje dažnai pasitaiko atvejų, kai kolekcininkai užsitraukia Temidės nemalonę ir jiems visu rūstumu tvoja Baudžiamasis kodeksas, kuris už kolekcionavimo aistrą numato nuo 4 iki 8 metų nelaisvės. Tiesa, tai būna ne pašto ženklų, o ginklų... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 12:59
  Skaudi nelaimė nutiko Ariogaloje (Raseinių r.): naktį kilęs gaisras nusinešė garbaus amžiaus senolio gyvybę, o kitame namo gale gyvenusi penkių asmenų šeima liko be pastogės. Pasak nukentėjusiųjų, viskas tiesiog akyse virto plėnimis... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 09:53
Kriminalinės policijos biuras ir Nacionalinis egzaminų centras (NEC) informuoja, kad bendradarbiaus, siekdami užkirsti kelią brandos egzaminų užduočių pardavinėjimui ir neteisėtai pagalbai. Už šiuos nusikaltimus gali tekti sėsti už grotų... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 12:54
Atšilus orams, vairuotojai vis stipriau spaudžia akseleratoriaus pedalą, viršijamas greitis, pažeidinėjamos kelių eismo taisyklės (KET), tad didėja ir avarijų keliuose skaičius. Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA ekspertai pastebi, kad pagal... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 12:45
Perpildytos daugiabučių automobilių stovėjimo aikštelės – galvos skausmas ne vienam vairuojančiam. Norėdami to išvengti žmonės vis dažniau renkasi būstą su požeminiu garažu. Senesnių, požeminių aikštelių neturinčių, daugiabučių... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 10:01
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai gavo pranešimą iš pagalbos centro, kad Šiauliuose, Spindulio gatvėje, daugiabučio namo kieme, šliaužioja nematyta gyvatė. Aplinkosaugininkai nuskubėjo, tokios... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 09:58
Pirmadienį vakare nepasisekė mažiausiai devyniems vairuotojams, važiavusiems Geležinio Vilko gatve. Tunelyje į Šeškinės pusę nušoko šulinio dangtis: į jo kraštą vairuotojai prasikirto padangas, o kai kurie ir sutrupino ratlankius. Vairuotojai... »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 14:52
Vilkaviškio rajone pasieniečiai aptiko kontrabandinių cigarečių sandėlį, kuris buvo ūkiniame sodybos pastate. Čia buvusius asmenis gaudžiusiems pasieniečiams teko panaudoti tarnybinį ginklą.  »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 13:20
Įtariama, dėl pinigų senolę nužudęs 18-metis didelių turtų nerado, tačiau gyvenimą susigadino. 17-mečiui Raseinių r., Paupio k., gyventojui gegužės 8 d. pareikštas įtarimas dėl nužudymo, teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą... »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 09:41
Sekmadienį į Marijampolės policiją kreipėsi aštuoniolikmetis, kuris pranešė, kad jo tėvo vaikai iš pirmos santuokos pavogė automobilio raktelius, o vėliau dingo ir pats automobilis „Mercedes Benz E320“.  »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 09:39
Gegužės 4-10 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai išaiškino 45 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai. Vien penktadienį - sekmadienį policijai įkliuvo 33 neblaivūs vairuotojai... »
2015 Gegužės mėn. 8 d. 14:22
Jurbarko rajone nuo motinos sugyventinio nukentėjo aštuonmetė. »
2015 Gegužės mėn. 8 d. 09:17
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai ieško eismo įvykio liudininkų, kai š. m. kovo 13 d. apie 7 val. 52 min. Vilniuje, Totorių g. 30, pilkos spalvos automobilis „Volvo XC 90“ (valstybinio numerio... »
2015 Gegužės mėn. 8 d. 09:15
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, gavę informacijos apie prekybą galbūt svetimais prekių ženklais pažymėtais rūbais, gegužės 7 d. 4 val. atliko... »
2015 Gegužės mėn. 7 d. 10:13
Balandžio 11 d. naktį Sostinės policijos pareigūnai skubėjo į Lazdynus pagal gautą iškvietimą dėl padaryto sunkaus nusikaltimo. Į pareigūnus kreipėsi septyniasdešimt trejų metų moteris, į kurios butą Architektų g. naktį pro neuždarytą... »
2015 Gegužės mėn. 7 d. 10:05
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atskleidė, kas pietinėje uostamiesčio dalyje grafiti piešiniais terliojo pastatų sienas.  »
2015 Gegužės mėn. 6 d. 09:01
Kelmės rajone, mažyčiame miestuke Lioliuose – kraupus nužudymas. Greičiausiai dėl kelių nepatikusių žodžių mirtinai uždaužytas septyniolikmetis. Įtariamas – krašto apsaugos savanoris – ne ką vyresnis už savo auką.  »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Almanta, Almantas, Bedas, Danutė, Urbonas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pasitikite Lietuvos tarnybų gebėjimu vykdyti gelbėjimo operacijas?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-25
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
0.8957 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.401 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
59.8   bar.
Dujos
Arrow down
2.874   MMBTU
Auksas   1204   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Pasidairęs po Eladą, Grįžta į gimtinę Tadas: Jam ten buvo nejauku Nuo patyčių ir juokų.
– Kas tave, Taduk, užgavo? – Klausia Onė draugą savo. – Pasityčiot užgauliai Moka turčiai ir kvailiai.
– Man, Onute, vienas graikas Sako: „Jums streikuoti laikas, Nes jūsiškės pensijytės – Lyg akvariumo žuvytės.“
Ir Anupras rodo protą: – Gal pasiųskime jam notą, Kad nekurtų jis patyčių Iš lietuvių pensijyčių.