Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Norvegijoje lietuvio vairuojamas sunkvežimis nusirito nuo skardžio

2012 Balandžio mėn. 3 d. 09:50

Norvegijoje lietuvio vairuojamas sunkvežimis nusirito nuo skardžio

SXC nuotr.

SXC nuotr.

Norvegijos policija pranešė, kad lietuvio vairuojamas sunkvežimis nukrito nuo snieguoto skardžio ir kartu nusitempė jį į kalną tempusią avarinę mašiną. Vairuotojas atsipirko kaulų lūžiais, skelbia naujienų agentūra AP.


Policijos atstovas pirmadienį sakė, kad lietuvio vairuojamas sunkvežimis buvo su netinkamomis padangomis ir avarinė mašina jį tempė į viršų vingiuotu kalnų keliu už maždaug 700 kilometrų į šiaurę nuo Oslo. Sekmadienį sunkvežimis nuslydo nuo kelio ir stačiu kalno šlaitu nusirito apie 60 metrų.

Sunkvežimis kartu nusitempė ir avarinę mašiną, kurios vairuotojas suspėjo iššokti laukan. Lietuvis iš sunkvežimio išlipti nespėjo. Jis buvo nugabentas į ligoninę, kurios atstovai informavo, kad vairuotojo būklė stabili. Jam lūžo keli kaulai.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
2015 Balandžio mėn. 28 d. 12:56
Balandžio 27-ą dieną Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) pakartotinai kreipėsi į prokuratūrą dėl internetinės televizijos KARTINA.TV paslaugas platinančių asmenų galimai vykdomos nusikalstamos veikos, rašoma LRTK pranešime spaudai.  »
2015 Balandžio mėn. 28 d. 12:24
Vasario 17 d. 19.49 val. Kauno r., kelio Kaunas–Vandžiogala 30-ame km, vyriškis sustabdė Latvijos piliečio vairuojamą automobilį „Mercedes Benz Sprinter“. Automobiliui sustojus prie vairuotojo pribėgo dar keli asmenys, kurie jį ištraukė... »
2015 Balandžio mėn. 28 d. 08:47
Sekmadienį Medininkų kelio poste sulaikyta vienos Europos Sąjungos šalies ambasados diplomatiniame automobilyje gabenta cigarečių kontrabanda, pranešė Vilniaus teritorinė muitinė.  »
2015 Balandžio mėn. 28 d. 08:42
Trūksta pinigų? Svarbu geras verslo planas ir jų bus. Smiltynėje, pakeliui į Lietuvos jūrų muziejų, apsukruolis stabdo automobilius nelietuviškais numeriais ir renka po tris eurus už patekimą į muziejaus teritoriją. Tik viena bėda – iš tiesų... »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 15:06
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai išaiškino 38 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai. Vien penktadienį - sekmadienį policijai įkliuvo 25 neblaivūs vairuotojai.  »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 13:15
Kauno apygardos teismas pirmadienį kaltu pripažino verslininką Arvydą Stašaitį ir Stasį Pilvelį, kurie kaltinti iššvaistę 14 mln. litų (4 mln. eurų) paramos neįgaliesiems.  »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 13:11
Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Švenčionių užkardos pasieniečiai ties Švenčionių rajono Gelednės kaimu aptiko kelių asmenų pėdsakus, per valstybės sieną vedančius iš Baltarusijos į Lietuvą... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 10:12
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus aps. rajone šį savaitgalį tikrins ar vairuotojai blaivūs, ar nevairuoja... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:29
2011-2014 metais užregistruoti 188 atvejai, kuomet automobilių vairuotojai partrenkė motociklininkus ir 237 atvejai, kai avariją sukėlė motociklininkai, praneša ne gyvybės draudimo bendrovė BTA. Dažniausiai į avarijas papuolantys dviračių... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:26
Penktadienį, nuo pat ankstyvo ryto, Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai vykdė policines prevencines priemones, kurių metu kontroliavo ar vairuotojai užsisega saugos diržus, ar naudoja vežti vaikams... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:40
Iš tarnybos išmestas kontrabandininkus konsultavęs ir už tai kolegų pričiuptas Lazdijų rinktinės pasienietis. Jam teismas dar skyrė pusketvirto tūkstančio eurų baudą.  »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:37
Lietuvos pasieniečių ir Anglijos teisėsaugininkų surengtos ilgalaikės tarptautinės operacijos metu išaiškintas kontrabandinių cigarečių gabentojų ir šio nusikalstamo verslo organizatorių tinklas.  »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 09:09
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariate balandžio 21 d. apie 10 val. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Šalčininkų mieste ant J. Sniadeckio g. 21 numerio namo sienos, ant Nepriklausomybės... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 08:43
Lietuvoje pristačius tyrimą apie tai, koks Lietuvos vyrų požiūris į smurtą prieš moteris, paaiškėjo, kad nemaža dalis Lietuvos visuomenės mano, kad agresyvus elgesys yra neatsiejama vyriškumo dalis, „Žinių radijui“ sakė lygių galimybių... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 08:38
Ketvirtadienį Vilniaus apylinkės teisme nepasirodė skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas, kuris teisiamas dėl nepaklusnumo pareigūnams. Teismo posėdis nukeltas į gegužės pradžią, o pareigūnams į jį nurodyta atvesdinti E. Dragūną.  »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 12:21
Sugyventinės Samantos Rakauskaitės nužudymu įtariamam Šarūnui Žemaičiui pareikšti dar vieni įtarimai, patvirtino Šiaulių apygardos prokuratūra. Manoma, kad jis galėjo prisidėti prie prieš dvejus metus įvykdyto ir iki šiol neištirto... »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 09:12
Sprendžiant smurto artimoje aplinkoje problemą ypatingas vaidmuo tenka savivaldybėms, nes be aktyvios savivaldybių veiklos, problemos pastebėjimo pačioje ankstyviausioje stadijoje ir reagavimo į ją nebus galima pasiekti gerų rezultatų. »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 08:24
Balandžio 13-19 dienomis Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai nustatė 34 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai.  »
2015 Balandžio mėn. 22 d. 08:22
Netikėtas radinys statybvietėje į Vilniaus senamiestį sutraukė specialiasias tarnybas. Pareigūnams buvo pranešta, kad atliekant signalizacijos įvedimo darbus atptikta šovinių. šovinių. »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 13:21
Jau netrukus triukšmauti savo namuose gali būti gerokai brangiau negu iki šiol. šiol. »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 12:18
Garsiausi nuteisti ir į kalėjimus pasodinti Lietuvos nusikaltėliai neatsisako viešo gyvenimo. Pavyzdžiui, nepriklausomybės pradžioje Kauną šiurpinęs, o dabar iki gyvos galvos nuteistas Henrikas Daktaras kas kelias dienas socialiniuose tinkluose... »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 08:09
Nauja telefoninių sukčių pasakaitė patikliems senjorams: neva šie parduotuvėje sumokėjo padirbtais eurais ir dabar policija jų namuose turi patikrinti visus turimus pinigus. Viena patikli klaipėdietė prarado visą pensiją, o kiti apsukrūs... »
2015 Balandžio mėn. 21 d. 08:06
Pirmadienį naktį gausios policijos pareigūnų pajėgos atsiųstos į Saulėtekio al. 12 numeriu pažymėtą bendrabutį. Pranešta, kad jame įvyko kruvinas konfliktas, per kurį nukentėjo peiliu sužeistas vienas studentas. Greitosios pagalbos medikai... »
2015 Balandžio mėn. 20 d. 09:27
Pirmadienio rytą, policijos pareigūnai pranešė, kad ligoninėje mirė Vilniuje, Konstitucijos prospekte, savaitgalį įvykusio eismo įvykio metu sužalotas 20-metis. Šio jaunuolio budeliu tapo, kaip įtariama, nuo žolės apsvaigęs ir teisės vairuoti... »
2015 Balandžio mėn. 20 d. 09:20
Nusikaltėliai darosi vis gudresni, tad žmonės stengiasi būti budrūs ir kaip įmanoma labiau saugoti savo turtą. Visgi, policijos duomenimis, plėšimų skaičius Lietuvoje auga. Per pirmus tris šių metų mėnesius Lietuvoje užregistruota 12,5... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Rimgailas, Rimgailė, Valerija, Vygantas, Vitalius

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate politikų pažadus didinti minimalią algą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-28
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.924 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
1.3963 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
56.18   bar.
Dujos
Arrow down
2.496   MMBTU
Auksas
Arrow down
1200.2   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nors pavasariai ankstyvi, Nebeaidi pempių „gyvi“. Ir padangių vyturėlis – Tarsi praeities šešėlis.
Vakar Onė matė gandrą, Tą, kur vis į pievas skrenda. Vyturėlį išperėtą Jis prarys tarsi kotletą.
Sraigėms irgi liūdna daros – Joms miesčionys skelbia karą: Susirinks, susipakuos Ir į užsienius parduos.
– Tu, Onut, nenusiminki, – Tai Dirvelė žmonai linki, – Pašiliuos paliks... Tikrai... Pensininkai ir gandrai.