Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Lietuvos draudimas: vakarykštė audra talžė namus, stogus ir kaminus

2012 Kovo mėn. 20 d. 13:01

Lietuvos draudimas: vakarykštė audra talžė namus, stogus ir kaminus

Didžiausios šalies draudikės „Lietuvos draudimo“ Žalų centras šiandien per 3 valandas registravo tiek pranešimų apie sugadintą, nukentėjusį turtą, kiek paprastai sulaukia per visą dieną. Draudikus užplūdo skambučiai dėl vakar vakaro ir šiandien ryto nuostolių gyventojų turtui ir automobiliams. Stiprūs vėjo gūsiai vakar ne tik pažėrė paskutinio sniego, bet ir talžė namus, stogus, kaminus, kitą turtą.

Fotodiena/Audriaus Bagdono nuotr.

Fotodiena/Audriaus Bagdono nuotr.

Taip pat bendrovė praneša, kad rytinėje ir centrinėje šalies dalyje netikėtai ėmus snigti bei esant stipriam vėjui, o temperatūrai nukritus žemiau nulio, savo galimybių neįvertinę vairuotojai slidinėjo keliuose ir gatvėse. Dažniausia avarijų priežastis – dėl slidaus kelio nesuvaldytas automobilis, techninės avarijos, nuostoliai – iki 1500 litų.

„Apie turto žalas pranešama iš visos Lietuvos: dažniausiai vėjo neatlaikė šiferiniai stogai, kentėjo išorinė namo apdaila iš plastikinių dailylenčių, sulaukėme pranešimų apie išverstus kaminus, kai kur vėjas nuplėšė bitumines čerpes. Vidutinis šių įvykių nuostolis – 1000 litų, bet jų gausa – tris kartus didesnė nei įprastą dieną“ , - sako Gytis Matiukas, AB „Lietuvos draudimas“ Kompleksinių žalų direktorius.

Šių metų žiema (sausio – kovo mėnesiai) palyginti su 2011 metų šaltuoju sezonu „Lietuvos draudimo“ klientams buvo sėkmingesnė, užfiksuota mažiau žalų tiek turtui, tiek transportui.

„Žiemos, ledo ir sniego nebuvo iki pat sausio vidurio, todėl vairuotojams pavyko išvengti nelaimių, taip pat mažiau kentėjo turtas. Tačiau vasario mėnesį kelioms savaitėms užslinkus speigui, turto žalų skaičius išaugo beveik perpus. Tąkart sulaukėme apie 1500 pranešimų apie sugadintą turtą -  užšalusius ir sprogusius vamzdžius, šildymų sistemų gedimus, gaisrus“, - komentuoja G. Matiukas.

„Lietuvos draudimas“ praėjusių metų rudenį įvedė naują klientų aptarnavimo standartą „Pažadas“ ir apie 40 proc. visų žalų sureguliuoja bei dėl išmokos dydžio su klientu susitaria jau pirmojo telefoninio pokalbio metu. 2011 m. bendrovė savo klientams iš viso atlygino nuostolių už 198 mln. litų.

„Lietuvos draudimas“ yra šalies ne gyvybės draudimo rinkos lyderis, aptarnaujantis beveik 1 mln. gyventojų. „Lietuvos draudimas“ priklauso vienai didžiausių draudimo grupių RSA, teikiančiai draudimo paslaugas 140 šalių ir aptarnaujančiai apie 20 mln. klientų visame pasaulyje.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
2015 Gegužės mėn. 6 d. 09:01
Kelmės rajone, mažyčiame miestuke Lioliuose – kraupus nužudymas. Greičiausiai dėl kelių nepatikusių žodžių mirtinai uždaužytas septyniolikmetis. Įtariamas – krašto apsaugos savanoris – ne ką vyresnis už savo auką.  »
2015 Gegužės mėn. 6 d. 08:37
Visoje Europoje didėjant padirbtų eurų skaičiui Lietuvoje pristatytas naujas sunkiai suklastojamas 20 eurų nominalo banknotas. Pasak centrinio banko, jei anksčiau sukčiai mielai padirbinėdavo 50 euro nominalo banknotus, tai dabar populiariausiomis... »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 12:58
Pirmadienį Kelmės rajone esančiame Liolių miestelyje nužudytas septyniolikmetis.  »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 09:43
Neseniai išteisinamuosius nuosprendžius išgirdo dvi dėl savo vaikų žūties kaltintos moterys. Plungės rajono, Nausodžio seniūnijos Mažiavų kaimo gyventoja Irma Burvienė (44 m.) buvo kaltinama pasikėsinusi nužudyti ar nužudžiusi savo naujagimį... »
2015 Gegužės mėn. 5 d. 09:38
Panevėžio miesto apylinkės teismas pirmadienį trims mėnesiams leido suimti moterį, kuri įtariama pasmaugusi savo vyrą. I.I. įtariama tuo, kad ji savaitgalį, būdama apsvaigusi nuo alkoholio, diržu pasmaugė savo vyrą. vyrą. »
2015 Gegužės mėn. 4 d. 13:41
Gegužės 2 dieną Lietuvos kelių policijos tarnyba talkino Vilniaus ir Kauno apskrityse dirbantiems policijos pareigūnams. Pareigūnai patruliavo ir su motociklais, ir specialiomis spalvomis nedažytais ir policijos skiriamaisiais ženklais nepažymėtais... »
2015 Gegužės mėn. 4 d. 13:21
Sekmadienį neblaivaus vairuotojo sukeltoje avarijoje Panevėžio rajone ties Puodžialaukės kaimu sužeisti penki žmonės.  »
2015 Gegužės mėn. 4 d. 13:15
Lietuvoje sulaikytas dar vienas šnipinėjimu įtartas užsienio valstybės pilietis. Turimais duomenimis, sulaikytasis N. F. yra 1977 m. gimęs Rusijos Federacijos pilietis, etatinis Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FSB) darbuotojas.  »
2015 Balandžio mėn. 30 d. 09:09
Šį ilgąjį šventinį savaitgalį Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus apskr. rajone tikrins vairuotojų blaivumą... »
2015 Balandžio mėn. 30 d. 09:06
Korupcija kaltinamas Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis trims mėnesiams nušalintas nuo pareigų.  »
2015 Balandžio mėn. 30 d. 09:03
Balandžio 28 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Vilniaus miesto šeštojo policijos komisariato pareigūnais sulaikė ir į areštinę uždarė asmenį... »
2015 Balandžio mėn. 29 d. 13:09
Vidaus reikalų ministerija ragina gyventojus teikti siūlymus, kaip būtų galima gerinti bendruomenių, suburtų teritorijų saugumui užtikrinti ir saugiai kaimynystei įgyvendinti, veiklą. »
2015 Balandžio mėn. 29 d. 08:41
Nors ir laikraščiuose rašoma, ir per televiziją rodomi reportažai apie telefoninius sukčius, tačiau jų nemažėja, nes lengvatikių, atiduodančių sunkiai uždirbtus pinigus, vis dar atsiranda.  »
2015 Balandžio mėn. 29 d. 08:32
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK ONTV) pareigūnai atskleidė 2015 m. kovo mėn. pradžioje Palangoje įvykdytą nusikaltimą, kurio metu buvo sunkiai sužalotas... »
2015 Balandžio mėn. 28 d. 12:56
Balandžio 27-ą dieną Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) pakartotinai kreipėsi į prokuratūrą dėl internetinės televizijos KARTINA.TV paslaugas platinančių asmenų galimai vykdomos nusikalstamos veikos, rašoma LRTK pranešime spaudai.  »
2015 Balandžio mėn. 28 d. 12:24
Vasario 17 d. 19.49 val. Kauno r., kelio Kaunas–Vandžiogala 30-ame km, vyriškis sustabdė Latvijos piliečio vairuojamą automobilį „Mercedes Benz Sprinter“. Automobiliui sustojus prie vairuotojo pribėgo dar keli asmenys, kurie jį ištraukė... »
2015 Balandžio mėn. 28 d. 08:47
Sekmadienį Medininkų kelio poste sulaikyta vienos Europos Sąjungos šalies ambasados diplomatiniame automobilyje gabenta cigarečių kontrabanda, pranešė Vilniaus teritorinė muitinė.  »
2015 Balandžio mėn. 28 d. 08:42
Trūksta pinigų? Svarbu geras verslo planas ir jų bus. Smiltynėje, pakeliui į Lietuvos jūrų muziejų, apsukruolis stabdo automobilius nelietuviškais numeriais ir renka po tris eurus už patekimą į muziejaus teritoriją. Tik viena bėda – iš tiesų... »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 15:06
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai išaiškino 38 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai. Vien penktadienį - sekmadienį policijai įkliuvo 25 neblaivūs vairuotojai.  »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 13:15
Kauno apygardos teismas pirmadienį kaltu pripažino verslininką Arvydą Stašaitį ir Stasį Pilvelį, kurie kaltinti iššvaistę 14 mln. litų (4 mln. eurų) paramos neįgaliesiems.  »
2015 Balandžio mėn. 27 d. 13:11
Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Švenčionių užkardos pasieniečiai ties Švenčionių rajono Gelednės kaimu aptiko kelių asmenų pėdsakus, per valstybės sieną vedančius iš Baltarusijos į Lietuvą... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 10:12
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus aps. rajone šį savaitgalį tikrins ar vairuotojai blaivūs, ar nevairuoja... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:29
2011-2014 metais užregistruoti 188 atvejai, kuomet automobilių vairuotojai partrenkė motociklininkus ir 237 atvejai, kai avariją sukėlė motociklininkai, praneša ne gyvybės draudimo bendrovė BTA. Dažniausiai į avarijas papuolantys dviračių... »
2015 Balandžio mėn. 24 d. 09:26
Penktadienį, nuo pat ankstyvo ryto, Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai vykdė policines prevencines priemones, kurių metu kontroliavo ar vairuotojai užsisega saugos diržus, ar naudoja vežti vaikams... »
2015 Balandžio mėn. 23 d. 12:40
Iš tarnybos išmestas kontrabandininkus konsultavęs ir už tai kolegų pričiuptas Lazdijų rinktinės pasienietis. Jam teismas dar skyrė pusketvirto tūkstančio eurų baudą.  »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Benedikta, Eidmantė, Liucijus, Minvydas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate plastikinių maišelių apmokestinimo idėjai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-06
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
0.8995 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
1.3605 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
61.38   bar.
Dujos
Arrow up
2.781   MMBTU
Auksas
Arrow up
1195.8   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Onės piniginėj – vėjai Ir kairėn, ir dešinėn. Tad prisėjo ridikėlių „Faraono“ ir „Karmen“.
Juos ravėjo, tręšė, laistė. Ir ne ežią – du arus. O paskui linksmai svajojo Juos iškeisti į eurus.
Stovi turguje Onutė Pasipuošusi, rimta. „Ekologiški! – parašė, – Nemeluoju niekada!“
Tik staiga prieš ją išdygo Uniforma, guzikai. – Ekologiški? – paklausė, – Rodyk popierius! O tai...