Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Lietuvos draudimas: vakarykštė audra talžė namus, stogus ir kaminus

2012 Kovo mėn. 20 d. 13:01

Lietuvos draudimas: vakarykštė audra talžė namus, stogus ir kaminus

Didžiausios šalies draudikės „Lietuvos draudimo“ Žalų centras šiandien per 3 valandas registravo tiek pranešimų apie sugadintą, nukentėjusį turtą, kiek paprastai sulaukia per visą dieną. Draudikus užplūdo skambučiai dėl vakar vakaro ir šiandien ryto nuostolių gyventojų turtui ir automobiliams. Stiprūs vėjo gūsiai vakar ne tik pažėrė paskutinio sniego, bet ir talžė namus, stogus, kaminus, kitą turtą.

Fotodiena/Audriaus Bagdono nuotr.

Fotodiena/Audriaus Bagdono nuotr.

Taip pat bendrovė praneša, kad rytinėje ir centrinėje šalies dalyje netikėtai ėmus snigti bei esant stipriam vėjui, o temperatūrai nukritus žemiau nulio, savo galimybių neįvertinę vairuotojai slidinėjo keliuose ir gatvėse. Dažniausia avarijų priežastis – dėl slidaus kelio nesuvaldytas automobilis, techninės avarijos, nuostoliai – iki 1500 litų.

„Apie turto žalas pranešama iš visos Lietuvos: dažniausiai vėjo neatlaikė šiferiniai stogai, kentėjo išorinė namo apdaila iš plastikinių dailylenčių, sulaukėme pranešimų apie išverstus kaminus, kai kur vėjas nuplėšė bitumines čerpes. Vidutinis šių įvykių nuostolis – 1000 litų, bet jų gausa – tris kartus didesnė nei įprastą dieną“ , - sako Gytis Matiukas, AB „Lietuvos draudimas“ Kompleksinių žalų direktorius.

Šių metų žiema (sausio – kovo mėnesiai) palyginti su 2011 metų šaltuoju sezonu „Lietuvos draudimo“ klientams buvo sėkmingesnė, užfiksuota mažiau žalų tiek turtui, tiek transportui.

„Žiemos, ledo ir sniego nebuvo iki pat sausio vidurio, todėl vairuotojams pavyko išvengti nelaimių, taip pat mažiau kentėjo turtas. Tačiau vasario mėnesį kelioms savaitėms užslinkus speigui, turto žalų skaičius išaugo beveik perpus. Tąkart sulaukėme apie 1500 pranešimų apie sugadintą turtą -  užšalusius ir sprogusius vamzdžius, šildymų sistemų gedimus, gaisrus“, - komentuoja G. Matiukas.

„Lietuvos draudimas“ praėjusių metų rudenį įvedė naują klientų aptarnavimo standartą „Pažadas“ ir apie 40 proc. visų žalų sureguliuoja bei dėl išmokos dydžio su klientu susitaria jau pirmojo telefoninio pokalbio metu. 2011 m. bendrovė savo klientams iš viso atlygino nuostolių už 198 mln. litų.

„Lietuvos draudimas“ yra šalies ne gyvybės draudimo rinkos lyderis, aptarnaujantis beveik 1 mln. gyventojų. „Lietuvos draudimas“ priklauso vienai didžiausių draudimo grupių RSA, teikiančiai draudimo paslaugas 140 šalių ir aptarnaujančiai apie 20 mln. klientų visame pasaulyje.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
V.Gapšys.Fotodiena.lt nuotr.
2015 Birželio mėn. 18 d. 12:20
Generalinės prokuratūros prokuroras Saulius Verseckas sako, kad Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje teisiamam Seimo nariui Vytautui Gapšiui turi būti skirta laisvės atėmimo bausmė. »
2015 Birželio mėn. 12 d. 09:09
Vilniaus apygardos teismas penktadienį paskelbė nuosprendį penkiems Širvintų rajono gyventojams. Du iš jų jau kali už bandymą išprievartauti mažametį. Atvesti išklausyti nuosprendžio už mirtinai sumuštą vyriškį teisiamieji tik kikeno... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 09:06
Per buvusių OMON pareigūnų ataką sužeistas buvęs Šalčininkų užkardos pamainos viršininkas Gintaras Dapkus piktinasi teismo sprendimu išteisinti buvusius omonininkus Boleslovą Makutynovičių ir Vladimirą Razvodovą. „Sveiku protu nesuvokiama... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 14:00
Panevėžio apygardos teismas pagaliau paskelbė verdiktą prievartinės sekso orgijos, vykusios dar 2012 metų gegužę, dalyviams. Už išžaginimą ir seksualinį nepilnametės prievartavimą nuosprendžius išgirdo net 7 Panevėžio miesto ir šio... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 13:43
Didele nelaime galėjo baigtis dviejų vyrų bandymas sutvarkyti užsikimšusį šulinį Rokiškio rajone. Apsinuodiję susikaupusiomis dujomis vyrai neteko sąmonės, juos gelbėjo ir kaimynai, ir ugniagesiai. Tačiau yra buvęs ne vienas atvejis, kai... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 09:53
Prokuratūra teismui perdavė Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio bylą, kurioje jis kaltinamas globotinių seksualiniu išnaudojimu. išnaudojimu. »
2015 Birželio mėn. 11 d. 09:42
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė tris... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 07:25
Teisininkas ir Seimo narys Artūras Paulauskas nėrė į dar jo paties neišžvalgytus vandenis – susirūpino kaimo reikalais. Jis pateikė Piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymo pataisą, kurios esmė... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 14:05
Neseniai Lietuvos apeliacinis teismas (LApT), išnagrinėjęs prokuroro ir nukentėjusiojo skundus, nusprendė, kad anksčiau išteisintas tauragiškis Dovydas Račkauskas (22 m.) yra kaltas dėl prekybos žmonėmis, ir skyrė jam 2 su puse metų laisvės... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:59
Skaudi nelaimė vakar, 18 val. 30 min., užregistruota Kaišiadorių rajone, tarpstotyje Kaišiadorys-Žasliai 65-ame km. »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:57
Itin neįprastas incidentas vakar užregistruotas Kelmės raoje, Trainaičių kaime. Policijos departamentas praneša, kad ūkiniame pastate, 58-erių metų moteris pagrasino padegti savo neblaivų (1,86 prom. alkoholio) 53-ejų metų vyrą. »
2015 Birželio mėn. 9 d. 12:43
Seimas plenariniame posėdyje po svarstymo bendru sutarimu pritarė Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisoms, kuriomis siekiama sugriežtinti administracinę atsakomybę už žiaurų elgesį su gyvūnais, jų kankinimą ir numatyti galimybę... »
2015 Birželio mėn. 9 d. 09:26
Lietuvos apeliacinis teismas 2015 m. birželio 8 d. paskelbė nuosprendį dviem buvusiems Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėjams. Teismas patvirtino, kad nėra pagrindo šių asmenų išteisinti, kaip prašoma apeliaciniuose skunduose. skunduose. »
2015 Birželio mėn. 9 d. 09:25
Pirmadienio vakarą, apie 20 val. 30 min., Ukmergės r., Veprių miestelyje įvyko skaudi nelaimė. Policijos departamentas praneša, kad Šventosios gatvėje iš privataus namo antro aukšto, pro langą, iškrito 3-ejų metų mergaitė. mergaitė. »
2015 Birželio mėn. 8 d. 09:26
Šią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai organizuos priemones, kurių metu bus vykdoma pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė (neatsakingas lenkimas... »
2015 Birželio mėn. 7 d. 13:20
Uostamiesčio pareigūnams ir teisėjams klaipėdietė Lina Gaubytė (37 m.) labai gerai pažįstama. Ji beveik 20 metų užsiima prostitucija, vartoja narkotikus. Labiausiai moteris išgarsėjo 2004 metais, kai su „kolege“ Aiva T. klofelinu migdydavo... »
2015 Birželio mėn. 5 d. 15:00
„Akistata“ dažnai paskelbia, kokias bausmes įvairaus plauko nusikaltėliams paskiria šalies teismai. Visada minimas ir teismo priteistas civilinis ieškinys. Tokiose publikacijose įprasta rašyti, kad tas „ieškinys prislėgė (nuvylė, nustebino)... »
2015 Birželio mėn. 5 d. 09:22
Kanapės tebėra Europoje labiausiai vartojamas nelegalus narkotikas, jomis svaiginasi šešis kartus daugiau Europos Sąjungos (ES) gyventojų nei kokainu. Tuo metu Lietuva skandinavus aprūpina pogrindinėse laboratorijose pagamintu metamfetaminu, rodo... »
2015 Birželio mėn. 5 d. 09:18
Gegužės 11 d. gautas vyriškio pranešimas, kad gegužės 10 d. 02.05 val. Kaune, Vilniaus g., jam grojant požeminėje perėjoje, priėjo du vaikinai, apžiūrinėjo bei galiausiai vienas jų iš gitaros dėklo pagriebė ten buvusias dvi 5 eurų kupiūras... »
2015 Birželio mėn. 4 d. 13:12
Vilniaus apygardos teismas šiandien išteisino buvusius Lietuvos OMON vadovus Boleslavą Makutynovičių ir Vladimirą Razvodovą, kurie už akių buvo kaltinami nusikaltimais žmoniškumui. »
2015 Birželio mėn. 4 d. 13:04
Trečiadienį Trakų rajono policija gavo du pranešimus apie galimus balsų pirkimo atvejus rinkimuose, pranešė Policijos departamentas. »
2015 Birželio mėn. 3 d. 09:34
Pirmadienį, apie 14 val. 15 min. Vilniuje, Lazdynėlių g., iš metalinių garažų teritorijos buvo pavogtas 58-erių metų moteriai priklausantis metalinis garažas su jame buvusiais įvairiais daiktais. Materialinis nuostolis – 11 584 eurai. »
2015 Birželio mėn. 3 d. 09:31
Radviliškio rajone sučiuptas tinklais žuvį gaudęs brakonierius, jo neišgąsdino milžiniškos baudos. Pasirodo, baudą gali užsidirbti ne tik brakonieriai, bet ir sąžiningai žvejojantys meškeriotojai, mat tinklą radusiam, bet apie jį aplinkosaugininkams... »
2015 Birželio mėn. 2 d. 08:38
Policija aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis Kaune nuo antrojo forto nukrito paauglė. Sunkiai sužalota mergina šiandien vakare atvežta į ligoninę. Kauno greitosios pagalbos medikai į Pilviškių gatvę prie antrojo forto iškviesti apie 19 val... »
2015 Birželio mėn. 2 d. 08:36
Šiaulių policija sulaikė tris vyriškius, įtariamus organizavus narkotikų kontrabandą žmonių skrandžiuose. Narkotikus gabenę kurjeriai – „gyvieji konteineriai" sučiupti užsienio šalyse. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Adelė, Emilija, Emilijus, Leifas, Liucina, Mireta, Novilas, Tautgina, Tautginas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar islamistai gali organizuoti išpuolį Lietuvoje?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-06-30
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
58.11   bar.
Dujos
Arrow down
2.791   MMBTU
Auksas
Arrow down
1176.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Virš pažliugusio dirvono Raulas pastebėjo droną. Kas jame? Strazdai, žvirbliukai Ar žalieji žmogeliukai?
– Žmogeliukai!– Onė žino, Kaip pagąsdinti kaimyną. – Jie čia žvalgos iš dangaus Degtinėlės ir alaus.
Net Anuprą šiurpas krečia: – Kaip sutiksim tokį svečią? Jeigu alų jie užuos, Čia su tankais atvažiuos.
O Banaitis klausia oriai: – Kur tie mūsų savanoriai? Pakedentų jie visus Žvirblius ir žmogeliukus.