Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Antrankiai už domėjimąsi kainomis 

2013 Vasario mėn. 15 d. 13:35

Antrankiai už domėjimąsi kainomis 

VL žurnalistas Arūnas Daugėla

Vilniaus „Akropolyje“ esančioje parfumerijos parduotuvėje Dominykas Papreckis, tušinuku užsirašinėdamas parduotuvės asortimento kainas, užrūstino parduotuvės personalą ir vos po kelių minučių buvo užpultas apsaugos darbuotojų, sumuštas ir su antrankiais išvestas iš parduotuvės.

Vaikinai už kainų parduotuvėje užsirašinėjimą apsaugos darbuotojų buvo sumušti kaip tikri nusikaltėliai. Klaudijaus Driskiaus nuotr.

Vaikinai už kainų parduotuvėje užsirašinėjimą apsaugos darbuotojų buvo sumušti kaip tikri nusikaltėliai. Klaudijaus Driskiaus nuotr.

„Parduotuvėje „Douglas“ užsirašinėjau kainas, tai labai nepatiko pardavėjoms, – „Valstiečių laikraščiui“sakė PriceOn.lt  darbuotojas D.Papreckis, – bandžiau su jomis susitarti. Tačiau netrukus įpuolę apsaugos darbuotojai puolė mane – buvau sumuštas tikrąja to žodžio prasme. Maža to, ir pažemintas – visų akivaizdoje buvau surakintas antrankiais ir tempiamas per visą „Akropolį“ it koks nusikaltėlis.“

Gydytojai vaikinui nustatė cheminį akies nudeginimą, daugybinius kūno sumušimus. Apie įvykį pranešta policijai, pradėtas ikiteisminis tyrimas. „Prekybos tinklai ir anksčiau nenoriai priėmė kainų palyginimo iniciatyvą, tačiau tai, kas įvyko šioje parduotuvėje, peržengia visas ribas. Niekada nesitikėjau, kad tarptautinės puikios reputacijos bendrovės darbuotojai galėtų imtis tokių drastiškų ir žmogaus teises pažeidžiančių veiksmų“, – kalbėjo PriceOn.lt  direktorius Jurijus Laneckis.
Kainų palyginimo portalas PriceOn.lt  lygina prekių kainas didžiosiose šalies parduotuvėse. Laisvojoje rinkoje pardavėjams, siekiantiems sudaryti įspūdį, kad jų prekės ar paslaugos pigiausios, kainų palyginimas kelia nerimą. Kainų politikos stebėtojų duomenimis, kvepalų kainos įvairiose parduotuvėse gali skirtis nuo kelių dešimčių ir net iki šimto litų.
„Tokį kainų skirtumą lemia kelios priežastys. Tačiau pagrindinėmis galima būtų laikyti mažesnes sąnaudas: nereikia išlaikyti parduotuvių patalpų, nėra įsipareigojimų platintojams ir gamintojams dėl reklamos ir kitų prekybos palaikymo išlaidų“, – teigė interneto parduotuvės Olialiashop.lt vadovas Vaidas Kančauskas.
Lietuvoje jau ne kartą girdėtos istorijos apie susidūrimus su apsaugos darbuotojais, pavyzdžiui, garsiai nuskambėjęs skandalas „Norfoje“, kai apsaugos darbuotojas pasiūlė pirkėjui „ryti“ sugedusį sumuštinį ir neleido jo grąžinti. Nuolat pasigirsta pasakojimų ir apie kitų parduotuvių apsaugos darbuotojų siautėjimus, kai šie naudoja fizinę jėgą, neadekvačią pažeidimui. Todėl komiška, kad žmonių saugumą turintys užtikrinti apsaugos darbuotojai patys kelia pavojų.

Dažnas apsaugos darbuotojas, turintis teisę panaudoti jėgą, užmiršta, kad jis turi ir pareigą naudotis ta teise pagal įstatymo raidę: jėga turi būti naudojama tik išimtiniais, pateisinamais atvejais atsakingai ir proporcingai asmenų padarytam pažeidimui.
„Lietuvos įstatymuose parduotuvių salės priskirtos viešosioms erdvėms, o Konstitucija bei Visuomenės informavimo įstatymas leidžia netrukdomai visiems be išimties asmenims rinkti informaciją, įskaitant ir prekių kainas. Pagal įstatymus apsaugos darbuotojas turi teisę sulaikyti žmogų tik tada, jei jis užkluptas darant administracinį teisės pažeidimą. Be to, apsaugos darbuotojas privalo gerbti konstitucines ir žmogaus teises bei laisves, o šiuo atveju jos buvo pažeistos“, – sakė J.Laneckis.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
V.Gapšys.Fotodiena.lt nuotr.
2015 Birželio mėn. 18 d. 12:20
Generalinės prokuratūros prokuroras Saulius Verseckas sako, kad Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje teisiamam Seimo nariui Vytautui Gapšiui turi būti skirta laisvės atėmimo bausmė. »
2015 Birželio mėn. 12 d. 09:09
Vilniaus apygardos teismas penktadienį paskelbė nuosprendį penkiems Širvintų rajono gyventojams. Du iš jų jau kali už bandymą išprievartauti mažametį. Atvesti išklausyti nuosprendžio už mirtinai sumuštą vyriškį teisiamieji tik kikeno... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 09:06
Per buvusių OMON pareigūnų ataką sužeistas buvęs Šalčininkų užkardos pamainos viršininkas Gintaras Dapkus piktinasi teismo sprendimu išteisinti buvusius omonininkus Boleslovą Makutynovičių ir Vladimirą Razvodovą. „Sveiku protu nesuvokiama... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 14:00
Panevėžio apygardos teismas pagaliau paskelbė verdiktą prievartinės sekso orgijos, vykusios dar 2012 metų gegužę, dalyviams. Už išžaginimą ir seksualinį nepilnametės prievartavimą nuosprendžius išgirdo net 7 Panevėžio miesto ir šio... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 13:43
Didele nelaime galėjo baigtis dviejų vyrų bandymas sutvarkyti užsikimšusį šulinį Rokiškio rajone. Apsinuodiję susikaupusiomis dujomis vyrai neteko sąmonės, juos gelbėjo ir kaimynai, ir ugniagesiai. Tačiau yra buvęs ne vienas atvejis, kai... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 09:53
Prokuratūra teismui perdavė Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio bylą, kurioje jis kaltinamas globotinių seksualiniu išnaudojimu. išnaudojimu. »
2015 Birželio mėn. 11 d. 09:42
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė tris... »
2015 Birželio mėn. 11 d. 07:25
Teisininkas ir Seimo narys Artūras Paulauskas nėrė į dar jo paties neišžvalgytus vandenis – susirūpino kaimo reikalais. Jis pateikė Piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymo pataisą, kurios esmė... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 14:05
Neseniai Lietuvos apeliacinis teismas (LApT), išnagrinėjęs prokuroro ir nukentėjusiojo skundus, nusprendė, kad anksčiau išteisintas tauragiškis Dovydas Račkauskas (22 m.) yra kaltas dėl prekybos žmonėmis, ir skyrė jam 2 su puse metų laisvės... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:59
Skaudi nelaimė vakar, 18 val. 30 min., užregistruota Kaišiadorių rajone, tarpstotyje Kaišiadorys-Žasliai 65-ame km. »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:57
Itin neįprastas incidentas vakar užregistruotas Kelmės raoje, Trainaičių kaime. Policijos departamentas praneša, kad ūkiniame pastate, 58-erių metų moteris pagrasino padegti savo neblaivų (1,86 prom. alkoholio) 53-ejų metų vyrą. »
2015 Birželio mėn. 9 d. 12:43
Seimas plenariniame posėdyje po svarstymo bendru sutarimu pritarė Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisoms, kuriomis siekiama sugriežtinti administracinę atsakomybę už žiaurų elgesį su gyvūnais, jų kankinimą ir numatyti galimybę... »
2015 Birželio mėn. 9 d. 09:26
Lietuvos apeliacinis teismas 2015 m. birželio 8 d. paskelbė nuosprendį dviem buvusiems Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėjams. Teismas patvirtino, kad nėra pagrindo šių asmenų išteisinti, kaip prašoma apeliaciniuose skunduose. skunduose. »
2015 Birželio mėn. 9 d. 09:25
Pirmadienio vakarą, apie 20 val. 30 min., Ukmergės r., Veprių miestelyje įvyko skaudi nelaimė. Policijos departamentas praneša, kad Šventosios gatvėje iš privataus namo antro aukšto, pro langą, iškrito 3-ejų metų mergaitė. mergaitė. »
2015 Birželio mėn. 8 d. 09:26
Šią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai organizuos priemones, kurių metu bus vykdoma pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė (neatsakingas lenkimas... »
2015 Birželio mėn. 7 d. 13:20
Uostamiesčio pareigūnams ir teisėjams klaipėdietė Lina Gaubytė (37 m.) labai gerai pažįstama. Ji beveik 20 metų užsiima prostitucija, vartoja narkotikus. Labiausiai moteris išgarsėjo 2004 metais, kai su „kolege“ Aiva T. klofelinu migdydavo... »
2015 Birželio mėn. 5 d. 15:00
„Akistata“ dažnai paskelbia, kokias bausmes įvairaus plauko nusikaltėliams paskiria šalies teismai. Visada minimas ir teismo priteistas civilinis ieškinys. Tokiose publikacijose įprasta rašyti, kad tas „ieškinys prislėgė (nuvylė, nustebino)... »
2015 Birželio mėn. 5 d. 09:22
Kanapės tebėra Europoje labiausiai vartojamas nelegalus narkotikas, jomis svaiginasi šešis kartus daugiau Europos Sąjungos (ES) gyventojų nei kokainu. Tuo metu Lietuva skandinavus aprūpina pogrindinėse laboratorijose pagamintu metamfetaminu, rodo... »
2015 Birželio mėn. 5 d. 09:18
Gegužės 11 d. gautas vyriškio pranešimas, kad gegužės 10 d. 02.05 val. Kaune, Vilniaus g., jam grojant požeminėje perėjoje, priėjo du vaikinai, apžiūrinėjo bei galiausiai vienas jų iš gitaros dėklo pagriebė ten buvusias dvi 5 eurų kupiūras... »
2015 Birželio mėn. 4 d. 13:12
Vilniaus apygardos teismas šiandien išteisino buvusius Lietuvos OMON vadovus Boleslavą Makutynovičių ir Vladimirą Razvodovą, kurie už akių buvo kaltinami nusikaltimais žmoniškumui. »
2015 Birželio mėn. 4 d. 13:04
Trečiadienį Trakų rajono policija gavo du pranešimus apie galimus balsų pirkimo atvejus rinkimuose, pranešė Policijos departamentas. »
2015 Birželio mėn. 3 d. 09:34
Pirmadienį, apie 14 val. 15 min. Vilniuje, Lazdynėlių g., iš metalinių garažų teritorijos buvo pavogtas 58-erių metų moteriai priklausantis metalinis garažas su jame buvusiais įvairiais daiktais. Materialinis nuostolis – 11 584 eurai. »
2015 Birželio mėn. 3 d. 09:31
Radviliškio rajone sučiuptas tinklais žuvį gaudęs brakonierius, jo neišgąsdino milžiniškos baudos. Pasirodo, baudą gali užsidirbti ne tik brakonieriai, bet ir sąžiningai žvejojantys meškeriotojai, mat tinklą radusiam, bet apie jį aplinkosaugininkams... »
2015 Birželio mėn. 2 d. 08:38
Policija aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis Kaune nuo antrojo forto nukrito paauglė. Sunkiai sužalota mergina šiandien vakare atvežta į ligoninę. Kauno greitosios pagalbos medikai į Pilviškių gatvę prie antrojo forto iškviesti apie 19 val... »
2015 Birželio mėn. 2 d. 08:36
Šiaulių policija sulaikė tris vyriškius, įtariamus organizavus narkotikų kontrabandą žmonių skrandžiuose. Narkotikus gabenę kurjeriai – „gyvieji konteineriai" sučiupti užsienio šalyse. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Doma, Domė, Dominyka, Ginvilė, Nerilė, Nervyda, Nervydas, Nervilas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia įteisinti gėjų partnerystę?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-07-06
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
54.96   bar.
Dujos
Arrow down
2.766   MMBTU
Auksas
Arrow up
1167.6   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Sodžiaus ūkininką Miką Vėl depresija apniko: Kur surast jam tokią paną, Kuri ūky nusimano?
Nėr tokios panos pasviety – Mikui pasikarti knieti. Kaip gyventi? Arti, sėti Ir vienam daržus ravėti?
Onė irgi modeliavo, Kaip padėt kaimynui savo. Bet galvoj jokios minties Dėl Mikučio ateities.
Ačiū Dievui, kad Dirvelė Turi galvą kaip seimelį: – Mikai, tau patart galiu Partnerystę su... Raulu.