Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Antrankiai už domėjimąsi kainomis 

2013 Vasario mėn. 15 d. 13:35

Antrankiai už domėjimąsi kainomis 

VL žurnalistas Arūnas Daugėla

Vilniaus „Akropolyje“ esančioje parfumerijos parduotuvėje Dominykas Papreckis, tušinuku užsirašinėdamas parduotuvės asortimento kainas, užrūstino parduotuvės personalą ir vos po kelių minučių buvo užpultas apsaugos darbuotojų, sumuštas ir su antrankiais išvestas iš parduotuvės.

Vaikinai už kainų parduotuvėje užsirašinėjimą apsaugos darbuotojų buvo sumušti kaip tikri nusikaltėliai. Klaudijaus Driskiaus nuotr.

Vaikinai už kainų parduotuvėje užsirašinėjimą apsaugos darbuotojų buvo sumušti kaip tikri nusikaltėliai. Klaudijaus Driskiaus nuotr.

„Parduotuvėje „Douglas“ užsirašinėjau kainas, tai labai nepatiko pardavėjoms, – „Valstiečių laikraščiui“sakė PriceOn.lt  darbuotojas D.Papreckis, – bandžiau su jomis susitarti. Tačiau netrukus įpuolę apsaugos darbuotojai puolė mane – buvau sumuštas tikrąja to žodžio prasme. Maža to, ir pažemintas – visų akivaizdoje buvau surakintas antrankiais ir tempiamas per visą „Akropolį“ it koks nusikaltėlis.“

Gydytojai vaikinui nustatė cheminį akies nudeginimą, daugybinius kūno sumušimus. Apie įvykį pranešta policijai, pradėtas ikiteisminis tyrimas. „Prekybos tinklai ir anksčiau nenoriai priėmė kainų palyginimo iniciatyvą, tačiau tai, kas įvyko šioje parduotuvėje, peržengia visas ribas. Niekada nesitikėjau, kad tarptautinės puikios reputacijos bendrovės darbuotojai galėtų imtis tokių drastiškų ir žmogaus teises pažeidžiančių veiksmų“, – kalbėjo PriceOn.lt  direktorius Jurijus Laneckis.
Kainų palyginimo portalas PriceOn.lt  lygina prekių kainas didžiosiose šalies parduotuvėse. Laisvojoje rinkoje pardavėjams, siekiantiems sudaryti įspūdį, kad jų prekės ar paslaugos pigiausios, kainų palyginimas kelia nerimą. Kainų politikos stebėtojų duomenimis, kvepalų kainos įvairiose parduotuvėse gali skirtis nuo kelių dešimčių ir net iki šimto litų.
„Tokį kainų skirtumą lemia kelios priežastys. Tačiau pagrindinėmis galima būtų laikyti mažesnes sąnaudas: nereikia išlaikyti parduotuvių patalpų, nėra įsipareigojimų platintojams ir gamintojams dėl reklamos ir kitų prekybos palaikymo išlaidų“, – teigė interneto parduotuvės Olialiashop.lt vadovas Vaidas Kančauskas.
Lietuvoje jau ne kartą girdėtos istorijos apie susidūrimus su apsaugos darbuotojais, pavyzdžiui, garsiai nuskambėjęs skandalas „Norfoje“, kai apsaugos darbuotojas pasiūlė pirkėjui „ryti“ sugedusį sumuštinį ir neleido jo grąžinti. Nuolat pasigirsta pasakojimų ir apie kitų parduotuvių apsaugos darbuotojų siautėjimus, kai šie naudoja fizinę jėgą, neadekvačią pažeidimui. Todėl komiška, kad žmonių saugumą turintys užtikrinti apsaugos darbuotojai patys kelia pavojų.

Dažnas apsaugos darbuotojas, turintis teisę panaudoti jėgą, užmiršta, kad jis turi ir pareigą naudotis ta teise pagal įstatymo raidę: jėga turi būti naudojama tik išimtiniais, pateisinamais atvejais atsakingai ir proporcingai asmenų padarytam pažeidimui.
„Lietuvos įstatymuose parduotuvių salės priskirtos viešosioms erdvėms, o Konstitucija bei Visuomenės informavimo įstatymas leidžia netrukdomai visiems be išimties asmenims rinkti informaciją, įskaitant ir prekių kainas. Pagal įstatymus apsaugos darbuotojas turi teisę sulaikyti žmogų tik tada, jei jis užkluptas darant administracinį teisės pažeidimą. Be to, apsaugos darbuotojas privalo gerbti konstitucines ir žmogaus teises bei laisves, o šiuo atveju jos buvo pažeistos“, – sakė J.Laneckis.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
2015 Rugpjūčio mėn. 23 d. 06:10
Kalėjimų departamentas pernai netaupiai ir neracionaliai panaudojo valstybės lėšas įkalinimo įstaigoms modernizuoti, o dėl blogų kalinimo sąlygų valstybė ir toliau priversta mokėti kompensacijas kaliniams, kaip pareiškė Valstybės kontrolė. kontrolė. »
2015 Rugpjūčio mėn. 22 d. 14:10
Pačioje liepos pabaigoje Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį vilniečiams Dmitrijui Čainikovui (39 m.), Anželikai Zajančkovskajai (43 m.), Aleksandrui Achremovui (39 m.), Erikui Jemeljanovui (34 m.), Petrui Žiliui (28 m.) ir Olegui Zorkinui... »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 12:35
Marijampolės jaunimas buvo nuodijamas „pagerinta žole“. Taip savo prekę vadindavo kvaišalų pardavėjai. Kai žinia pasiekė policijos pareigūnų ausis, jie apie tokią medžiagą savo krašte dar nebuvo girdėję, tad operatyviai sukruto. Tai vyko... »
2015 Rugpjūčio mėn. 20 d. 09:44
Per teisėsaugos operaciją rugpjūčio 5-19 dienomis Vilniaus romų tabore ir jo apylinkėse policija sulaikė 460 narkomanų, jiems surašyti administraciniai protokolai, ketvirtadienį BNS pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. komisariatas. »
2015 Rugpjūčio mėn. 18 d. 15:37
Nuo seno sakoma, kad kiekvienas kaimas turi savo kvailį. Juo Suvalkijoje esančiame Tursučių kaime (Šunskų sen., Marijampolės apskr.) tapo toks nelaimėlis Mindaugas Verikas (29 m.), kai tik pernykštį gruodį buvo parodytas per kelių televizijų... »
2015 Rugpjūčio mėn. 18 d. 09:35
Neseniai Klaipėdos apygardos teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį trims šilutiškiams – Deividui Irasikui (24 m.), Tomui Bartkui (26 m.) ir Žygimantui Vaičiukui (27 m.), ketinusiems išvežti nepilnametį į užsienį vogti. Dar trys gaujos... »
2015 Rugpjūčio mėn. 15 d. 14:20
Pastaruoju metu šalies policijos paros įvykių suvestinėse buvo ne vienas pranešimas apie sulaikytuosius arba suimtuosius, staiga ištrūkusius iš policininkų rankų. Taip pat pasitaiko, kad gyvenimu laisvėje pirma laiko susigundo ir kalinimo įstaigose... »
2015 Rugpjūčio mėn. 14 d. 12:31
Klaipėdoje nuskambėjęs skandalas, kad tėvas santykiavo su savo nepilnamete dukra ir ši pagimdė kūdikį, paskatino pasidomėti kraujomaišos faktais. Pasirodo, jų ne tiek mažai, tik jie neviešinami. Apie lytinius santykius su savo šeimos nariais... »
2015 Rugpjūčio mėn. 14 d. 07:15
Šis nuosprendis, paskelbtas dar nė keturiasdešimties nesulaukusiam neteistam vyrui, galėtų būti pamoka kitiems smarkuoliams, nesugebantiems suvaldyti savo emocijų ir dėl to ilgam pakliūvantiems už grotų. grotų. »
2015 Rugpjūčio mėn. 12 d. 10:00
Motinai, gydžiusiai savo mažametį sūnų medicininėmis žvakutėmis, kaip jai buvo pataręs gydytojas, buvo klijuojama pedofilės etiketė. Tai atrodė esanti itin skandalinga istorija, tačiau dabar Dzūkijos krašto gyventoja Edita (24 m.), dviejų... »
2015 Rugpjūčio mėn. 12 d. 07:15
Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, vien 2014 metais nuo fizinio, seksualinio, psichologinio smurto bei nepriežiūros nukentėjo 1337 vaikai (metais anksčiau nukentėjusiųjų buvo bent 200 mažiau). Pernai... »
2015 Rugpjūčio mėn. 11 d. 14:31
Atlikus psichiatrijos ekspertizę paaiškėjo, kad Linkuvos budeliu pramintas Šarūnas Žemaitis (22 m.) bus teisiamas už savo sugyventinės Samantos Rakauskaitės (21 m.) ir sargo Algimanto Palkaus (66 m.) nužudymą. Senesnieji Linkuvos gyventojai... »
2015 Rugpjūčio mėn. 5 d. 13:24
Pusnuogių arba nuogų savo aplinkos vyresnių moterų tykodavęs ir slapta jas fotografuodavęs bei filmuodavęs jaunas iškrypėlis galiausiai vieną jų, daugiau nei dvigubai už jį vyresnę ir nuolat gaubusią globa bei rūpesčiu, išžagino. O kad niekas... »
2015 Rugpjūčio mėn. 4 d. 14:21
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai aiškinasi, ar viena privati bendrovė teisėtai Vilniaus mieste išsinuomojo 1,4 ha valstybės žemės sklypą, kurio rinkos kaina yra didesnė kaip 300 000 eurų. eurų. »
2015 Rugpjūčio mėn. 4 d. 14:18
Rugpjūčio 3 d. 15.20 val. Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK) gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Panevėžiuko kaime, netoli Nevėžio upės, ant kranto rastas 32 metų vyriškio lavonas su šautine žaizda... »
2015 Rugpjūčio mėn. 3 d. 15:50
Vilniaus apygardos teismas (VAT) Lapinų nusikalstamo susivienijimo bylą nagrinėjo net 5 metus. Kai kuriems teisiamiesiems bausmės buvo sumažintos vien dėl tokio ilgo teisminio nagrinėjimo. nagrinėjimo. »
2015 Rugpjūčio mėn. 3 d. 13:19
Kalėti iki gyvos galvos už tris žmogžudystes nuteistam Markui Kardišauskui nepavyko Europos žmogaus teisių teisme (EŽTT) pasipelnyti iš Lietuvos. Liepos 7 dienos sprendimu byloje Kardišauskas prieš Lietuvą (peticijos Nr. 62304/12) EŽTT konstatavo... »
2015 Rugpjūčio mėn. 3 d. 13:17
Už sugyventinės nužudymą nuteistas vyras teisme, tik paskelbus jam nuosprendį, į tradicinį teisėjos klausimą atsakė: „Nieko nesupratau – prikurta kažkokių nesąmonių“. Užtat dabar vyras turi dar beveik 13 tinginiavimo metų, kad pamąstytų... »
2015 Liepos mėn. 31 d. 06:20
Lietuvoje teisėsaugos institucijos pasiklauso keliolikos tūkstančių asmenų pokalbių arba kitaip juos seka. Daugiausia klausomasi nusikaltėlių, tačiau pastebima, kad teismai beveik visuomet patenkina prokurorų prašymus leisti klausytis pokalbių. pokalbių. »
2015 Liepos mėn. 30 d. 13:28
Pastaruoju metu dėl romų tabore parduodamų pernelyg didelės koncentracijos narkotikų mirė aštuoni žmonės, tarp jų – vienas Baltarusijos ir vienas Latvijos pilietis. Visi mirusieji yra vyrai, jų amžiaus vidurkis – 30 metų. Visos mirtys... »
2015 Liepos mėn. 30 d. 10:54
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK KP NNTV) 3-jame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl pavogto automobilio. Laikotarpiu nuo liepos 21 d. 19.00... »
2015 Liepos mėn. 29 d. 15:14
Lapinų grupuotėje iš prekybos narkotikais pelnėsi tik vadai. Eiliniai gaujos nariai – ir tie, kuriuos teismas išteisino, ir tie, kurie dabar buvo nuteisti, – beveik visi buvo narkomanai, tad ir prekiavo tik tam, kad ir patys galėtų susileisti... »
2015 Liepos mėn. 29 d. 10:23
Girtavimas ir nepagarba šeimose, kaip taisyklė, baigiasi smurtu: fiziniu, lytiniu, psichologiniu. Statistika skelbia, jog tokio smurto aukomis dažniausiai tampa moterys. »
2015 Liepos mėn. 28 d. 10:25
Vilniaus apygardos teismas pirmadienį paskelbė nuosprendį pelnymosi iš prostitucijos baudžiamojoje byloje. Šeši asmenys pripažinti kaltais - jiems skirtos laisvės atėmimo bausmės, jų vykdymą atidedant, bei piniginės baudos. baudos. »
2015 Liepos mėn. 28 d. 10:19
Lietuvos policija vis dažniau su visuomene dalinasi vaizdo įrašais, kuriuose nufilmuotos akimirkos iš pašėlusių automobilių gaudynų. Pirmadienį tvarkos sergėtojai paviešino vaizdelį, kaip keletas policijos ekipažų bando stabdyti „Audi... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aušrinė, Cezarijus, Cezaris, Tolvydas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pradėjote ruošti vaikus mokyklai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-08-27
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
39.49   bar.
Dujos
Arrow down
2.689   MMBTU
Auksas
Arrow up
1126.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Onė žino: nors ne karas, Atsarga gėdos nedaro. Ir dėl to net svogūnus Kemša ji į stiklainius.
Jau agurkai išskabyti, Sandariausiai uždaryti. Jie stiklainiuose kalės Dešimt metų iš eilės.
Burokėlį, pomidorą, Rūgštynes, šparagą, porą Onė suslegia kietai Ir – į rūsį visą tai.
...Liaudis pluša, prakaituoja – Sūdo, rūko, marinuoja. Jeigu karas tra-ta-ta, Neiškris badu tauta.