Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Kriminalai, nelaimės Antrankiai už domėjimąsi kainomis 

2013 Vasario mėn. 15 d. 13:35

Antrankiai už domėjimąsi kainomis 

VL žurnalistas Arūnas Daugėla

Vilniaus „Akropolyje“ esančioje parfumerijos parduotuvėje Dominykas Papreckis, tušinuku užsirašinėdamas parduotuvės asortimento kainas, užrūstino parduotuvės personalą ir vos po kelių minučių buvo užpultas apsaugos darbuotojų, sumuštas ir su antrankiais išvestas iš parduotuvės.

Vaikinai už kainų parduotuvėje užsirašinėjimą apsaugos darbuotojų buvo sumušti kaip tikri nusikaltėliai. Klaudijaus Driskiaus nuotr.

Vaikinai už kainų parduotuvėje užsirašinėjimą apsaugos darbuotojų buvo sumušti kaip tikri nusikaltėliai. Klaudijaus Driskiaus nuotr.

„Parduotuvėje „Douglas“ užsirašinėjau kainas, tai labai nepatiko pardavėjoms, – „Valstiečių laikraščiui“sakė PriceOn.lt  darbuotojas D.Papreckis, – bandžiau su jomis susitarti. Tačiau netrukus įpuolę apsaugos darbuotojai puolė mane – buvau sumuštas tikrąja to žodžio prasme. Maža to, ir pažemintas – visų akivaizdoje buvau surakintas antrankiais ir tempiamas per visą „Akropolį“ it koks nusikaltėlis.“

Gydytojai vaikinui nustatė cheminį akies nudeginimą, daugybinius kūno sumušimus. Apie įvykį pranešta policijai, pradėtas ikiteisminis tyrimas. „Prekybos tinklai ir anksčiau nenoriai priėmė kainų palyginimo iniciatyvą, tačiau tai, kas įvyko šioje parduotuvėje, peržengia visas ribas. Niekada nesitikėjau, kad tarptautinės puikios reputacijos bendrovės darbuotojai galėtų imtis tokių drastiškų ir žmogaus teises pažeidžiančių veiksmų“, – kalbėjo PriceOn.lt  direktorius Jurijus Laneckis.
Kainų palyginimo portalas PriceOn.lt  lygina prekių kainas didžiosiose šalies parduotuvėse. Laisvojoje rinkoje pardavėjams, siekiantiems sudaryti įspūdį, kad jų prekės ar paslaugos pigiausios, kainų palyginimas kelia nerimą. Kainų politikos stebėtojų duomenimis, kvepalų kainos įvairiose parduotuvėse gali skirtis nuo kelių dešimčių ir net iki šimto litų.
„Tokį kainų skirtumą lemia kelios priežastys. Tačiau pagrindinėmis galima būtų laikyti mažesnes sąnaudas: nereikia išlaikyti parduotuvių patalpų, nėra įsipareigojimų platintojams ir gamintojams dėl reklamos ir kitų prekybos palaikymo išlaidų“, – teigė interneto parduotuvės Olialiashop.lt vadovas Vaidas Kančauskas.
Lietuvoje jau ne kartą girdėtos istorijos apie susidūrimus su apsaugos darbuotojais, pavyzdžiui, garsiai nuskambėjęs skandalas „Norfoje“, kai apsaugos darbuotojas pasiūlė pirkėjui „ryti“ sugedusį sumuštinį ir neleido jo grąžinti. Nuolat pasigirsta pasakojimų ir apie kitų parduotuvių apsaugos darbuotojų siautėjimus, kai šie naudoja fizinę jėgą, neadekvačią pažeidimui. Todėl komiška, kad žmonių saugumą turintys užtikrinti apsaugos darbuotojai patys kelia pavojų.

Dažnas apsaugos darbuotojas, turintis teisę panaudoti jėgą, užmiršta, kad jis turi ir pareigą naudotis ta teise pagal įstatymo raidę: jėga turi būti naudojama tik išimtiniais, pateisinamais atvejais atsakingai ir proporcingai asmenų padarytam pažeidimui.
„Lietuvos įstatymuose parduotuvių salės priskirtos viešosioms erdvėms, o Konstitucija bei Visuomenės informavimo įstatymas leidžia netrukdomai visiems be išimties asmenims rinkti informaciją, įskaitant ir prekių kainas. Pagal įstatymus apsaugos darbuotojas turi teisę sulaikyti žmogų tik tada, jei jis užkluptas darant administracinį teisės pažeidimą. Be to, apsaugos darbuotojas privalo gerbti konstitucines ir žmogaus teises bei laisves, o šiuo atveju jos buvo pažeistos“, – sakė J.Laneckis.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kriminalai, nelaimės
2015 Liepos mėn. 16 d. 10:02
Liepos 14-osios naktį, apie 2 val. 30 min., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje pastebėjo grafičių tepliotojus ir vieną jų sulaikė. sulaikė. »
2015 Liepos mėn. 15 d. 12:41
Lietuvos apeliacinis teismas paskelbė, kad palieka galioti išteisinamąjį nuosprendį buvusiam Lietuvos vidaus reikalų ministrui, buvusiam KGB generolui Marijonui Misiukoniui, kuris buvo teisiamas genocido byloje. Tai jau ne pirmas kartas, kai nepriklausomos... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 12:39
Genrikas Lisovskis-Gena, arba Chotabyčius, taip pat Jonas Dačka-Jončikas, arba Maksas, ir Artūras Denis-Chirurgas teisme, kaip ir praėjusiame „Akistatos“ numeryje aprašytasis Remigijus Byčius-Remis, irgi neigė priklausę Lapinų grupuotei... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 09:49
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, išnagrinėjęs bylą dėl neturtinės žalos atlyginimo dviem afganistaniečiams, siekiantiems prieglobsčio Lietuvoje, konstatavo, kad Lietuva už neteisėtą jų sulaikymą ir suėmimą turės sumokėti po daugiau... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 10:39
Praėjusią naktį prieš pirmą valandą Ulonų, Verkių ir P. Lukšio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu susidūrė BMW ir „Ford Galaxy“. Nukentėjo keturi asmenys. Naktį šioje sankryžoje įsijungia geltonas šviesoforo signalas... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 10:37
Šiuolaikinis Robinas Hudas. Vagia iš turtuolių, o atiduoda vargšui – tai yra sau. Dešimtą sykį prieš teismą stojantis ilgapirštis savo aukų sąrašą papildė vienu turtingiausių Lietuvos žmogumi – Vladu Numavičiumi. Iš verslininko... »
2015 Liepos mėn. 13 d. 14:39
Praėjusią savaitę, liepos 6 – 12 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu... »
2015 Liepos mėn. 13 d. 14:11
Šiaulių apygardos prokuratūra teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimų sulaukė trys Šiaulių miesto gyventojai: du galbūt pelnėsi iš kito asmens prostitucijos, o trečiasis bus teisiamas dėl to, kad panaudojo fizinę... »
2015 Liepos mėn. 13 d. 14:07
Per savaitgalį vykusį partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąskrydį prie Lūksto ežero Varniuose nukentėjo keli žmonės - kaip pranešė partija, sekmadienio naktį dalyviai buvo užpulti į stovyklavietę patekusių asmenų. asmenų. »
2015 Liepos mėn. 10 d. 14:42
Vieni žagintojai dar tik įkliūva, o kiti jau džiaugiasi atsipirkę švelniais teismo nuosprendžiais arba liūdi, jeigu nuteisti griežčiau. Tokia buvo ir tokia yra kasdienybė. kasdienybė. »
2015 Liepos mėn. 10 d. 14:40
Prokurorai, rašydami kaltinamąjį aktą, Lapinų gaujos lyderiais, be Justino Belousovo-Lapino, kartu pripažino Remigijų Byčių-Remį, Genriką Lisovskį-Geną, Joną Dačką-Jončiką, Andrejų Denį-Chirurgą. Tačiau R. Byčius, kaltintas pagal... »
2015 Liepos mėn. 10 d. 08:57
Po išgertuvių Biržuose nužudyta moteris. Jauna biržietė mirtinai uždaužyta kumščiais. Girti sugėrovai atsidūrė belangėj, tarp įtariamųjų ir vieno iš jų senolė motina. Buitinis alkoholizmas Biržuose Agluonos gatvėje šiąnakt baigėsi... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 12:30
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių apygardos valdybos tyrėjai išaiškino verslininką, prekiavusį augalų apsaugos cheminėmis priemonėmis (pesticidais), kuriomis prekiauti neturint leidimo Lietuvoje draudžiama. draudžiama. »
2015 Liepos mėn. 9 d. 10:36
Per stiprų vėją Lietuvoje nuvirto apie 200 medžių, žmonės nenukentėjo. Ugniagesiai gelbėtojai ketvirtadienį pranešė, kad per parą 34 kartus vyko šalinti stipraus vėjo padarinių nuo važiuojamosios kelių dalies, pastatų. pastatų. »
2015 Liepos mėn. 9 d. 10:32
Vienoje Kauno katalikiškų mokyklų užsimezgę artimi santykiai tarp lietuvių kalbos mokytojos ir aštuntoko baigsis teisme. Kauno prokurorai baigė tyrimą dėl lytinės aistros tenkinimo su nepilnamečiu ir baudžiamąją bylą perdavė teismui... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 10:28
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamos veikos... »
2015 Liepos mėn. 8 d. 12:19
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Telšių rajono agentūros darbuotojai kartu su neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais surengė reidą. Tikrinant vandens telkinius bei jų pakrantes nustatyti 6 pažeidimai. Sulaikyti savadarbiu... »
2015 Liepos mėn. 8 d. 12:17
Po išsamaus tyrimo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK ONTV) pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais nustatė su tarptautiniu... »
2015 Liepos mėn. 7 d. 13:19
Vilniaus apygardos teismas (VAT) pagaliau baigė nagrinėti dar vieną kriminaliniame pasaulyje gerai žinomos Lapinų grupuotės, veikusios Vilniuje, bylą ir paskelbė nuosprendį. nuosprendį. »
2015 Liepos mėn. 7 d. 13:16
Pareigūnai, iškviesti tramdyti smurtautojų, privalo būti pasiruošę viskam. Ne kiekvienas, akis apsipylęs alkoholiu ar apsvaigęs nuo narkotikų, paklūsta teisėtiems policijos patrulių reikalavimams ir ima ne tik kolioti, bet ir muštis. Ne vieną... »
2015 Liepos mėn. 7 d. 13:13
Žmogų nužudė ir kūną supjaustė dalimis bei naikino, o tuo metu sukruvintus pinigus netrukus kruopščiai plovė vandeniu ir su viltimi džiovino prie krosnies. Taip gyvenimo vertybes 2013-ųjų lapkritį rikiavo Kauno rajono gyventojas Aurimas... »
2015 Liepos mėn. 5 d. 06:05
Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai operatyvaus patikrinimo metu vienoje stambioje Panevėžio apskrities mėsos perdirbimo bendrovėje nustatė, kad su darbuotojais buvo atsiskaitoma ne tik oficialiai, bet ir įteikiant... »
2015 Liepos mėn. 3 d. 09:57
Skaitytojai pranešė, kad mobiliojo ryšio vartotojų kišenes patuštinti bando sukčiai. Aptikę praleistą telefono numerį ir perskambinę juo – žmonės gali papildyti sukčių kišenes. Šis sukčiavimo modelis buvo paplitęs 2010 metais tuomet... »
2015 Liepos mėn. 2 d. 10:04
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba kartu su Latvijos Respublikos valstybės pajamų tarnybos Finansų policija, bendradarbiaudamos su Vilniaus apskrities valstybine mokesčių inspekcija, išaiškino tarptautiniu mastu veikusią sukčiautojų grupę... »
2015 Liepos mėn. 1 d. 08:47
Rekordinis skaičius žmonių – 137 tūkst. – per pirmąją šių metų pusę leidosi į pavojingą kelionę per Viduržemio jūrą, mėgindami pasiekti Europą, trečiadienį pranešė Jungtinės Tautos. Tautos. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Almeda, Bartautas, Bartautė, Bertautas, Svajūnas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate sovietinių paminklų nukėlimui Lietuvoje

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-08-01
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
46.77   bar.
Dujos
Arrow down
2.714   MMBTU
Auksas
Arrow up
1095   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Vos Oninės atriedėjo, Tuoj Anupras pralinksmėjo: Giminės sulėks, draugai – Trinktelės išties smagiai.
Onė sukas po virtuvę, Kur Anupras skuta žuvį. – Negailėk! Svečių būrys Tas žuvis bemat praris.
O pati – bėgte pro klėtį: Į kirpyklą reikia spėti. Ten jai žilę nudažys – Miesto blondine pražys.
Bet mieliausia – pabaigtuvės... Sudorotos visos žuvys. Ačiū Dievui! Vėl ramu. Tik Anupras prie namų.