Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

2012 Kovo mėn. 15 d. 11:00

Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Mokslininkų prognozėmis, ryžaplaukiai  išnyks iki 2060 m. Norėdami juos išsaugoti, portalas „Laikas.lt“ ir „Tadaocern“ studija pakvietė Lietuvos ugniaplaukius įsiamžinti nacionalinėje raudonplaukių  fotosesijoje. Prieš objektyvą stojo 13 ryžaplaukiai  vyrai ir 70 moterų nuo 10 iki 50 metų iš skirtingų Lietuvos miestų – natūralių ir dažytų, strazdanių ir blyškiaveidžių.

Pasak fotografo Tado Černiausko, jis visada jautė didelę simpatiją raudonplaukiams. „Slapta ir pats norėjau būti vienas iš jų. Pasitaikius progai juos fotografuoti, net nesudvejojau, nes šie žmonės atrodo labai charizmatiški ir fotogeniški“, - sako fotografas.

Patys ryžaplaukiai  savo plaukų spalvą vertina dėl išskirtinumo.

Vaidas: „Kodėl man patinka būti ryžaplaukiu ? Visų pirma, pats gi nepasirinkau. Iš pradžių susitaikiau su tuo, vėliau supratau, kad man gražu. Tai turi privalumų ir trūkumų, bet labai padeda neturėti blogų draugų, o turėti tik geriausius. Be to, nereikia stengtis, kad išsiskirtum iš minios. Pakankamai stilinga. Pagaliau, neša laimę“.

Dinara: „Seniau nepatiko būti ryžaplauke , o dabar šios spalvos nekeisčiau į nieką kitą, nes esu visur atpažįstama ir be jokių pastangų išsiskiriu iš minios".

Emilija: „Nuo mokyklos laikų turiu puikią pravardę, kuria didžiuojuosi. Net senelis kartą „Ginger" pavadino. Dar „ryži" plaukai labai atgaivina mano išblyškusį veidą, dėl kurio mane dažnai žmonės laikydavo ligota, o natūralūs dažai labai sveiki plaukams. Žodžiu, vien pliusai, be jokių minusų".

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį".

Viktorija: „Smagu būti šiek tiek „retesne" nei visi. Ryžumas  man komplimentas, o ne įžeidimas, nepaisant nusistovėjusios neigiamos nuomonės apie ryžikus “.

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį“.

Marius: „Tai gyvenimo būdas. Kaip visiems patinka išskirtiniai rūbai, batai, šukuosenos, taip man patinka turėti savitą plaukų spalvą, kuri niekada nebūna nepastebėta aplinkinių ir kurios nenusipirksi, o tie, kas norės turėti – nusidažys, bet jokia dažomąja priemone neišgaus tos spalvos, kurią mes turime. Kiekvienas esame apdovanotas genais, vieni turi balsą, kiti judesį, o mes turime spalvą, mes nenublankstame miesto kasdienybėje, tarp kitų žmonių, mes visad švytime degančia raudona spalva. Jei turi balsą – dainuok. Jei turi judesį – šok. Turi spalvą – neslėpk jos“.

Loretas: „Būnant ryžaplaukiu  vieni dalykai visai be rimtos priežasties tampa sunkesni, kiti – lengvesni. Kartais atrodo, jog aš vos ne iš kitos planetos. Argi skamba ne linksmai?“

Organizatorių teigimu, jie neketina apsiriboti fotosesija ir, išreikšdami solidarumą su ryžaplaukiais , planuoja surengti analogų neturinčią ugniaplaukių nuotraukų parodą.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
2015 Rugpjūčio mėn. 30 d. 07:00
Iki šiol itin lengvabūdiška apranga išsiskirdavusios Italijos prostitutės dabar turės eiti į darbą uniformuotos – bent jau Spino d'Addos mieste, kurio valdžia nurodė automagistralės Milanas – Kremona ruože besidarbuojančioms sekso profesionalėms... »
2015 Rugpjūčio mėn. 30 d. 06:00
Vis labiau plintanti nutukimo epidemija ėmė kelti nerimą ir Škotijos karstadirbiams. Jų teigimu, nutukimas jau tapo viena didžiausių laidotuvių verslo problemų. Škotijoje dažniausiai velionių palaikai kremuojami, tačiau pastaruoju metu vis daugiau... »
2015 Rugpjūčio mėn. 29 d. 07:00
Vokietijos policija ieško vagių, kurie įsilaužė į vieną alkoholio parduotuvę Miulhaimo prie Rūro mieste ir nulupo dangtelius nuo beveik 1 200 alaus butelių. Atvykus parduotuvės darbuotojų iškviestiems pareigūnams, paaiškėjo, kad naktį... »
2015 Rugpjūčio mėn. 28 d. 14:33
Anapilin iškeliavusių artimųjų atminimą kiekvienas stengiasi išsaugoti savaip. Amerikietis ūkininkas Donas Jaquishas iš Viskonsino valstijos savo velionės žmonos garbei 162 hektarus  žemės apsodino saulėgrąžomis. Geltonai nušvitusio... »
2015 Rugpjūčio mėn. 27 d. 09:25
Tūkstančiai pusnuogių žmonių trečiadienį svaidėsi pomidorais Ispanijos rytinio Bunjolio miesto gatvėse, kurios vėl pasidengė raudona tyre per kasmetinę šventę „Tomatina“, mininčią savo 70 metų sukaktį. sukaktį. »
2015 Rugpjūčio mėn. 26 d. 10:25
Suklupti viešoje vietoje visada nemalonu, tačiau džiaukitės, jog susipynusios kojos jums nekainavo milijono svarų. Į tokią nemalonią situaciją pakliuvo po Taivano muziejų vaikščiojantis berniukas, kuris suklupdamas išmušė skylę milijono... »
2015 Rugpjūčio mėn. 25 d. 09:02
Aukcione parduodama tragiško likimo Holivudo dievaitės Marilyn Monroe skrybėlė, už kurią tikimasi gauti iki 35 tūkstančių JAV dolerių (30 tūkstančių 195 eurai). eurai). »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 15:18
Vienas Australijos universitetas šeštadienį paskelbė pasiekęs pasaulio rekordą, kai šimtai astronomų profesionalų ir mėgėjų susirinko vienoje vietoje stebėti naktinio dangaus. dangaus. »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 12:50
 Australijos policija pirmadienį ėmėsi tirti pareiškimus, kad skandalų nevengiantis Holivudo žvaigždė Melas Gibsonas pastūmė ir išplūdo vieną australę fotografę. Sidnėjaus dienraščio „The Daily Telegraph“ fotonaujienų reporterė... »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 12:05
Vienas Niujorko policijos žirgas nukando piršto galiuką Švedijoje gimusiai moteriai, kuri dabar apskundė teismui miesto valdžią dėl aplaidumo. aplaidumo. »
2015 Rugpjūčio mėn. 24 d. 10:27
„Jos klausomasi dabar ir tos pačios plokštelės bus galima klausytis po 10 ar 30 metų. Žmonės, kurie turi patefonus ir vinilines plokšteles, tai galės daryti bet kada. Mados keičiasi, bet patefonas ir vinilinė plokštelė niekada nebuvo dingę“... »
2015 Rugpjūčio mėn. 23 d. 06:00
Iš gydytojų pacientai neretai sulaukia staigmenų, ir ne visuomet nemalonių. Kas pasakys, kokį jausmą Portsmuto (D.Britanija) gyventojai Doris Ayling sukėlė gydytojų tvirtinimas, kad ji laukiasi. laukiasi. »
2015 Rugpjūčio mėn. 22 d. 14:00
Nors Jungtinės Valstijos garsėja liberalia šaunamųjų ginklų įsigijimo ir laikymo politika, Los Andželo miesto policijos pareigūnai buvo priblokšti vieno šio miesto gyventojo name ir garaže aptikę įspūdingą arsenalą – daugiau nei 1 200 įvairių... »
2015 Rugpjūčio mėn. 22 d. 06:00
Rita Mattos, 23 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) gyventoja, kiekvieną rytą keliasi dar prieš pusę penkių ir eina į darbą – šluoti miesto gatvių. Jos darbo diena neretai trunka 12 valandų. valandų. »
2015 Rugpjūčio mėn. 21 d. 10:23
Kai į darbą atėjęs vieno uždaro Anglijos klubo, kuriame leidžiama lankytis tik jo nariams, administratorius pravėrė baro duris, iš karto suprato, kad jame kažkas gerokai pasiautėjo. pasiautėjo. »
2015 Rugpjūčio mėn. 20 d. 10:20
Lobių ieškotojai, tyrinėdami jūros dugną prie Floridos krantų, kur XVIII amžiuje uraganas nuskandino vieną ispanų laivą, rado aukso monetų, kurių vertė – 4,5 mln. dolerių (4,1 mln. eurų), trečiadienį pranešė jų bendrovė. bendrovė. »
2015 Rugpjūčio mėn. 20 d. 09:34
Viena ispanė gavo 800 eurų baudą pagal prieštaringai vertinamą viešojo saugumo įstatymą už tai, kad internete paskelbė nuotrauką, kurioje užfiksuotas neįgaliųjų vietoje stovintis policijos automobilis, trečiadienį pranešė policija. policija. »
2015 Rugpjūčio mėn. 19 d. 12:20
Iš gėdos raudonuojantys Australijos pareigūnai trečiadienį žadėjo peržiūrėti saugumo priemonės griežčiausio apsaugos režimo kalėjime, kai, pasinaudojęs paklodėmis ir pagalve, vienas jo kalinys perlipo spygliuota viela apraizgytą tvorą. tvorą. »
2015 Rugpjūčio mėn. 19 d. 10:43
JAV vaistų kontrolės institucijos antradienį įregistravo pirmąjį moterišką „Viagros“ atitikmenį – preparatą „Addyi“, sustiprinantį jaunų moterų lytinį potraukį, jeigu jos yra praradusios susidomėjimą seksu. seksu. »
2015 Rugpjūčio mėn. 18 d. 15:19
Lotynų popmuzikos superžvaigždė Enrique Iglesias padėkojo savo gerbėjams, kurių dėka jo hitas „Bailando“ tapo pirmąja daina ispanų kalba, kurios vaizdo klipas portale „YouTube“ buvo peržiūrėtas milijardą kartų. kartų. »
2015 Rugpjūčio mėn. 18 d. 13:19
Viena 80-metė bulgarė įgyvendino savo viso gyvenimo svajonę ir su guma nušoko nuo vieno aukščiausių tiltų Europoje. Pirmadienį apie savo šuolį pranešė pati moteris. moteris. »
2015 Rugpjūčio mėn. 17 d. 09:53
Italijoje šiurpus radinys – kairė koja su ištatuiruotu užrašu „Šiandien gera diena mirti“ – privertė pradėti detektyvinio filmo vertą tyrimą, šeštadienį pranešė šalies žiniasklaida. žiniasklaida. »
2015 Rugpjūčio mėn. 17 d. 06:00
Kai kurie savo svajonių siekia nekreipdami dėmesio į kliūtis, net jei tenka peržengti įstatymą. Vienas tokių – Uhano miesto Kinijoje gyventojas, pasivadinęs inspektoriumi Lei ir ne vienus metus apsimetinėjęs policijos pareigūnu. pareigūnu. »
2015 Rugpjūčio mėn. 16 d. 06:00
Londone gyvenanti trisdešimtmetė Jemma Roger nusprendė pasikeisti savo vardą ir pavardę: ne dėl to, kad jie jai būtų nepatikę, bet todėl, kad nebegalėjo naudotis savo paskyros „Facebook“ socialiniame tinkle pseudonimu. Moteris „Facebook“... »
2015 Rugpjūčio mėn. 15 d. 06:00
Prancūzijos policijos pareigūnų profesinė sąjunga švenčia pergalę: pagaliau jai pavyko išsikovoti teisę policininkams auginti barzdas ir tatuiruotis. Diskusija su valdžios atstovais truko dvejus metus. Iki šiol galiojusios taisyklės dėl... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Mantvina, Mantvinas, Žybartas, Žybartė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia leisti savanoriams laikyti namuose ginklus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-11-24
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
41.93   bar.
Dujos
Arrow down
2.31   MMBTU
Auksas
Arrow up
1070.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Tik pasidairyk truputį – Meilė kiekvienam kamputy. Onė nori sužinoti, Kaip tą meilę išmatuoti.
Giedrius myli savo Ingą. Ji su vaikinu laiminga. O Anupras savo fėją Jau kadais įsižiūrėjo.
Kastė džiaugiasi anūkais Ir vaišina riestainiukais. Kempė irgi kažką myli, Tik nesako niekam. Tyli.
Onė tik ranka numoja: – Lai kompiuteriai matuoja. Jiems paprakaituoti teks, Bet vargu ar pasiseks.