Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

2012 Kovo mėn. 15 d. 11:00

Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Mokslininkų prognozėmis, ryžaplaukiai  išnyks iki 2060 m. Norėdami juos išsaugoti, portalas „Laikas.lt“ ir „Tadaocern“ studija pakvietė Lietuvos ugniaplaukius įsiamžinti nacionalinėje raudonplaukių  fotosesijoje. Prieš objektyvą stojo 13 ryžaplaukiai  vyrai ir 70 moterų nuo 10 iki 50 metų iš skirtingų Lietuvos miestų – natūralių ir dažytų, strazdanių ir blyškiaveidžių.

Pasak fotografo Tado Černiausko, jis visada jautė didelę simpatiją raudonplaukiams. „Slapta ir pats norėjau būti vienas iš jų. Pasitaikius progai juos fotografuoti, net nesudvejojau, nes šie žmonės atrodo labai charizmatiški ir fotogeniški“, - sako fotografas.

Patys ryžaplaukiai  savo plaukų spalvą vertina dėl išskirtinumo.

Vaidas: „Kodėl man patinka būti ryžaplaukiu ? Visų pirma, pats gi nepasirinkau. Iš pradžių susitaikiau su tuo, vėliau supratau, kad man gražu. Tai turi privalumų ir trūkumų, bet labai padeda neturėti blogų draugų, o turėti tik geriausius. Be to, nereikia stengtis, kad išsiskirtum iš minios. Pakankamai stilinga. Pagaliau, neša laimę“.

Dinara: „Seniau nepatiko būti ryžaplauke , o dabar šios spalvos nekeisčiau į nieką kitą, nes esu visur atpažįstama ir be jokių pastangų išsiskiriu iš minios".

Emilija: „Nuo mokyklos laikų turiu puikią pravardę, kuria didžiuojuosi. Net senelis kartą „Ginger" pavadino. Dar „ryži" plaukai labai atgaivina mano išblyškusį veidą, dėl kurio mane dažnai žmonės laikydavo ligota, o natūralūs dažai labai sveiki plaukams. Žodžiu, vien pliusai, be jokių minusų".

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį".

Viktorija: „Smagu būti šiek tiek „retesne" nei visi. Ryžumas  man komplimentas, o ne įžeidimas, nepaisant nusistovėjusios neigiamos nuomonės apie ryžikus “.

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį“.

Marius: „Tai gyvenimo būdas. Kaip visiems patinka išskirtiniai rūbai, batai, šukuosenos, taip man patinka turėti savitą plaukų spalvą, kuri niekada nebūna nepastebėta aplinkinių ir kurios nenusipirksi, o tie, kas norės turėti – nusidažys, bet jokia dažomąja priemone neišgaus tos spalvos, kurią mes turime. Kiekvienas esame apdovanotas genais, vieni turi balsą, kiti judesį, o mes turime spalvą, mes nenublankstame miesto kasdienybėje, tarp kitų žmonių, mes visad švytime degančia raudona spalva. Jei turi balsą – dainuok. Jei turi judesį – šok. Turi spalvą – neslėpk jos“.

Loretas: „Būnant ryžaplaukiu  vieni dalykai visai be rimtos priežasties tampa sunkesni, kiti – lengvesni. Kartais atrodo, jog aš vos ne iš kitos planetos. Argi skamba ne linksmai?“

Organizatorių teigimu, jie neketina apsiriboti fotosesija ir, išreikšdami solidarumą su ryžaplaukiais , planuoja surengti analogų neturinčią ugniaplaukių nuotraukų parodą.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
2015 Birželio mėn. 14 d. 14:00
NATO antradienį šiaurinėje Lenkijoje pradėjo pirmąsias savo greitojo reagavimo pajėgų, suformuotų reaguojant į Rusijos intervenciją Ukrainoje, pratybas. Maždaug 2 100 karių iš devynių NATO šalių, kurios suformavo šias itin greito reagavimo... »
2015 Birželio mėn. 14 d. 14:00
Jungtinių Tautų organizacijos Pabėgėlių agentūros (UNHCR) atstovai antradienį paskelbė naujausius duomenis apie nelegalios imigracijos į Europą iš Šiaurės Afrikos mastą. Pranešama, kad  nuo šių metų pradžios Viduržemio jūra į Europą... »
2015 Birželio mėn. 14 d. 06:00
Buvęs Floridos valstijos (JAV) gubernatorius respublikonas Jebas Bushas pirmadienį oficialiai pareiškė sieksiantis Jungtinių Valstijų prezidento posto per 2016 m. lapkričio 8 d. vyksiančius  rinkimus. rinkimus. »
2015 Birželio mėn. 14 d. 06:00
Popiežius Pranciškus trečiadienį Vatikane priėmė Rusijos prezidentą V.Putiną, kuris daugiau nei valandą pavėlavo į jam paskirtą privatų susitikimą. Po 50 minučių trukusio susitikimo Šventojo Sosto išplatintame pareiškime sakoma, kad popiežius... »
2015 Birželio mėn. 14 d. 06:00
Teroristinės organizacijos „Islamo valstybė“ (IS) pajėgos pranešė išvijusios iš Libijos miesto Sirto jį gynusius sukarintos grupuotės „Fajr Libya“ kovotojus ir perėmusios šio miesto kontrolę. kontrolę. »
2015 Birželio mėn. 13 d. 14:00
Trečiadienį pietinėje Egipto dalyje esančio Luksoro miesto senoviniame Karnako šventyklos komplekse susisprogdino mirtininkas. Manoma, kad išpuolis buvo nukreiptas prieš šventyklą gausiai lankančius turistus: ant Nilo kranto stūksantys Karnako... »
2015 Birželio mėn. 13 d. 06:01
Lenkijoje trys vyriausybės ministrai ir parlamento pirmininkas trečiadienį įteikė atsistatydinimo prašymus dėl pasiklausymo skandalo, pranešė šalies premjerė Ewa Kopacz. Atsistatydino Lietuvoje labai gerai žinomas Seimo pirmininkas Radoslawas... »
2015 Birželio mėn. 13 d. 06:00
Šią savaitę pasibaigusiame vadinamojo Didžiojo septyneto (G-7) valstybių – Didžiosios Britanijos,  Kanados, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Japonijos ir Jungtinių Valstijų – vadovų susitikime, kuris šį kartą vyko Vokietijoje... »
2015 Birželio mėn. 12 d. 08:28
Tokijo gatvėmis vaikšto didžiulis roplys, bet jis visai nepanašus į Japonijos sostinę niokojusią kino filmų pabaisą Godzilą – vėžlys Bon-čanas linkęs viską daryti lėtai. Trijų metrų ilgio pentinuotasis vėžlys (Centrochelys sulcata  »
2015 Birželio mėn. 12 d. 06:00
Turbūt moteriškas kerštas išradingas ir negailestingas būna visur, tačiau Saudo Arabijoje ir kitose šalyse, kur įteisinta daugpatystė, pavojus vyrams jį užsitraukti yra kur kas didesnis. didesnis. »
2015 Birželio mėn. 11 d. 06:05
Pati vyriausia Jungtinėse Valstijose dirbanti medicinos seselė Florence Rigney 90-ąjį gimtadienį atšventė darbo vietoje – Takomos miesto, esančio Vašingtono valstijoje, bendrojoje ligoninėje. »
2015 Birželio mėn. 11 d. 06:02
Kai kurie žmonės išsaugo ne tik vaikystės dienų prisiminimus, bet ir kai ką labiau apčiuopiamo. 51 metų Didžiosios Britanijos gyventojas Steve’as Eastonas netikėtai rado prieš 43 metus dingusią savo žaislo dalį. dalį. »
2015 Birželio mėn. 11 d. 06:00
Jei amerikietė mergina Adrianne Lewis ką nors erzindama parodo liežuvį, efektas būna pribloškiantis. Kodėl, atspėti nesunku: ji liežuviu gali pasiekti ne tik nosį, bet ir akį ar alkūnę. alkūnę. »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:17
 Gineso pasaulio rekordų knygos leidėjai Anglijoje gyvenantį Merliną oficialiai pripažino garsiausiai pasaulyje murkiančiu katinu. Jo šeimininkė Tracy Westwood prisipažino nusprendusi kreiptis į rekordus fiksuojančius ekspertus po to, kai prieš... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:16
 Masačusetso valstijos (JAV) policijos departamento pareigūnai buvo priversti kreiptis į gyventojus ir paraginti juos nekvailioti ir neblaiviems nepuldinėti juodųjų lokių apsiginklavus po ranka pasitaikiusiais įrankiais, pavyzdžiui, kirviais... »
2015 Birželio mėn. 10 d. 09:15
Įvykis Australijoje turėtų priminti roplius namuose laikantiems žmonėms, kad pernelyg išalkę augintiniai tampa ne tokie išrankūs maistui. Kartais jiems tinka ir plieniniai įrankiai, pavyzdžiui, replės. replės. »
2015 Birželio mėn. 9 d. 13:30
Penktadalis Baltijos šalių gyventojų teigia mėgstantys bučiuotis ir mielai tai darantys ir tik 6 proc. Lietuvos, 7 proc. Latvijos bei 5 proc. Estijos piliečių bučinių linkę vengti. Lietuvos gyventojai romantiškus bučinius dovanoja dažniau:... »
2015 Birželio mėn. 9 d. 09:05
Muzikos žvaigždės Whitney Houston asmens sargybinis Kevinas Ammonsas prabilo apie paslaptingą atlikėją kankinusį šantažuotoją. Manoma, kad knygos „Whitney & Bobbi Kristina: The Deadly Price of Fame“ autoriui Ianui Halperinui muzikos... »
2015 Birželio mėn. 8 d. 10:27
Pirmą kartą veidrodyje savo atvaizdą išvydusios naminės katės dažniausiai jį ignoruoja, šunys dažniausiai aploja. O štai laukiniai gyvūnai...Jie elgiasi kur kas įdomiau nei naminiai. Prancūzų fotografas Xavieras Hubertas Brierre`as atliko... »
2015 Birželio mėn. 8 d. 10:24
Kensingtono rūmai šeštadienį paskelbė pirmąsias nuotraukas, kuriose britų princesė Charlotte įamžinta drauge su princu George`u ir kuriose vyresnysis broliukas bučiuoja neseniai gimusią sesutę. »
2015 Birželio mėn. 8 d. 10:22
Jei kieno nors namus ar darbovietę užplūsta tarakonai, galima padėti nuodų ar iškviesti kenkėjų naikintojus, bet Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas turi radikalesnį sprendimą: būtent dėl tarakonų senojoje darbovietėje jam prireikė... »
2015 Birželio mėn. 7 d. 07:00
Prancūzijos pareigūnai antradienį uždarė dvi migrantų stovyklas, kurias pastarieji buvo neteisėtai įkūrę po vienu Paryžiaus metropoliteno tiltu ir Kalė uostamiestyje. Per policijos operaciją iš ten buvo išvežta šimtai pabėgėlių, kurių... »
2015 Birželio mėn. 7 d. 07:00
Graikija ir jos skolintojai nepasiekė proveržio ketvirtadienį naktį Briuselyje vykusiose derybose, bet tikino, jog padarė pažangą artėdami prie susitarimo, kuris gali apsaugoti Atėnus nuo potencialaus pasitraukimo iš euro zonos. zonos. »
2015 Birželio mėn. 7 d. 07:00
 Džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ kovotojai per mūšius su Sirijos sukilėliais šalies šiaurėje užėmė dar kelis rajonus netoli sienos su Turkija perėjos ir gali visiškai atkirsti svarbų ginklų tiekimo į Alepo miestą maršrutą... »
2015 Birželio mėn. 7 d. 07:00
Prancūzija ir Vokietija bendru pareiškimu paragino Europos Sąjungą iš naujo svarstyti savo planą suteikti prieglobstį žemyno krantus pasiekiantiems migrantams, sakydamos, kad ši programa yra nepakankamai subalansuota. subalansuota. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Doma, Domė, Dominyka, Ginvilė, Nerilė, Nervyda, Nervydas, Nervilas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia įteisinti gėjų partnerystę?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-07-06
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
54.96   bar.
Dujos
Arrow down
2.766   MMBTU
Auksas
Arrow up
1167.6   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Sodžiaus ūkininką Miką Vėl depresija apniko: Kur surast jam tokią paną, Kuri ūky nusimano?
Nėr tokios panos pasviety – Mikui pasikarti knieti. Kaip gyventi? Arti, sėti Ir vienam daržus ravėti?
Onė irgi modeliavo, Kaip padėt kaimynui savo. Bet galvoj jokios minties Dėl Mikučio ateities.
Ačiū Dievui, kad Dirvelė Turi galvą kaip seimelį: – Mikai, tau patart galiu Partnerystę su... Raulu.