Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

2012 Kovo mėn. 15 d. 11:00

Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Mokslininkų prognozėmis, ryžaplaukiai  išnyks iki 2060 m. Norėdami juos išsaugoti, portalas „Laikas.lt“ ir „Tadaocern“ studija pakvietė Lietuvos ugniaplaukius įsiamžinti nacionalinėje raudonplaukių  fotosesijoje. Prieš objektyvą stojo 13 ryžaplaukiai  vyrai ir 70 moterų nuo 10 iki 50 metų iš skirtingų Lietuvos miestų – natūralių ir dažytų, strazdanių ir blyškiaveidžių.

Pasak fotografo Tado Černiausko, jis visada jautė didelę simpatiją raudonplaukiams. „Slapta ir pats norėjau būti vienas iš jų. Pasitaikius progai juos fotografuoti, net nesudvejojau, nes šie žmonės atrodo labai charizmatiški ir fotogeniški“, - sako fotografas.

Patys ryžaplaukiai  savo plaukų spalvą vertina dėl išskirtinumo.

Vaidas: „Kodėl man patinka būti ryžaplaukiu ? Visų pirma, pats gi nepasirinkau. Iš pradžių susitaikiau su tuo, vėliau supratau, kad man gražu. Tai turi privalumų ir trūkumų, bet labai padeda neturėti blogų draugų, o turėti tik geriausius. Be to, nereikia stengtis, kad išsiskirtum iš minios. Pakankamai stilinga. Pagaliau, neša laimę“.

Dinara: „Seniau nepatiko būti ryžaplauke , o dabar šios spalvos nekeisčiau į nieką kitą, nes esu visur atpažįstama ir be jokių pastangų išsiskiriu iš minios".

Emilija: „Nuo mokyklos laikų turiu puikią pravardę, kuria didžiuojuosi. Net senelis kartą „Ginger" pavadino. Dar „ryži" plaukai labai atgaivina mano išblyškusį veidą, dėl kurio mane dažnai žmonės laikydavo ligota, o natūralūs dažai labai sveiki plaukams. Žodžiu, vien pliusai, be jokių minusų".

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį".

Viktorija: „Smagu būti šiek tiek „retesne" nei visi. Ryžumas  man komplimentas, o ne įžeidimas, nepaisant nusistovėjusios neigiamos nuomonės apie ryžikus “.

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį“.

Marius: „Tai gyvenimo būdas. Kaip visiems patinka išskirtiniai rūbai, batai, šukuosenos, taip man patinka turėti savitą plaukų spalvą, kuri niekada nebūna nepastebėta aplinkinių ir kurios nenusipirksi, o tie, kas norės turėti – nusidažys, bet jokia dažomąja priemone neišgaus tos spalvos, kurią mes turime. Kiekvienas esame apdovanotas genais, vieni turi balsą, kiti judesį, o mes turime spalvą, mes nenublankstame miesto kasdienybėje, tarp kitų žmonių, mes visad švytime degančia raudona spalva. Jei turi balsą – dainuok. Jei turi judesį – šok. Turi spalvą – neslėpk jos“.

Loretas: „Būnant ryžaplaukiu  vieni dalykai visai be rimtos priežasties tampa sunkesni, kiti – lengvesni. Kartais atrodo, jog aš vos ne iš kitos planetos. Argi skamba ne linksmai?“

Organizatorių teigimu, jie neketina apsiriboti fotosesija ir, išreikšdami solidarumą su ryžaplaukiais , planuoja surengti analogų neturinčią ugniaplaukių nuotraukų parodą.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
2015 Gegužės mėn. 16 d. 15:00
Pietų Korėjos žvalgyba pranešė, kad kaimyninėje Šiaurės Korėjoje įvykdyta mirties bausmė tėvynės išdavimu apkaltintam šios valstybės gynybos vadui. Trečiadienį Pietų Korėjos nacionalinė žvalgybos tarnyba (NIS) apie tai uždarame... »
2015 Gegužės mėn. 16 d. 09:00
Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II džiaugiasi savo provaikaitės princesės Charlotte Elizabeth Dianos, kurios šį mėnesį susilaukė princas Williamas su žmona Kate, gimimu. gimimu. »
2015 Gegužės mėn. 15 d. 10:39
Pokštininkas princas Harry vizito Naujojoje Zelandijoje metu užsipuolė karališkąjį fotografą. »
2015 Gegužės mėn. 15 d. 09:36
Visame pasaulyje išpopuliarėjusį „Kylie Jenner lip challenge" iššūkį priėmę jaunuoliai sulaukė nekokių pasekmių. Kai kuriems iš jų net reikėjo kreiptis į medikus.  »
2015 Gegužės mėn. 15 d. 08:56
Televizija „ Fox“ sukėlė garsiausių meno kritikų pasipiktinimą, kai viename jos naujienų kanalų buvo parodytas „cenzūruotas“ garsusis kubisto Pablo Picasso šedevras „Alžyro moterys“ (Les femmes d'Alger) su pridengtomis moterų krūtimis... »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 09:24
Kanų tarptautinis kino festivalis trečiadienį savo atidarymo vakarui pasirinko ne labiau įprastą komercinį filmą, o nepagražintos tikrovės prancūzų kino juostą, tik antrąkart suteikdamas moteriai garbę pradėti peržiūrų maratoną.  »
2015 Gegužės mėn. 14 d. 09:10
Aktorius George'as Clooney (Džordžas Klunis) kartu su astronautais Jimu Lovellu (Džimu Lovelu), Tomu Staffordu (Tomu Stafordu) ir Eugene'u Cernanu (Judžinu Sernanu) dalyvavo iškilmingame renginyje 45-osioms misijos „Apollo 13“ metinėms paminėti. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 15:15
Aukcione Ženevoje antradienį 25,59 karatų „karvelio kraujo“ spalvos rubinas buvo parduotas už rekordinius 30,33 mln. JAV dolerių, o už retą rožinį deimantą, kuris, kaip manoma, kažkada priklausė Napoleono Bonaparte'o dukterėčiai, buvo... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:26
Vieni apsimetėliai skambinėja, viliodami iš patikliųjų pinigus, kiti šiaip kvailioja. Italijos gyventojas Franco Rabuffis neatskleidė, ką pamanė, kai į namus jam paskambinęs vyras prisistatė Romos popiežiumi. popiežiumi. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:24
Ar jums rūpėtų, kur po operacijos atsidurtų chirurgų amputuota jūsų koja ar ranka? 56 metų Floridos valstijos (JAV) gyventojui Johnui Timiriasieffui šis klausimas buvo toks svarbus, kad, sužinojęs atsakymą, padavė ligoninę į teismą. teismą. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:22
Paprastai 100 metų ribą įveikę ilgaamžiai, klausinėjami apie ilgo gyvenimo paslaptį, dalija su tvirtos sveikatos išlaikymu susijusius patarimus, tačiau 108-ojo gimtadienio sulaukęs amerikietis Richardas Overtonas vargu ar turi ką patarti. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:21
Į 13 prekybos tinklo „Aldi“ parduotuvių Berlyne buvo atvežtos šviežių bananų siuntos su siurprizais. Dėžėse su bananais buvo paslėpti narkotikų paketai. Jie buvo kruopščiai susukti į juodą aliuminio foliją, kuri, matyt, padėjo apgauti... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:20
Įvairiose veiklos srityse paplitę belaidžiai nešiojamieji mikrofonai kartais per neapdairumą gali pridaryti rimtų nemalonumų ne tik renginių vedėjams ar seminarų vadovams. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:18
Nors narkotikus slapta per sieną įvežti bandantys kurjeriai dažnai susimauna ir patenka už grotų, o kai kuriose šalyse – ir į mirtininkų kameras, sėkmės atveju jų uždarbis, ko gero, yra toks didelis, kad vilioja mėginti tai daryti vėl... »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 13:16
Šiukšlintojai didelę nelaimę gali sukelti net ir tokiu iš pažiūros nepavojingu daiktu, kaip tuščia gėrimo skardinė. Tiesa, ji rimtą pavojų kelia numesta ne kur nors gatvėje ar kelkraštyje, o prie metro traukinių bėgių. bėgių. »
2015 Gegužės mėn. 13 d. 09:09
Dėl grobio susipešusias benames kates išskyrė benamiai šunys. Šios katės ir šunys – kaimynai, besidalinantys ta pačia teritorija. Ir vieni, ir kiti sukasi kaip išmano, nes tikrų namų jie neturi. Ir štai dvi katės nepasidalino kažkokio... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 14:11
Arizonos valstijoje paniką sukėlė neįprastas radinys Kolorado upės dugne. Nardytojai visai netikėtai upėje aptiko ant lauko kėdžių ten alų geriančių žmonių skeletus. Kaip skeletai atsidūrė upės dugne – žiūrėkite reportaže.  »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 13:51
Didžiosios Britanijos princas Harry pirmadienį pareiškė, kad svajoja susilaukti vaikų ir norėtų, kad būsima jo partnerė su juo dalytųsi karališkų pareigų našta, tačiau pridūrė tebeieškąs tinkamos moteris. »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 08:09
Vos gimusį ir niekam nereikalingą šunelį Dave‘as Meinartas kadaise rado patvorėje. Dauguma mažylio šeimos narių jau buvo nudvėsę, o kiti – apsigimę. Veterinarai naujuosius kalytės šeimininkus įspėjo, jog jei ji ir gyvens, tai liks akla... »
2015 Gegužės mėn. 12 d. 08:04
Stebint filmuką su nuostabaus grožio kate sunku pasakyti, ar ji puola iš tikrųjų, ar tik žaidžia.  »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 14:17
Kanadietė pagimdė iš Kalgario į Naritą skridusiame lėktuve. Sąrėmiai jai prasidėjo skrendant virš Ramiojo vandenyno, pirmadienį pranešė oro bendrovės „Air Canada“ atstovas. Kūdikio tėvas pareiškė, kad šis incidentas buvo „visiškai... »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 09:57
Kad vėžio kamuojamai mylimajai nėra jokios galimybės išgyventi, Jackas sužinojo likus vos kelioms dienoms iki Michelle mirties. Skaudžios žinios sukrėstas 22-jų įsimylėjėlis nieko nelaukęs parklupo ant kelio ir paprašė savo 10-čia metų... »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 07:59
Jei baltą katiną nufilmavę jo šeimininkai tikėjosi pagyrų, jie labai suklydo. Už tai, kad gražų baltaplaukį katiną baugina, prieš jo nosį mosuodami manekeno galva, filmuko autoriai nusipelnė priekaištų dėl nederamo elgesio su gyvūnu... »
2015 Gegužės mėn. 11 d. 07:56
Atėnuose tvyrojo tikras kanapių kvapas. Prie šalies parlamento susirinko šimtai kanapių mėgėjų ir prašė naujos valdžios legalizuoti kanapių rūkymą ir auginimą. Pasak protestuotojų – tai net padėtų šaliai spręsti finansines problemas.  »
2015 Gegužės mėn. 10 d. 15:00
Prancūzijos ekspertai nerado įrodymų, kad šioje šalyje 2004 metais miręs palestiniečių lyderis Yasseras Arafatas galėjo būti slapta nunuodytas radioaktyviomis medžiagomis. Y.Arafatas, būdamas 75 metų, buvo gydomas netoli Paryžiaus esančioje... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Ferdinandas, Joana, Jomilas, Vyliaudas, Žana

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar išrinkus naują Lenkijos prezidentą keisis Lietuvos - Lenkijos santykiai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-05-30
Valiutos_usd
USD     0.9178 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.4037 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
60.23   bar.
Dujos
Arrow down
2.642   MMBTU
Auksas
Arrow up
1190.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Serga Raulas – pilvą sopa. Felčerė nustatė opą. – Kur pateksiu po mirties, Kai mane karste išties?
– Rasi, į dangaus aukštybę, Kur palaima ir ramybė? Gal į pragaro gelmes Nuodėmės mane numes?
Onė tepalais jį trina. Ir Anupras slenkstį mina: – Ruoški sielą, kaimynėli, Į skaistyklos šaltą celę.
Svarsto Raulas visą naktį, Kur jam po mirties nukakti. Ir nusprendžia pagaliau: – Nuo pagundų – kuo toliau.