Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

2012 Kovo mėn. 15 d. 11:00

Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Mokslininkų prognozėmis, ryžaplaukiai  išnyks iki 2060 m. Norėdami juos išsaugoti, portalas „Laikas.lt“ ir „Tadaocern“ studija pakvietė Lietuvos ugniaplaukius įsiamžinti nacionalinėje raudonplaukių  fotosesijoje. Prieš objektyvą stojo 13 ryžaplaukiai  vyrai ir 70 moterų nuo 10 iki 50 metų iš skirtingų Lietuvos miestų – natūralių ir dažytų, strazdanių ir blyškiaveidžių.

Pasak fotografo Tado Černiausko, jis visada jautė didelę simpatiją raudonplaukiams. „Slapta ir pats norėjau būti vienas iš jų. Pasitaikius progai juos fotografuoti, net nesudvejojau, nes šie žmonės atrodo labai charizmatiški ir fotogeniški“, - sako fotografas.

Patys ryžaplaukiai  savo plaukų spalvą vertina dėl išskirtinumo.

Vaidas: „Kodėl man patinka būti ryžaplaukiu ? Visų pirma, pats gi nepasirinkau. Iš pradžių susitaikiau su tuo, vėliau supratau, kad man gražu. Tai turi privalumų ir trūkumų, bet labai padeda neturėti blogų draugų, o turėti tik geriausius. Be to, nereikia stengtis, kad išsiskirtum iš minios. Pakankamai stilinga. Pagaliau, neša laimę“.

Dinara: „Seniau nepatiko būti ryžaplauke , o dabar šios spalvos nekeisčiau į nieką kitą, nes esu visur atpažįstama ir be jokių pastangų išsiskiriu iš minios".

Emilija: „Nuo mokyklos laikų turiu puikią pravardę, kuria didžiuojuosi. Net senelis kartą „Ginger" pavadino. Dar „ryži" plaukai labai atgaivina mano išblyškusį veidą, dėl kurio mane dažnai žmonės laikydavo ligota, o natūralūs dažai labai sveiki plaukams. Žodžiu, vien pliusai, be jokių minusų".

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį".

Viktorija: „Smagu būti šiek tiek „retesne" nei visi. Ryžumas  man komplimentas, o ne įžeidimas, nepaisant nusistovėjusios neigiamos nuomonės apie ryžikus “.

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį“.

Marius: „Tai gyvenimo būdas. Kaip visiems patinka išskirtiniai rūbai, batai, šukuosenos, taip man patinka turėti savitą plaukų spalvą, kuri niekada nebūna nepastebėta aplinkinių ir kurios nenusipirksi, o tie, kas norės turėti – nusidažys, bet jokia dažomąja priemone neišgaus tos spalvos, kurią mes turime. Kiekvienas esame apdovanotas genais, vieni turi balsą, kiti judesį, o mes turime spalvą, mes nenublankstame miesto kasdienybėje, tarp kitų žmonių, mes visad švytime degančia raudona spalva. Jei turi balsą – dainuok. Jei turi judesį – šok. Turi spalvą – neslėpk jos“.

Loretas: „Būnant ryžaplaukiu  vieni dalykai visai be rimtos priežasties tampa sunkesni, kiti – lengvesni. Kartais atrodo, jog aš vos ne iš kitos planetos. Argi skamba ne linksmai?“

Organizatorių teigimu, jie neketina apsiriboti fotosesija ir, išreikšdami solidarumą su ryžaplaukiais , planuoja surengti analogų neturinčią ugniaplaukių nuotraukų parodą.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
2015 Balandžio mėn. 19 d. 10:00
Estijos premjeras Taavis Roivas antradienį paragino NATO sąjungininkes atsiųsti į Baltijos regioną daugiau karių, o Vokietiją – prisiimti vadovavimą šiam kontingentui. Taline, kaip ir kitose Baltijos šalių sostinėse, tvyro nerimas dėl saugumo... »
2015 Balandžio mėn. 19 d. 10:00
Buvusi Jungtinių Valstijų pirmoji ponia ir valstybės sekretorė Hillary Clinton oficialiai pradėjo savo rinkimų kampaniją, siekdama tapti pirmąja moterimi, išrinkta JAV prezidente. prezidente. »
2015 Balandžio mėn. 19 d. 06:00
Kinija trečiadienį paragino tremtyje gyvenantį Tibeto dvasinį lyderį Dalai Lamą atsisakyti savo iliuzijų dėl derybų apie Tibeto ateitį ir dar kartą apkaltino jį puoselėjant separatistines mintis ir slapta siekiant nepriklausomybės. nepriklausomybės. »
2015 Balandžio mėn. 18 d. 06:00
Europos Komisija trečiadienį JAV bendrovei „Google“ pareiškė oficialius kaltinimus dėl konkurencijos teisės aktų pažeidimo. „Google“ kaltinama piktnaudžiavimu dominuojančia padėtimi interneto paieškos rinkoje siekiant reklamuoti savo... »
2015 Balandžio mėn. 18 d. 06:00
Izraelio gyventojai ketvirtadienį ryte nutraukė savo darbus ir praėjus 70 metų po nacių mirties stovyklų išvadavimo aidint sirenoms pagerbė 6 mln. žydų, pražuvusių per nacių vykdytą Holokaustą Antrojo pasaulinio karo metais. metais. »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 17 d. 08:26
Amerikietė JAV Teksaso valstijoje pagimdė penketuką. Moterų klinikos Hjustone duomenimis, tai pirmas atvejis šalyje, kai penketuką sudaro tik mergaitės. »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 08:12
Liepsnas spjaudanti ir pastatus trypianti kino pabaisa Godzila ketvirtadienį buvo sveikinama Tokijuje kaip klestėjimo, o ne niokojimo simbolis. »
2015 Balandžio mėn. 16 d. 08:09
Atvejis, kai ant vieno Japonijos paplūdimio užplaukė daugiau negu 150 plačiasnukių delfinų, paskatino nuogąstavimus, kad gali pasikartoti iš pažiūros niekaip su tuo nesusijusi katastrofa – itin smarkus povandeninis žemės drebėjimas, 2011... »
2015 Balandžio mėn. 13 d. 14:49
Jei neturite antrosios pusės, tikriausiai iš jūsų lūpų ne kartą buvo girdima frazė: „Aplink nėra normalių vyrų / moterų“, tačiau vertėtų paklausti savęs ar patys esate jau tokie nepakartojami! Pateikiame keletą esminių problemų... »
2015 Balandžio mėn. 13 d. 13:58
Įsimylėjus širdyje ima plasnoti drugeliai, jaučiamės pakylėti, o gyvenimas atrodo toks spalvingas ir nuostabus. Įprastai šiltus jausmus vienas kitam puoselėja priešingos lyties atstovai – vyras ir moteris taip pat šiomis dienomis tikriausiai... »
2015 Balandžio mėn. 13 d. 13:39
Kurdų kovotojų grupė laiku atkreipė dėmesį ir suspėjo neutralizuoti Islamo valstybės smogiko automobilį, kaip paaiškėjo vėliau, – pilną sprogmenų. Unikalūs teroristo mirtininko likvidavimo kadrai Kirkuke pateko į Internetą. »
LNK nuotrauka
2015 Balandžio mėn. 11 d. 07:00
LNK pramoginiame šou „Lietuvos supermiestas“, kurį veda Inga Jankauskaitė, iš žaidimo iškrito dar vieno mūsų miesto, pretendavusio į „supermiesto“ vardą, komanda. Iš kovos pasitraukė kauniečiai su savo kapitone Natalija Bunke. Tai paaiškėjo... »
2015 Balandžio mėn. 10 d. 10:32
Lenkijoje smarkiai per anksti gimęs kūdikis, sveriantis vos 820 gramų, tapo mažiausiu ir jauniausiu pasaulyje pacientu, kurį nuo mirties išgelbėjo dirbtinių inkstų aparatas, nurodė jo terapijai vadovavęs gydytojas.  »
2015 Balandžio mėn. 10 d. 08:45
Nusirašinėti mokykloje ar universitete teko visiems. Vieni tai darė iš rankovės traukdami paruoštukes, kiti – iš po suolo vadovėlį. Tačiau esame tikri, kad niekam neteko nusirašinėti taip, kaip šis dalykas vyksta Indijoje. Indijoje. »
2015 Balandžio mėn. 9 d. 13:09
Tikriausiai nėra tokio žmogaus, kuris nežinotų, kad moterys „šopingu“ gydo depresiją, nelaimingą meilę ir visas kitas blogas nuotaikas. O štai apie vyrus kalbama, jog šie apsipirkinėjimo vengia kaip velnias kryžiaus… Tačiau būrys Taivanio... »
2015 Balandžio mėn. 9 d. 10:48
Keturkojų augintiniai puikiai žino, kad jų augintiniai mėgsta pastūgauti. Tačiau ar pagalvojote, kas gali nutikti, jei namuose šeimininkauja net trys keturkojai? Būtent tokią situaciją nufilmavo vienas augintinių šeimininkas ir šiuo vaizdo... »
2015 Balandžio mėn. 9 d. 09:57
Madridas – Ispanijos širdis ne vien jau todėl, kad tai yra šios šalies sostinė nuo pat 16 amžiaus. Madridas įsikūręs pačiame Pirėnų pusiasalio (isp. La Peninsula Iberica) centre. Kelioniumanija.lt pateikia keletą įdomių faktų apie Ispanijos... »
2015 Balandžio mėn. 8 d. 07:52
Jei esate alergiškas žiedadulkėms – patikėkite, jūs ne vienas toks. Štai 17-metė iš JAV, Utos valstijos alergiška kasdien reikalingam ir daugelio be gailesčio vartojamam vandeniui. Pasirodo, jo vengti priversti ir dar 34 pasaulio gyventojai... »
Gertrude Weaver (nuotr. SCANPIX)
2015 Balandžio mėn. 7 d. 13:32
Praėjus kelioms dienoms po to, kai tapo seniausiu pasaulyje žmogumi, amerikietė Gertrude Weaver (Gertrud Viver) mirė būdama 116 metų, pranešė JAV žiniasklaida. G.Weaver mirė pirmadienį dėl plaučių uždegimo komplikacijų, sakoma pranešimuose... »
Stebuklingai išgyveno po skrydžio nuo 20 metrų aukšto estakados
2015 Balandžio mėn. 7 d. 12:14
Automobilio vairuotojas ir keleivė išgyveno Sočio centre patyrę siaubingą avariją. Veiksmo filmų verta nelaimė užfiksuota centriniame Sočio rajone. 29-ių „Range Rover“ vairuotojas nesuvaldė automobilio posūkyje slidžiame kelyje, ir jo visureigis... »
scanpix.ee nuotr.
2015 Balandžio mėn. 7 d. 09:51
Autizmu sergantis berniukas, keturiomis dienomis anksčiau dingęs vienoje stovyklavietėje Australijoje, buvo rastas gyvas antradienį, o policija pareiškė, kad jam „per stebuklą“ pasisekė išgyventi tankiame miške. »
(SCANPIX)
2015 Balandžio mėn. 6 d. 06:00
Katalonų nacionalistinės partijos ir draugijos pasirašė atsiskyrimo nuo Ispanijos 2017 m. kelio gairių planą, jei nepriklausomybę palaikantys judėjimai laimėtų vietos valdžios rinkimus rugsėjį. rugsėjį. »
(SCANPIX)
2015 Balandžio mėn. 6 d. 06:00
Didžiosios Britanijos princas Williamas pirmadienį pradėjo dirbti bendrovės „Bond Air Services“ greitosios pagalbos sraigtasparnio piloto darbą, nors į gelbėjimo misijas jis pradės skraidyti tik vėliau šiais metais. metais. »
(SCANPIX)
2015 Balandžio mėn. 5 d. 06:00
Trečiadienį mirė seniausiu žmogumi pasaulyje laikyta Japonijos gyventoja Misao Okawa. Vos prieš mėnesį ji buvo atšventusi 117-ąjį gimtadienį. M.Okawa mirė dėl širdies nepakankamumo. M.Okawa, užauginusi keturis vaikus ir turėjusi šešis... »
(SCANPIX)
2015 Balandžio mėn. 5 d. 06:00
Rusijos opozicijos politiko Boriso Nemcovo nužudymo pagrindiniu įtariamuoju laikomas Zauras Dadajevas trečiadienį teisme pareiškė, kad savo kaltę pripažino spaudžiamas ir mušamas. Dėl B.Nemecovo nužudymo vasario 27 . sulaikyti penki asmenys. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aistė, Eirimas, Laisvūnas, Leontina, Simona

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ką manote apie pavasario orus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-04-19
Valiutos_usd
USD     0.9336 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.391 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
57.73   bar.
Dujos
Arrow down
2.641   MMBTU
Auksas
Arrow up
1203.3   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Kas nedirba – tas neklysta, – Raulas tvirtinti išdrįsta. – Jų net reitingai aukšti – Lyg mėnulis pilnaty.
– Reitingus už darbus kelia, – Prieštarauja jam Dirvelė. – Žmogų puošia jo darbai. Visa kita – nelabai.
– Reitingai labiausiai kyla Tų, kurie prie „lovio“ šyla. – Raulas puola. – Prie kalbų, Aišku, reikia pinigų.
Onei irgi baisiai knieti Savo išmintį išlieti: – Raulai, tu tikrai teisus, Nors ir stebini visus.