Parsisiųskite

 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

2012 Kovo mėn. 15 d. 11:00

Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Mokslininkų prognozėmis, ryžaplaukiai  išnyks iki 2060 m. Norėdami juos išsaugoti, portalas „Laikas.lt“ ir „Tadaocern“ studija pakvietė Lietuvos ugniaplaukius įsiamžinti nacionalinėje raudonplaukių  fotosesijoje. Prieš objektyvą stojo 13 ryžaplaukiai  vyrai ir 70 moterų nuo 10 iki 50 metų iš skirtingų Lietuvos miestų – natūralių ir dažytų, strazdanių ir blyškiaveidžių.

Pasak fotografo Tado Černiausko, jis visada jautė didelę simpatiją raudonplaukiams. „Slapta ir pats norėjau būti vienas iš jų. Pasitaikius progai juos fotografuoti, net nesudvejojau, nes šie žmonės atrodo labai charizmatiški ir fotogeniški“, - sako fotografas.

Patys ryžaplaukiai  savo plaukų spalvą vertina dėl išskirtinumo.

Vaidas: „Kodėl man patinka būti ryžaplaukiu ? Visų pirma, pats gi nepasirinkau. Iš pradžių susitaikiau su tuo, vėliau supratau, kad man gražu. Tai turi privalumų ir trūkumų, bet labai padeda neturėti blogų draugų, o turėti tik geriausius. Be to, nereikia stengtis, kad išsiskirtum iš minios. Pakankamai stilinga. Pagaliau, neša laimę“.

Dinara: „Seniau nepatiko būti ryžaplauke , o dabar šios spalvos nekeisčiau į nieką kitą, nes esu visur atpažįstama ir be jokių pastangų išsiskiriu iš minios".

Emilija: „Nuo mokyklos laikų turiu puikią pravardę, kuria didžiuojuosi. Net senelis kartą „Ginger" pavadino. Dar „ryži" plaukai labai atgaivina mano išblyškusį veidą, dėl kurio mane dažnai žmonės laikydavo ligota, o natūralūs dažai labai sveiki plaukams. Žodžiu, vien pliusai, be jokių minusų".

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį".

Viktorija: „Smagu būti šiek tiek „retesne" nei visi. Ryžumas  man komplimentas, o ne įžeidimas, nepaisant nusistovėjusios neigiamos nuomonės apie ryžikus “.

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį“.

Marius: „Tai gyvenimo būdas. Kaip visiems patinka išskirtiniai rūbai, batai, šukuosenos, taip man patinka turėti savitą plaukų spalvą, kuri niekada nebūna nepastebėta aplinkinių ir kurios nenusipirksi, o tie, kas norės turėti – nusidažys, bet jokia dažomąja priemone neišgaus tos spalvos, kurią mes turime. Kiekvienas esame apdovanotas genais, vieni turi balsą, kiti judesį, o mes turime spalvą, mes nenublankstame miesto kasdienybėje, tarp kitų žmonių, mes visad švytime degančia raudona spalva. Jei turi balsą – dainuok. Jei turi judesį – šok. Turi spalvą – neslėpk jos“.

Loretas: „Būnant ryžaplaukiu  vieni dalykai visai be rimtos priežasties tampa sunkesni, kiti – lengvesni. Kartais atrodo, jog aš vos ne iš kitos planetos. Argi skamba ne linksmai?“

Organizatorių teigimu, jie neketina apsiriboti fotosesija ir, išreikšdami solidarumą su ryžaplaukiais , planuoja surengti analogų neturinčią ugniaplaukių nuotraukų parodą.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
2015 Liepos mėn. 18 d. 06:00
Meksikos valdžia pranešė, kad antradienį iš itin stipriai saugomo kalėjimo pabėgo vienas pavojingiausių šalies narkotikų mafijos vadeivų Joaquinas Guzmanas, pravarde El Chapo (Neūžauga). (Neūžauga). »
2015 Liepos mėn. 17 d. 16:00
Pasipiktinę valdančiosios koalicijos politikų sprendimu pritarti tarptautinių kreditorių iškeltoms itin griežtoms taupymo ir ekonominių reformų sąlygoms, kurios leistų į ekonominę prarają smengančiai Graikijai gauti naują finansinę paramą... »
2015 Liepos mėn. 17 d. 14:00
Ne visi namuose turi įsirengę detektorius, perspėjančius apie dujų nuotėkį ar kambaryje pasklidusias smalkes. Tačiau kartais jų nė nereikia, jei namus saugo budrus senbernaras. senbernaras. »
2015 Liepos mėn. 17 d. 11:00
Sunku patikėti, bet Drezdene (Vokietija), Zygelštrasės gatvėje, įrengtas šviesoforas šviečia tik raudonai nuo pat 1987 metų, ir eismo organizavimo specialistai nežada, kad kada nors jame įsijungs geltona ar žalia šviesa. šviesa. »
2015 Liepos mėn. 17 d. 06:00
Viename Brazilijos zoologijos sode gyvenantis Čilės flamingas gavo naują koją: paukštį gydę veterinarai dalį senosios buvo priversti amputuoti. amputuoti. »
2015 Liepos mėn. 16 d. 15:00
Pasirodo, pasaulio rekordą galima pasiekti ne tik bandant į vieną automobilį sukimšti kuo daugiau keleivių. Banglentininkai Kalifornijoje (JAV) nusprendė pakovoti dėl teisės patekti į Guinnesso pasaulio rekordų knygą pasitelkdami milžinišką... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 13:00
Narkotikų kurjeriai priversti ieškoti vis naujų slaptaviečių, kad apgautų muitininkų naudojamą asmeninės patikros įrangą ir jiems talkinančių tarnybinių šunų uoslę. Kolumbijos pareigūnai neseniai sulaikė iš šalies išvykti bandžiusią... »
2015 Liepos mėn. 16 d. 09:52
Apsaugos kameros užfiksavo, kaip į degalinę atėjęs ginkluotas plėšikas buvo nukautuotas pašalinio žmogaus. žmogaus. »
2015 Liepos mėn. 16 d. 09:48
Ekstremalaus dviračių sporto mėgėjai rinkosi į kasmetinį Prancūzijos Alpėse vykstantį „Megavalanche“ maratoną. Sportininkai dalyvavo viename iš pavojingiausių nusileidimų apledėjusiomis kalnų viršūnėmis. viršūnėmis. »
2015 Liepos mėn. 16 d. 06:00
Sklando daugybė istorijų apie nuo kompiuterinių žaidimų priklausančius žmones, tačiau retas kuris  sugeba savo pomėgį suderinti su praktine nauda. Vienas jų – norvegas Kjetilas Nordinas, kuriam ne tik labai patinka žaisti savo „Nintendo“... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 13:49
Nors daug kam patinka labai aptempti džinsai, medikai perspėja, kad per juos galima patekti į ligoninę. Karališkojoje Adelaidės ligoninėje (Australija) dirbantis neurologas Thomas Kimberis pranešė apie greitosios pagalbos į priėmimo skyrių... »
2015 Liepos mėn. 15 d. 09:26
Meksikos vyriausybė antradienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip kalinamas narkotikų kontrabandos baronas Joaquinas Guzmanas, pravarde El Chapo (Neužauga), užeina į jo kameroje įrengtą dušą ir pasilenkia prie žemos pertvaros – prieš... »
2015 Liepos mėn. 14 d. 10:46
Turistai iš viso pasaulio traukia į Rokiškio rajoną pažiūrėti namo, pastatyto iš stiklinių butelių. butelių. »
2015 Liepos mėn. 14 d. 10:04
Pažadame, liksite sužavėti! Susipažinkite su Nicole Paris ir jos tėčiu – jie laisvalaikiu užsiima ritmine muzika, kuriama balso padargų ir burnos pagalba. Tai šeimyninės Beatbox muzikos stiliaus kovos: nors vienu video šeimos nariai pasidalino... »
2015 Liepos mėn. 13 d. 10:57
Sekmadienį Šveicarijoje pasibaigusiame Europos triatlono čempionate aukso medalį jaunių (16–19 metų) amžiaus grupėje olimpinėje distancijoje iškovojo Titas Pumputis. Pumputis. »
2015 Liepos mėn. 12 d. 14:00
Malaizija trečiadienį pateikė svarstyti Jungtinių Tautų rezoliucijos projektą, siūlydama įkurti tarptautinį tribunolą, kuris užtikrintų asmenų, atsakingų už keleivinio lainerio numušimą virš Ukrainos, nepriklausomą teismą. teismą. »
2015 Liepos mėn. 12 d. 11:00
 Dėl Siriją krečiančio pilietinio karo iš šios šalies pasitraukusių žmonių skaičius jau perkopė 4 milijonus, ketvirtadalis jų pabėgo į kaimynines šalis per pastaruosius dešimt mėnesių, ketvirtadienį pranešė Jungtinės Tautos. Tautos. »
2015 Liepos mėn. 12 d. 06:00
Per privačią Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos ceremoniją buvo pakrikštyta britų princesė  Charlotte. Naujosios princesės krikštynos buvo kuklios, jose dalyvavo tik 21 svečias. Ceremonija vyko XVI a. Švč. Marijos Magdalietės... »
2015 Liepos mėn. 11 d. 14:00
Tremtyje gyvenantis dvasinis Tibeto budistų lyderis Dalai Lama XIV savo 80-ąjį gimtadienį pasitiko svečiuodamasis Jungtinėse Valstijose. Į Anaheimo miestą Kalifornijoje susirinko tūkstančiai  budistų, kad dalyvautų tris dienas truksiančiose... »
2015 Liepos mėn. 11 d. 06:10
Ispanijoje, Pamplonos mieste, per tradicinį San Fermino festivalį įvykusį pirmąjį drąsuolių bėgimą  su buliais buvo subadyti trys žmonės, dar aštuoni – sužeisti. Ispanijos raudonasis kryžius pranešė, kad kartu su koridos buliais... »
2015 Liepos mėn. 11 d. 06:00
2015 Liepos mėn. 10 d. 09:56
Jungtinių Valstijų kariuomenės štabo viršininkas generolas Raymondas Odierno, antradienį  Jonavos rajone, Gaižiūnų poligone, stebėjęs bendras JAV ir Lietuvos karių pratybas, pareiškė, kad  karinės pratybos regione ateityje taps... »
2015 Liepos mėn. 10 d. 09:54
Euro zonos šalių vadovai įpareigojo Graikijos vyriausybę ne vėliau kaip iki sekmadienio sudaryti naują susitarimą dėl finansinės pagalbos skolų prislėgtai šaliai programos. Iš Graikijos lyderių pareikalauta pateikti išsamius reformų planus... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 14:33
Vienas garsiausių Šveicarijos virtuvės šefų Philippe Rochat mirė trečiadienį, važiuodamas dviračiu pasijutęs blogai, pranešė policija. 61 metų šefas, kuris buvo didelis dviračių sporto entuziastas, trečiadienio rytą su dar dviem žmonėmis... »
2015 Liepos mėn. 9 d. 14:25
Brazilijoje vos gimęs kūdikis įkrito į klozetą, kai jo motina, nežinojusi esanti nėščia, nuėjo į tualetą pajutusi skausmą pilve, trečiadienį pranešė laikrašis „O Dia“. Dienraštis cituoja 20-metę Yara Bernardo Jaco, kuri sakė nuvažiavusi... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Beatričė, Mantvyda, Mantvydas, Mantvydė, Morta

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar pritariate sovietinių paminklų nukėlimui Lietuvoje

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2015-07-29
Valiutos_usd
USD     0.8903 LT
EUR  
Arrow down
1 LT
Valiutos_gbp
GBP     1.3763 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
47.85   bar.
Dujos
Arrow up
2.832   MMBTU
Auksas
Arrow down
1096   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Vos Oninės atriedėjo, Tuoj Anupras pralinksmėjo: Giminės sulėks, draugai – Trinktelės išties smagiai.
Onė sukas po virtuvę, Kur Anupras skuta žuvį. – Negailėk! Svečių būrys Tas žuvis bemat praris.
O pati – bėgte pro klėtį: Į kirpyklą reikia spėti. Ten jai žilę nudažys – Miesto blondine pražys.
Bet mieliausia – pabaigtuvės... Sudorotos visos žuvys. Ačiū Dievui! Vėl ramu. Tik Anupras prie namų.